Ik vraag me precies hetzelfde af..quote:Op dinsdag 29 juli 2008 20:58 schreef scanman01 het volgende:
Wordt het nog leuk? Ik zit nu bijna een half uur te kijken, maar we vinden er hier nog echt totaal niets aan. Het boeit echt voor geen meter.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:19 schreef Bellatrix het volgende:
Ik vind dit echt een supergoede film
Wat is er?quote:
Ja, ik ben aan het kijken.quote:
Heb het een jaar geleden al gezien.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:30 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Dit is overigens een fantastische film, kijk hem nou maar gewoon af, en trek dan je conclusies over de film.
Een film die me al een uur voor geen meter boeit kan in geen 100 jaar nog een fantastische film worden. Hooguit niet zo beroerd als ik een uur lang dacht. Een fantastische film is vanaf de eerste minuut boeiend.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:30 schreef SpankTheMonkey het volgende:
Dit is overigens een fantastische film, kijk hem nou maar gewoon af, en trek dan je conclusies over de film. Een film die je vervolgens met plezier nog een keer overkijkt om de elementen die je nu niet opvallen een tweede keer te begrijpen en beter te waarderen.
Zeg net toch dat ik het binnen een half uur al weer niks vondquote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:32 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
En dan ga je hem nog een keer kijken terwijl je er toen al niks aan vond.![]()
Ik ging kijken omdat het volgens IMDB een topfilm is, dus met enkel en alleen positieve verwachtingen.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:31 schreef OldJeller het volgende:
Inderdaad, kijk hem gewoon af.
En zit niet bij voorbaat als de haatsmurf op de bank.
Allemaal relatief, ik vind hem fantastisch jij niet, punt. Ga je iets anders kijken.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:33 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Een film die me al een uur voor geen meter boeit kan in geen 100 jaar nog een fantastische film worden. Hooguit niet zo beroerd als ik een uur lang dacht. Een fantastische film is vanaf de eerste minuut boeiend.
Nee, ik wil het afzien omdat ik toch wil weten waarom die film zo hoog scoort.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:34 schreef SpankTheMonkey het volgende:
[..]
Allemaal relatief, ik vind hem fantastisch jij niet, punt. Ga je iets anders kijken.
Bikkel, veel plezier allemaal, ik ga weer verder kijken.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:35 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nee, ik wil het afzien omdat ik toch wil weten waarom die film zo hoog scoort.
Je moet het toch met een ander stel ogen zien denk ik. Misschien ben je te gericht bezig met het blockbuster effect.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 21:35 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Nee, ik wil het afzien omdat ik toch wil weten waarom die film zo hoog scoort.
quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:35 schreef scanman01 het volgende:
Nog 10 minuten te gaan en ik krijg neigingen de tv uit het raam te gooien van ellende.
Ik kan wel concluderen dat deze film gewoon niet aan mij besteed is. Ik had vanavond ook One flew over the cuckoo's nest kunnen kijken. Dat had ik veel beter kunnen doen (die heb ik al een aantal keren eerder gezien).
Die vond ik ook tegen vallen. Vooral omdat die op nr 8 staat op IMDB.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:35 schreef scanman01 het volgende:
Nog 10 minuten te gaan en ik krijg neigingen de tv uit het raam te gooien van ellende.
Ik kan wel concluderen dat deze film gewoon niet aan mij besteed is. Ik had vanavond ook One flew over the cuckoo's nest kunnen kijken. Dat had ik veel beter kunnen doen (die heb ik al een aantal keren eerder gezien).
Wat mij betreft moet die op 1 staan, maar ja.. In dit topic is duidelijk dat smaken verschillenquote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:01 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Die vond ik ook tegen vallen. Vooral omdat die op nr 8 staat op IMDB.
Inderdaad, die sfeer.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 22:53 schreef De_Dorstige het volgende:
Dat sfeertje is gewoon prachtig
quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:04 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Wat mij betreft moet die op 1 staan, maar ja.. In dit topic is duidelijk dat smaken verschillen
Alle films van Tarantino moeten ook ritueel verbrand wordenquote:
Ik denk nog steeds dat als je zonder enige verwachting die film ging kijken en het allemaal op je af liet komen, dat je het een stuk positiever achteraf ontving.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:08 schreef scanman01 het volgende:
Het einde is wel enigszins verrassend trouwens. Dat zet je wel een het denken. Helaas is dat niet genoeg om het een film te maken die de moeite van het zien waard is, wat mij betreft.
Hoe wil je dat doen?quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:09 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Alle films van Tarantino moeten ook ritueel verbrand worden
Dat surrealistische constant, hoe mooi jaquote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:04 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Inderdaad, die sfeer.
Kan alleen niet zo 123 beschrijven wat er nou zo mooi aan die sfeer is.
Niet iedereen kan zulke films waarderen. Maar zo is het met alles.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:09 schreef OldJeller het volgende:
[..]
Ik denk nog steeds dat als je zonder enige verwachting die film ging kijken en het allemaal op je af liet komen, dat je het een stuk positiever achteraf ontving.
Ik ook, maar om een andere reden dan jij denk ik...quote:
Gewoon de fik erinquote:
Mooie film, maar waar haal je de vergelijking tussen de 2 vandaan?quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:16 schreef Bleekmiddel het volgende:
mensen die mean creek wel eens hebben gezien? dat vind ik een nog net iets betere film dan donnie darko
ik vind die 2 films erg mooi. in hetzelfde rijtje vind ik american beauty ook wel er bij horen. dat soort films trekt mij wel. misschien komt het door menselijke problemen?quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:22 schreef Bellatrix het volgende:
[..]
Mooie film, maar waar haal je de vergelijking tussen de 2 vandaan?
Die vind ik ook minder.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:15 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Gewoon de fik erin
Nee, ik kom ook niet door 'Pulp fiction' heen, ook een film waar iedereen op fok mee lijkt te dwepen.
Ook een film waar je achteraf bij nadenkt en wellicht iets voor je dan is: The Fountain.quote:Op dinsdag 29 juli 2008 23:27 schreef Bleekmiddel het volgende:
[..]
ik vind die 2 films erg mooi. in hetzelfde rijtje vind ik american beauty ook wel er bij horen. dat soort films trekt mij wel. misschien komt het door menselijke problemen?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Van IMDB. Ik denk dat die persoon hier wel gelijk in heeft.quote:I'll be the first to admit, this film is not for everyone. People will either love it, or despise it with all their heart. I thoroughly enjoyed this film and would recommend it to anyone who has a taste for dark humor and a desire to put the pieces of the puzzle together over and over, long after the film has ended. 10/10
[ Bericht 7% gewijzigd door -Strawberry- op 30-07-2008 12:40:31 ]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |