Het klinkt anders wel erg verdomd lekkerquote:Op woensdag 11 augustus 2010 20:02 schreef off het volgende:
Voorproefje op haar nieuwe album wat 27 september uit komt
Dat is ehhh anders![]()
Ik vind het best wel meevallen, dus goed.quote:Op woensdag 11 augustus 2010 20:02 schreef off het volgende:
Voorproefje op haar nieuwe album wat 27 september uit komt
Dat is ehhh anders![]()
quote:Op woensdag 11 augustus 2010 21:21 schreef LovelyLady het volgende:
[..]
Het klinkt anders wel erg verdomd lekker
Ja dat wordt de single voor in de US, in Europa wordt de eerste single (Still A) Weirdo:quote:Op vrijdag 13 augustus 2010 19:38 schreef off het volgende:
Dit schijnt de nieuwe single te worden. Alleen vind ik de live versie leuker van 'fade like a shadow'. Deze albumversie klinkt wat vlak
Zag het net toevallig, tot mijn verbazing waren er nog kaartjes. Meteen maar een gekocht voor mevrouw Mark, die fan isquote:
quote:
Leukquote:
Gelukkig was ik dus niet de enige die zich eraan irriteerde; het leek af en toe wel een stamcafé, echt schandalig. Het lijkt de laatste jaren steeds erger te worden, vooral in Nederland.quote:Op woensdag 16 maart 2011 01:16 schreef TJLinden het volgende:
Alleen echt heel zuur dat het publiek met name tijdens het voorprogramma zo enorm luidruchtig was. Ik heb het bijna nog nooit zo erg meegemaakt.
Het is volgens mij inderdaad iets unieks 'Hollands' en het lijkt alleen erger te worden. Ik kan echt niet begrijpen waarom je naar een concert gaat, hopelijk met de instelling om naar mooie muziek te luisteren (je betaalt er immers ook goed voor), en dan gewoon niet het respect kunt opbrengen om je klep te houden. Je merkte gewoon dat Johnny van The Pictish Trail zich er enorm aan ergerde, hij vroeg zelfs letterlijk meerdere keren of het stiller mocht (eerst subtiel en daarna gewoon met een 'shut the fuck up'). De arme vent heeft zelfs nog getwitterd over hoe luid Amsterdam was. Tijdens KT was het een stuk stiller maar ook daar hoorde ik nog een hoop geklets.quote:Op woensdag 16 maart 2011 09:33 schreef Hawkeye het volgende:
[..]
Gelukkig was ik dus niet de enige die zich eraan irriteerde; het leek af en toe wel een stamcafé, echt schandalig. Het lijkt de laatste jaren steeds erger te worden, vooral in Nederland.
KT was geweldig! Absoluut in topvorm; goede setlist en leuke interactie met het publiek.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |