InleidingEindelijk was het dan zover. Na een week van nomineren sprong het licht dik 5 weken geleden op groen voor de verkiezing van beste Coureur volgens de users van Fok!. Er stonden 128 coureurs aan de start van dit tournament.
De procedures bij dit tournament zijn vrij simpel, zoals je wellicht gewend bent van vorige tournaments. Kies uit de volgende 2 duo's die coureur die je gaver, beter, sneller of wat dan ook vindt dan die andere door de [b ]-tag te gebruiken. Het overslaan van koppels wordt uiteraard gedoogd.
De winnaar gaat telkens door naar de volgende ronde en na 7 rondes wordt bekend wie Fok! tot grootste coureur aller tijden heeft verkozen. Succes met stemmen.
Ronde 1 (met daarin de uitslag):
[TOURNAMENT] FOK's Grootste coureur - Ronde 1Ronde 2 (met daarin de uitslag):
[TOURNAMENT] FOK's Grootste coureur - Ronde 2Ronde 3 (met daarin de uitslag):
[TOURNAMENT] FOK's Grootste coureur - Ronde 3Ronde 4 (met daarin de uitslag):
[TOURNAMENT] FOK's Grootste coureur - Ronde 4De Kwartfinale (met daarin de uitslag):
[TOURNAMENT] FOK's Grootste coureur - KwartfinaleHalve FinaleIn de halve finale nemen dus 4 coureurs het tegen elkaar op. Met pijn in mijn hart aanschouw ik nu de loting. Deze halve finale is bij elkaar goed voor 16 wereldkampioenschappen F1 en nog vele andere prijzen in de racerij.
Het zou erg leuk als je bij het stemmen een kleine motivatie zou willen posten. Meteen daarbij het verzoek om er ook weer geen uitgebreid discussietopic van te maken. Mocht je nog twijfelen wacht dan tot morgen, JaWi zal dan uitgebreide informatie over de halve finalisten posten
![]()
.
Deze ronde loopt tot en met zondag 9 januari 23.59.
Mario Andretti - Juan Manuel Fangio
Alain Prost - Michael Schumacher
meer info over de genomineerden, hier staat veel info over de genomineerden, met dank aan JaWi:
[TOURNAMENT] FOK's Grootste coureur - Halve Finale[ Bericht 2% gewijzigd door rubbereend op 03-01-2005 22:14:34 ]
DeLuna vindt me dik ;(
Op
zondag 22 juni 2014 12:30 schreef
3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)