reset je .com ff.... dan komen die relletjes vanzelf weerquote:Op woensdag 26 januari 2005 23:38 schreef teckna het volgende:
topic 43 alweergaan jullie nu weer eens knallen daar? houd wel van wat relletjes
Hihi je begint zeker net.quote:Op donderdag 27 januari 2005 12:02 schreef Finkelstein het volgende:
Had ik een auto van 40.000 euro gestolen, direct verkocht, en een tommy gun gekocht, omdat als ik wilde overvallen, ik vaker de message kreeg dat ik geen wapens bij me had. Nou blijkt het geen ene fuck ermee te maken te hebben of je nu wel of geen wapens bezit, je krijgt die message nog steeds. Maar heb nu wel een tommy gun met 20 kogels backfire, en hopelijk houd dat mensen af van mij te vermoorden. Is het trouwens zinnig om autos te bewaren? kun je daar dan ook mee nar andere steden rijden?
idd, ik begin net, bedankt voor de informatie, dan nog een vraagje, wat is de beste manier om van level te stijgen? i jat telkens wel autos (wat meestal niet lukt) en doe die misdaad dingen, maar het schiet niet echt op, probeer wel drank en drugs te smokkelen, maar dat duurt zo tering lang. Maar is dit echt het enige wat ik kan doen? of zijn er nog slinkse manieren om sneller te stijgen? en krijg je trouwens ook procenten erbij als je gapkt wordt? of alleen als het lukt om iets te doen? en maakt het ook nog wat uit waar ik een auto steel? is een overval op een weg beter dan bij het stadion? maak ik dan grotere kans op een mooie auto? wordt je ook beter in het kopen en verkopen van drank na verloop van tijd zoals met misdaad? en wat kan je in het begin met geld doen? ik had zojuist iets van 50.000 maar ik wilde een vliegtuig, dus heb ik twee keer op rood ingezet bij het roulette, eerste keer gewoinnen, tweede keer 100.000 verloren, heb nu dus niks meer over. maar wat kun je nou als kleine crimineel met veel geld deon?quote:Op donderdag 27 januari 2005 14:05 schreef DaFan het volgende:
[..]
Hihi je begint zeker net.
Een Tommy gun kan je dan wel gewoon gebruiken om te oefenen om mee te schieten. 20 kogels krijg je misschien net (als je 2x schiet) een Picciotto mee neer ofzo. Als je echt mee wil spelen (om bijvoorbeeld een bruglione neer te schieten) moet je toch al meer richting de 50.000 kogels gaan denken![]()
Auto's kan je niet gebruiken om naar andere steden te rijden. Je kan ze bewaren om bijvoorbeeld om te zetten naar kogels als je eenmaal in een familie zit, of om mee te racen (dat eerste is aan te raden).
Om naar andere steden te reizen is het aan te raden om een vliegtuig te kopen zodra je kan, dan hoef je tenminste niet zo lang te wachten tot je weer met de trein kan reizen.
Veel succes nog!!![]()
ok, thanx voor de moeitequote:Op donderdag 27 januari 2005 15:11 schreef DaFan het volgende:
Ok komt ie dan:
Crime/Cars/booze/drugs zijn (naast heist en Organised Crime, beschikbaar bij Shoplifter en Thief) de enige manieren om te 'ranken' zoals het heet. Als de poging mislukt, krijg je er iets minder procenten bij, het is dus het slimst om gewoon het hoogste percentage kans te kiezen (maakt niet uit wat voor je auto je dan krijgt).
Je wordt inderdaad met het verkopen van drank en drugs beter naarmate je het beter hebt geprobeerd. Zodra je dat redelijk kan komt het geld vanzelf binnen.
Gokken is niet echt handig als je net begint, want dan heb je het geld juist het hardst nodig. Dus ga voor die 200.000 en koop dat eerste vliegtuig
Teckna kan ik geen HD worden xD
No problemo!!quote:
Mijn spelersnaam is Tecknaquote:Op donderdag 27 januari 2005 15:26 schreef DaFan het volgende:
[..]
No problemo!!![]()
Nog 1 tip: Zeg je ingame hier maar niet op FOK! er zitten genoeg grappenmakers tussen![]()
(Not me ik speel niet meer)
Gelukkig kan ik prima dupenquote:Op donderdag 27 januari 2005 18:48 schreef Cart_man het volgende:
Vandaag is de regel in gegaan dat je ks (killskill voor de leken) zakt, wanneer je iemand afschiet die 2 rangen lager dan jou is. Modale picciotto's schieten zit er dus niet meer in.
Dat duurt voorlopig nog wel evenquote:Op vrijdag 28 januari 2005 20:32 schreef _GdR_ het volgende:
wanneer komt 3.0
zit nu een beetje te spelen.
maar ik wil gewoon weer fulltime enzo.
Reset het dan..............quote:Op zaterdag 29 januari 2005 18:13 schreef teckna het volgende:
[..]
Dat duurt voorlopig nog wel evenIk moet ook nog eens een leuke design bouwen. alleen loop ik daar ook nog wel eens vast
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |