Mail maar naar me, mail staat in mijn profiel (Mijn mailadres gaarne, niet mijn hotmail s.v.p.).quote:Op donderdag 3 februari 2005 12:04 schreef livEliveD het volgende:
Wilde iemand nu me mob nummer? Lijkt me wel handig voor het geval dat, alhoewel ieder normaal mens natuurlijk de Swirl kent
Oh en Monidique: Jij bent de personificering van het kwaad () dus gewoon meegaan!
Oh, dat is het probleem niet. De wanhopig onzekere zoekende ogen van een persoon zegt genoeg. Been there, done that.quote:Op donderdag 3 februari 2005 12:09 schreef Alicey het volgende:
Misschien weet je wel niet eens hoe je mede-WFL'ers er uitzien en durf je niet te vragen aan iedere willekeurige "Ben jij toevallig een WFL'er?"
Zo ging het wel op de truthmeet.quote:Op donderdag 3 februari 2005 12:09 schreef Alicey het volgende:
Misschien weet je wel niet eens hoe je mede-WFL'ers er uitzien en durf je niet te vragen aan iedere willekeurige "Ben jij toevallig een WFL'er?"
We zouden een gewei doenquote:Op donderdag 3 februari 2005 12:38 schreef livEliveD het volgende:
Ik doe wel een pruik op van Marge Simpson zodat jullie me zeker zullen herkennen
[afbeelding]
Maar daar verwacht je ook veel wanhopiger, zweveriger en enger mensen. Wat dat betreft viel het (voor de meesten) aardig mee toenquote:Op donderdag 3 februari 2005 12:27 schreef Geartsjuh het volgende:
Zo ging het wel op de truthmeet.Alleen waren we een ander groepje truthers straal voorbij gelopen.
![]()
Ja weet ik. Maar die horde fans weet dat ook (!) en voor je het weet worden we onder de voet gelopen. Een ander undercover pak lijkt me echt beter. Ik heb trouwens met het tropenmuseum afgesproken dat we door de keukendeur naar binnen kunnen. Zij zorgen terwijl voor een afleidingsmanoeuvre.quote:
Ah, dat is wel slim inderdaad. We lopen te veel in de kijker met een gewei... Ik heb al een geblindeerde limo geregeld voor van Centraal naar het museumquote:Op donderdag 3 februari 2005 12:42 schreef livEliveD het volgende:
Ja weet ik. Maar die horde fans weet dat ook (!) en voor je het weet worden we onder de voet gelopen. Een ander undercover pak lijkt me echt beter. Ik heb trouwens met het tropenmuseum afgesproken dat we door de keukendeur naar binnen kunnen. Zij zorgen terwijl voor een afleidingsmanoeuvre.
Goed gedaan. De paus had hem niet meer nodig begreep ikquote:Op donderdag 3 februari 2005 12:44 schreef ReCreative het volgende:
Ah, dat is wel slim inderdaad. We lopen te veel in de kijker met een gewei... Ik heb al een geblindeerde limo geregeld voor van Centraal naar het museum.
Alleen voor jou wordt de aanvangstijd vervroegd naar 11.00 dan.quote:Op donderdag 3 februari 2005 12:40 schreef livEliveD het volgende:
Ik kom trouwens aan om 12:15
12:00 zou ik theoretisch kunnen halen maar door de jaren heen is empirisch vastgesteld dat ik altijd te laat kom
Ik dacht dat vrouwen altijd te laat kwamen op afspraken..?quote:Op donderdag 3 februari 2005 12:40 schreef livEliveD het volgende:
12:00 zou ik theoretisch kunnen halen maar door de jaren heen is empirisch vastgesteld dat ik altijd te laat kom
Oftewel, dan kom je gewoon om 11:45.quote:Op donderdag 3 februari 2005 12:40 schreef livEliveD het volgende:
Ik kom trouwens aan om 12:15
12:00 zou ik theoretisch kunnen halen maar door de jaren heen is empirisch vastgesteld dat ik altijd te laat kom
Ik vrijwel nooit in ieder geval.quote:Op donderdag 3 februari 2005 12:55 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
Ik dacht dat vrouwen altijd te laat kwamen op afspraken..?
Ok 11:45: checkquote:Op donderdag 3 februari 2005 13:10 schreef Alicey het volgende:
Oftewel, dan kom je gewoon om 11:45.
Heb je al valiumtabletjes ingepakt voor het moment dat je mij hebt gezien?quote:Op vrijdag 4 februari 2005 20:43 schreef Doffy het volgende:
Brrrrr.... nog iets meer dan 15 uur te gaan voor de grote meet...
*zenuwachtig is*
Sjit, ben door m'n valium heenquote:Op vrijdag 4 februari 2005 20:46 schreef Alicey het volgende:
Heb je al valiumtabletjes ingepakt voor het moment dat je mij hebt gezien?
Dan moet ik maar een Swirl nemen om de schok op te vangen!quote:Op vrijdag 4 februari 2005 20:50 schreef Alicey het volgende:
Nee, geen valiumtabletjes. Wel een hoop andere interessante tabletjes (Geen XTC).
Tussen m'n visnettruitje en m'n roze tutuquote:Wat heb je zoal om aan te trekken, Doffy? Waar twijfel je tussen?
Of je neemt veel pilletjes tegelijk, wordt je vast ook wel rustiger van.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 20:59 schreef Doffy het volgende:
[..]
Dan moet ik maar een Swirl nemen om de schok op te vangen!
Ah, het is dus luiheid in plaats van niet weten wat.quote:[..]
Tussen m'n visnettruitje en m'n roze tutu
Neej, maar ik moet iets gaan strijken... en ik wil niet
Dat zou ik serieus erg leuk vinden. En bij een volgende meet zal ik natuurlijk proberen erbij te zijn. Kunnen jullie ook es zien wie die relativiteit-autist is.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 21:18 schreef Doffy het volgende:
Dank u. Je ziet de foto's wel
Trouwens, komt rudeonline nu ook?
Op de aftermeet waarschijnlijk wel. Overdag is hij bezet, maar 's avonds heeft hij waarschijnlijk wel tijd.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 21:18 schreef Doffy het volgende:
Dank u. Je ziet de foto's wel
Trouwens, komt rudeonline nu ook?
Daar houden we je aan!quote:Op vrijdag 4 februari 2005 21:40 schreef Haushofer het volgende:
Dat zou ik serieus erg leuk vinden. En bij een volgende meet zal ik natuurlijk proberen erbij te zijn. Kunnen jullie ook es zien wie die relativiteit-autist is.![]()
Mijn nichtje, ook (technisch) natuurkundige, maakte eens het volgende grapje:quote:( maar pas op, over het algemeen zijn natuurkundigen verre van sociaal/aantrekkelijk, en maken hele foute grapjes)
Zou ik leuk vindenquote:Op vrijdag 4 februari 2005 21:42 schreef Alicey het volgende:
Op de aftermeet waarschijnlijk wel. Overdag is hij bezet, maar 's avonds heeft hij waarschijnlijk wel tijd.
quote:Op vrijdag 4 februari 2005 22:00 schreef Doffy het volgende:
Op een nacht houdt de Deense politie op een provincieweggetje een auto aan. Aan de bestuurder, een licht beschonken Werner Heisenberg, vragen ze: "Meneer, heeft u enig idee hoe hard u reed?" "Nee", antwoord Heisenberg, "maar ik weet wel precies waar ik ben!"
Ik vind hem zo ook al grappig.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 22:08 schreef Alicey het volgende:
Er was ook zo'n grap van een natuurkundige die door een rood licht rijdt, maar ik ben hem kwijt.
Mja. Een natuurkundige staat voor een rood licht, maar versnelt zodanig dat-ie het licht groen ziet. Heb ik zelfs nog als opgave gehad bij moderne fysica. De clu was dat de natuurkundige geen boete kreeg omdat ie door rood reed, maar wel omdat ie met een factor zoveelduizend de snelheidslimiet overschreed.quote:Op vrijdag 4 februari 2005 22:08 schreef Alicey het volgende:
Er was ook zo'n grap van een natuurkundige die door een rood licht rijdt, maar ik ben hem kwijt.
quote:Op zaterdag 5 februari 2005 21:10 schreef pfaf het volgende:
Er is een WFL-meet doorgegaan?
[afbeelding]
Wordt aan gewerkt, maar eerst moeten alle compromitterende zaken eruit gesoept wordenquote:En nu de foto's..
hij is geweest. heel leuke vent !quote:Op zaterdag 5 februari 2005 21:15 schreef Doffy het volgende:
PS. Het schijnt dat rudeonline nog langs zou komen vanavond!
Mja, ik heb er nog geen tijd in gestoken, maar wie komen wil, is zeker welkom !quote:Op zaterdag 5 februari 2005 23:26 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
hij is geweest. heel leuke vent !
en ik vond het ook erg gezellig met de rest van de groep ! volgende keer dus de slinger van Focault in Grun ?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |