Ik zou het wel willen doenquote:Op maandag 3 januari 2005 13:27 schreef mitt het volgende:
combinatie lijkt mij ook het leukste..
maar we moeten eerst iemand hebben die het wilt gaan doen.
en award-avaters zijn ook erg leuk
nouja, als je de tijd en de zin hebt.quote:
suggesties:quote:Op maandag 3 januari 2005 14:32 schreef mitt het volgende:
Even de goedkeuring van het lijstje horen![]()
Carl Lewis staat er ook twee keer.
Meeste sportkennis kan dan wel wat anders worden maar wie?
3 mensen die inderdaad 3 genomineerden per awards neerzetten. Dan kan iedereen op die 3 gaan stemmen in een geheime ronde.quote:Op maandag 3 januari 2005 15:22 schreef rubbereend het volgende:k ben er voor dat één user overal 3 genomineerden bij zet, deze lijst even overlegt met 2 vaste bezoekers hier en als de 3 akkoord zijn hier posten zodat iedereen daarna zijn stemmen kan mailen (zodat t geheim blijft).
tongquote:Op maandag 3 januari 2005 15:55 schreef rubbereend het volgende:
oke Nu nog de 3 users die gaan nomineren
Remzz, Mitt en???????? wie meldt zich aan?
vind het wel wat voor Zjroentje als mod zijnde !quote:Op maandag 3 januari 2005 15:55 schreef rubbereend het volgende:
oke Nu nog de 3 users die gaan nomineren
Remzz, Mitt en???????? wie meldt zich aan?
kunnen dus vooreen Bart Brentjes of Daphny vd Brandquote:Op maandag 3 januari 2005 18:13 schreef hellmondunited het volgende:
Ik mis een mountainbike award, er zitten hier namelijk nogal wat mountainbikers op fok!
dit lijken me prima namen, LF en Mitt kunnen dan vast een lijst maken waar ze het mee eens zijn en die aan zjroentje voorleggen als hij weer terug isquote:Op maandag 3 januari 2005 20:36 schreef tong80 het volgende:
Het lijkt me beter dat Leatherface, Mitt en zjroentje de users kiezen.
geeft toch niet !quote:Op maandag 3 januari 2005 20:55 schreef mitt het volgende:
Dan wordt het wel pas volgende week voordat we kunnen beginnen
Toch mis ik de:quote:Op maandag 3 januari 2005 14:57 schreef mitt het volgende:
complete lijstje:
*lijst
ik vind hem zo wel mooi
Andre Brantjes versloeg afgelopen jaar ook barney 3x dus niet alleen vanwege stompe neequote:Op dinsdag 4 januari 2005 14:47 schreef tommie_b het volgende:
Toch niet omdat ie van Co Stompé heeft gewonnen he... Aangezien er al een award de: "Co Stompe-Award - Meest overgewaardeerde user" bestaat zo die prijs ELKE geloofwaardigheid verliezen... !
quote:Op maandag 3 januari 2005 14:19 schreef Bjoro het volgende:
(zelfs her en der spelling aangepast)
- De Babe Ruth award voor de leukste honkbal user
Ik zie mezelf nog niet concurreren met tong!quote:Op dinsdag 4 januari 2005 23:51 schreef komrad het volgende:
Ik zie dit topic nu pas, een leuk initiatief. Ik vrees alleen wel dat veel award tussen een paar users verdeeld gaan worden: zjroentje, mitt, rubbereend,tong, zwansen en fanneke om er maar een paar te noemen
onderschat jezelf ff niet. Genomineerd worden is ook een eer, tenminste dat vind k. En acht Tong opend hier nou eenmaal een hoop leuke topics maar k denk wel dat er genoeg overblijft voor de andere usersquote:Op dinsdag 4 januari 2005 23:51 schreef komrad het volgende:
Ik zie dit topic nu pas, een leuk initiatief. Ik vrees alleen wel dat veel award tussen een paar users verdeeld gaan worden: zjroentje, mitt, rubbereend,tong, zwansen en fanneke om er maar een paar te noemen
van mij mag je hem hebben de basketbaltitelquote:Op woensdag 5 januari 2005 00:14 schreef Zwansen het volgende:
[..]
Ik zie mezelf nog niet concurreren met tong!
hint: gun mij die basketbaltiltel maar, dan ben ik tevreden
quote:Op woensdag 5 januari 2005 02:15 schreef rubbereend het volgende:
[..]
onderschat jezelf ff niet. Genomineerd worden is ook een eer, tenminste dat vind k. En acht Tong opend hier nou eenmaal een hoop leuke topics maar k denk wel dat er genoeg overblijft voor de andere users
stemmen zijn trouwens te koop, dus als je er wat voor over het......quote:Op woensdag 5 januari 2005 09:01 schreef komrad het volgende:
[..]ik vind het grove zelfoverschatting getuigen als ik ergens voor genomineerd zou worden.
BTW nominatie in deze is zeker een eer, die zal je zeker ook niet ontgaan.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |