Oi, moet je wel het goede topic geven.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:11 schreef Pool het volgende:
Kan een van de modjes aub de naam van het topic Usert van de maand December; Stem nu! veranderen in: Usert van de maand december; stem nu!
			
			
			
			Oeps.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:16 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Oi, moet je wel het goede topic geven.
Zit ik een vol topic een andere TT te geven. Maar de goede is nu ook aangepast.
			
			
			
			Jammer dat ze je insteek totaal niet snappen, maar hij is toch bijna vol.quote:Op zondag 2 januari 2005 14:56 schreef Conflict het volgende:
Mag dit topic op slot? tsunami grappen topic
			
			
			
			De mensen die het niet snappen zijn gewoon domquote:Op zondag 2 januari 2005 15:01 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Jammer dat ze je insteek totaal niet snappen, maar hij is toch bijna vol.
			
			
			
			
 
 
 ''Verassend!''
 ''Nou!''
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			opgelostquote:Op zondag 2 januari 2005 23:34 schreef Ghostbuster het volgende:
Nu maak je weer die FIJT fout man,en dat bij een tweede kans
En is het een pornozender met die naam
			
			
			
			Weet jij wat het woordje bagger betekent?quote:Op zondag 2 januari 2005 23:31 schreef BlackBokz het volgende:
open ik net dit topic: [lokaal helmond en omstreken] royaal tv
maaruh... ik vraag gewoon iets aan mensen uit helmond en omgeving (zoals vermeld in de topic titel), omdat ik verwacht dat mensen niet al te serieus reageren plaats ik hem in onzin......
maar ene tessje woonachtend aan de andere kant van brabant (rosendaal/bergen op zoom of iets in die richting) waar ze royaal tv niet eens kunnen ontvangen sluit mijn topic daar over.
buiten het feit dat tessje royaal tv niet eens kan ontvangen vind ik haar reactie ook bijzonder weinig onderbouwt of voorzien van enig zinnig commentaar.
Ik neem aan dat als ik een vraag stel op een forum over de inhoud van een bepaalde tv zender dat deze niet meteen gesloten zal worden, of is dat tegenwoordige een nieuwe policy?
			
			
			
			ja, misschien was dit topic wel semi-serieus bedoeld?quote:Op zondag 2 januari 2005 23:39 schreef Tessje het volgende:
[..]
Weet jij wat het woordje bagger betekent?
			
			
			
			Semi-serieus in onzinquote:
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			en jij moet eerst je anus openen voordat jij gaat schijtenquote:Op maandag 3 januari 2005 01:50 schreef HyperViper het volgende:
Tessje je doet je werk niet goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |