quote:Op donderdag 13 januari 2005 21:48 schreef Catootje het volgende:
Oww, Mijn Danielle is een Chucky geworden.....zowel vriendje als ik hebben bijtwonden in vingers en armen. Zodra ze iets voor haar mond heeft bijt ze erin en HARD!!!
FOTO!!!!quote:Op zaterdag 15 januari 2005 13:24 schreef Anitra het volgende:
Overigens is Djulian zijn eerste tandje echt op weg, het hoekje ervan is al door.
Kijk, hier hebben we wat aanquote:Op zondag 16 januari 2005 20:15 schreef Lois het volgende:
Zo'n popupding (moeilijk uit te leggen, een rechthoekig ding waar poppetjes uit springen als je aan het knopje draait of het knopje indrukt of een schakelaar omzet)
Ja die ballenbaan is ook helemaal geweldig!! Weet nog dat je zat te twijfelen om hem te kopen, blij dat hij zo in de smaak valt.quote:Op zondag 16 januari 2005 20:21 schreef livelink het volgende:
Als ik naar Job kijk, kom ik tot het volgende lijstje;
Met stip op nummer 1
De ballenbaan die door middel van een ventilatortje de ballen eruit spuugt.
Verder:
Alles wat muziek of lawaai maakt als je op knopjes drukt
Stapelbekers blijven favoriet
Liittle People
Daarnaast speelt hij het liefst met de dingen waar Katja net mee is aan het spelen, gegarandeerd ruzie dus.
Hier ook, maar ik heb nog een paar wekenquote:Op maandag 17 januari 2005 07:11 schreef Belana het volgende:
Ik moet nog slingers kopen ook en een taart bestellenIk vind het helemaal spannend...
Goed zo Maria!quote:Op maandag 17 januari 2005 14:58 schreef Sugar het volgende:
Dat duimen heeft geholpen!!!!!!
![]()
Maria mag met spreidbeugel verder! Eind maart weer een foto, dus nog bijna 3 maanden. Misschien dan nog een tijdje daarna, maar dat is helemaal niet zo erg! We zijn blij!![]()
Ik vind 't ook echt onwijs leuk (en emo en spannend en.. en... )quote:Op maandag 17 januari 2005 21:51 schreef Belana het volgende:
Spannend he ET!! (dom he tegelijkertijd) Maar de 1e verjaardag heeft echt iets bijzonders!
quote:Op dinsdag 18 januari 2005 07:08 schreef Belana het volgende:
Er komen hier ook niet verschrikkelijk veel mensen hoor. We houden geen speciale tijd aan, maar we houden het wel redelijk rustig. Ook hier geen grote families, dus dat scheelt
Liam had gisteren een spuitbroek tot aan zijn oren
We denken dat ie erg met, jawel..... tanden bezig is
Ach gos, heeft dat kind een eerste tandje, rukken jullie het er uit om in een doosje te doenquote:Op dinsdag 18 januari 2005 09:06 schreef Danny het volgende:
ET. Wij hadden een hele grote kaart gekocht en iedereen die kwam heeft daar iets opgeschreven voor 'later' en ingelijst (nu doe je er misschien niet veel mee, maar voor later kan het leuk zijn) We hebben het aangevuld met foto's van het eerste jaar en een gedichtje van ons passend bij de foto's (alle 1e keren van haar leven, dus eerste schoentjes, eerste jurkje, eerste tandje etc etc wat we trouwens ook allemaal bewaard hebben in een doosje erbij)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |