cynisch of kortzichtig? welke van de twee opties kies je voor jouw titel?quote:
Dan zit je weer met het probleem van de kloontjes..quote:Op donderdag 30 december 2004 13:44 schreef Steijn het volgende:
Kan die jongen geen NWS-ban krijgen ofzo. Al die onzin van de laatste tijd, ik word er niet goed van.
Hoezo? Op zich is het toch best interessant dat dieren alerter op rampen reageren dan mensen?quote:Op donderdag 30 december 2004 13:44 schreef Steijn het volgende:
Kan die jongen geen NWS-ban krijgen ofzo. Al die onzin van de laatste tijd, ik word er niet goed van.
Logisch toch, dieren halen het niet in hun stomme kop om te gaan kijken. Water trekt zich terug, dieren vluchten, mensen gaan kijken wat er aan de hand is.quote:Op donderdag 30 december 2004 14:11 schreef Karboenkeltje het volgende:
[..]
Hoezo? Op zich is het toch best interessant dat dieren alerter op rampen reageren dan mensen?
Precies!quote:Op donderdag 30 december 2004 12:20 schreef Mobious het volgende:
[..]
Het is een straf van God, snap dat dan.
Ik zie iedereen er hier flink op los gissen, dus ik gis ook even mee: ik denk niet dat dieren vluchten omdat specifiek het water zich terugtrok.quote:Op donderdag 30 december 2004 14:23 schreef Steijn het volgende:
[..]
Logisch toch, dieren halen het niet in hun stomme kop om te gaan kijken. Water trekt zich terug, dieren vluchten, mensen gaan kijken wat er aan de hand is.
las ik net op dat NOS forum.... damnquote:door de oplettendheid van zijn moeder, deze heeft op het tijdstip van de zeebeving gehoord dat alle vogels plotseling zwegen waarop ze iedereen in de kleine dorps gemeenschap heeft gewaarschuwd dat er echt iets mis was waarna ze met z'n allen de nabijgelegen berg zijn opgegaan
ik ben door mijn survivaltrainingen net zo allert. hulde aan die vrouwquote:Op donderdag 30 december 2004 15:09 schreef Radjesh het volgende:
[..]
las ik net op dat NOS forum.... damn
iddquote:Op donderdag 30 december 2004 14:29 schreef Karboenkeltje het volgende:
Nóg een leuke conclusie: Dieren zijn dom maar mensen zijn dommer dan dieren.
Je ziet; deze topic bied allerlei mogelijkheden voor leuke invalshoeken. De toorn van God, zesde zintuigen, alertheid op subtiele aanwijzingen. Een goed topic dus.
idd op de eerste strofe of de tweede?quote:Op donderdag 30 december 2004 15:12 schreef DarkElf het volgende:
[..]
idd
en vergeet niet: afvalmensen, ubermenschen etc
yeah right, like we care. fok de vissen en andere zeewezens.quote:Op donderdag 30 december 2004 15:48 schreef Babbelzz het volgende:
oke, maar al die vissen en andere zeewezens dan?
de meeste vissen hebben zich wel uit de voeten kunnen maken denk ik, die zijn er op gebouwd om met stroming om te gaan, evenals de andere zeedieren.quote:Op donderdag 30 december 2004 15:48 schreef Babbelzz het volgende:
oke, maar al die vissen en andere zeewezens dan?
vissen? jij maakt je zorgen om de vissen? je die komen tegen huizen en bomen. ook over een miljoen jaar tijdens een vloedgolf.quote:Op donderdag 30 december 2004 16:05 schreef Babbelzz het volgende:
maar er was een stroming van 1000 km, hoe kunnen vissen dat overleven, zeker als ze tegen huizen bomen ed aan komen? als iemand weet hoe dit werkt/gaat hou ik me aanbevolen....
of worden er over een miljoen jaar fossielen gevonden van mensen en vissen en dan weet niemand hoe dat kan?
Bovendien zwemmen niet alle vissen in de branding, degenen die zich 500m op zee vertoefden hebben van alle consternatie weinig gemerkt.quote:Op donderdag 30 december 2004 16:07 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
vissen? jij maakt je zorgen om de vissen? je die komen tegen huizen en bomen. ook over een miljoen jaar tijdens een vloedgolf.
doe niet zo geirriteerd zeg!quote:Op donderdag 30 december 2004 16:07 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
vissen? jij maakt je zorgen om de vissen? je die komen tegen huizen en bomen. ook over een miljoen jaar tijdens een vloedgolf.
99% van de vissen heeft het zeker overleefd, die kunnen namelijk iets meer hebben dan mensen, mossel-, oester-, kreeft/krab- en andere soorten plantages en kwekerijen zijn wel volledig verwoest.quote:Op donderdag 30 december 2004 16:34 schreef DarkElf het volgende:
tis wel "belangrijk", in die zin dat er daar in die gebieden veel van de zee geleefd wordt, en mocht er dus ook een massale slachting in zee geweest zijn, krijgen die mensen nog een probleem erbij straks...
Die 50.000 Indiers is nog geen promille van wat er daar aan mensen leeft. Jij begint over een tekort aan vissersquote:Op donderdag 30 december 2004 16:44 schreef Elgigante het volgende:
[..]
99% van de vissen heeft het zeker overleefd, die kunnen namelijk iets meer hebben dan mensen, mossel-, oester-, kreeft/krab- en andere soorten plantages en kwekerijen zijn wel volledig verwoest.
Het wordt sowieso een probleem
a) ecosysteem naar de knoppen
b) vissersboten zijn niet meer
c) landbouwgrond jaren onbruikbaar
d) volkeren zijn geheel uitgedund, hoe gaan de verhoudingen liggen in de toekomst? (veel vissers zijn bijv omgekomen, wie vangt er wat in de toekomst)
e) mensen zijn onverzekerd, landen zijn arm, dus hebben geen toekomstverwachtingen
f) het toerisme zal ver teruglopen wat een enorme impact heeft op alles wat er zich in die regionen begeeft.
g) Bepaalde volkeren houden op te bestaan, zijn simpel weg uitgeroeid.
De gevolgen zijn in elk geval nog absoluut niet te voorzien en dat gaat nog jaren duren om dat in kaart te brengen, laat staan er een oplossing voor te verzinnen.
Als je je nu eens niet zo dom voor doet als je naam doet vermoeden had je kunnen weten dat ik met volkeren uitroeien gaan India, Thaliand of Sri Lanka bedoel.quote:Op donderdag 30 december 2004 16:53 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
Die 50.000 Indiers is nog geen promille van wat er daar aan mensen leeft. Jij begint over een tekort aan vissers.......volkeren die zijn uitgeroeid
Het is een aardige ramp, maar er blijven nog genoeg mensen over op elk stukje land wat is getroffen.
maar wie zijn wij om zo stigmatiserend over de mensen te doen.... of het er nu een miljard zijn, of 20..... doden hebben op familie dezelfde impact! economisch ligt eea misschien wel iets anders, maar ik wil me niet in zo'n discussie mengen=offtopic.quote:
Haha, geen enkel volk is totaal uitgeroeid, als er op een eilandje toevallig 4 mensen wwonden en die zijn allen omgekomen denk jij gelijk dat dat een volk op zich wasquote:Op donderdag 30 december 2004 17:01 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Als je je nu eens niet zo dom voor doet als je naam doet vermoeden had je kunnen weten dat ik met volkeren uitroeien gaan India, Thaliand of Sri Lanka bedoel.
Voor e kust van Indonesië leven (leefden) op hele kleine eilandjes volkeren die uniek waren, deze mensen leefden op eilandjes die zo groot zijn als een kwart van schiermonnikoog, als daar een vloedgolf van 10m hoog overeen komt, spoelt dus letterlijk alles weg.
In kleine gemeenschappen is de hele gemeenschap afhankelijk van de vissers en de visserboten, als deze er niet meer zijn hebben ze een groot probleem.
Ik had het inderdaad niet over India waar 1 miljard mensen wonen...
Zuchtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttquote:Op donderdag 30 december 2004 17:13 schreef Notoire_Gek het volgende:
[..]
Haha, geen enkel volk is totaal uitgeroeid, als er op een eilandje toevallig 4 mensen wwonden en die zijn allen omgekomen denk jij gelijk dat dat een volk op zich wasAls je mij 1 bron kan geven van een eilandje met meer dan laten we zeggen 2000 inwoners waar geen mens het heeft overleeft, maak je kans.
Dat gezwets over die visserboten is tijdelijk, dat snap je zelf ook wel. Binnen een jaar lopen ze daar weer gewoon lekker te hengelen zoals ze dat altijd deden.
Succes met zoeken naar je bron .......... jij bent voorlopig wel even zoet
Had dan gewoon in je beginpost gezegd dat het een veronderstelling van jezelf was. Van mij mag je namelijk denken wat je wilt, maar doe het dan niet voorkomen alsof het ook zo is. Want het blijkt wel dat je nergers een bron hebt kunnen vindenquote:Op donderdag 30 december 2004 17:31 schreef Elgigante het volgende:
.........maar je zult de schrijnende verhalen waar ik nu over spreek de komende tijd wel in het nieuws zien komen hoor.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |