Zo ging het bij mij en Thomas ook.quote:Op maandag 23 juni 2008 23:20 schreef marlieske het volgende:
Ik mocht Isa even knuffelen en toen ging ze met de kinderarts mee, nadat ik gehecht was (45minuten) mocht ik meteen naar de verloskamers en mocht Isa bij mij. Hier dus niet naar de recovery.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Tja mijn man zei me dat het zeker 45 minuten was voor mijn gevoel was het maar 10 minuten, tja ik was dan ook nog vol adrenaline van de persweeen wegzuchten en al de hectiek en haast, ik was dus echt de tijd kwijtquote:Op maandag 23 juni 2008 23:22 schreef Webkim het volgende:
[..]
Zo ging het bij mij en Thomas ook.Dat lijkt kort he, als je het zo leest, 45 minuten. Maar wat duurt dat hechten superlang voor je gevoel, als je ZO graag je verse kindje bij je wil hebben...
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Ik had na... 4 weken ineens menstruatie achtige pijn en was toen al gestopt met vloeien en hop ineens weer. Ik dacht dat dat een menstruatie was maar geen idee of dat nu echt zo is. Je wordt in principe net zo snel ongesteld als na een gewone bevalling, afhankelijk dus ook van borstvoeding enzo.quote:Op woensdag 16 juli 2008 11:49 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Hoelang na de keizersnee werden jullie weer ongesteld?
Ik heb nl het idee dat ik nu alweer aan de beurt ben aan het soort buikpijn te merken. Aangezien ik nog niet gestopt ben met vloeien kan ik het daaraan niet aflezen.
Of zou die buikpijn ook gewoon kunnen komen doordat ik ineens weer behoorlijk veel doe in vergelijk met vorige week?
Mijn litteken ziet er trouwens super uit, niet rood of opgezet..het is bijna niet zichtbaar.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Zie je welquote:Op woensdag 2 juli 2008 11:55 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Zo, mijn keizersnee is nu een week geleden en het is me allemaal enorm meegevallen. De keizersnee zelf, de ruggeprik, het herstel en de ervaring op zich ook.
Dinsdag ben hebben ze Dana gehaald en vrijdagmorgen mocht ik weer naar huis
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Oh, ik wist niet dat het op volgorde stondquote:Op donderdag 18 december 2008 15:05 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
In deze link staat precies wat de volgorde van alles is bij een keizersnee in het AMC, katheter na de ruggeprik zo te lezen
http://www.amc.uva.nl/index.cfm?pid=142&itemid=92&contentitemid=37&osadcampaign=Patientenfolders
			
			
			
			quote:Vijf dagen na bevalling weer aan het werk
PARIJS - Vijf dagen na haar bevalling gaat de Franse minister van Justitie, Rachida Dati, alweer aan het werk. Woensdagochtend verlaat ze de kliniek om de ministerraad bij te wonen. Er staan in totaal vier afspraken in haar agenda.
De hoogzwangere Dati verlaat in december de ministerraad. Foto: AFP Ads door Google
Afgelopen vrijdag beviel Dati van haar eerste kind, een dochtertje genaamd Zohra, door middel van een keizersnede. De 43-jarige politica van Noord-Afrikaanse afkomst heeft altijd al gezegd dat haar zwangerschapsverlof niet langer dan een week zou duren. “Een zwangerschap is geen ziekte.”
Over de identiteit van Zohra’s vader wordt in Frankrijk driftig gespeculeerd, maar Dati heeft zijn naam geheim weten te houden.
Dati heeft tijdens haar ambtstermijn als minister te kampen met vele problemen, en door een gebrek aan openlijke steun van president Sarkozy nemen de geruchten over haar vroegtijdige vertrek toe.
Tijdens de presidentsverkiezingen van 2007 was Dati de woordvoerster van Sarkozy. Ze is de eerste persoon van Noord-Afrikaanse afkomst die zo’n hoge positie in de Franse regering bekleedt.
			
			
			
			Tja, ik neem aan dat ze het wel zullen wetenquote:Op woensdag 7 januari 2009 18:39 schreef Bla_Bla_Bla het volgende:
Geen katheter? dat is raar aangezien je na een ruggeprik de controle over je blaas verliest.
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |