Daar geef ik je gelijk in, een moslim moet altijd zijn respect verdienen aangezien ze vaak naar plus minus 3 maanden na een nieuwe kennismakin vaak te horen krijgen "jij bent helemaal niet zo extremistisch"quote:Op vrijdag 24 december 2004 16:19 schreef het_fokschaap het volgende:
ook moslims moeten respect verdienen, dat krijgen ze niet slechts vanwege hun predikaatje moslim. en om even ontopic te gaan, de ex-imam uit de OP heeft het respect niet verdiend.
en misschien denkt die moslim na die 3 maanden wel over de ander "jij bent helemaal niet zo verdorven als het beeld wat ik van je had"quote:Op vrijdag 24 december 2004 16:24 schreef Youssef het volgende:
[..]
Daar geef ik je gelijk in, een moslim moet altijd zijn respect verdienen aangezien ze vaak naar plus minus 3 maanden na een nieuwe kennismakin vaak te horen krijgen "jij bent helemaal niet zo extremistisch"
Ik vind dat zo'n gelul he, 95% of meer van de moslims zal niet extremistisch zijn. Net als bij alle andere geloven/nationaliteiten weet ik veel verpest een klein groepje het voor de rest. Ik verwerp elk soort van extremisme, of het nou links, rechts of uit geloofsovertuiging is. mijn schoonopa is ook moslim btw en een relaxte ventquote:Op vrijdag 24 december 2004 16:24 schreef Youssef het volgende:
[..]
Daar geef ik je gelijk in, een moslim moet altijd zijn respect verdienen aangezien ze vaak naar plus minus 3 maanden na een nieuwe kennismakin vaak te horen krijgen "jij bent helemaal niet zo extremistisch"
het werkt ook twee kanten op. er zijn niet moslims die denken dat alle moslims extremisten zijn en er zijn moslims die denken dat alle niet moslims denken dat alle moslims extremisten zijnquote:Op vrijdag 24 december 2004 16:35 schreef piere het volgende:
[..]
Ik vind dat zo'n gelul he, 95% of meer van de moslims zal niet extremistisch zijn. Net als bij alle andere geloven/nationaliteiten weet ik veel verpest een klein groepje het voor de rest. Ik verwerp elk soort van extremisme, of het nou links, rechts of uit geloofsovertuiging is. mijn schoonopa is ook moslim btw en een relaxte vent
uhm?quote:Op vrijdag 24 december 2004 16:37 schreef het_fokschaap het volgende:
[..]
het werkt ook twee kanten op. er zijn niet moslims die denken dat alle moslims extremisten zijn en er zijn moslims die denken dat alle niet moslims denken dat alle moslims extremisten zijn
Ik ken die twee helemaal niet op Fok!, maar mag ik je vragen wat je argumenten zijn?quote:Op vrijdag 24 december 2004 15:55 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Sinds wanneer zijn pradaschoentjes synoniem voor relschoppende criminele jeugd?
Bagatellisatie is alleen strafbaar als het betrekking heeft op moslims?
Blijkbaar heb je dus niet goed opgelet op school, of ben je getuige geweest van een verlrachting in de kerk, laat staan bij de doop.
Hoe langer dit topic duurt hoe dichter er een ban aan komt voor jou en BANsheeboy
(vreemde benaming trouwens voor iemand die zich absoluut niet onder homo's begeeft, maar wel : verkapte relnicht/transseksueel als nickname heeft).
Verdiep je er dan in of houd je erbuiten...quote:Op vrijdag 24 december 2004 16:44 schreef mrfox het volgende:
[..]
Ik ken die twee helemaal niet op Fok!
de reden dat ik niet gepost heb is omdat die poster zo'n dooddoenerige spuit elf is dat ik er gewoon geen woorden voor had.quote:Op vrijdag 24 december 2004 17:42 schreef Modwire het volgende:
[..]
Verdiep je er dan in of houd je erbuiten...![]()
Hij heeft toch gelijk ? Waarom wil je ons gebanned hebben vraagt hij zich af op totaal correcte wijze !quote:Op vrijdag 24 december 2004 17:42 schreef Modwire het volgende:
[..]
Verdiep je er dan in of houd je erbuiten...![]()
heb je een mooi gebed achter de rug? ach tuurlijk was die banvraag onzin. geen onzin was het ontkennende excuus van youssef. loos geblaat over de doop etc. anyways ik hoop dat jij en je vrienden veel plezier hebben tijdens de kerst en ik zal een kaarsje bij mijn ouders voor je opsteken. deal?quote:Op vrijdag 24 december 2004 19:06 schreef BansheeBoy het volgende:
[..]
Hij heeft toch gelijk ? Waarom wil je ons gebanned hebben vraagt hij zich af op totaal correcte wijze !
wat je nu hebt gezegd gaat in de annalen van het juiste woord. tuurlijk is dat zo en ik hoop dat dat ook voor altijd zo zou zijn. jij niet bommengordeltje?quote:Op vrijdag 24 december 2004 19:34 schreef mrfox het volgende:
Volgens mij zitten er hier meer anti-moslimectremisten dan moslimextremisten![]()
Nee, er zitten hier gelukkig meer anti-moslim-extremisten, dan moslim-extremisten.quote:Volgens mij zitten er hier meer anti-moslims dan moslimextremisten
Hier ben ik het 100% mee eens; jammer dat sommigen dat niet begrijpenquote:Op zaterdag 25 december 2004 12:41 schreef lionsguy18 het volgende:
Verkrachting heeft niets met religie te maken, maar is het gevolg van eigen zondig gedrag.
Geen enkele religie staat verkrachtingen toe.
De imam had net zo goed een ander geloof kunnen hebben, maar waarschijnlijker geen geloof.
Tuurlijk is de daad van de imam in questie niet op zijn geloof gebasseerd, er is geen soera of hadith die leert dat het maar okee is om zomaar meisjes te verkrachten, gelukkig niet zeg. Maar verkrachting van van de oorlogsbuit is niets raars in islam, de hadiths verhalen veelvuldig dat Mohammed zijn volgelingen toestemming gaf hun sexuele lusten te botvieren op de pas buitgemaakte slavinnen. Verkrachting kan dus wel degelijk gebeuren op religieuze grondslag.quote:Verkrachting heeft niets met religie te maken, maar is het gevolg van eigen zondig gedrag.
Geen enkele religie staat verkrachtingen toe.
De imam had net zo goed een ander geloof kunnen hebben, maar waarschijnlijker geen geloof.
Ik heb er geen bezwaar tegen als iemand zichzelf moslim noemt maar ik maak wel bezwaar tegen de islamitische theorie, ik zie mezelf dus ook echt niet als anti-moslim en ik vind het een kwalijke zaak dat men het bezwaar maken tegen de islamitische theorie verwart met het hekelen van het moslim individu. Ik denk dat de meeste mensen die onder de zogenaamde "anti-moslims" gerekend worden hetzelfde van mening zijn, misschien dat anti-islam een betere term zou zijn al is dat volgens mij nog sterk overdreven.quote:Op vrijdag 24 december 2004 20:02 schreef mrfox het volgende:
Volgens mij zitten er hier meer anti-moslims dan moslimextremisten
Hoe komt het dan dat het zoveel voorkomt in kerken ?quote:Op zaterdag 25 december 2004 18:06 schreef DaveHarris het volgende:
Maar verkrachting van van de oorlogsbuit is niets raars in islam, de hadiths verhalen veelvuldig dat Mohammed zijn volgelingen toestemming gaf hun sexuele lusten te botvieren op de pas buitgemaakte slavinnen.
Vreemde reactiequote:Op zaterdag 25 december 2004 18:45 schreef lionsguy18 het volgende:
BSB wijs eens naar jezelf in plaats van altijd op anderen te wijzen.
Heb je geen aangeboren zelfkritiek, hou dan je stomme bek dicht of ga met je pik spelen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |