Het tempo lijkt in Amerika al opgevoerd te zijn naar 2 seizoenen per jaar, waarschijnlijk en hopelijk zal Europa hierin Amerika gaan volgenquote:Op donderdag 17 februari 2005 20:00 schreef Asskicker14 het volgende:
Waarom worden de DVD-boxen niet gewoon per 3 seizoenen uitgegeven, want met het huidige tempo waarin er 1 seizoen per jaar wordt uitgegeven, en met het huidige snelheid van het uitzenden van nieuwe afleveringen dan zijn ze nog tot 2024 bezig met het uitbrengen van DVD-sets.
301ste aflevering nu op Veronica!
Regio 1 Regio 2quote:Op vrijdag 18 februari 2005 13:19 schreef MrBadGuy het volgende:
[..]
Het tempo lijkt in Amerika al opgevoerd te zijn naar 2 seizoenen per jaar, waarschijnlijk en hopelijk zal Europa hierin Amerika gaan volgen![]()
Friends was begin september ook al vanaf seizoen 1 herhaald. En nu beginnen ze alweer met het herhalen. Friends vind ik een leuke serie, maar de afleveringen kan ik inmiddels wel dromen. Ze kunnen beter The Simpsons op die plaats zetten.quote:Op donderdag 17 februari 2005 20:51 schreef Dos37 het volgende:
Was weer leuk wel jammer dat het nou straks weer van de buis af gaat. Maar niet dramatisch net5 begint namelijk ook weer met friends om 20:00 en ik download de nieuwste altijd nog wel dus zo erg vind ik het niet
The simpsons zou leuk zijn maar Friends is geweldigquote:Op vrijdag 18 februari 2005 15:19 schreef Kipman het volgende:
[..]
Friends was begin september ook al vanaf seizoen 1 herhaald. En nu beginnen ze alweer met het herhalen. Friends vind ik een leuke serie, maar de afleveringen kan ik inmiddels wel dromen. Ze kunnen beter The Simpsons op die plaats zetten.
Dat zou idd geen gek idee zijn..gaat ook vast wel snel gebeuren.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 18:00 schreef Dos37 het volgende:
[..]
The simpsons zou leuk zijn maar Friends is geweldig![]()
Maar het mooist zou zijn als ze Married with Childeren weer een keer gaan herhalen
het ging ook over de programmering van veronica.. over law and order wat nu op net 5 uitgezonden wordt..quote:
al gedaan heeftquote:Op vrijdag 18 februari 2005 20:27 schreef Asskicker14 het volgende:
Mooie aflevering als afsluiting van The Simpsons, ik heb er weer van genoten, ik ga voortaan maar alle afleveringen downloaden, ze vragen er nou eenmaal om
bron:quote:Na vrijdag 18 februari is The Simpsons niet meer elke werkdag, maar op elke vrijdag te zien rond 19.30 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bron: http://www.simpsonschannel.comquote:The Simpsons Awarded WGA
February 21 » Posted By Adam » Source: Reuters
The Simpsons came home from the 57th Annual Writers Guild Awards yesterday with an award under their belt. Ian Maxtone-Graham accepted the award for his Season 15 episode "Catch 'Em If You Can". This is the show's second WGA since the animation category was introduced at last year's ceremony. Previously, Matt Selman won for the episode "The Dad Who Knew Too Little." Three other Simpsons episodes were up for the award this year, with Joel H. Cohen's "Today, I Am A Clown," Don Payne's "Fraudcast News," and Julie & David Chambers' "Milhouse Doesn't Live Here Anymore" missing out. The only other nomination in this category was for an episode of Cartoon Network's Justice League. Congratulations, Ian.
Zonen van apen en varkens, daar bij Veronica!!quote:Op maandag 21 februari 2005 14:11 schreef Murray het volgende:
[..]
Allemachtig wat is Veronica ook een kutzender.
Jezus, wat een kut zender. Married with Children is leuk maar ik heb elke aflevering al honderd keer gezien en dan overdrijf ik niet.quote:Op vrijdag 18 februari 2005 18:00 schreef Dos37 het volgende:
[..]
The simpsons zou leuk zijn maar Friends is geweldig![]()
Maar het mooist zou zijn als ze Married with Childeren weer een keer gaan herhalen
Ik heb Maried with Children ook al vaak gezien.quote:Op maandag 21 februari 2005 23:32 schreef Grounded het volgende:
[..]
Jezus, wat een kut zender. Married with Children is leuk maar ik heb elke aflevering al honderd keer gezien en dan overdrijf ik niet.
idd !quote:Op maandag 21 februari 2005 14:11 schreef Murray het volgende:
[..]
Allemachtig wat is Veronica ook een kutzender.
Ondanks dat het best een leuke aflevering was, vind ik toch dat ze de laatste tijd iets teveel politieke themas aansnijden.quote:Op maandag 21 februari 2005 18:49 schreef Dos37 het volgende:
Aflevering van Gisteren in Amerika heeft weer stof doen opwaaien zag ik net bij RTL boulevard
Mag ik je testen?quote:Op maandag 21 februari 2005 23:32 schreef Grounded het volgende:
[..]
Jezus, wat een kut zender. Married with Children is leuk maar ik heb elke aflevering al honderd keer gezien en dan overdrijf ik niet.
Matt Groening zei al een tijdje terug dat ze heel veel moeite hadden met het verzinnen van nieuwe verhalen. Ze halen dan maar dingen uit de actualiteit e.d. vermoed ik. Ik vind wel dat er daardoor een South Park-smaakje aan begint te zitten, maar echt slecht vind ik The Simpsons nu absoluut niet.quote:Op dinsdag 22 februari 2005 07:38 schreef Tokus het volgende:
[..]
Ondanks dat het best een leuke aflevering was, vind ik toch dat ze de laatste tijd iets teveel politieke themas aansnijden.
ik had gegokt op Lenny en Carlquote:Op dinsdag 22 februari 2005 08:40 schreef Koobus het volgende:
Dus dit moeten we allemaal missen...
hé doet dat 'ns rap tussen spoilertags!quote:Op dinsdag 22 februari 2005 08:40 schreef Koobus het volgende:
Dus dit moeten we allemaal missen...
spoiler
Klopt, afgelopen zondag was er geen nieuwe aflevering maar aankomende zondag wel weerquote:Op woensdag 2 maart 2005 19:20 schreef Brammie1 het volgende:
is er zondag geen aflevering uitgezonden in de vs ofzo? ik kan geen t*****t vinden namelijk
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |