Datr is nu juist het grappige, mijn moeder heeft al dergelijke medicijnen gehad! EN HET WERKT NIET...quote:Op donderdag 23 december 2004 00:31 schreef milagro het volgende:
nou, bij mij werkt valium dan (beklemde zenuw) heel goed.
ja je wordt er duf van, maar het ontspant de spieren, de beklemde zenuw komt vrij en je slaapt er ook nog heerlijk op, wat weer bevoordelijk is voor de ontspanning van de spieren.
Door de pijn ga je je spieren aanspannen en daardoor krijg je juist nog meer pijn, van kwaad tot erger dus.
Valium , niet tegen de pijn direct, maar om te ontspannen, letterlijk
ms clashen de medicijnen?quote:Op donderdag 23 december 2004 00:38 schreef leviathanfd het volgende:
[..]
Datr is nu juist het grappige, mijn moeder heeft al dergelijke medicijnen gehad! EN HET WERKT NIET...
Ze heeft nu het ergste van het ergste en het werkt. Maar of ze er blijk mee moet zijn...
Daarbij moeten de artsen nog uitkijken, mijn moeder heeft ook AD, kalmeringsmiddelen, bloeddrukverlagers, medicijnen tegen artritis, astma medicijnen en nog meer...
Ik heb idd al langer het idee dat de medicijnen niet samengaan. Maar warmhouden ofzo heeft geen enkel effect meer.quote:Op donderdag 23 december 2004 00:47 schreef milagro het volgende:
[..]
ms clashen de medicijnen?
als je zoveel slikt, dan kan het 1 het ander wel eens in de weg zitten.
ik weet niet wat je moeder nu precies mankeert, maar aannemende dat... bij een beklemde zenuw is ontspannig toch echt noodzaak, heb er vroeger ontzettend vaak last van gehad en echt gillen vd pijn, niet meer voor of achteruit kunnen, en je dan alleen met 2 kleine kids in huis weten
nu is mijn rug "gelukkig" zo verstijfd dat er geen zenuw meer tussen de wervels kan, het is helemaal verbeend.
warm bad, fohn op de heup zetten (helpt ook, echt!), iig je lijf warm inpakken.
paracetamols, badjas aan, en dan onder de dekens, het eruit zweten?
ik heb ook reuma, (Bechterew) maar slik geen ontstekingsremmers meer omdat die weer negatief werken op Crohn (chronische ontsteking vd darmen, wat ik dus ook heb).
daarom heb ik wel meer pijn, maar de darmen zijn tenminste rustiger zo, die pijn is nog erger als het flink uit de hand loopt en de gevolgen gevaarlijker.
Hoezo, het is geen wissel, maar een extra complicatie.quote:Op donderdag 23 december 2004 01:05 schreef Fixxxer het volgende:
Hmm, reuma heeft vaker zn effect op kleinere gewrichten, iit tot atrose,maar dat ontstaat geleidelijk. Met 'de arts' neem ik aan dat je een reumatoloog bedoelt?
Als hij echt dent dat het een onsteking is lijkt het me logisch dat je dat op meer manieren aan probeert te vechten (dan een pijnstiller, is dat werkelijk alles?!) voordat je van diagnose wisselt.(overigens een vreemde wissel, van artritis naar zenuwklemming)
De artsen communiceren goed, dus de medicijnen zitten goed.quote:Op donderdag 23 december 2004 01:07 schreef milagro het volgende:
Tja, zoals ik al zei, bij mij werken pijnstillers ook niet als de zenuw beklemd zit, en zolang hij beklemd zit.
En ik weet hoe zeer dat doet, geloof me, je gaat compleet over de pijngrens heen, een kind baren is te doen, dit niet.
Die zenuw moet toch echt eerst de ruimte krijgen om terug te schieten daar waar hij hoort.
Pijnstillers werken dan gewoon niet, de directe druk op de zenuw overruled dat compleet.
Warmhouden, valium of andere spierontspanners is toch echt een goede manier om een en ander enigzins vrij te krijgen.
Al die medicijnen zijn door 1 arts voorgeschreven?
Zo nee, dan neem ik aan dat men weet wat ze allemaal al slikt?
Dat dacht ik dus ook al. Maar de arts heeft het voorgeschreven.quote:Op donderdag 23 december 2004 01:35 schreef milagro het volgende:
Hm als je astma hebt moet je geen Oxycontin slikken, je moet het ook niet combineren met anti histamines
Dan lijkt het verstandig om misschien even een arts te bezoeken, want dit is natuurlijk niet de bedoeling voor haar.quote:Op donderdag 23 december 2004 09:12 schreef leviathanfd het volgende:
Mijn vriendin heeft net met haar gebeld en het gaat niet goed.... Ze heeft nog steeds pijn. Nu moet ze ook overgeven van de pijn.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |