32 hele lessen????!??quote:
hoeveel uur was 1 les bij jou?quote:Op dinsdag 28 december 2004 23:41 schreef Steve-O het volgende:
boeiend in hoeveel uur je het heb gedaan ik heb er 32 lessen over gedaan en ben in 1 keer geslaagd veel belangrijker lijkt me
als de instructeur op de rem trapt dan nog ben je (nog) niet gezakt.quote:Op dinsdag 28 december 2004 22:28 schreef forever_blue het volgende:
weet iemand trouwens hoe de examinator beoordeelt? Heeft hij een soort van lijstje met dingen die je moet kunnen en geeft hij er vervolgens cijfers voor of hoe gaat het?
Bedankt!quote:
Klopt, ben ook geslaagd met een ingreep.quote:Op woensdag 29 december 2004 11:36 schreef Vassili_Z het volgende:
als de instructeur op de rem trapt dan nog ben je (nog) niet gezakt.
Laat t m gewoon voelen door hem telkens af te bellen net BUITEN de tijd dat je de les MOET betalen door een annulering.quote:Op donderdag 30 december 2004 09:04 schreef M_M het volgende:
Nooouuu..
Ik heb vorige week woensdag mn examen betaald en hij zou het gaan aanvragen.
Had ik gister rijles, ik: "Heb je mn examen aangevraagd??"
Hij mompelt iets over mn niveau (laat me dan nog niet betalen!) en zegt dan dat alles veel sneller was gegaan als ik een TTT had gedaan en dat het nog wel komt..
Ik begin over mn bijzonderen verrichtingen "Ik moet ook AL mn bijzondere verrichtingen nog doen, wanneer doen we dat dan?" hij:"Ja, die moet je indd nog allemaal doen"
Ik ben slecht in een grote mond geven, dus dat heb ik nog niet gedaan maar ik wilde 'm eigenlijk slaan!
Klootzak
Niet ditquote:Op woensdag 29 december 2004 21:52 schreef shoomba het volgende:
Ik mag vrijdag om 9.40u op voor het staatsexamen![]()
Haha.. Ja dat zou kunnen.. Maar het jammere is toch dat ik 'm nog een keer onder ogen moet komen omdat ik al 200 euro heb betaald.. en een andere rijschool zoeken, dat zou kunnen maar dan ben ik nog verder van huis. Dan heb ik helemaaaal niet voor februari mn rijbewijs denk ik.quote:Op donderdag 30 december 2004 12:15 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Laat t m gewoon voelen door hem telkens af te bellen net BUITEN de tijd dat je de les MOET betalen door een annulering.
En zoek in die tijd gewoon een andere rijschool...
(ik heb het bij me vorige rijschool gedaan en die gast werd bij de 3e keer behoorlijk pissig...)
Waar les je ? mayb kan ik je wel op een goeie (betere) rijschool helpen.
Nog wat tips van me tante..:
- Afstand houden, afstand houden, afstand houden
- Twijfel niet, als je ziet dat je kan niet aarzelen maar gewoon gaan. Zelfverzekerd rijden, daar geilen die examinatoren op.
En die 200 euro heb je vooruitbetaald of achterafbetaald ? (dus dat je er al lessen voor hebt terug gekregen? )quote:Op donderdag 30 december 2004 12:39 schreef M_M het volgende:
[..]
Haha.. Ja dat zou kunnen.. Maar het jammere is toch dat ik 'm nog een keer onder ogen moet komen omdat ik al 200 euro heb betaald.. en een andere rijschool zoeken, dat zou kunnen maar dan ben ik nog verder van huis. Dan heb ik helemaaaal niet voor februari mn rijbewijs denk ik.
Ik woon in Rotterdam zevenkamp.
Thanks voor de tips!!!
Nee, die heb ik vooruit betaaldquote:Op donderdag 30 december 2004 13:40 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
En die 200 euro heb je vooruitbetaald of achterafbetaald ? (dus dat je er al lessen voor hebt terug gekregen? )
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |