Mja, maar ik kwam Wouter weer even tegen, heb nog een tijd met hem gesproken, had hem al lang niet meer gezien. Ken hem van volleybal, hij was zwaar geblesseerd, maar hoopt nu weer terug te komen.quote:Op zondag 26 december 2004 16:51 schreef MrAli het volgende:
[..]
nouja..ik vond er weinig aan eigenlijk..weinig mensen..en voor de rest allemaal gezeur en gezeik op niets af..
Yup, na een tijdje hebben we ons maar naar een wat inspiratievollere omgeving verplaatst.quote:Op zondag 26 december 2004 21:01 schreef MAX_crazy het volgende:
was dat die jongen waarmee je zo lang in de wc mee aan het praten was?
En ik naar huis. Dat was denk maargoed ook want ik scheit vandaag de hele dag al bende! :Squote:Op zondag 26 december 2004 21:04 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Yup, na een tijdje hebben we ons maar naar een wat inspiratievollere omgeving verplaatst..
Aha, nouja beterschap dan maar. Zolang je zaterdag en later maar weer topfit bentquote:Op zondag 26 december 2004 21:08 schreef MAX_crazy het volgende:
[..]
En ik naar huis. Dat was denk maargoed ook want ik scheit vandaag de hele dag al bende! :S
thxquote:Op zondag 26 december 2004 21:18 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Aha, nouja beterschap dan maar. Zolang je zaterdag en later maar weer topfit bent.
Wat ik niet goed doe nu?quote:Op zondag 26 december 2004 15:14 schreef -Mzraki- het volgende:
Zeg Niels, wil je de volgende keer op z'n minst even toeteren?.
ik heb het over protocollen niet extensiesquote:Op zondag 26 december 2004 16:49 schreef MrAli het volgende:
[..]
fout...het was .jpg..en geen .jpeg of .gif..
Je zat bij je broer in een auto, van oudeschild naar de boot. Ik was even met m'n vader wat aan het fietsen.quote:
Net 'O Brother, Where Art Thou' gekeken. Op 3. Was echt een hele leuke film! Echt vaag.quote:Op zondag 26 december 2004 22:20 schreef NerdoNielso het volgende:
Trouwens, waarom is er geen enkele goede film op tv tijdens de kerstdagen
Nouja, positief dusquote:Op zondag 26 december 2004 22:33 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Net 'O Brother, Where Art Thou' gekeken. Op 3. Was echt een hele leuke film! Echt vaag.![]()
Ruben, hoe moet ik jouw reactie op onze kerstkaart opvatten?
Was ik aan begonnen maar leek me niet zo geweldigquote:Op zondag 26 december 2004 22:33 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Net 'O Brother, Where Art Thou' gekeken. Op 3. Was echt een hele leuke film! Echt vaag.![]()
Ruben, hoe moet ik jouw reactie op onze kerstkaart opvatten?
hehe, leuk gedaan (beetje laat alleenquote:Op zondag 26 december 2004 19:29 schreef DearPrudence het volgende:
Zo, hier volgt een heerlijk truttig kerstwens:
[afbeelding]
True, dat was wel jammer, ik vond de humor alleen wel redelijk goed, maarja, De Ocean serie is wel meer als actie bedoelt.quote:Op maandag 27 december 2004 00:11 schreef errrrr het volgende:
Vanavond zoals gezegd dus naar Ocean's Twelve geweest, viel een beetje tegen vond ik... niet echt een gigantische ontknoping of geniale diefstal zoals in 11, maar nee, het had het niet echt...
Hans, hier valt echt geen touw aan vast te knopenquote:Toen ik trouwens die elektronicabestelling bij Henk aan het doornemen was zag ik dat er van ieder ding maar 1 exemplaar is... hij / zijn vader / de gasten van de reichelt hebben gewoon helemaal niet op de aantallen gelet
... nouja, als ik 'm spreek vraag ik wel wat de bedoeling is, want ik wil die dingen wel graag
6 uur boot dusquote:Beste wintersport-enthousiast,
Nog een paar dagen en we vertrekken naar Mallnitz
Op de valreep nog wat puntjes.
Het vertrek op zaterdag 1 januari zal zijn om 18.45 uur uit Den Helder, dus neem je de boot van 18.00 uur. De bus staat aan de voorkant van het Teso-gebouw. Ga dus links van de boot af.
Niemand gaat de bus in zonder dat ik de chauffeur gesproken heb. De 2 banken links en rechts voor (= 8 zitplaatsen) achter de chauffeur moeten onbezet blijven.
Met elkaar laden de bagage, op een goede manier, in de bus.
De Royal Class-bus is van de firma Johny Reizen, een keurmerkbedrijf uit Hoensbroek met modern materiaal. De chauffeurs houden zich, natuurlijk, aan het Nederlandse reistijdenbesluit.
Iedereen mag één grote reistas/koffer meenemen + ski of snowboard materiaal. Stop je reisdocument, hoewel er bij de grens eigenlijk nooit meer om gevraagd wordt, in je handbagage.
In Duitsland moeten we een paar stops maken om aan het reistijden-besluit te kunnen voldoen. Er mag in de bus niet gerookt worden, tijdens de stops is er tijd genoeg voor een nicotinestoot.
We hopen redelijk op tijd bij het hotel aan te komen. Hoewel je natuurlijk je benen zal willen strekken, zal je toch nog even in de bus moeten wachten. Ik moet namelijk eerst nog wat dingen in het hotel afspreken. Wel kan alvast de bus, met elkaar, worden ontladen.
In de bus maak ik, zoveel mogelijk rekening houdend met jullie wensen, een kamerindeling voor de 4 persoonskamers.
Hou er te allen tijde rekening mee, dat we te gast zijn. Dus geen (ge)rotzooi in de kamers, geen vernielingen, geen geluidsoverlast in andere kamers, enz. Voor schade draai je zelf op.
Na dat ik in het hotel alles geregeld heb, ga je (als dat al kan) naar je kamer of naar de verkleedruimte, frist je op, kleed je om voor het wintersporten en ga ontbijten. We gaan daarna meteen weg naar de skilift en skiverhuur. We gaan dus al meteen de eerste dag aan de slag. Van sommige deelnemers vraagt dat nogal wat energie. Het is dus van belang dat iedereen in staat wordt gesteld om tijdens de heenreis te slapen in de bus..
Het adres: Familienhotel *** Bichlhof, Stappitz 8, 9822 Mallnitz, +43 4784 258
www.hotel-bichlhof.at
Bij het ontbijt en het diner zal ik eventueel nieuws doorgeven.
Iedereen is verantwoordelijk voor zichzelf, zijn accommodatie, het materiaal en de medereizigers.
Op zaterdag 8 januari komen we om ca. 12.00 uur weer terug in Den Helder. Denk om je bootkaart.
Denk eventueel aan warme wintersportkleding, zonnecrème, lippenbalsem, zwemspullen, spuitbus om kleding waterdicht mee te maken, verzekering (neem altijd een kopie van je verzekering en reisdocument mee naar de piste), muziek, zonnebril, fototoestel met fotorol geschikt voor de sneeuw (200 tot 400 ASA), videobanden, dvd, handschoenen (extra), muts, handdoeken (krijg je soms niet van het hotel), rugzak of buikbuideltje voor op de piste, plastic zak voor bv. natte kleding, verbandmateriaal (rol sporttape, Arnica of SRL), tafeltennismateriaal, spelletjes, Oostenrijkse euro’s ().
Voor verdere informatie kan je me bereiken op tel. 315553 of 0644082042
MARCEL VERBEEK
Vond ik niet echt super ofzo, af en toe wel leuk, maar daar ging het idd niet omquote:Op maandag 27 december 2004 11:23 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
True, dat was wel jammer, ik vond de humor alleen wel redelijk goed, maarja, De Ocean serie is wel meer als actie bedoelt.
Sorryquote:[..]
Hans, hier valt echt geen touw aan vast te knopen.
quote:HaQDaQ | Nu met echt blauw oogsays:
1. ik heb bij Henk Duitser wat elektronica besteld, wat zijn vader bij de reichelt in Duitsland koopt
HaQDaQ | Nu met echt blauw oogsays:
2. ik zat het gister allemaal 'ns te bekijken
HaQDaQ | Nu met echt blauw oogsays:
3. van veel dingen heb ik er > 1 besteld, maar van ieder ding is er maar 1
WHOEI!!!... het komt steets dichter bijquote:Op maandag 27 december 2004 12:49 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
6 uur boot dus. Zwembroek/handdoek/bootkaart/extra handschoenen en reisverzekeringkopie moet ik niet vergeten.
.
Das goed nieuws.quote:Op maandag 27 december 2004 14:28 schreef -Mzraki- het volgende:
Dit is misschien niet zo boeiend voor jullie, maar voor Kees (mss ook niet boeiend voor hem, maar goed, het ís het OSG SC topic after all):
Marco "Stunt" Tundelder heeft me gebeld en vroeg hoeveel jaar ik nog van plan was hier op Texel te blijven, dat is dus nog dit schooljaar en dat erna, daarna ben ik weg. Marco speelt nu nog in Den Helder volleybal, maar hij komt dus hoogst waarschijnlijk volgend seizoen terug.![]()
![]()
![]()
.
Volleybaltechnisch beviel het hem daar erg, maar het was toch niet zo gezellig en er ging erg veel tijd inzitten. Dus now, he'll be back.
.
Oh yea, volgend jaar zijn we dus zwaar-überonverslaanbaar.
voor alle illegale shit..quote:Op zondag 26 december 2004 19:02 schreef Ponk het volgende:
[..]
Ja dat dacht ik ook ja, maar gister zouden ik en Yannis ff naar de films kijken om de wax remover zijn werk te laten doen en wat bleek, de dvd werkte niet in de dvd speler van Yannis!!!![]()
Uiteindelijk hebben we de film wel op de pc kunnen bekijken, maar toch, ik vrees dat het in de bus dan misschien ook zeuren word. Er kwam gewoon helemaal geen beeld op de tv, alleen maar het geluid. Ik weet ook niet hoe dat kan, maarja ik ben niet zo'n expert in illegale dingetjes. (ben alleen maar goed in het editen van films.
Ach, gelukkig heeft Boite altijd zijn laptop nog mee, daar kunnen we het dan zeker weten op bekijken. Vandaag hebben Yannis en ik de wax en slijp beurt vervolgt, en het voelt weer erg glad en scherp, dus dat moet wel goed gaan dan over een paar dagen.
En ja het sneeuwt in oostenrijk ja, en het blijft sneeuwen tot en woensdag
Werd vanochtend wakker, zette de televisie aan op zo'n vage oostenrijkse zender en zag niks anders dan sneeuw, echt op elke webcam was het raak. Volgens mij ben ik nog nooit zo snel uit mijn bed gesprongen op zondagochtend als vandaag
is ook goed mogelijk..of een combinatie van beiden, of de dvd-speler..maar die in de bus zal ook geen hoogste kwaliteit zijn..quote:Op zondag 26 december 2004 19:26 schreef MAX_crazy het volgende:
[..]
Waarschijnlijk gaat het wel werken als je de booktype verandert maar dan moet je dvd brander wel bitsetting ondersteunen (soms kan dat doormiddel van een hackt firmware). Ik brand al mijn dvd's dus met een andere booktype (dvd-rom inplaats van dvd-r) dan is de kans veel groter dat het wel werkt in elke dvd speler. Desnoods paas je die dvd ff aan mij en brand ik een andere versie die het dan hopelijk wel doet
ik vind hem niet echt truttig hoor..quote:Op zondag 26 december 2004 19:29 schreef DearPrudence het volgende:
Zo, hier volgt een heerlijk truttig kerstwens:
[afbeelding]
I know him..quote:Op zondag 26 december 2004 20:58 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Mja, maar ik kwam Wouter weer even tegen, heb nog een tijd met hem gesproken, had hem al lang niet meer gezien. Ken hem van volleybal, hij was zwaar geblesseerd, maar hoopt nu weer terug te komen.
Hij is een zeer goede speler, speelde al vanaf z'n 8e, dus dat is mooi.
bij mij gaat het een beetje bergafwaards de laatste tijd..quote:Op zondag 26 december 2004 21:18 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Aha, nouja beterschap dan maar. Zolang je zaterdag en later maar weer topfit bent.
so whatquote:Op zondag 26 december 2004 22:18 schreef NerdoNielso het volgende:
[..]
ik heb het over protocollen niet extensies
typisch Henk..quote:Op maandag 27 december 2004 00:11 schreef errrrr het volgende:
[..]
hehe, leuk gedaan (beetje laat alleen)
En zoals ik ook al op alwin's reactie zei: Het is hier heel leuk en gezellig enzo, maar of het nou echt zin heeft
Vanavond zoals gezegd dus naar Ocean's Twelve geweest, viel een beetje tegen vond ik... niet echt een gigantische ontknoping of geniale diefstal zoals in 11, maar nee, het had het niet echt...
En ik ben vanavond ook 's bezig geweest al mijn films enzo te branden, eindelijk weer wat ruimte vrij
Toen ik trouwens die elektronicabestelling bij Henk aan het doornemen was zag ik dat er van ieder ding maar 1 exemplaar is... hij / zijn vader / de gasten van de reichelt hebben gewoon helemaal niet op de aantallen gelet
... nouja, als ik 'm spreek vraag ik wel wat de bedoeling is, want ik wil die dingen wel graag
typisch een Hans-uitleg..quote:Op maandag 27 december 2004 11:23 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
True, dat was wel jammer, ik vond de humor alleen wel redelijk goed, maarja, De Ocean serie is wel meer als actie bedoelt.
[..]
Hans, hier valt echt geen touw aan vast te knopen.
Toevallig, had ik nét gezien, ook op Fok!frontpage te kijken?quote:Op maandag 27 december 2004 16:31 schreef MAX_crazy het volgende:
WHAAAAAAA.... dat noemen we pas snelheid!!
[ur]lhttp://www.softlab.ece.ntua.gr/~sivann/pub/sendit.php?fname=japan%20music%20arcade.mpg[/url]
ik ga alvast met de 16:00 of 17:00 boot over hoor..ben ik iig optijd..quote:Op maandag 27 december 2004 12:49 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
6 uur boot dus. Zwembroek/handdoek/bootkaart/extra handschoenen en reisverzekeringkopie moet ik niet vergeten.
.
Andere Henk, vandaar dat het zo onvolgbaar wasquote:Op maandag 27 december 2004 16:34 schreef MrAli het volgende:
[..]
typisch Henk..
[..]
typisch een Hans-uitleg..
ja..als je Henk (als in Hendrik) in 1 zin ziet staan met electronica..tsja..dan is het niet meer te volgen..quote:Op maandag 27 december 2004 16:35 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
Andere Henk, vandaar dat het zo onvolgbaar was.
quote:Op maandag 27 december 2004 12:49 schreef -Mzraki- het volgende:
[..]
6 uur boot dus. Zwembroek/handdoek/bootkaart/extra handschoenen en reisverzekeringkopie moet ik niet vergeten.
.
wat is daar nouquote:Op maandag 27 december 2004 16:40 schreef DearPrudence het volgende:
[..]
Oui, gelezen, heb er nu zin in.
Alleen even die adressen doorgelezen..
Ja nouja ik hoop dat Marcus er nog wat aan kan doen, aan de dvd speler van Yannis lag het volgens mij niet echt, die had verder nooit problemen ermee.quote:Op maandag 27 december 2004 16:23 schreef MrAli het volgende:
is ook goed mogelijk..of een combinatie van beiden, of de dvd-speler..maar die in de bus zal ook geen hoogste kwaliteit zijn..
maar als we maar wat hebben..(en dat facking moederbord van mij moet weer eens teruggestuurd worden, werkend dan wel te verstaan..dan kan ik ook nog wat fikken..)
in onze dvd speler deed jouwn dvd het ook gewoon prima hoor... Maar ik zal morgen/overmorgen de dvd's wel ff brengen (gaat vast wel werken in de bus)quote:Op maandag 27 december 2004 19:15 schreef Ponk het volgende:
[..]
Ja nouja ik hoop dat Marcus er nog wat aan kan doen, aan de dvd speler van Yannis lag het volgens mij niet echt, die had verder nooit problemen ermee.
jap...quote:Op maandag 27 december 2004 20:20 schreef Ponk het volgende:
oh, gelukkig, lag het toch niet aan mij dan.
haastige spoed is dus deze keer wel goed geweest.
je weet het niet, sommige mindere dvd-spelers vertonen wel eens problemen..maar dat is niet echt heel waarschijnlijk..maar ik hoop dat we iig wat hebben om te kijken..en Marcus zou ook wat normale films op dvd meenemen..en die moeten het gewoon doen..quote:Op maandag 27 december 2004 19:15 schreef Ponk het volgende:
[..]
Ja nouja ik hoop dat Marcus er nog wat aan kan doen, aan de dvd speler van Yannis lag het volgens mij niet echt, die had verder nooit problemen ermee.
Die website van het hotel had ik natuurlijk al lang gevondenmaar ja zie het wel zitten hoor allemaal.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |