Hoe raadt u het zo? Ongelooflijk scherp oog....quote:
quote:Op maandag 20 december 2004 11:43 schreef Bimmel het volgende:
[..]
Hoe raadt u het zo? Ongelooflijk scherp oog....
Laten we er niet langer omheen draaien, het is inderdaad de Godfather of Soul.
Neen, dit is niet heer Igor.quote:Op maandag 20 december 2004 12:31 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
[afbeelding]
En even de link: http://sportsmed.starwave.com/i/magazine/new/james_brown.jpg
Is het niet Igor Strawinsky?
Zekers...maar wij kennen hem veelal om een bepaald type muziek dat meneer componiazeerde.quote:Op maandag 20 december 2004 14:27 schreef Parabola het volgende:
Compo-me-neerde modern klassiek zogezegd?
Nee geen dans maar dat begintune verhaal moet ik onthouden, da's een leuke voor 4D!!quote:Op maandag 20 december 2004 14:34 schreef Z het volgende:
Is die andere kunstvorm een dans? Of componeerde hij de begintune van de Champions Leage (oid)?
Juistem!! Senore Morricone...quote:Op maandag 20 december 2004 14:43 schreef fotoloog het volgende:
Ennio Morricone?
quote:Op maandag 20 december 2004 14:51 schreef Z het volgende:
Mata Hari?
Niet?quote:Op maandag 20 december 2004 15:12 schreef Bimmel het volgende:
[..]
Kom nou, niet elke zwart wit foto van een dame is meteen die dilletante uit Friesland.
Doet u maar wat meer naar het westen en dan een stuk naar het zuiden.quote:Op maandag 20 december 2004 15:27 schreef Z het volgende:
[..]
Niet?
Haar kleren doen wat oosters aan, of russisch ...
Non, elle est Francais.quote:Op maandag 20 december 2004 16:10 schreef Z het volgende:
Een Spaanse schone?
Ja volgens mij wel...sterker nog volgens mij is ze onbevlekt retour gegaanquote:
Wat een verspillingquote:Op maandag 20 december 2004 16:48 schreef Bimmel het volgende:
[..]
Ja volgens mij wel...sterker nog volgens mij is ze onbevlekt retour gegaan
U staat al een tijdje droog of zo, heer 'Bola?quote:
Ach welneen, ik heb slechts empathie voor hen die dat wel staan.quote:Op dinsdag 21 december 2004 10:30 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
U staat al een tijdje droog of zo, heer 'Bola?
Ja ja...quote:Op dinsdag 21 december 2004 13:59 schreef Z het volgende:
Je bent buitengwoon warm meneer sir Lord_Vetinari! Ik heb een paar posts terug al een gelliaanse\paraboleske hint gegeven. Combineer die hint, met jouw (foute) antwoord en een stuk fruit en je hebt het antwoord
Ach, het is natuurlijk m'neer visPinifarinabanaan.quote:Op dinsdag 21 december 2004 13:59 schreef Z het volgende:
Je bent buitengwoon warm meneer sir Lord_Vetinari! Ik heb een paar posts terug al een gelliaanse\paraboleske hint gegeven. Combineer die hint, met jouw (foute) antwoord en een stuk fruit en je hebt het antwoord
Ja, eeuwtje eerder.quote:Op woensdag 22 december 2004 09:53 schreef Bimmel het volgende:
Spanjool, begin 1600?
Denkt u nou echt dat als heer Bimmel 1600 zegt en ik vervolgens riposteer met 'eeuwtje eerder', dat dat ook maar in de verste verte zou betekenen dat m'neer een zogenaamde zestiende-eeuwer was?quote:Op woensdag 22 december 2004 10:00 schreef pyl het volgende:
Meneer lijkt me een zestiende-eeuwer, u weet wel: iemand die leefde tussen 1500 en 1600. Is dat wat hierboven wordt bedoeld?
De heer heeft een bekend hoofd. Was de heer een vlootgerelateerd persoon?quote:Op woensdag 22 december 2004 10:07 schreef Parabola het volgende:
Ik kan uw wilde gok niet goed rekenen, uwe adelijke dierenartsigheid, maar u heeft onbedoeld een hintje geponeerd.
Dat is correct. Voor wie hem kent althans.quote:Op woensdag 22 december 2004 10:08 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
De heer heeft een bekend hoofd.
Hmmmmz, indirect zeker, maar een 'ja' zou u op het verkeerde spoor zetten.quote:Was de heer een vlootgerelateerd persoon?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |