Hopelijk sturen ze iedereen dit die tijdens knj heb gewerktquote:Op maandag 10 januari 2005 18:08 schreef Sjoerd102 het volgende:
Vandaag een brief van TPG in de bus. Was het een brief van mijn teambaas.
Hartelijk bedankt voor het meehelpen tijdens de KNJ periode. Als dank heb ik een klein presentje toegevoegd. Bleek het dus een CD-bon te zijn van ¤20,- Toch aardig dacht ik zo.
Dank dat ze het gedaan hebben omdat een tijdje terug mijn contract is afgelopen. Ik ben van postbode naar bostbezorger gegaan en dus de helft in salaris achteruitgegaan. Een iemand die ik ken heeft toen ook en cadeau bon gekregen. Die van mij zullen dan denk ik nu pas opgestuurd hebben met als reden de KNJ-periodequote:Op maandag 10 januari 2005 21:27 schreef nexcro het volgende:
[..]
Hopelijk sturen ze iedereen dit die tijdens knj heb gewerkt![]()
Normaal krijg (kreeg?) je een kerstbonusje...quote:Op maandag 10 januari 2005 21:27 schreef nexcro het volgende:
[..]
Hopelijk sturen ze iedereen dit die tijdens knj heb gewerkt![]()
Ja... Het mag wel in de krant als de eerste dag met zo'n ingrijpende verandering vlekkeloos verloopt...quote:Op vrijdag 14 januari 2005 17:48 schreef MuadDib het volgende:
Vandaag de eerste dag met de HSM, samen te vatten in slechts 3 woorden:
KUT...MET...PEREN
En oranje brievenbussen in het straatbeeld... Wel goed moment trouwens om nu weer van naam en kleur te veranderen. De afgelopen twee jaar zijn vrijwel alle brievenbussen vervangen, nu kunnen ze weer opnieuw beginnenquote:Op vrijdag 14 januari 2005 19:59 schreef Jordy-B het volgende:
Iew... oranje...
Zou wat worden... Moet alle roodbruine kleding gewisseld worden voor oranje spulletjes... Straks denken de mensen nog dat we een stelletje geflipte hollandsupporters zijn
En oranje regenpakken... daar moet je toch niet aan denken... Of oranje fietstassen. En moeten we ineens zwart schoeisel dragen, omdat het anders vloekt met het oranje shirtje/zwarte broek...
He, laat me nou ff lekker klagenquote:Op vrijdag 14 januari 2005 18:14 schreef Jordy-B het volgende:
Ja... Het mag wel in de krant als de eerste dag met zo'n ingrijpende verandering vlekkeloos verloopt...
Beoordeel het over een maandje nog eens.
zeker ook oranje smkbakken zekerquote:Op vrijdag 14 januari 2005 19:59 schreef Jordy-B het volgende:
Iew... oranje...
Zou wat worden... Moet alle roodbruine kleding gewisseld worden voor oranje spulletjes... Straks denken de mensen nog dat we een stelletje geflipte hollandsupporters zijn
En oranje regenpakken... daar moet je toch niet aan denken... Of oranje fietstassen. En moeten we ineens zwart schoeisel dragen, omdat het anders vloekt met het oranje shirtje/zwarte broek...
En jij denkt dat ze die open houden? Helemaal nu met de invoering van de HSM, ze zijn overal al hard bezig om de vaste eruit te pesten en postbezorgers aantenemen. Als dat dan lekker draait dan hup wat kantoren sluiten. Ons kantoor bleef tot 2013 open werd er vorige week verteld.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 20:04 schreef maarten85 het volgende:
[..]
Om trouwens nog maar te zwijgen over de kosten voor het (opnieuw) aanpassen van postkantoren en business points.
Ik ga maar overplaatsing aanvragen. Bij ons was het loeidruk! Iedere ochtendwijk had minsten 3 rode bakken en zo'n 8 blauwe (met dank aan alle aangiftediskettes). En nog een soort geadresseerde hah nieuwsbrief van de SVB (voor alle uitkeringslijers) in aan elkaar plakkend cellofaan!quote:Op zaterdag 15 januari 2005 15:21 schreef JDude het volgende:
Het is misschien saai... maar ik had vandaag niets te klagen!
Zelden zo'n relaxte werkdag meegemaakt, alles liep goed, lekker weertje, weinig post en de ANWB-kampioen mocht om onduidelijke reden tot maandag in de kast blijven liggen
Wij werken nu 9 maanden met de HSM en het gaat nu wel wat beter. Wat in het begin veel tijd kostte was het instraten (andere vakjes op andere plekken), bakken uitgooien (wijken op andere kasten, soms per dag verschillend) en veel wijken waren fout in de HSM ingevoerd.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 20:20 schreef MuadDib het volgende:
[..]
He, laat me nou ff lekker klagen
Ik begrijp ook wel dat het allemaal een gewenningsperiode nodig heeft en op zich heb ik ook niks tegen de nieuwe manier van werken. Maar als er direct een storing is (in mijn wijk nog wel, een (erg) grote klant die de machine dus niet meteen kon verwerken
) en het blijkbaar, ondanks toezeggingen van allerhande experts, erg moeilijk is voor de machine om de toevoegingen een beetje behoorlijk te "lezen" is de eerste kennismaking niet echt goed.
Maar ik beloof plechtig, over een maand zal ik mijn, hopelijk, hernieuwde mening geven!
Wat zegt jullie teamcoach ervan? Als die het met het hoger management eens is heb je idd een probleem, dan zit het er idd niet in dat ze ooit zullen luisteren.quote:Op zondag 16 januari 2005 11:03 schreef Kramerica-Industries het volgende:
Het management weigert dit te erkennen, negeert al het bewijsmateriaal en blijft als een mantra herhalen dat als iedereen gewoon het draaiboek volgt de tijden haalbaar zijn.
De voordelen van de HSM zijn wel gebaseerd op leugens. Ze wilden gewoon medewerkers lozen en hebben het zo rooskleurig voorgesteld dat het ideaal leek maar dat valt allemaal erg tegen. Maar ach de post geeft geen cent om haar medewerkers dat is me allang duidelijk.quote:Op zondag 16 januari 2005 14:40 schreef Grrrrrrrr het volgende:
HSM is geen leugen... Maar wel die 50% besparing die ze even simpel denken te scoren! Misschien dat het haalbaar is, maar niet op de deze manier. Zoals al eerder gezegd, er zijn talloze zaken die wel bij de voorbereiding horen maar nog steeds evenveel tijd kosten. De tijd die dat in beslag neemt wordt gewoon onderschat.
Bij ons zijn het ook vooral de zaterdagpostbodes die opstappen of willen opstappen. Ik kan ze geen ongelijk geven, kleine contracten voor maar 2,5 uur, en dan vaak pas tussen 11 en 1 uur kunnen beginnen... Resultaat, je zaterdag naar de gort en toch maar 2,5 uur gewerkt...quote:Op zondag 16 januari 2005 16:29 schreef Carport het volgende:
Ik merk nu al dat heel wat zaterdagpostbodes geen zin meer hebben om zo te gaan werken. Ikzelf ben ook helemaal niet blij met mijn dienst: ik mag alleen nog maar mijn contracturen buiten lopen. Het werk wordt er echt niet leuker op op deze manier.
quote:Op zondag 16 januari 2005 19:29 schreef Rebbedebje het volgende:
hebben jullie ook die lachwekkende brief ontvangen? over de naam en kleurveranderingen e.d. waar de pers ze voor was?![]()
Been there. Op zo'n kantoortje (in het oosten van de Betuwe) werkte ik ook.quote:Op zondag 16 januari 2005 19:29 schreef Rebbedebje het volgende:
Wij zijn juist zo'n klein gezellig kantoor, met zo'n 9 tot 14 medewerkers per dag.
Zoveel herinneringen ook aan dit lieve, kleine kutkantoortje.
Hey dat komt me bekend voor, gister hadden we hier op kantoor nieuwjaars borrel. Was van 16.00 uur tot 18.30 uur. Ik was om 1 uur 's nachts pas thuisquote:Op zondag 16 januari 2005 22:08 schreef JDude het volgende:
[..]
De laatsten verlieten pas na middernacht het pand terwijl we 16.00 begonnen waren
TPG-borrels zijn [afbeelding]
Wij zijn ook nog een klein en gezellig kantoor, maar helaas nog maar een paar weken...quote:Op zondag 16 januari 2005 19:29 schreef Rebbedebje het volgende:
Mooi gesproken Kramerica-Industries.![]()
Wat ben ik blij dat wij die Hoer Sorteer Machines (nog) niet hebben. [insert] zweetdruppeltjes-van-voorhoofd-wuivend-smily [insert]
Maar wij worden straks wel samengevoegd met een ander kantoor, waar ik helemaal niet blij mee ben.![]()
Wij zijn juist zo'n klein gezellig kantoor, met zo'n 9 tot 14 medewerkers per dag.
Zoveel herinneringen ook aan dit lieve, kleine kutkantoortje.
hebben jullie ook die lachwekkende brief ontvangen? over de naam en kleurveranderingen e.d. waar de pers ze voor was?![]()
Klote.quote:Op zondag 16 januari 2005 23:09 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Wij zijn ook nog een klein en gezellig kantoor, maar helaas nog maar een paar weken...![]()
quote:Op zondag 16 januari 2005 23:50 schreef Beach het volgende:
[..]
Klote.
Wij hebben de garantie gekregen tot 2007.
Zul je zien dat ze besluiten om de tent eerder dicht te gooien.
En pas ging iemand na vele jaren dienst weg, kwam de teamcoach niet eens langs om afscheid te nemen![]()
Met TPG wordt het wel iets, maar ik denk dat de komende jaren voor veel medewerkers niet echt leuk zullen zijn.quote:Ik heb de hoop allang opgegeven dat het ooit nog iets wordt met TPG.
Ja, ik moest lachenquote:Op zondag 16 januari 2005 19:29 schreef Rebbedebje het volgende:
Hebben jullie ook die lachwekkende brief ontvangen? over de naam en kleurveranderingen e.d. waar de pers ze voor was?![]()
quote:
hmmm... ik had afgelopen zaterdag wel weinig SMG... maar 3 bakken SMK per wijk.quote:Op dinsdag 25 januari 2005 13:51 schreef JDude het volgende:
Kick!
Afgelopen zaterdag was het gewoon nóg rustiger dan de twee zaterdagen ervoor. Had maar 1 SMK, 1 SMG en een halfvolle bak losse meuk.
Zouden al die verhalen over "het postvolume loopt terug" dan toch een keer gaan kloppen?
Het lieve lieve lieve ziekenfonds Trias had een leuke verrassing voor ons.. klaar met vossen, allemaal bakkenbarren vol met halfvolle bakken.. leuk dachten we, lekker rustig.. en toen kwamen de containers met blauw... en nog meer en nog meer en nog meer... Had GVD 11 bakken blauw, helemaal vol terwijl ik normaal 4 halfvolle heb voor die wijk.. Was bekant huis aan huisquote:Op dinsdag 25 januari 2005 13:51 schreef JDude het volgende:
Kick!
Afgelopen zaterdag was het gewoon nóg rustiger dan de twee zaterdagen ervoor. Had maar 1 SMK, 1 SMG en een halfvolle bak losse meuk.
Zouden al die verhalen over "het postvolume loopt terug" dan toch een keer gaan kloppen?
Wij hebben gewoon een flinke borrel gehouden en regelmatig de frituurpan in de pauzes aangezet!quote:Op maandag 10 januari 2005 18:08 schreef Sjoerd102 het volgende:
Vandaag een brief van TPG in de bus. Was het een brief van mijn teambaas.
Hartelijk bedankt voor het meehelpen tijdens de KNJ periode. Als dank heb ik een klein presentje toegevoegd. Bleek het dus een CD-bon te zijn van ¤20,- Toch aardig dacht ik zo.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |