Ik dacht een gastrolletje van 1 of 2 afleveringen ofzo? Als ze blijvend terugkomen is dat goed nieuwsquote:Op donderdag 30 december 2004 09:23 schreef SS2Gohan het volgende:
Het is vrij lang bekend dat Michelle en Tony wel terugkomen, vanaf episode 7 zijn ze er gewoon weer bij als belangrijke personages, dat hebben ze zelf gezegd in een interview.
Ik heb de eerste 24 minuten van seizoen 4 gezien en ik moet zeggen dat ik al die nieuwe gezichten erg prettig vind. En T&M komen terug voor zeker een stuk of 5/6 afleveringen.quote:Op donderdag 30 december 2004 00:24 schreef scanman01 het volgende:
Fokkers die seizoen 3 nog niet helemaal hebben gezien, NIET verder lezen!
Toch vind ik het een zeer slechte zet van de makers dat ze de bekende gezichten bijna allemaal hebben gedumpt voor dit vierde deel. Nina en Sherry zijn natuurlijk al weg, maar nu blijkt ook dat Tony, Michelle, Kim en Chase geen rol meer hebben (in ieder geval geen belangrijke). Ook geloof ik dat David Palmer exit is. Dat zijn naar mijn idee teveel "grote' namen die in één keer verdwijnen, waardoor eigenlijk alleen nog Jack overblijft. Ik vind het persoonlijk zeer jammer en ook een fout van de schrijvers.
Die ga ik vanavond even kijken. Het zal me benieuwen.quote:Op donderdag 30 december 2004 18:20 schreef CloudStrife het volgende:
Ik heb de eerste 24 minuten van seizoen 4 gezien en ik moet zeggen dat ik al die nieuwe gezichten erg prettig vind.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The following takes place between....
Michael Scofield
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar oke, je kan over alles zeuren, maar het is en blijft gewoon een topserie! Ik wacht met smart op deel 4!
Plus: willen mensen hier GEEN spoilers neerzetten zoals "in aflevering 4 komen ze terug"...Lekker handig!!! Hij begint volgende week op de BBC, or what?
ja maar waarquote:Op zondag 2 januari 2005 21:25 schreef -Mo- het volgende:
hij begint volgende week op FOX, en dus gaan we zondag en maandag lekker veel downloaden![]()
(4 eps in 2 dagen)
Ik heb wel een leuke site voor je, maar die mag ik hier niet neerzettenquote:Op zondag 2 januari 2005 21:35 schreef Dos37 het volgende:
[..]
ja maar waar![]()
agh ik zal het wel zien ik heb er in elk geval zin aan
tsjah... jammer voor jou kan je op dit forum geen pm sturen, anders had ik het je verteldquote:Op zondag 2 januari 2005 21:35 schreef Dos37 het volgende:
[..]
ja maar waar![]()
agh ik zal het wel zien ik heb er in elk geval zin aan
Hangt er ook een beetje vanaf hoe snel de downloads gaan natuurlijkquote:Op zondag 2 januari 2005 21:37 schreef -Mo- het volgende:
gaat iedereen trouwens volgende week zondag 2 ep's kijken, en volgende week maandag ook 2?
ik vind het eigenlijk best wel zonde om 1/6 deel van seizoen 4 binnen 2 dagen te kijken..
wil het eigenlijk wel verspreiden over 2 weken ofzow
dus wat doen jullie?
Dat vind ik juist een minpunt. Zeer jammer dat mensen als Kim, Chase, Tony en Michelle weg zijn bij CTU. Laatste 2 komen gelukkig nog wel even weer terug.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:41 schreef marciemarcs het volgende:
Ook leuk om allemaal nieuwe gezichten te zien. Gelukkig nog maar een weekje wachten
Ik zou het liefst alles in een keer kijken. Maar ik denk niet dat ik zolang kan wachten. Ligt ook aan hoeveel tijd ik heb. Maar ik zou 6 x 4 episodes kijken relaxter vinden dan 24 x 1.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:37 schreef -Mo- het volgende:
gaat iedereen trouwens volgende week zondag 2 ep's kijken, en volgende week maandag ook 2?
ik vind het eigenlijk best wel zonde om 1/6 deel van seizoen 4 binnen 2 dagen te kijken..
wil het eigenlijk wel verspreiden over 2 weken ofzow
dus wat doen jullie?
Ik heb ieder voorgaande seizoen ook binnen een week gekeken, dus ga straks vast ook balen dat ik steeds een week moet wachten. Wat mij betreft verpest dat het seizoen wel een beetje. Misschien laat ik ook wel alles op hd staan en kijk pas als ik alle 24 delen binnen heb.quote:Op zondag 2 januari 2005 21:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Ik zou het liefst alles in een keer kijken. Maar ik denk niet dat ik zolang kan wachten. Ligt ook aan hoeveel tijd ik heb. Maar ik zou 6 x 4 episodes kijken relaxter vinden dan 24 x 1.
ohh.. ik niet... ik denk liever de hele week 'arghh....wtf gaat er nou gebeuren..quote:Op zondag 2 januari 2005 21:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
[..]
Ik zou het liefst alles in een keer kijken. Maar ik denk niet dat ik zolang kan wachten. Ligt ook aan hoeveel tijd ik heb. Maar ik zou 6 x 4 episodes kijken relaxter vinden dan 24 x 1.
Kans is vrij groot dat ik dat ook doe. Heb ook nog 3 seizoenen Sopranos die ik moet wil kijkenquote:Op zondag 2 januari 2005 21:50 schreef scanman01 het volgende:
[..]
Ik heb ieder voorgaande seizoen ook binnen een week gekeken, dus ga straks vast ook balen dat ik steeds een week moet wachten. Wat mij betreft verpest dat het seizoen wel een beetje. Misschien laat ik ook wel alles op hd staan en kijk pas als ik alle 24 delen binnen heb.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |