heb ik al geprobeerd werkt niet echtquote:Op zaterdag 15 januari 2005 20:42 schreef Den_Haag het volgende:
met je andere hand sjorren? Dan train je het wel weer recht
Is het niet je rotator cuff, dat is volgens mij een heel veel voorkomende blessure bij oefeningen zoals neck presses.quote:Op maandag 17 januari 2005 09:45 schreef Den_Haag het volgende:
. De laatste tihd heb ik erg veel last van mijn schouder. Ik heb volgens mij een ontsteken spier in mijn schouder. Vooral tijdens de schoudertraining (neck-press en dergelijke) voel ik het erg, maar ook tijdens gewoon bewegen heb ik er last van.
Iemand anders hier last van gehad (het is een veel voorkomende blessure volgens mij) en wat kan je er tegen doen? Heb 2 weken rut gehouden laatst maar dat heeft ook niet geholpen.
Schouderblessures zijn altijd klote. Omdat het zo een gecompliceerd gewricht is, is het moeilijk de juiste diagnose te stellen. Misschien zegt je fysio straks wel iets anders dan je arts. Maar als het een spier is, en geen gewricht, waar je pijn aan hebt is het allemaal nog wel te overzien denk ik. Dan is het met de juiste middelen zoals die ontstekingsremmers wel goed te genezen binnen vrij korte tijd. Vaak is bij een blessure helemaal stoppen met trainen niet nodig. Met lichte gewichten trainen 1 of 2x per week kan je best doen en is vaak beter dan geen training omdat je met lichte training de doorbloeding stimuleert wat het herstel weer bevordert.quote:Op maandag 17 januari 2005 12:28 schreef Den_Haag het volgende:
Heb al met de huisarts gebeld. Lading ontstekingsremmers voorgeschreven gekregen (zoiets ook bij een borstspier gehad), en morgen even naar de fysio voor een onderzoek.
quote:Voedingscentrum.nl
Voor en tijdens het sporten
Ongeveer twee uur voor het sporten moet er niet meer gegeten worden.
http://www.dutchbodybuilding.com/forum/showthread.php?t=3655quote:Op maandag 17 januari 2005 15:04 schreef Den_Haag het volgende:
Nog even een vraagje voor de voedingsspecialisten. Mijn vriendin is diestiste en ze vindt die eiwitshakes overdreven. Volgens haar is het helemaal niet nodig, ze kwam zelfs met deze links.
http://www.voedingscentrum.nl/mirakel/pageViewer.jsp?id=1738&init=menu320
http://www.liga.nl/voeding/sporter/schemakrachtsporter.html
Heeft iemand nog wat tegen-informatie voor mij zodat ik wat bewijzen heb dat het wel nodig is?
Veel....heel veelquote:Op dinsdag 18 januari 2005 10:42 schreef aldostuta het volgende:
Las net dat ei-eiwit een heel goede proteine bron is. Maar het is toch ook zo dat te veel eieren eten ivm cholesterol zeer ongezond is? Hoeveel eieren kan iemand die zich regelmatig uitleefd op de sportschool dan veilig innemen?
Ik heb ook wel eens gelezen dat je het ei-geel best kan eten. Het ene onderzoek zegt zus en het andere zo.quote:Op dinsdag 18 januari 2005 10:48 schreef diep-in-de-war het volgende:
het ei geel moet je niet eten, daar zit het meeste cholesterol in. of 1 per dag ofzo.
Je bedoeld die van Sports Nutrition International?quote:Op dinsdag 18 januari 2005 10:40 schreef aldostuta het volgende:
Zijn er mensen die ervaring hebben Xtreme Pro Whey?
Ik doelde dus ook op het eigeel, waar de meeste proteine in zit geloof ik. Ik eet 4 hele eieren op een dag en heb nergens last van overigens, maar je kunt toch beter het zekere voor het onzekere nemenquote:
Dan moet ik daar maar eens een emmer van halen. Ik vond ze nogal verdacht goedkoop (85 euro voor ruim 4,5 kilo), in vergelijking met mn EAS eiwit (59 euro voor 2,27 kilo)........quote:Op dinsdag 18 januari 2005 12:32 schreef Mr.J het volgende:
[..]
Je bedoeld die van Sports Nutrition International?
Die zijn perfect, gebruik deze zelf ook.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |