Gelukkig wel. Mijn vier plaatjes in de OP doen het ook weer.quote:Op vrijdag 17 december 2004 14:28 schreef CybPraetorian het volgende:
yes image shack heeft fok weer unbanned..
mn 206 en A3 doen het weer..
Car Specialty Shop. Heeft gele lampen.quote:Op vrijdag 17 december 2004 15:02 schreef Jelminho het volgende:
In welke shop kan je Neon lichten enzo doen. Niet in de Body, Graphics of Performance Shop. Meer Shops heb ik nu nog niet ??
Heb je dat met behulp van NOS gedaan die snelheid in de URL Race?quote:Op zaterdag 18 december 2004 22:23 schreef ZigoSOS het volgende:
Screenshot tijdens een URL race
[afbeelding]
Screenshot meteen na deze URL race bij Dyno Tuning
[afbeelding]
Omdat de Europese versie geen Honda's in zitten. En trouwens, de Honda S2000 komt niet voor in NFSU2. Ook niet in het Amerikaans versie.quote:Op zaterdag 18 december 2004 23:39 schreef Dacide het volgende:
Waarom zit eigenlijk die honda S2000 niet in het spel?
Tot de 315 had ik N2O gebruiktquote:Op zaterdag 18 december 2004 22:32 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Heb je dat met behulp van NOS gedaan die snelheid in de URL Race?
Dan is het wel apart dat je die snelheid haalde terwijl dat volgens de dyno niet kon. Ik heb het wel eens met een 106 geprobeerd om dan vol met NOS te gaan en toen haalde ik 359 km/h. Dus misschien wil die RX8 nog wel sneller.quote:
Tuurlijk wil die snellerquote:Op zondag 19 december 2004 13:13 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dan is het wel apart dat je die snelheid haalde terwijl dat volgens de dyno niet kon. Ik heb het wel eens met een 106 geprobeerd om dan vol met NOS te gaan en toen haalde ik 359 km/h. Dus misschien wil die RX8 nog wel sneller.
Ik heb met mn RX8 ook 360 KM/H gehaald, maar dat was vol met N2O, en als jouw 106 359 KM/H kan, dan zal de RX8 nog wel wat sneller kunnen met N2Oquote:Op zondag 19 december 2004 13:13 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dan is het wel apart dat je die snelheid haalde terwijl dat volgens de dyno niet kon. Ik heb het wel eens met een 106 geprobeerd om dan vol met NOS te gaan en toen haalde ik 359 km/h. Dus misschien wil die RX8 nog wel sneller.
Ik heb het vliegveld in een rood hokje gezet.quote:Op zondag 19 december 2004 18:59 schreef Myster_E het volgende:
Ik heb het sinds vanmiddag, tof spel. Alleen waar vind ik het vliegveld?
het vliegveld daar start je!. Ik denk dat je je vergist, het is niet mogelijk om zo los te rijden op de banen van de landingsbanen. Dan kan alleen tijdens bepaalde URL races (wanneer een donker geel rondje bij het vliegveld komt) en je daar gaat racen..quote:Op zondag 19 december 2004 18:59 schreef Myster_E het volgende:
Ik heb het sinds vanmiddag, tof spel. Alleen waar vind ik het vliegveld?
Als het goed is kan je die Wide Body Kit nog gewoon winnen. En als je op 'T' drukt kan je zien hoe ver je bent. Met de pijltjestoetsen kan er ook nog doorheen bladeren.quote:Op maandag 20 december 2004 15:26 schreef El-Rico het volgende:
ff voor de duidlijkheid, moet je die outruns allemaal in 1 keer winnen? Of mag je er best een paar verliezen? Ik heb er namelijk al 2 verlorenKrijg ik nu nooit meer die bodykid? En hoe kan ik zien op hoeveel procent ik zit?
klopt en als hij dan ook nog werkt dan zou het mooi zijnquote:Op woensdag 15 december 2004 15:31 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Hij heeft een X800Pro dus dat zal wel meevallen. Ik denk dat hij de ontwerpen bedoeld.
Kleur van de auto kan je veranderen in de Paint Shop (Rood rondje, rood licht).quote:Op dinsdag 21 december 2004 17:08 schreef Chepke het volgende:
Hoe kan je de kleur van de auto veranderen?
Wat zegt die meter van de turbo eigenlijk?
quote:Op dinsdag 21 december 2004 17:42 schreef viz het volgende:
eerlijk gezegd begon het spel mij een beetje te vervelen, maar nu ik die auto's van jullie zo zie wil ik weer spelen!! waar kan je trouwens zien hoever (in %) je bent in het spel??
quote:Op maandag 20 december 2004 18:42 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Als het goed is kan je die Wide Body Kit nog gewoon winnen. En als je op 'T' drukt kan je zien hoe ver je bent. Met de pijltjestoetsen kan er ook nog doorheen bladeren.
precies.quote:Op dinsdag 21 december 2004 18:24 schreef RoOoYtJuH het volgende:
De audio in je kofferbak heeft dat ook nog nut of is dat gewoon voor je sterclassificatie?
Het is dus niet zo dat je gewoon lekker je subwoofers ofzo aan kan zetten? thnx
Eenmaal uitspelen en verder ga ikquote:Op woensdag 22 december 2004 16:26 schreef ZigoSOS het volgende:
Overnieuw beginnen? En vind je het dan nog leuk?
Ik heb geen corsaquote:Op woensdag 22 december 2004 16:18 schreef NFSUndergroundII het volgende:
Ben nu overnieuw begonnen. Nu met de Opel Corsa 1.8
Wil je dat danquote:
als je gewoon rond rijdt, zie je als het goed is ook van die oranje pijltjes... dat zijn andere snelle auto's die moet je eruit rijden... is erg lastig !!quote:Op woensdag 22 december 2004 18:58 schreef Chepke het volgende:
Wat zijn die outruns?
Lastig? 1 tik en ze zijn verlorenquote:Op woensdag 22 december 2004 19:13 schreef appelsientje het volgende:
[..]
als je gewoon rond rijdt, zie je als het goed is ook van die oranje pijltjes... dat zijn andere snelle auto's die moet je eruit rijden... is erg lastig !!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |