Met brood heb ik niks, frikandellen is mijn ding sul.quote:Op dinsdag 14 december 2004 11:50 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
We zullen zien.
En een beetje respectvoller mag ook wel broodmongool
oepsquote:Op dinsdag 14 december 2004 11:55 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Vennegoor is 2 jaar ouder als Charisteas hoor.
Zoals in de wedstrijd tegen Spanje tijdens het EK bij 1-0 achter?quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:04 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
keihard ingespeelde ballen moet aannemen onder druk.
Mooi gedaan ja, maar dergeijke incidentele brille bieden geen garantie voor structurele kwaliteit die nodig is...quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:07 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Zoals in de wedstrijd tegen Spanje tijdens het EK bij 1-0 achter?.
Agh als hij er 3 in 1 wedstrijd in prikt mag ik die gozer welquote:Op dinsdag 14 december 2004 12:11 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Mooi gedaan ja, maar dergeijke incidentele brille bieden geen garantie voor structurele kwaliteit die nodig is...
Heb Bundesliga op de schotel, en wordt totnutoe niet vrolijk van zijn spel. One Day Fly categorie begint het op te lijken.
Charisteas zit bij Werder op de bank. Niet echt sterk bewijs, zeg maar. Laatste drie seizoen 18 goals uit 66 wedstrijden. Dat is echt niet overtuigend.quote:Op dinsdag 14 december 2004 11:38 schreef Robar het volgende:
[..]
Je kunt bij Huntelaar dezelfde vragen stellen als bij Christeas, alleen heeft Charisteas zich al bewezen, Huntelaar komt net kijken.
Een one-day-fly is het zeker niet, hij zit immers al een tijdje bij Werder en werd zelfs kampioen bij die club.quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:11 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Mooi gedaan ja, maar dergeijke incidentele brille bieden geen garantie voor structurele kwaliteit die nodig is...
Heb Bundesliga op de schotel, en wordt totnutoe niet vrolijk van zijn spel. One Day Fly categorie begint het op te lijken.
Omdat ie alleen maar invalbeurten heeft.quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:14 schreef Everett het volgende:
[..]
Charisteas zit bij Werder op de bank. Niet echt sterk bewijs, zeg maar. Laatste drie seizoen 18 goals uit 66 wedstrijden. Dat is echt niet overtuigend.
Kennerquote:Op dinsdag 14 december 2004 11:53 schreef Spideyman het volgende:
[..]
Nope, meer een verouderde versie van Vennegoor of Hesselink.
Santos was wereldkampioen. Was ook een geweldige aankoop.quote:Op dinsdag 14 december 2004 11:55 schreef zjroentje het volgende:
En hij is Europees Kampioen.
Lijkt me veel belangrijker.
Klopt.quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:22 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Santos was wereldkampioen. Was ook een geweldige aankoop.
Dat waren een geweldige 9 seconden!quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:22 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Santos was wereldkampioen. Was ook een geweldige aankoop.
Ik was erbij (in het goede vak ook nog): was geweldig, wat een impact maakte hij toen zeg!quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:23 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dat waren een geweldige 9 seconden!
Wat een stunt was dat zeg.quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:28 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Ik was erbij (in het goede vak ook nog): was geweldig, wat een impact maakte hij toen zeg!
Ik zeg alleen dat Christeas in zijn loopbaan meer bewezen en bereikt heeft dan een Huntelaar.quote:Op dinsdag 14 december 2004 12:14 schreef Everett het volgende:
[..]
Charisteas zit bij Werder op de bank. Niet echt sterk bewijs, zeg maar. Laatste drie seizoen 18 goals uit 66 wedstrijden. Dat is echt niet overtuigend.
Nou Nou zeker de laatste tijd niet pgelet! Want ook na het EK scoort hij vaak de beslissende als invallerquote:Op dinsdag 14 december 2004 12:24 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Het is geen vaste kracht bij Werder, en zijn aandeel daar met het kampioenschap is beperkt. Die Gouden Bal-hype zegt al helemaal weinig, is puur opportunistisch journalisme op basis van het laatste EK toen de Grieken de wind mee hadden. Hij zit niet voor niks op de bank, is dus geen belangrijke basisspeler die zich al bewezen heeft op clubniveau.
Ik wel, lekker phuh.quote:Op maandag 13 december 2004 15:36 schreef Robar het volgende:
[..]
![]()
Ik vind dat echt een zwaar overgewaardeerde voetballer.
Bij een echte topclub houdt hij het volgens mij echt niet vol!
Ik ben in ieder geval niet gecharmeerd van hem!
dat zal wel loslopen denk ikquote:Op dinsdag 14 december 2004 11:33 schreef HeatWave het volgende:
Ja, dat snap ik ook niet helemaal, alsof het nog niet druk genoeg is met wedstrijden. Het is natuurlijk wel leuk opzich, maar zal je net weer zien dat Rosales geblesseerd raakt bij iets lulligs.
quote:
Tussen Ruud en Barosquote:14/12/2004 - Charisteas 11e, Ibrahimovic 14e bij verkiezing beste speler
(Van onze verslaggever RvN)
De waarschijnlijke nieuwe aanwinst van Ajax Charisteas is op een 11e plaats geëindigd in de verkiezing van beste voetballer van Europa. Hij kreeg 15 stemmen. Hij bleef daarbij Zlatan Ibrahimovic nog voor. Die kreeg voor zijn spel in 2004 (waarvan een half jaar bij Ajax) 8 stemmen, goed voor een 14e plaats.
1. Andrei Shevchenko 175
2. Deco 139
3. Ronaldinho 133
4. Thierry Henry 80
5. Theodoros Zagorakis44
6. Adriano27
7. Pavel Nedved 23
8. Wayne Rooney 22
9. Ricardo Carvalho 18
Ruud van Nistelrooy 18
11. Angelos Charisteas 15
12. Milan Baros 11
Cristiano Ronaldo 11
14. Zlatan Ibrahimovic 8
quote:Rafael Ferdinand van der Vaart, fenomeen?
Wie pakweg drie jaar geleden een wedstrijd van Ajax mocht aanschouwen, was al snel onder de indruk van een kleine, gedrongen linkspoot op het middenveld. Subtiele passes, fraaie technische staaltjes, een goed inzicht en scorend vermogen waren de kenmerken van de lieveling van het Amsterdamse publiek. Het ging snel met de voormalige kampbewoner. Zijn status werd die van een filmster en kenners verdrongen zich om hem te roemen. Waar iemand als Danny Blind ooit als cultuurdrager gezien werd, daar werd Rafael hoopdrager. Van het complete vaderlandse voetbal, zo leek het.
Na zijn stormachtige entree hield Van der Vaart zijn niveau lang vast. Het leek een kwestie van tijd voor hij zou tekenen bij een Spaans instituut voor hogere voetbalkunst, zoals Barcelona of Real Madrid. Wellicht zou hij zelfs, in navolging van iemand als Cantona, Engeland gaan veroveren. Hoe anders is het nu met Rafael Ferdinand van der Vaart.
De problemen begonnen eigenlijk vanaf de start van het seizoen 2003/2004, toen Rafael zijn “Midas touch” kwijt leek te zijn. Het meest ongrijpbare fenomeen van het weledele voetbalspel kreeg vat op Rafael: vorm. Het was geen positieve vat, nee, Rafael raakte uit vorm. Zijn hakjes werden ineens als storend ervaren, zijn pogingen troffen steeds vaker geen doel en randzaken begonnen zijn voetbalprestaties te overschaduwen. Zijn relatie met “presentatrice / actrice” Sylvie Meis werd breed uitgemeten en de eerste openlijke kritiek kwam. Rafael zou niet als pure prof leven, weinig scherp trainen en daardoor sneller geveld worden door allerlei blessures.
Voor het eerst werd ook zijn gebrekkige loopvermogen als een probleem ervaren, in een wereld waarin middenvelders haast wel dynamisch moeten zijn. Rafael was minder dwingend dan in zijn beginperiode en ontwikkelde zich, misschien wel ongewild, tot een momentenvoetballer. Zo iemand waarvan de brille slechts spaarzaam te zien is. Een klein fonkelend sterretje. In de nationale voetbalcompetitie bleef Rafael op basis van zijn geniale momenten nog wel van waarde. Wie herinnert zich niet de manier waarop hij Feyenoord velde?
Europees verzoop hij echter. De lopers van subtoppers als Club Brugge en Celta de Vigo waren in de Champions League te zware opponenten voor Rafael, om maar te zwijgen van de pure toppers van Juventus, AC Milan en Bayern München. In Ajax’ succesvolste Champions League-campagne, die van 2002/2003, speelde Rafael ook nauwelijks een onderscheidende rol. Slechts uit in Lyon scoorde hij en was hij van belang. Hij moest toezien hoe teammaats als Trabelsi, Ibrahimovic, Van der Meyde, Pienaar, Chivu en Maxwell wel regelmatig boven zichzelf uitstegen en zelfs constateren dat een jonkie als Nigel de Jong meer indruk raakte. Sterker nog, matige werkpaarden als Yakubu en Pasanen waren belangrijker dan sierpaard Rafael. Ook dit seizoen kon hij zijn stempel in Europese duels nimmer drukken.
Tijdens dit seizoen regen de dieptepunten zich aaneen. Rafael toonde zich een beetje een jankerd, toen Zlatan Ibrahimovic hem bij Zweden – Nederland onopzettelijk blesseerde. Zlatan, iemand die koste wat kost wel wilde winnen en overleven. Iemand waar Rafael een voorbeeld aan kan nemen. Tijdens het uitduel bij ADO Den Haag liet Rafael de spreekkoren richting zijn vriendin de overhand nemen boven de zwakke prestatie van Ajax zelf en vorige week woensdag kwam er een nieuw dieptepunt bij: Van der Vaart zat op de bank bij Ajax – Bayern München, omdat hij zich niet kon vinden in een rol hangend op links.
Van der Vaart had daar moeten spelen. Een aanvoerder doet wat hem gevraagd wordt. Wereldtoppers als Zidane en Ronaldinho spelen in het belang van hun club ook regelmatig vanaf links. De geniale spelmaker Deco speelt bij Barcelona controlerend als het moet. Het zijn die spelers waarmee Van der Vaart nog niet lang geleden werd vergeleken, maar die inmiddels ver uit zijn zicht zijn verdwenen. Rafael had zijn verantwoordelijkheid moeten nemen en een goede pot moeten spelen. Eindelijk eens beslissend zijn. Hij kreeg de vrijheid naar binnen te komen, want het was een hangende rol. Hij weigerde echter en is nu aanvoerder af.
Zo is de man die het seizoen nog hoopvol begon en harder werkte dan ooit om meer in het spel betrokken te worden, inmiddels in een benarde situatie beland. Rafael wordt al lang niet meer gezien als beste speler van Ajax, laat staan als beste speler in de vaderlandse competitie. Nuchtere werkers als Kuijt en Van Bommel zijn hem al lang gepasseerd. Als Rafael niet snel beseft dat het vijf voor twaalf is, loopt zijn loopbaan spaak en strandt hij als momentenvoetballer in de Nederlandse eredivisie. Of nog erger: in de anonimiteit van de Engelse of Spaanse middenmoot.
Nog niet lang geleden verscheen Rafaels biografie, getiteld “Rafael Ferdinand van der Vaart, fenomeen.” Het leek toen al een opportunistische titel voor iemand die feitelijk nog aan het begin van zijn loopbaan stond. Het is nu aan Rafael zelf om te voorkomen dat zijn biografie nu al min of meer compleet is en meer wordt dan een boek met een paar fraaie openingshoofdstukken, maar een bedroevend einde. Het zal een zware klus worden, waarvan ik me afvraag of Rafael van der Vaart die kan klaren.
In het stadionquote:Op dinsdag 14 december 2004 18:10 schreef OreO het volgende:
waar is vanavond die wedstrijd tegen barca te zien?
superspeler, onhaalbaar voor Ajax. Heeft wel wat weg van Riquelme vind ik.quote:
aanvallende middenvelder, kan heel goed als '10' uit de voetenquote:Op dinsdag 14 december 2004 18:28 schreef Paradepaardje het volgende:
Nombre Gonzalez, Luis Foto no disponible
Numero 9
Fecha de Nacimiento 19 / 1 / 1981
Ciudad y Paìs Capital Federal
Peso 0
Altura 0
Club del que proviene Huracán (Argentina) 1999 - 2002
Voornamelijk rechtermiddenvelder en midrechts dus type galasek/pienaar
Waarom onhaalbaar? Willen andere clubs hem ook al hebben?quote:Op dinsdag 14 december 2004 18:24 schreef cultheld het volgende:
[..]
superspeler, onhaalbaar voor Ajax. Heeft wel wat weg van Riquelme vind ik.
Alles uit Zuid-Amerika wil naar PSV, weet je dat dan niet?!quote:Op dinsdag 14 december 2004 18:48 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Waarom onhaalbaar? Willen andere clubs hem ook al hebben?
Ja Maxima dacht dat Willem Alexander een robuuste voorstopper was uit Eindhoven.quote:Op dinsdag 14 december 2004 18:50 schreef VoreG het volgende:
[..]
Alles uit Zuid-Amerika wil naar PSV, weet je dat dan niet?!
Atlético Madrid in het bijzonder. En als jij met Fernando Torres en co kunt spelen tegen een vorstelijk salaris of met Babel en co tegen een minder salaris en ook nog eens Nederlands moet leren, wat doe je dan?quote:Op dinsdag 14 december 2004 18:48 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Waarom onhaalbaar? Willen andere clubs hem ook al hebben?
Dan ga je naar P$Vquote:Op dinsdag 14 december 2004 19:01 schreef cultheld het volgende:
[..]
Atlético Madrid in het bijzonder. En als jij met Fernando Torres en co kunt spelen tegen een vorstelijk salaris of met Babel en co tegen een minder salaris en ook nog eens Nederlands moet leren, wat doe je dan?
quote:14/12/2004 - Zaakwaarnemer Charisteas ontkent berichten over onderhandelingen
(Van onze verslaggever RvN)
Terwijl in Amsterdam zeer nadrukkelijk het bericht de ronde doet dat Ajax gisteren onderhandeld zou hebben in Bremen over een transfer, ontkent de zaakwaarnemer van Charisteas nog dat er sprake is van serieuze interesse van Amsterdamse kant. In Der Kicker zou de zaakwaarnemer hebben laten weten dat de voorkeur van de Griek uitgaat naar een Spaans dienstverband maar dat hij zich ook zou kunnen voorstellen door te gaan in Duitsland.
Net als Jaakke gisteren in FC Godenzonen toonde Ronald Koeman in VI zich echter heel verwachtingsvol over de komst van de aanvaller.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |