Je weet hoe snel die kan groeien als je in de lift zit. Behalve dat ze die 16.000 toeschouwers van het nieuwe stadion al makkelijk kunnen vullen, is er nu al sprake van uitbreiding door die 2e ring er maar meteen op te gooien, want 26.000 aanvragen zouden er ook al bijna liggen.quote:Op zaterdag 15 januari 2005 18:51 schreef De_Ananas het volgende:
[..]
AZ heeft een te klein achterland....
Uit een media-artikel.quote:Daarnaast wil de voetbalclub AZ een eigen kanaal via het Versatel netwerk.
Dirk Scheringa heeft nieuwe plannen voor een geheel aan AZ gewijd televisiestation. De voorzitter van de voetbalclub heeft op korte termijn een gesprek met telecombedrijf Versatel om te zien wat er mogelijk is.
Jaren geleden had Scheringa ook al plannen voor een eigen televisiezender, maar die kwamen nooit van de grond. ,,In het verleden vergde zoiets veel te grote investeringen. Het zou best kunnen dat het nu veel goedkoper is. De hele televisiewereld gaat er anders uit zien. Straks zijn televisie en computer geïntegreerd en kun je met een simpel kastje, in dit geval van Versatel, precies de zenders binnenhalen die je wilt. Misschien zijn er binnenkort wel vijfhonderd tv-zenders. Een daarvan zou over AZ kunnen gaan. Zodat supporters bij wijze van spreken de hele dag naar wedstrijden, trainingen en interviews kunnen kijken.'’
Scheringa ziet de zender als een service aan de supporters. ,,Maar natuurlijk moet het zakelijk ook interessant zijn. Om te zien of dat haalbaar is, ga ik praten met Versatel.'’
quote:Op zaterdag 15 januari 2005 19:17 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Dat is geen vergelijk. Bij Ajax, F'noord en PSV kan ik me voorstellen dat dat weinig animo oproept. De wedstrijden zijn al niet om aan te zien, laat staan dat je je tijd gaat verdoen met trainingen kijken waar vanalles misgaat, naar spelers zonder enig talent.
Vitesse liep idd erg hard tegen de muur. Maar Vitesse kampt ook al sinds ze die ambitie's tonen met een aantal problemen. Financieel niet echt gezond door het dure Gelredome, matige selectie, matige trainers. Op die drie punten doet AZ het beter.quote:Op zondag 16 januari 2005 15:36 schreef methodmich het volgende:
[..]![]()
AZ moet uitkijken met al te grote ambities en plannen als dit. Kijk naar Vitesse en Aalbers, die zouden Man Utd wel even achterhalen. AZ is een leuke club voor de Zaanstreek, die nu even doodgeknuffeld wordt omdat ze succes hebben, maar het uiteindelijk in populariteit en uitstraling altijd zal verliezen van Ajax, Feyenoord, PSV en Heerenveen, denk ik.
Ja, dat dan weer wel!quote:Op donderdag 20 januari 2005 09:32 schreef Suijk het volgende:
't Is toch wel vermakelijk om te lezen?
Ik vind ze niet eens grappig meerquote:Op donderdag 20 januari 2005 09:32 schreef Suijk het volgende:
't Is toch wel vermakelijk om te lezen?
Durf jeje dan nog wel te vertonen?quote:Op donderdag 20 januari 2005 19:07 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Ik bespeur hier enige jaloezie in het rotsvaste tentoongespreide vertrouwen, en bovendien constateer ik dat dit onterecht als grap gezien wordt.
Ik heb jullie in ieder geval gewaarschuwd. In mei maken we de balans op, mogelijk al veel eerder...
quote:Op donderdag 20 januari 2005 19:33 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Ik zal best nog even tijd hebben om hier langs te komen tussen alle feestjes door.
De prangende vraag is eerder hoeveel Ajax-supporters er dan nog over zijn, en of die nog over straat durven.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |