Nee, hij vond dat er op de beslissingen van Luinge niets aan te merken was. Verder vond hij dat Van Galen z'n ploeg flink in de steek had gelaten. Niets nieuws dus.quote:Op donderdag 27 januari 2005 18:55 schreef methodmich het volgende:
Het is een recidivist. Maar dat wisten we al.
Had Co nog een mooie verklaring?
Nee, dat doet hij inderdaad niet. Je moet de beste elf opstellen.quote:Op zaterdag 29 januari 2005 15:37 schreef methodmich het volgende:
En dan zijn er nog mensen die zeggen dat Co zo vaak jeugdspelers laat doorbreken.
quote:Op woensdag 2 februari 2005 09:10 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
De weken van de waarheid naderen.
Heerenveen - AZ, een hele belangrijke want Heerenveen verkeert in de veronderstelling dat kopen een garantie voor kwaliteit en succes is. Een erg domme misvatting, zo bleek al in de beker tegen het zwakke Ajax.
Dan AZ- PSV. De eerste uit-nederlaag van PSV staat dan eindelijk voor de deur. Totale paniek slaat toe in Eindhoven. Een hysterisch-suicidale Hiddink, die riep dat ze wel even kampioen zouden worden, hangt zich vermoedelijk meteen op na de wedstrijd in de kleedkamer.
Dan Alemania -AZ. Deze noeste Duitse mijnwerkers menen dat met inzet een stuitend gebrek aan talent gecompenseerd kan worden. Helaas zijn zelfs meervoudige omkoop-transactie's geen optie voor een utopische Duitse winst.
Daarna nog AZ - Roda. Zeer veraderlijke wedstrijd na de monsterscore op Aachen wegens dan onbewust inslupende onderschatting, dus als ze dit winnen is de kogel door de Kerk-(rade).
Na deze een glanzende spektakel-serie staat ook de uitwedstrijd van het nietige Ajax weer voor de deur. De kwakkelende Amsterdammers met verbijsterend-permamente vormcrisis, en een ontluisterend gebrek aan voetbalvernuft, zullen zich na deze wedstrijd realiseren dat een Uefacup-plaats het maximaal haalbare is. Dit is echter geen enkel probleem voor hen en wordt met volle tevredenheid geaccepteerd, de lat was immers verlaagd.
* trekt champagne maar alvast open bij gebrek aan tegenstand
Ja, die Janga schijnt ook een heel groot talent te zijn. 1 keer gesproken, aardige gast. Playstation aan hem verkocht.quote:Op zaterdag 29 januari 2005 15:37 schreef methodmich het volgende:
En dan zijn er nog mensen die zeggen dat Co zo vaak jeugdspelers laat doorbreken.
Maar goed, Wisse, Janga en Zoontjes mogen best vaker spelen.
quote:Op zondag 6 februari 2005 17:53 schreef The_Hives het volgende:
hup AZ
Ik zie jou nog liever op je bek gaan dan Cultheldquote:Op zondag 6 februari 2005 19:35 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
PSV wordt a.s. zaterdag dramatisch gedeklasseerd, en Co zal jullie allen tonen hoe Brabants Afval opgeruimd dient te worden. Het zal heel even afzien worden door de meurende carnavals-adem in de Hout van de bezoekers, maar PSV bestrijden is als een terminaal zieke hond met diarree zijn laatste spuitje geven.
Zo kan Hiddink na de wedstrijd het crisis-stokje weer van Ajax overnemen, dat het dit weekend van F'nerd overnam. En zo rouleren jullie netjes allen onderling de mysere, en kloten jullie maar wat aan tot het einde van het seizoen, omdat jullie allemaal zo zeldzaam prutserig-slecht zijn. Voetbal-n00bs.
Lastig, lastig.quote:Op zondag 6 februari 2005 19:37 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik zie jou nog liever op je bek gaan dan Cultheld
Landzaat werd vandaag wel gemist. Maar de selectie is op zich breed genoeg. Kijk wat Ajax vandaag allemaal op het veld 'moest' brengen.quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:59 schreef methodmich het volgende:
En die zogenaamde brede selectie valt ook aardig door de mand natuurlijk... Zonder Perez en Landzaat is het al weinig meer.
Heerenveen wordt opgerold door PSVquote:Op donderdag 24 februari 2005 23:19 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Ik leef nog. Wij zijn door. Hoe zou het in R'dam en A'dam zijn. Wat waren ze weer slecht. Sja, niet luisteren naar mij he.
PSV en Ajax gaan trouwens punten verliezen dit weekend. Heerenveen en Roda, uitermate pittig.
0-3.quote:
Ga je me uitlachen als het 0-4 wordt?quote:
quote:
PSV zit momenteel in een fase dat ze daadwerkelijk gaan geloven dat ze iets in hun mars hebben. Deze misplaatste zelfoverschatting gaat geleidelijk over in onderschatting en nonchalance t.o.v. de tegenstander. Met een wedstrijd als tegen Monaco was dat nog niet zichtbaar, maar tegen AZ, Roda en Panathinaikos was het er ineens. Als Heerenveen een goeie dag heeft, gaat PSV net zoals tegen Roda ten onder. De klinische tekenen van hersendood zijn manifesteren zich bij steeds meer spelers. Met als gevolg dat jullie creatief gezien steeds minder aanvallend klaarmaken. Ik geef jullie nog maximaal 1 tot 2 maanden, dan is de pijp leeg.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 03:18 schreef cultheld het volgende:
[..]
Heerenveen wordt opgerold door PSV
En nou terug je hok in grappenmakerquote:Op vrijdag 25 februari 2005 08:03 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
PSV zit momenteel in een fase dat ze daadwerkelijk gaan geloven dat ze iets in hun mars hebben. Deze misplaatste zelfoverschatting gaat geleidelijk over in onderschatting en nonchalance t.o.v. de tegenstander. Met een wedstrijd als tegen Monaco was dat nog niet zichtbaar, maar tegen AZ, Roda en Panathinaikos was het er ineens. Als Heerenveen een goeie dag heeft, gaat PSV net zoals tegen Roda ten onder. De klinische tekenen van hersendood zijn manifesteren zich bij steeds meer spelers. Met als gevolg dat jullie creatief gezien steeds minder aanvallend klaarmaken. Ik geef jullie nog maximaal 1 tot 2 maanden, dan is de pijp leeg.
Verdedigend heeft ie inderdaad niet te veel opties, behalve Jaliens zal hij dan bv Lindenbergh een linie laten zakken, denk ik.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 15:43 schreef methodmich het volgende:
Frits, kom op zeg... Wie moet Co opstellen zodra hij 1 verdediger mist? Wat als Perez en Landzaat lang uitgeschakeld zijn?
Je mixed nu allerlei scenario's door elkaar. Ik heb het over dit seizoen. Perez is helemaal niet zoveel beter dan Ali en Nelissen, wel een andere type speler met andere kwaliteiten. Voorin ligt het vrij dicht bijelkaar aan kwaliteit, enorme concurrentie. Nelissen valt heel vaak erg goed in. Sektiou doet het regelmatig beter dan Huysegems.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 20:17 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Perez en Landzaat spelen niet achterin grappenmaker. Ali durft niet te vliegen, die is waardeloos als je uit moet tegen Shaktar. Nelisse vertrekt aan het eind van het seizoen en is echt wel een stuk minder dan Perez, net zoals Sektioui en Ali een stuk minder zijn dan Perez.
Er is trouwens nog steeds geen vervanger genoemd voor Landzaat of voor Barry....
Daarom verloren ze ook bijna van Alemannia Aachen.quote:Op vrijdag 25 februari 2005 21:11 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
plus AZ de finale haalt in de Uefa-Cup (ik zie niemand die AZ zou kunnen verslaan op de weg ernaar),
Van welke planeet kom jij?quote:Op zaterdag 26 februari 2005 18:11 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Wie is Zlatan eigenlijk. Is dat die zelden scorende circus-spits met oogkleppen.
bron www.vi.nlquote:'Er vertrekt hooguit één AZ-topper'
27/2/2005 13:01
Louis van Gaal hoeft niet bang te zijn dat AZ na dit seizoen zal leeglopen. De Alkmaarse club zal zéker geen leegverkoop houden, belooft voorzitter en suikeroom Dirk Scheringa. Zeker waar het gaat om het supertrio, gaat AZ voor de hoofdprijs.
Scheringa heeft voor Denny Landzaat, Joris Mathijsen en Jan Kromkamp vaste bedragen in zijn hoofd zitten. 'Kromkamp moet vijftien, Landzaat twaalf en Mathijsen minimaal tien miljoen euro opbrengen'. aldus de preses.
Scheringa houdt daarbij rekening met de leeftijden van zijn spelers. Landzaat wordt binnenkort 29, ik begrijp dat hij naar een buitenlandse club wil. En nu kan dat nog.'
AZ en Scheringa gaat er vanuit dat er wel één van het supertrio zal gaan vertrekken. 'Maar dat zal er niet meer zijn dan één.'
Het hoeft toch niet altijd taalkundig in orde te zijn, Fonzie.quote:Frikandelspecialist heeft een abonnement op taalfouten?
Maar Dirk, en clubs in het algemeen, hebben toch altijd de macht en het laatste woord. Als zij er niet uitkomen (lees : niet willen), gaat de speler niet. Het gevaar bij dit soort veto's is : ontevreden spelers. Maar ik kan me weer niet voorstellen dat men ontevreden is om nog 1 jaar in zo'n ploeg CL te spelen. Maar geduld is idd ver te zoeken als de euro's om de oren geslagen worden bij spelers. En toch kan ook Landzaat nog minimaal 5 jaar mee, dus ik snap die haast niet zo (tenzij er zich een CL-club meldt en AZ Uefa-Cup haalt). Want ook zo'n Kromkamp of Mathijsen, die kunnen nu misschien wel naar een Valencia (geweldig..), maar als ze nog een jaar blijven en doorgroeien staat Manchester, Arsenal, Real en Barca misschien wel aan de deur te rammen.quote:Op maandag 28 februari 2005 02:15 schreef FritsVanEgters het volgende:
Ik denk dat Landzaat niet zo veel geduld meer heeft, die loopt al tegen de 30. Of hij waagt de gok dat hij zich op het WK in de etalage kan zetten.
Hoeft niet altijd, maar als jij woordjes als "excelleren" wilt gebruiken, mag ik toch verwachten dat je ze op z'n minst correct kunt spellen?quote:Op maandag 28 februari 2005 02:18 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
[..]
Het hoeft toch niet altijd taalkundig in orde te zijn, Fonzie.
Als de koploper van de HCE met foei-lelijk voetbal mag winnen onder ieders goedkeuring, mag ik op een of ander Fokforum daar een voorbeeld aan nemen met een lelijke schrijfstijl.
Zal wel Greene worden.quote:Op maandag 28 februari 2005 14:24 schreef Radegast het volgende:
Cosmin Contra dus waarschijnlijk naar AZ, mocht Kromkamp vertrekken komende zomer.
Is wel het maximale wat er te halen valtquote:Op dinsdag 1 maart 2005 14:19 schreef the_legend_killer het volgende:
Komend weekend tegen Ajax
Ik hoop op een gelijkspel.
Voor Ajax, want AZ zal Ajax wel alle hoeken laten zien.quote:Op dinsdag 1 maart 2005 14:23 schreef VoreG het volgende:
[..]
Is wel het maximale wat er te halen valt
Win eerst maar eens thuis van ADOquote:Op dinsdag 1 maart 2005 17:37 schreef methodmich het volgende:
Ajax wint volgens traditie gewoon thuis van AZ.
quote:Tuchtcommissie spreekt Tim de Cler vrij
3/3/2005 21:19
Tim de Cler heet terecht het schikkingsvoorstel van de hand gewezen. De rode kaart voor de verdediger van AZ werd door de tuchtcommissie geseponeerd.
De aanklager stelde De Cler voor een schorsing te accepteren van drie duels, waarvan één voorwaardelijk. De back, die zich onschuldig achtte, wees het voorstel van de hand. De televisiebeelden staafden zijn inschatting, die nu ook door de tuchtcommissie is overgenomen.
De Cler kreeg in het duel met Roda JC een rode kaart na een opstootje na de tweede gele kaart voor Sekou Cissé. Volgens scheidsrechter Van Sichem had de AZ-verdediger zich schuldig gemaakt aan het trappen van dan wel naar een tegenspeler.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |