Dat doet ze zelf toch ook. Waarom niet?quote:Op zondag 5 december 2004 19:58 schreef NiteSpeed het volgende:
Wil jij een relatie man een man die in één nacht met iemand he bed induikt?
Ik heb zelf ook zo mijn one-night stands gehad, maar als mijn huidige vriendin de eerste nacht al naar bed was geweest met me had ik d'r niet gehoevenquote:Op zondag 5 december 2004 20:03 schreef I.R.Baboon het volgende:
[..]
Dat doet ze zelf toch ook. Waarom niet?
dat komt gewoon omdat je een inconsequente lul bent, dus da's niet zo moeilijk te begrijpen danquote:Op zondag 5 december 2004 20:07 schreef NiteSpeed het volgende:
[..]
Ik heb zelf ook zo mijn one-night stands gehad, maar als mijn huidige vriendin de eerste nacht al naar bed was geweest met me had ik d'r niet gehoeven.
Jij stamt uit 1986quote:Op zondag 5 december 2004 20:07 schreef NiteSpeed het volgende:
Ik heb zelf ook zo mijn one-night stands gehad, maar als mijn huidige vriendin de eerste nacht al naar bed was geweest met me had ik d'r niet gehoeven.
Je hebt juist respect voor je lichaam als je het gebruikt waarvoor het gemaakt is, je doet waar je zin in hebt en je je niet laat inbinden door geloofsidioten of puriteinse zeloten als jij.quote:Op zondag 5 december 2004 20:15 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
Besides waar is het respect voor je eigen lichaam nog?
Totdat je aids hebt.quote:Op zondag 5 december 2004 20:19 schreef Lithion het volgende:
[..]
Je hebt juist respect voor je lichaam als je het gebruikt waarvoor het gemaakt is, je doet waar je zin in hebt en je je niet laat inbinden door geloofsidioten of puriteinse zeloten als jij.
Neuken?quote:Op zondag 5 december 2004 20:21 schreef Copycat het volgende:
Inderdaad: ik respecteer mijn lichaam met het genot te gunnen.
Je spreekt uit ervaring?quote:Op zondag 5 december 2004 20:15 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
Vrouwen die de eerste nacht al met je in bed duiken zijn de goedkoopste hoeren die ik ken. Geef mij maar een vrouw waar je wat moeite voor moet doen.
Een vrouw die de eerste nacht al met je sex wilt, heeft dat ook al snel met een andere man en daarom geloof ik niet dat wanneer ze een realtie hebben dat ze ook monogaam zijn. (spreekt uit ervaring)
Besides waar is het respect voor je eigen lichaam nog?
En een beetje lekker spuien ook, lijkt me.quote:Op zondag 5 december 2004 20:26 schreef Bombie het volgende:
Een stukje bevestiging, zeg maar.
Zo zie je maar weerquote:Maar het blijft vermakelijk om zelf ook eens over bepaalde situaties na te denken, en er op te reageren.
Nope that`s not the story how it went.quote:Op zondag 5 december 2004 20:28 schreef milagro het volgende:
[..]
Je spreekt uit ervaring?
Je bent bedrogen door een dame met wie je na 1 avondje het bed in beland bent?
Ben jij dan wel te vertrouwen
Nee, dus, want jij dook dus net zo goed na 1 avondje al het nest in, dus zul jij vast ook niet monogaan kunnen zijn binnen een relatie
Maar ze dook wel met jou het bed in?quote:Op zondag 5 december 2004 20:30 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
[..]
Nope that`s not the story how it went.
heeeeeeel scherpquote:Op zondag 5 december 2004 20:28 schreef milagro het volgende:
[..]
Je spreekt uit ervaring?
Je bent bedrogen door een dame met wie je na 1 avondje het bed in beland bent?
Ben jij dan wel te vertrouwen
Nee, dus, want jij dook dus net zo goed na 1 avondje al het nest in, dus zul jij vast ook niet monogaan kunnen zijn binnen een relatie
In de Romeinse tijd wisten ze van varkensdarmen al condooms te maken.quote:Op zondag 5 december 2004 20:21 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
Totdat je aids hebt.
Ik ook, maar ik ben dan ook een goedkope hoerquote:Op zondag 5 december 2004 20:31 schreef GewoneMan het volgende:
[..]
heeeeeeel scherp![]()
maare ik ben het er zowiezo niet mee eens, ik ben nog nooit vreemd gegaan en plenty of times de 1e date sex gehad (meestal zelfs)
* Copycat joint de clubquote:Op zondag 5 december 2004 20:33 schreef milagro het volgende:
Ik ook, maar ik ben dan ook een goedkope hoer
Tenzij jij sex na één nacht meteen combineert met het delen van dezelfde naald bij het inspuiten van heroïne, maar dan heb je sowieso een nogal afwijkend referentiekader.quote:Op zondag 5 december 2004 20:32 schreef Lithion het volgende:
In de Romeinse tijd wisten ze van varkensdarmen al condooms te maken.
Kun je nagaan hoe achterlijk jij bent.
Ik ben arm.quote:Op zondag 5 december 2004 20:33 schreef milagro het volgende:
Ik ook, maar ik ben dan ook een goedkope hoer
Whahaha.quote:Op zondag 5 december 2004 20:15 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
Een vrouw die de eerste nacht al met je sex wilt, heeft dat ook al snel met een andere man en daarom geloof ik niet dat wanneer ze een realtie hebben dat ze ook monogaam zijn. (spreekt uit ervaring)
De kans dat ik hem weer tegenkom is klein. Aangezien het niet in mijn bedoeling lag om verliefd te worden, heb ik ook helemaal geen telefoonnummer of zoiets gevraagd. Sterker nog, ik heb hem zelfs nog gezegd dat ik dat nooit doequote:Op zondag 5 december 2004 20:13 schreef Copycat het volgende:
Verliefd na een nacht seks... 't kan.
Maar 't kan ook dat 't projectie is...
Alles kan, dus.
En daar kom je pas achter als je 'm vaker hebt gezien/gesproken/meegemaakt, lijkt me.
Zit dat nog in de, al dan niet toevallige, planning?
We woonde al een tijdje in dezelfde flat we ware buren van elkaar. Op een dag kwam ze op bezoek en hadden best wel veel gedronken. Zo besloot ze te blijven slapen en de volgende dag kwam het er van. We kregen een relatie en ze was verliefd op me, alleen ze moest me wat vertellen; Dat voor mij veel one-night stands had gehad en dat ze dat nu wilde veranderen nu ze mij had getroffen, ze wilde settle-en.quote:Op zondag 5 december 2004 20:31 schreef milagro het volgende:
[..]
Maar ze dook wel met jou het bed in?
je spreekt uit eigen ervaring toch?
quote:Op zondag 5 december 2004 20:38 schreef YourBadLuck het volgende:
[..]
Seks is zo ongeveer het leukste wat ik met mijn lijf kan doen, ik zou wel gek zijn als ik me dat zou ontzeggen.
Waarom vraag je er dan geen geld voor? Zo verdien je naast je studie nog wat bij.quote:Op zondag 5 december 2004 20:38 schreef YourBadLuck het volgende:
[..]
Seks is zo ongeveer het leukste wat ik met mijn lijf kan doen, ik zou wel gek zijn als ik me dat zou ontzeggen.
quote:
Goed gesproken! Duidelijk ook... voor iedereenquote:Op zondag 5 december 2004 20:38 schreef YourBadLuck het volgende:
Verders, het is 2004, zowel hij als ik hebben geen problemen met one night stands, anders hadden we niet met elkaar in bed gelegen. Lijkt me dus een overbodige discussie in dit topic. Seks is zo ongeveer het leukste wat ik met mijn lijf kan doen, ik zou wel gek zijn als ik me dat zou ontzeggen.
Schat, ik verdien al jaren mijn eigen brood, en ik heb echt geen zakcentje nodig. En om iemand die toevallig wél aan one night stands doet te associeren met prostitutie vind ik op zijn zachtst gezegd beledigend, en ook totaal niet van toepassing.quote:Op zondag 5 december 2004 20:41 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
[..]
Waarom vraag je er dan geen geld voor? Zo verdien je naast je studie nog wat bij.
En dus geloof jij niet dat vrouwen die meteen met je het bed in duiken trouw kunnen zijnquote:Op zondag 5 december 2004 20:38 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
[..]
We woonde al een tijdje in dezelfde flat we ware buren van elkaar. Op een dag kwam ze op bezoek en hadden best wel veel gedronken. Zo besloot ze te blijven slapen en de volgende dag kwam het er van. We kregen een relatie en ze was verliefd op me, alleen ze moest me wat vertellen; Dat voor mij veel one-night stands had gehad en dat ze dat nu wilde veranderen nu ze mij had getroffen, ze wilde settle-en.
Nou ja, dat ging dus niet door, vervolgens betrapte ik haar met een andere man.
quote:Op zondag 5 december 2004 20:41 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
Waarom vraag je er dan geen geld voor? Zo verdien je naast je studie nog wat bij.
En onder die omstandigheden waarschijnlijk weinig aantrekkelijk voor de andere sexequote:Op zondag 5 december 2004 20:45 schreef milagro het volgende:
jij bent dus onder de juiste omstandigheden (drank) net zo'n goedkope hoer
En dus scheer je gelijk alle vrouwen even over één kam.quote:Op zondag 5 december 2004 20:38 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
We woonde al een tijdje in dezelfde flat we ware buren van elkaar. Op een dag kwam ze op bezoek en hadden best wel veel gedronken. Zo besloot ze te blijven slapen en de volgende dag kwam het er van. We kregen een relatie en ze was verliefd op me, alleen ze moest me wat vertellen; Dat voor mij veel one-night stands had gehad en dat ze dat nu wilde veranderen nu ze mij had getroffen, ze wilde settle-en.
Nou ja, dat ging dus niet door, vervolgens betrapte ik haar met een andere man.
Heb je misschien wel gelijk in. Omdat ik dit niet van mezelf gewend ben, betekent dat natuurlijk nog niet dat het iets is wat niet bij mij past. Maar ik raak er wel van in de war.quote:Op zondag 5 december 2004 20:43 schreef Phuturistixxx het volgende:
Kortom: Je kan nooit zeggen "zo snel verliefd worden is niks voor mij" als het gebeurd gebeurd het.
En je snapt niets meer van jezelf? Tuurlijk wel, luister niet naar je verstand, dat zit het gevoel weleens in de wegZo te horen denk je te veel na, en zit je vast in een bepaald "hokje" waar je zelf om de een of andere reden niet uit lijkt te willen...
Ik weet zeker dat je er ergens wel al achter bent, alleen nog even ( durven ) toegeven, ga er een keer voor, wie weetquote:Op zondag 5 december 2004 20:55 schreef YourBadLuck het volgende:
[..]
Heb je misschien wel gelijk in. Omdat ik dit niet van mezelf gewend ben, betekent dat natuurlijk nog niet dat het iets is wat niet bij mij past. Maar ik raak er wel van in de war.
Het voelt raar voor mij aan om anderen om advies te vragen, maar aan de andere kant: het levert me misschien wat nieuwe inzichten op, of laat me de zaak wat relativeren. Ik heb gewoon het idee dat ik niet meer mijn eigen realistische ik ben, die helder en zakelijk na kan denken. Verliefdheid vertroebelt je brein blijkbaar ernstig......
Ben er ook nog niet achter of ik het nu lekker of rottig vind om verliefd te zijn!
Maar ik weet wel dat ik de hele dag aan hem moet denken, en dat ik kriebels krijg bij het idee al dat ik hem weer zie. Misschien dat ik oud&nieuw vieren toch maar op de bewuste plek doe dit jaar... shit zeg, dat duurt nog bijna een volle maand
Zo, jij maakt hem mooi.quote:Op zondag 5 december 2004 20:41 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
[..]
Waarom vraag je er dan geen geld voor? Zo verdien je naast je studie nog wat bij.
Ik vind het lief.quote:Op zondag 5 december 2004 19:56 schreef YourBadLuck het volgende:
Nu merkte ik de afgelopen dagen ineens dat ik de hele tijd met hem in mijn hoofd zit. Zo erg zelfs, dat ik vrees dat verliefd ben. Ik snap gewoon niet hoe dat heeft kunnen gebeuren, ik word helemaal niet snel verliefd, laat staan na 1 nachtje seks! Daar vind ik mezelf echt veel te nuchter voor, het past gewoon niet bij mij. En hij is ook niet echt het type waar ik eigenlijk op val, niet met uiterlijk maar ook niet als persoon. Doorgaans val ik op het prototype foute man, niet op iemand die ik heel leuk en aardig vind!
Dus mijn vraag: is het niet raar, dat je na 1x seks verliefd op iemand wordt? Is het iets absurds wat ik beter kan negeren, of moet ik er 'iets' mee doen?
Hmmm, dat herken ik wel. Ben in mijn leven ook maar net 1 keer écht verliefd geweest, maar dat is jaren terug.quote:Op zondag 5 december 2004 20:55 schreef YourBadLuck het volgende:
[..]
Heb je misschien wel gelijk in. Omdat ik dit niet van mezelf gewend ben, betekent dat natuurlijk nog niet dat het iets is wat niet bij mij past. Maar ik raak er wel van in de war.
Het voelt raar voor mij aan om anderen om advies te vragen, maar aan de andere kant: het levert me misschien wat nieuwe inzichten op, of laat me de zaak wat relativeren. Ik heb gewoon het idee dat ik niet meer mijn eigen realistische ik ben, die helder en zakelijk na kan denken. Verliefdheid vertroebelt je brein blijkbaar ernstig......
Ben er ook nog niet achter of ik het nu lekker of rottig vind om verliefd te zijn!
Maar ik weet wel dat ik de hele dag aan hem moet denken, en dat ik kriebels krijg bij het idee al dat ik hem weer zie. Misschien dat ik oud&nieuw vieren toch maar op de bewuste plek doe dit jaar... shit zeg, dat duurt nog bijna een volle maand
@ ArmaniMania: Eigenlijk wel ja. Omdat ik wel eens gek op iemand geweest ben, maar zelden écht verliefd. Ik ben een beetje bang om mijn ratio te verliezen, I guess.
Te oud om nog dit soort puberale verliefdheid te vertonen. Althans, dat dacht ikquote:Op zondag 5 december 2004 21:09 schreef ArmaniMania het volgende:
Naarmate ik nu ouder ben geworden, wil je vastigheid. Maar ook dan is verliefdheid niet echt een issue maar meer omdat je iemand leuk vind en je probeert naar elkaar toe te groeien, wat op het moment bij mij speelt.
Hoe oud ben jij nu op het moment als ik vragen mag?
Ik ben inderdaad verliefd op hem geworden nadat ik een halve dag met hem had doorgebracht. Dat was ontzettend ok en leuk. Niet om de sex, die was btw prima maar niet buitengewoon. Maar ik merkte gewoon iets later die week (eigenlijk dezelfde avond al) dat ik de kriebels van hem kreeg.quote:Op zondag 5 december 2004 21:00 schreef NiNi het volgende:
En je bent niet verliefd na 1 keer sex, maar na de (weliswaar) korte tijd die je met hem hebt doorgebracht toch? Je kan met hem praten, hij hielp je.
....
Zou het toch gewoon opzoeken misschien staat hij wel met mobiel erin.
Stom he hoe het allemaal kan gaan? Heb je er al eens met je broer over gepraat?quote:Op zondag 5 december 2004 21:30 schreef YourBadLuck het volgende:
[..]
Te oud om nog dit soort puberale verliefdheid te vertonen. Althans, dat dacht ik
Ik hechtte ook nooit zoveel waarde aan verliefdheid, ik schatte de kans voor mezelf op een duurzame relatie ook nooit erg hoog in, en als ik er al aan dacht was het inderdaad meer dat ik dacht dat je naar iemand die je leuk vindt toegroeit, en van diegene gaat houden. Dat was bij mijn laatste relatie ook het geval, maar dat was alleen niet zo'n succes. Het heeft ook veel te lang geduurd, ik ben er mijn gevoel een beetje in kwijtgeraakt.
Maar tsja, nu ben ik dan toch geheel onverwacht voor het bijltje gegaan. Op een bepaalde maniet ben ik er ook wel blij mee, ik wéét nu tenminste van mezelf dat ook ik ontzettend verliefd kan worden. Het lijkt trouwens met de minuut erger te worden, nu ik dit topic heb gepost ben ik alleen maar meer met hem bezig....
[..]
Ik ben inderdaad verliefd op hem geworden nadat ik een halve dag met hem had doorgebracht. Dat was ontzettend ok en leuk. Niet om de sex, die was btw prima maar niet buitengewoon. Maar ik merkte gewoon iets later die week (eigenlijk dezelfde avond al) dat ik de kriebels van hem kreeg.
Heb zijn nummer zelfs al opgezocht. Er staat geen mobiel bij. Nu zou ik daar via een omweg waarschijnlijk ook nog wel achter kunnen komen, maar dat wordt wel héél gecompliceerd, zodanig dat ik mezelf dat wil besparen - als het even kan.
Mijn broerquote:Op zondag 5 december 2004 21:37 schreef ArmaniMania het volgende:
Stom he hoe het allemaal kan gaan? Heb je er al eens met je broer over gepraat?
Ow sorry je zit in een kloon, inderdaad welke broer?quote:
Joh, een vrouw die geen moeite hoeft te doen om gepaald te worden door een wildvreemdequote:Op zondag 5 december 2004 19:56 schreef YourBadLuck het volgende:
..ik hecht wel veel belang aan seks...Ik heb over belangstelling daarvoor gelukkig ook niet bepaald te klagen, dus ik kom wel aan mijn trekken
Haha...quote:Op zondag 5 december 2004 23:06 schreef My_Way het volgende:
[..]
Joh, een vrouw die geen moeite hoeft te doen om gepaald te worden door een wildvreemde![]()
quote:Op zondag 5 december 2004 20:41 schreef Dr.IndianaJones het volgende:
[..]
Waarom vraag je er dan geen geld voor? Zo verdien je naast je studie nog wat bij.
Oké, in de eerste plaats dit:quote:Op zondag 5 december 2004 19:56 schreef YourBadLuck het volgende:
Dus mijn vraag: is het niet raar, dat je na 1x seks verliefd op iemand wordt? Is het iets absurds wat ik beter kan negeren, of moet ik er 'iets' mee doen?
quote:Op maandag 6 december 2004 00:01 schreef Blessed het volgende:
[..]
Liefde op het eerste gezicht is bullshit? Mjah... het klinkt zo zoetig en onzinnig.
Met "linedance" in je naam lijkt het me erg, erg stug dat jij "laatst" seks gehad hebt.quote:Op maandag 6 december 2004 00:16 schreef leolinedance het volgende:
Volgens mij ben jij met mij naar bed geweest laatst![]()
Was goeie sex!![]()
quote:Op maandag 6 december 2004 00:43 schreef TrenTs het volgende:
[..]
Met "linedance" in je naam lijkt het me erg, erg stug dat jij "laatst" seks gehad hebt.
quote:Op zondag 5 december 2004 23:06 schreef My_Way het volgende:
[..]
Joh, een vrouw die geen moeite hoeft te doen om gepaald te worden door een wildvreemde![]()
quote:
Alle vrouwen, die vanuit een volledig ontspoord gevoel voor rechtvaardigheid nog steeds niet kunnen uitstaan dat zij door toedoen van hun kritiekloze promiscuïteit als sletten worden afgeserveerd - waar mannen als machtige helden onthaald worden door de juichende massa - zouden veel lering kunnen trekken uit het antwoord van een seksegenoot, die klaarblijkelijk wél criteria heeft.quote:Op maandag 6 december 2004 16:11 schreef YourBadLuck het volgende:
[..]
![]()
Ik ben mij er volledig van bewust dat je als vrouw wel heel erg afstotelijk moet zijn om geen vrijwilligers voor de seks te kunnen vinden. Maar met dat gegeven heb ik geen enkele moeite....
Bovendien heb je als vrouw ook nog zo je criteria![]()
mooie tekst zeg!quote:Op maandag 6 december 2004 22:37 schreef Bombie het volgende:
[..]
Alle vrouwen, die vanuit een volledig ontspoord gevoel voor rechtvaardigheid nog steeds niet kunnen uitstaan dat zij door toedoen van hun kritiekloze promiscuïteit als sletten worden afgeserveerd - waar mannen als machtige helden onthaald worden door de juichende massa - zouden veel lering kunnen trekken uit het antwoord van een seksegenoot, die klaarblijkelijk wél criteria heeft.
Als jullie het nú nog niet begrijpen, dan wíl je het gewoon niet begrijpen.
Tegen beter weten in.
Dit is HET grote verschil tussen promiscuiteit van mannen of vrouwen... mannen hebben deze luxe doorgaans niet (tenzij ze miegelrijk zijn of knap en beroemd), vrouwen kunnen ongeacht hun prestaties verder gewoon met elke geile zwerfhond het bed induiken. Een sexuele verovering van vrouwenkant is dus zelden of nooit imposantquote:Op dinsdag 7 december 2004 00:03 schreef nozem het volgende:
Het heeft alles te maken met beheersing. Niet elk weekend weer kost wat kost een vreemde penis in je willen hebben. Dat maakt je er voor mij in ieder geval zeer onaantrekkelijk op.
Misschien waren daar onduidelijkheden over...quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:12 schreef milagro het volgende:
hebben we het daarover dan
na 1 keer seks verliefd zijn toch?
en dan een zijstapje naar na 1 avond al sex kunnen hebben.
na 1 avond al sex kunnen hebben impliceert toch helemaal niet dat je dan iedere week sex met een ander hebt
ik doel even op reacties van heren hierboven.quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:15 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Misschien waren daar onduidelijkheden over...
Als dat wel zo is, zou je kunnen denken dat de dame verliefdheid misschien verward met een fikse goede beurt itt wat magere weekendjes
ga maar eens even neucken in afrikaquote:Op zondag 5 december 2004 20:22 schreef KonnieKipke het volgende:
[..]
Aids krijg je niet zomaar.. Ook niet met onbeschermd contact..
Moeten we dan non wordenquote:Op maandag 6 december 2004 22:37 schreef Bombie het volgende:
Alle vrouwen, die vanuit een volledig ontspoord gevoel voor rechtvaardigheid nog steeds niet kunnen uitstaan dat zij door toedoen van hun kritiekloze promiscuïteit als sletten worden afgeserveerd - waar mannen als machtige helden onthaald worden door de juichende massa - zouden veel lering kunnen trekken uit het antwoord van een seksegenoot, die klaarblijkelijk wél criteria heeft.
Als jullie het nú nog niet begrijpen, dan wíl je het gewoon niet begrijpen.
Tegen beter weten in.
Je klinkt oprecht in de warquote:Op dinsdag 7 december 2004 01:12 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Moeten we dan non worden
Serieus, ik weet het ook even allemaal niet meer wat dat betreft.
My sixth (of is het sex) sense laat mij soms ook weleens in de steek.
Deze week ga ik er achter komen, dus mensen of ik word voor altijd non of niet!
Ja, ik ben of was ook een beetje in de war.quote:
Confirmedquote:Op dinsdag 7 december 2004 00:03 schreef nozem het volgende:
Het heeft alles te maken met beheersing. Niet elk weekend weer kost wat kost een vreemde penis in je willen hebben. Dat maakt je er voor mij in ieder geval zeer onaantrekkelijk op.
Hehe, voor mannen danquote:Op dinsdag 7 december 2004 00:10 schreef kamagurka het volgende:
Dit is HET grote verschil tussen promiscuiteit van mannen of vrouwen... mannen hebben deze luxe doorgaans niet (tenzij ze miegelrijk zijn of knap en beroemd), vrouwen kunnen ongeacht hun prestaties verder gewoon met elke geile zwerfhond het bed induiken. Een sexuele verovering van vrouwenkant is dus zelden of nooit imposant
Life sucks...
Wat voor dromen?quote:Op dinsdag 7 december 2004 09:43 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Ja, ik ben of was ook een beetje in de war.
Liefde he, zucht soms.
Maar ik heb vannacht een onwijs goeie droom gehad, en daardoor voel ik mezelf opeens helemaal niet verward meer. Dat soort dromen zou een mens meer moeten hebben.
Wat maakt dat nu onaantrekkelijker? Ik vind ze juist aantrekkelijker. Tenminste iemand die van het leven geniet en niet nodeloos zit te zeiken...quote:Op dinsdag 7 december 2004 00:03 schreef nozem het volgende:
Het heeft alles te maken met beheersing. Niet elk weekend weer kost wat kost een vreemde penis in je willen hebben. Dat maakt je er voor mij in ieder geval zeer onaantrekkelijk op.
Biertje?quote:Op dinsdag 7 december 2004 23:34 schreef Godshand het volgende:
Wat maakt dat nu onaantrekkelijker? Ik vind ze juist aantrekkelijker. Tenminste iemand die van het leven geniet en niet nodeloos zit te zeiken...
Ik vind ieder weekend koste wat het kost een vreemde piemeloris in je doos moeten ook niet echt gezond gedrag hoor... heeft niets met zeiken te makenquote:
Hehe, ik kon er op zitten wachten.quote:Op woensdag 8 december 2004 00:13 schreef kamagurka het volgende:
Ik vind ieder weekend koste wat het kost een vreemde piemeloris in je doos moeten ook niet echt gezond gedrag hoor... heeft niets met zeiken te maken
Mensen kunnen zich best wat matiger gedragen en het ook naar hun zin hebben, heus waar
Zou het hier niet in zitten? Bij de meeste one-night-stands vertrek je 's nachts of hoogstens na een kop koffie. Het gaat om de lol en lekkere sex, ze zijn meestal niet geïnteresseerd in je 'issuetjes' - en jij niet in de zijne. En je weet intuïtief dat het maar bij één keer blijft.quote:Op zondag 5 december 2004 19:56 schreef YourBadLuck het volgende:. De volgende ochtend merkte ik dat hij echt erg leuk was, niet erg zelfverzekerd, maar wel aardig, attent (hij hielp me heel lief met een klein issuetje) en ik kon lekker met hem praten, over van alles en nog wat. Ik voelde me echt op mijn gemak bij hem, iets wat ik niet snel bij iemand heb. Meestal ben ik 's ochtends zo weer weg, maar dat was dit keer dus wel anders.
Bier??quote:
Werpt een virtueel biertje in Gods handen.quote:
Wie heeft over kost wat kost? Misschien dat sommige eenzame rukkers dat doen, maar veel mannen en vrouwen zijn best kieskeurig daarin hoor...quote:Op woensdag 8 december 2004 00:13 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ik vind ieder weekend koste wat het kost een vreemde piemeloris in je doos moeten ook niet echt gezond gedrag hoor... heeft niets met zeiken te maken
Mensen kunnen zich best wat matiger gedragen en het ook naar hun zin hebben, heus waar
PM me maar ofzo, als je meer bier hebtquote:Op woensdag 8 december 2004 00:27 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Werpt een virtueel biertje in Gods handen.
proost! en ik ga maar niet verder hier, gaat offtopic, voel het aan mijn (bier)wateren
Wat is daar verkeerd aan dan?quote:Op zondag 5 december 2004 19:58 schreef NiteSpeed het volgende:
Wil jij een relatie man een man die in één nacht met iemand he bed induikt?
PM?quote:Op woensdag 8 december 2004 00:29 schreef Godshand het volgende:
PM me maar ofzo, als je meer bier hebt
Ik bedoelde jou er ook niet specifiek mee, maar als je gelijk al proost begint te roepen op de suggestie dat het dus prima is om je dan maar als slons te gedragen moest ik dat even rechtzettenquote:Op woensdag 8 december 2004 00:22 schreef sweetgirly het volgende:
[..]
Hehe, ik kon er op zitten wachten.
Begrijp me niet verkeerd (alhoewel maakt mij uit wat mensen denken), ik sex al maanden met één en dezelfde en heb 7 jaar lang met één en dezelfde gesext. Dus.
Maar ik heb wel zoiets van leven en laten leven!
En vooral dat gemiep over vrouwen stoort me soms mateloos, net of sommige vrouwen al luisteren naar dat ongeëmancipeerde gezeur. Nee dus. Al is het volgens mij weer gekwetst 'gelul', maargoed.
Kijk als het iemand niet lukt, moet diegene niet de vrouwen daar de schuld van geven.
Oh, ze zijn zo evil, ze doen het met Jan en alleman. Yeah right. Als iemand zelf geen babe kan krijgen, dan maken ze maar van die babes sletten. Lekker makkelijk. Zo werkt het dus niet.
Vrouwen kunnen er ook niks aan doen dat ze nou eenmaal maar wat kieskeurig zijn. Helaas dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |