Het gaat niet om leeftijd, het gaat om dreiging. Anastasiou geeft helemaal geen dreiging, die heeft geen eigen actie en geen snelheid, is bovendien niet wendbaar en z'n schot valt ook bitter tegen. Ik heb 'm nog niet van buiten de 16 zien scoren in elk geval. Anastasiou kan kaatsen en koppen. Dan heb ik liever een 17-jarig broekie met 0,0 ervaring die veel meer mogelijkheden heeft.quote:Op woensdag 8 december 2004 10:22 schreef FR_08 het volgende:
[..]
Ja, dat ventje van 17 met 0,0 ervaring is bepalend voor Ajax en schiet er 3 in.
Het gaat er niet om hoe opgehemeld hij wordt, "zoals altijd bij de talentjes". Het gaat erom of 'ie beter is dan Anastasiou. 't Antwoord daarop is "ja". Want iedereen is beter dan Anastasiou.quote:Op woensdag 8 december 2004 10:11 schreef Cart_man het volgende:
Waarom wel? Die gast wordt alleen maar opgehemeld, zoals altijd gebeurd met alle 'talentjes' van ajax. Zo goed is hij niet.
Sonckquote:Op woensdag 8 december 2004 10:28 schreef twi het volgende:
[..]
Het gaat er niet om hoe opgehemeld hij wordt, "zoals altijd bij de talentjes". Het gaat erom of 'ie beter is dan Anastasiou. 't Antwoord daarop is "ja". Want iedereen is beter dan Anastasiou.
quote:Op woensdag 8 december 2004 10:24 schreef Cheiron het volgende:
Jullie horen alleen wat jullie willen horen. Wat mij betreft is Babel beter dan Anastasiou voor vanavond omdat:
- Hij wil erg graag - Je maakt mij niet wijs dat Yannis niet graag wil en er eigenlijk niet zo'n zin in heeft
- Heeft een puike pot tegen Juve gespeeld, ondanks dat hij alleen stond - Dat is waar
- Hij is nog jong en kan de ervaring goed gebruiken. - Dit is niet echt de wedstrijd om ervaring op te doen, er moeten punten gepakt worden. En Yannis heeft wel de nodige ervaring
- De kans dat we verliezen is redelijk aanwezig, dus waarom niet Babel een kans geven - Maar er moeten punten gepakt worden, het is niet zomaar een wedstrijdje
- Het is niet zo dat de kans groter is op winst met Anastasiou dan met Babel - Andersom wel?
- Mensen uit de Ajax-opleiding hebben wat mij betreft een streepje voor. - Wat mij betreft speelt de beste speler of iig geval de meest bruikbare speler
Yannis komt gewoon kwaliteiten tekort, met name door zijn gebrek aan snelheid, waardoor hij die zin eigenlijk nooit uit kan stralen. Kijk naar zo'n bal als die Paauwe teruglegde tegen NEC. Anastasiou zou daar niet eens bij in de buurt komen. Paauwe had naar het doel van NEC kunnen rennen, en terug, en hij had nog eerder bij die verkeerde terugspeelbal kunnen zijn dan Yannis.quote:Op woensdag 8 december 2004 10:24 schreef Cheiron het volgende:
Je maakt mij niet wijs dat Yannis niet graag wil en er eigenlijk niet zo'n zin in heeft
Nouja, punten gepakt moeten worden. 't Is UEFA cup hoor, daar hoef je echt niet harder voor te hollen. Bovendien zie ik die kans op punten met Babel hoger in dan met Yannis. Yannis heeft niet meer ervaring tegen internationale toppers dan Babel.quote:Dit is niet echt de wedstrijd om ervaring op te doen, er moeten punten gepakt worden. En Yannis heeft wel de nodige ervaring
Voor mij en veel Ajacieden wel. De enige drijfveer om vanavond goed te spelen is om die kutmoffen te verslaan.quote:Maar er moeten punten gepakt worden, het is niet zomaar een wedstrijdje
Je had het over ervaring. Een Champions League wedstrijd tegen Bayern is toch weer een stukje ervaring wat je in de zak van een 17-jarige stopt, dat neem je 'm niet meer af en wordt 'ie alleen maar beter van. In tegenstelling tot Yannis kun je die ervaring later misschien nog gebruiken. Het is maar 1 wedstrijdje, maar hij zal er toch van leren. Waarom zou je dan de 43-jarige de voorkeur geven boven de 17-jarige waar je nog jaren lang van kunt profiteren? Opleiden heet zoiets.quote:Andersom wel?
Dat is dus Babel.quote:Wat mij betreft speelt de beste speler of iig geval de meest bruikbare speler
Volgens mij doet Anastasiou het helemaal niet super slecht: in de meeste wedstrijden waarin hij een kans krijgt, heeft ie wel een assist of een goal. Met dat Babel moet spelen ben ik het wel eens, maar zeggen dat Anastasiou niets kan, slaat neregns opquote:Op woensdag 8 december 2004 10:28 schreef twi het volgende:
[..]
Het gaat er niet om hoe opgehemeld hij wordt, "zoals altijd bij de talentjes". Het gaat erom of 'ie beter is dan Anastasiou. 't Antwoord daarop is "ja". Want iedereen is beter dan Anastasiou.
Ach, hij heeft zo z'n kwaliteiten, maar die zijn zo vreselijk beperkt dat ik me er aan stoor. Al sinds het begin. Hij kan koppen, hij kan soms kaatsen en af en toe komt er een leuke assist uit. Maar 9 van de 10 keer zijn er situaties als Yannis met een verdediger in de rug waarbij 'ie gaat liggen en zelden een vrije trap krijgt, of een bal waar 'ie niet bij komt omdat 'ie gewoon geen snelheid is heeft.quote:Op woensdag 8 december 2004 10:49 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Volgens mij doet Anastasiou het helemaal niet super slecht: in de meeste wedstrijden waarin hij een kans krijgt, heeft ie wel een assist of een goal. Met dat Babel moet spelen ben ik het wel eens, maar zeggen dat Anastasiou niets kan, slaat neregns op
Nou lijkt het net of ik Ananas-groupie benquote:Op woensdag 8 december 2004 10:49 schreef twi het volgende:
Zonder het rot te bedoelen, zou je willen leren hoe je moet quoten? Het is namelijk niet echt de meest makkelijke manier om te lezen en te beantwoorden.
prima opstelling alleen jammer van Yannesquote:Op woensdag 8 december 2004 09:57 schreef Arikay het volgende:
Ik weet niet of ze al langsgekomen zijn maar dit zijn de vermoedelijke opstellingen volgens de Bayern-site:
Ajax Amsterdam: Vonk - Trabelsi, Grygera, Escudé, Maxwell - de Jong, Sneijder, Galasek - Rosales, Anastasiou, van der Vaart
FC Bayern: Kahn - Kuffour, Kovac, Lucio (Demichelis), Rau - Hargreaves, Ballack, Frings - Deisler - Pizarro, Makaay
de Jong dus terug in de basis en geen Babel. Maar misschien houdt Koeman ons in spanning en staat vanavond Babel er toch![]()
Ik denk 2-1 voor Ajax
quote:Op woensdag 8 december 2004 12:12 schreef Spideyman het volgende:
ps. iemand liever de 4e plek dan meedoen aan een 'troosttoernooi' ?
Die UEFA Cup kan mij idd gestolen wordenquote:Op woensdag 8 december 2004 12:12 schreef Spideyman het volgende:
ps. iemand liever de 4e plek dan meedoen aan een 'troosttoernooi' ?
Nee.quote:Op woensdag 8 december 2004 12:12 schreef Spideyman het volgende:
ps. iemand liever de 4e plek dan meedoen aan een 'troosttoernooi' ?
Het is idd geen topper, maar als je kan koppen, kaatsen en een assist geven vind ik het wel meevallen met het gebrek aan kwaliteiten. Dat ie extreem traag is, is zijn grootste min.quote:Op woensdag 8 december 2004 10:53 schreef twi het volgende:
[..]
Ach, hij heeft zo z'n kwaliteiten, maar die zijn zo vreselijk beperkt dat ik me er aan stoor. Al sinds het begin. Hij kan koppen, hij kan soms kaatsen en af en toe komt er een leuke assist uit. Maar 9 van de 10 keer zijn er situaties als Yannis met een verdediger in de rug waarbij 'ie gaat liggen en zelden een vrije trap krijgt, of een bal waar 'ie niet bij komt omdat 'ie gewoon geen snelheid is heeft.
Liever 4e worden in de cl poule, de sukkeltjes van de CL, evenals vorig jaarquote:Die UEFA Cup kan mij idd gestolen worden
Je wordt daar niet vrolijk van, maar meedoen in een afdanktoernooi als de UEFA Cup hoeft van mij ook niet. Gewoon presteren in de CL; lukt dat niet dan geen herkansing in een paupertoernooitje.quote:Op woensdag 8 december 2004 12:27 schreef Skwish het volgende:
[..]
Liever 4e worden in de cl poule, de sukkeltjes van de CL, evenals vorig jaar![]()
quote:Juve want unbeaten tag
Juventus, who have already qualified, are looking to avoid defeat when they face Maccabi Tel Aviv in the Champions’ League.
The Italian giants have already won their group with five 1-0 victories and they are keen to continue their unbeaten run tonight.
"The objective is to not lose and not to concede a goal," said boss Fabio Capello ahead of the Israeli fixture.
The Bianconeri have the chance to equal a record this evening if they win again – matching Milan’s 1992 achievement under Capello.
"We’re not interested in that," responded the tactician. "The only thing we want from this competition is to win it."
The Turin boys will be without Camoranesi, Thuram, Emerson and Olivera amongst others, but expect a relatively strong side.
"I’ll use the rotation system but I won’t go over the top. There will be a strong spine and Pavel Nedved will return after illness. We want to do well," added Capello.
Alex Del Piero may also start after his recent fitness issues. "I’m happy with how I am physically," he explained.
"Maccabi? I want to win summer friendlies so I obviously would like to collect the three points in the Champions’ League.
"We’ll also try to score more than just one goal but there are times in games when you need to know how to defend."
Bron: channel4.com
Zoals PSV tegen Arsenal en Feyenoord tegen Schalke 04 bedoel je.quote:Op woensdag 8 december 2004 12:31 schreef Skwish het volgende:
Mischien een kleine winst voor Ajax als Bayern dan een b elftal opsteld.
En ze gaan het als een stel kleine kinders vieren de winst![]()
quote:Op woensdag 8 december 2004 12:36 schreef ___MDJ___ het volgende:
Zoals PSV tegen Arsenal en Feyenoord tegen Schalke 04 bedoel je.
Ik denk dat veel ajacieden idd opgelucht zullen zijn als ze 4e worden in de poulequote:Op woensdag 8 december 2004 12:29 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Je wordt daar niet vrolijk van, maar meedoen in een afdanktoernooi als de UEFA Cup hoeft van mij ook niet. Gewoon presteren in de CL; lukt dat niet dan geen herkansing in een paupertoernooitje.
tering flikker op man. Waarom zouden we nou weer een pak slaag krijgen tegen een mindere tegenstanderquote:Op woensdag 8 december 2004 13:27 schreef Skwish het volgende:
[..]
Ik denk dat veel ajacieden idd opgelucht zullen zijn als ze 4e worden in de poule
Een pak slaag krijgen van een nog zwakkere tegenstander in de uefa cup zou een dieptepunt zijn.
ik hoop het echtquote:Op woensdag 8 december 2004 12:31 schreef PJORourke het volgende:
4-4-2? Zou het echt waar zijn?
quote:Op woensdag 8 december 2004 13:39 schreef The_Hives het volgende:
[..]
tering flikker op man. Waarom zouden we nou weer een pak slaag krijgen tegen een mindere tegenstander
ow wacht, waarschijnlijk ben je geen Ajacied![]()
blinde Ajaciedquote:Op woensdag 8 december 2004 14:01 schreef Skwish het volgende:
[quote]
en nee, niet iedereen is gelukkig een blinde Ajacied zoals jij![]()
Dat moet toch tot op je ziel snijden, nietwaar? Bayern aanmoedigen.quote:
Neuh, vanavond totaal geen moeite mee joh.quote:Op woensdag 8 december 2004 14:18 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Dat moet toch tot op je ziel snijden, nietwaar? Bayern aanmoedigen.
Genoeg redenen waarom dat niet zo is:quote:Op woensdag 8 december 2004 14:18 schreef zjroentje het volgende:
Dat moet toch tot op je ziel snijden, nietwaar? Bayern aanmoedigen.
Dat hoorde ik inderdaad ook...quote:Op woensdag 8 december 2004 14:26 schreef Max-Westerman het volgende:
Speelt kahn mee?
Ik las ergens dat die last van griep had of zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |