Uit het VoreG topicquote:Op maandag 29 november 2004 21:26 schreef VoreG het volgende:
welke vragen?
Ja ken je die andere fan club welquote:Op maandag 29 november 2004 21:26 schreef Johan-Derksen het volgende:Johan
HEB IK EEN EIGEN TOPIC WAAR?!quote:Op maandag 29 november 2004 21:27 schreef Johan-Derksen het volgende:
[..]
Uit het VoreG topic
of is het een delegatie van je fan clubquote:Op maandag 29 november 2004 21:28 schreef Johan-Derksen het volgende:
Nee, maar die bestaat ook niet
Ik zei VoriG topicquote:Op maandag 29 november 2004 21:28 schreef VoreG het volgende:
[..]
HEB IK EEN EIGEN TOPIC WAAR?!
Mwah, de halve fanclub zit hier op de stoel, dus dat zal wel meevallenquote:Op maandag 29 november 2004 21:30 schreef Dos37 het volgende:
[..]
of is het een delegatie van je fan club
quote:Op maandag 29 november 2004 21:36 schreef Johan-Derksen het volgende:
[..]
Mwah, de halve fanclub zit hier op de stoel, dus dat zal wel meevallen
whahaquote:Op maandag 29 november 2004 21:36 schreef Johan-Derksen het volgende:
[..]
Mwah, de halve fanclub zit hier op de stoel, dus dat zal wel meevallen
quote:Op maandag 29 november 2004 21:42 schreef Johan-Derksen het volgende:
Whoei.... aanmelden kan via www.johan-derksen.nl
inhoudelijk altijd sterkquote:Op maandag 29 november 2004 21:43 schreef Nyluzzz het volgende:
ik wordt nooit lid van die club ter verering van deze sigarenrokende snordragende bromsnor
Gelijk heb jequote:Op maandag 29 november 2004 21:43 schreef Nyluzzz het volgende:
ik wordt nooit lid van die club ter verering van deze sigarenrokende snordragende bromsnor
kneusjequote:Op maandag 29 november 2004 21:50 schreef The_Hives het volgende:
ze kunnen dit programma voortaan beter psv-insite noemen
quote:Op maandag 29 november 2004 21:51 schreef cultheld het volgende:
[..]
kneusje
agh de gast is er toch ook naquote:Op maandag 29 november 2004 21:50 schreef The_Hives het volgende:
ze kunnen dit programma voortaan beter psv-insite noemen
Dan is het programma minder saai... je hebt dan hoop dat je 1 sec of fame krijgt...quote:Op maandag 29 november 2004 21:49 schreef rubbereend het volgende:
waarom sturen we eingelijk vragen in?
Lijkt me logisch, als Guus er zit, ga je niet 1,5 uur over die club uit Amsterdam praten.......quote:Op maandag 29 november 2004 21:50 schreef Nyluzzz het volgende:
anderhalf uur over psv, het is een schande. Wij willen Ajax horen!
Ik denk dat je eruit geknikkerd wordt, en je adres gebannedquote:Op maandag 29 november 2004 21:56 schreef cultheld het volgende:
Zojuist ff in een paar seconden 500 emails met dezelfde vraag gestuurd, vraag me af of ze er om kunnen lachen
Daarom heb ik ook een site gebruikt om te mailenquote:Op maandag 29 november 2004 22:04 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik denk dat je eruit geknikkerd wordt, en je adres gebanned.
en nog 1quote:Op maandag 29 november 2004 22:17 schreef tong80 het volgende:
Johan Derksen check je mail je hebt er een nieuw lid bij.
Klopt, wij doen het huiswerk voor hem.quote:Op maandag 29 november 2004 22:13 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Die piemel van een Genee jat stiekem de vragen van inzenders en strijkt zelf met de credits op.
0 euri, maar dat gaat veranderenquote:Op maandag 29 november 2004 22:26 schreef MaxPower het volgende:
wat is de contributie voor de fanclub?
de leden gaan geld toe krijgen?quote:Op maandag 29 november 2004 22:51 schreef Johan-Derksen het volgende:
[..]
0 euri, maar dat gaat veranderen
dat krijg je als je wilfred aan de knoppen laat zitten, jat ie eerst de vragen en vervolgens crasht allesquote:Op dinsdag 30 november 2004 17:00 schreef methodmich het volgende:
Al onze vragen vermoedelijk verloren gegaan in de crash bij RTL?
je site doet het nietquote:Op maandag 29 november 2004 22:51 schreef Johan-Derksen het volgende:
[..]
0 euri, maar dat gaat veranderen
Wilfred stelde mijn vraag, maar deed net alsof ie 't terplekke verzon.quote:Op dinsdag 30 november 2004 19:15 schreef -Vaduz- het volgende:
Dat zou inderdaad goed kunnen. Het viel gewoon op dat Johan Derksen en Wim Kieft zelf meer vragen stelden dan normaal. Volgens mij kwamen er in de uitzending alleen maar vragen aan bod die tijdens de uitzending zijn ingestuurd.
Die is natuurlijk overbelast door AL die bezoekers..quote:Op dinsdag 30 november 2004 19:30 schreef Dos37 het volgende:
[..]
je site doet het niet![]()
quote:Op vrijdag 3 december 2004 21:51 schreef tong80 het volgende:
Van der Gijp is een typetje van Jiskefet geworden.
quote:Op vrijdag 3 december 2004 21:58 schreef tong80 het volgende:
Wel een briljante opmerking van Rene over Kieft.
'Die zat altijd als een dood vogeltje ja te knikken in de kleedkamer.'
Precies zoals ie is als studiogast.
Ik hoop het! Rellen!quote:Op maandag 6 december 2004 18:23 schreef PJORourke het volgende:
Zou de column van Onkenhout plus het commentaar van Studio Voetbal over Derksen ter tafel komen?
Dat lijkt me zonneklaar.quote:Op maandag 6 december 2004 18:23 schreef PJORourke het volgende:
Zou de column van Onkenhout plus het commentaar van Studio Voetbal over Derksen ter tafel komen?
Hmm, ik heb nog niets gehadquote:Op zondag 5 december 2004 22:51 schreef Johan-Derksen het volgende:
De nieuwsbrief is weer verzonden naar de leden van de Johan Derksen fanclub...
Groeten
Ik zei vorige keer toch iets dat je geblokt was op die mailserver?quote:Op maandag 6 december 2004 20:38 schreef cultheld het volgende:
Hoe kan dat trouwens, elke keer als ik een vraag instuur krijg ik een mail dat ie niet verzonden kon worden.
ja maar daarvoor ook alquote:Op maandag 6 december 2004 20:39 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik zei vorige keer toch iets dat je geblokt was op die mailserver?.
Nee, net ook de vraag over Goethals onder z'n eigen naam. Foktotaal dit seizoen nu op 17!quote:Op maandag 6 december 2004 20:38 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Twee keer?
Alleen die Roberto toch?
En zijn eigen naam was er ook...die vraag over Goethals.quote:Op maandag 6 december 2004 20:38 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Twee keer?
Alleen die Roberto toch?
Johan Derksen weet het forum inmiddels te vindenquote:Op maandag 6 december 2004 20:43 schreef VoreG het volgende:
[..]
Tjah, ze lezen mee op het forum dus ze kennen je.
Dat verklaart.quote:Op maandag 6 december 2004 20:45 schreef Suijk het volgende:
[..]
En zijn eigen naam was er ook...die vraag over Goethals.
vertelquote:Op maandag 6 december 2004 21:17 schreef cultheld het volgende:
Oei, ik hoop dat mijn vragen er door komen, dan kunnen we lachen![]()
bij SQD? Maargoed misschien bedoelt ie t onbreken daarvan. K vond t ook een vreemde opmerking.quote:Op maandag 6 december 2004 21:26 schreef VoreG het volgende:
Bij Ajax gaat het om het fysiek? Techniek juist... fysiek hebben we niet.
Qua zwakke punten, bedoelde hij.quote:Op maandag 6 december 2004 21:26 schreef VoreG het volgende:
Bij Ajax gaat het om het fysiek? Techniek juist... fysiek hebben we niet.
Ik heb ergere dingen gezien, maar het was niet echt prettig nee.quote:Op maandag 6 december 2004 21:31 schreef Nyluzzz het volgende:
Hebben jullie dat filmpje met die vinger gezien? Ik niet, was het echt zo gruwelijk als die kerel mij wil laten geloven?
Mwah, laten we niet overdrijven. Bij de bewegende beelden zag je een beetje bloed. Daarna een foto (niet in close-up) waarin hij z'n hand omhoog houdt. Daar zie je wel goed dat hij een halve vinger mist.quote:Op maandag 6 december 2004 21:31 schreef Nyluzzz het volgende:
Hebben jullie dat filmpje met die vinger gezien? Ik niet, was het echt zo gruwelijk als die kerel mij wil laten geloven?
Mwah zo gruwelijk vond ik het niet (om te zien danquote:Op maandag 6 december 2004 21:31 schreef Nyluzzz het volgende:
Hebben jullie dat filmpje met die vinger gezien? Ik niet, was het echt zo gruwelijk als die kerel mij wil laten geloven?
Ik moet er inderdaad niet aan denken dat het gebeurd......quote:Op maandag 6 december 2004 21:35 schreef tong80 het volgende:
Ik kan daar slecht tegen, voel gewoon mee met zo'n gast. brrrrrrr
ja ik heb het ook net gemistquote:Op maandag 6 december 2004 21:31 schreef Nyluzzz het volgende:
Hebben jullie dat filmpje met die vinger gezien? Ik niet, was het echt zo gruwelijk als die kerel mij wil laten geloven?
aah bah dat is ook fijn voetbal is levensgevaarlijkquote:Op maandag 6 december 2004 21:36 schreef tong80 het volgende:
Dietmar Jacobs maakte ooit een sliding voor HSV. Gleed het doel in en belande op een netharing. Verloor daardoor een nier.
Kan er ook niet zo goed tegen. Bijvoorbeeld dat Been van Cisse of de arm van Petterson voel ik het door me heen gaan. Of speler die een enkelband afscheuren, want ik weet hoe dat voelt.quote:Op maandag 6 december 2004 21:35 schreef tong80 het volgende:
Ik kan daar slecht tegen, voel gewoon mee met zo'n gast. brrrrrrr
Op de één of andere manier komen ze er maar niet door maar:quote:Op maandag 6 december 2004 21:24 schreef rubbereend het volgende:
[..]
vertel
Kieft ziet ook in Niedzielan
Kieft is een genie
inderdaad. Goede manier die briefjes dat wordt volgens mij veel te weinig gadaan. Als je bij een bedrijf wekrt kan je aangeven op welke gebieden je bij wil leren of je wil ontwikkelen. Dat zou meer bij voetbal moeten dat jongens buiten teamtraining ook persoonlijk beter wordenquote:Op maandag 6 december 2004 21:44 schreef tong80 het volgende:
Leuke trainer die Jans. Een mix tussen fanatiek voetbaldier en beschaving. Bijna uniek in het voetbalwereldje. Leuke vent.
quote:Op maandag 6 december 2004 21:52 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Is fok ook zo tergend langzaam bij jullie?
Nou niet gaan overdrijven. Zoveel heeft die kerel nou ook weer niet te vertellen.quote:Op maandag 6 december 2004 22:30 schreef Dos37 het volgende:
Ron jans was leuk mogen ze vaker uit nodigen
Ik hoop dat ze Mourinho een keer uitnodigen (met tolk).quote:Op maandag 6 december 2004 22:30 schreef Dos37 het volgende:
Ron jans was leuk mogen ze vaker uit nodigen
Nee. Ik vind het namelijk niet meer dan eenquote:Op maandag 6 december 2004 22:32 schreef Suijk het volgende:
[..]
Nou niet gaan overdrijven. Zoveel heeft die kerel nou ook weer niet te vertellen.
Shaktar Donetsk heeft nog wel een shirtje voor je over.quote:Op maandag 6 december 2004 22:35 schreef Dylan Dog het volgende:
MM in oranje!
Naar voetbalbegrippen wel jaquote:Op maandag 6 december 2004 22:35 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
Maar daarentegen is het volgens mij een buitengewoon intelligent heerschap.
Ja idd of koeman opvolgenquote:Op maandag 6 december 2004 22:33 schreef tong80 het volgende:
Ik had een heel ander beeld van hem. Is 100% veranderd. Jans mag na Marco bondscoach worden.
Vind je het gek met zulke slechte vragen.quote:Op maandag 6 december 2004 21:45 schreef cultheld het volgende:
[..]
Op de één of andere manier komen ze er maar niet door maar:
Dat zou hilarisch zijn ja. Eens kijken of Derksen dan nog zo'n grote smoel heeft.quote:Op maandag 6 december 2004 22:32 schreef Johnny_Footballhero het volgende:
[..]
Ik hoop dat ze Mourinho een keer uitnodigen (met tolk).
quote:Op donderdag 9 december 2004 16:35 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Eens kijken of Derksen dan nog zo'n grote smoel heeft.
Beetje mosterd na de maaltijd om Coerver uit te nodigen.quote:Op vrijdag 10 december 2004 16:18 schreef Bobster4life het volgende:
Henk Spaan en Wiel Coerver zijn vanavond te gast
Eens kijken of er net zoveel uitkomt als bij de uitzending van Studio Sport. Dat betwijfel ik een beetje, omdat Derksen natuurlijk een enorme Coerver-adept is, met andere woorden: weinig kritiek om over te discusieren.quote:Op vrijdag 10 december 2004 21:13 schreef tong80 het volgende:
Kick, de meester over een kwartiertje aan het woord.
Goh misschien omdat er net iets nieuws is? VDV vs Koeman bijvoorbeeld?quote:Op vrijdag 10 december 2004 21:43 schreef jerryx het volgende:
Zit Coerver er, gaat het wéér over Ajax
D'r is altijd wel wat bij Ajax. Of Zlatan loopt te kloten, of Zlatan vertrekt, of Sneijder loopt te kloten, of er is crisis, of vd Vaart loopt te kloten... Niet iedereen intresseert zich voor het kinderachtige gedoe tussen Koeman en z'n jongens.quote:Op vrijdag 10 december 2004 21:44 schreef VoreG het volgende:
[..]
Goh misschien omdat er net iets nieuws is? VDV vs Koeman bijvoorbeeld?.
Wat schokkend! We hebben nog 40 minuten zeikerdjequote:Op vrijdag 10 december 2004 21:46 schreef jerryx het volgende:
[..]
D'r is altijd wel wat bij Ajax. Of Zlatan loopt te kloten, of Zlatan vertrekt, of Sneijder loopt te kloten, of er is crisis, of vd Vaart loopt te kloten... Het gaat gewoon gvd al de hele uitzending over Ajax, terwijl er de wedstrijd Feyenoord - PSV op het programma staat over 2 dagen.
Moest je jullie eens horen als het al een half uur over Feyenoord of PSV gingquote:Op vrijdag 10 december 2004 21:51 schreef VoreG het volgende:
[..]
Wat schokkend! We hebben nog 40 minuten zeikerdje
Ik hoor graag dingen over voetbal dus ik zou er niet wakker van liggen als het over Feyenoord of PSV zou gaan. Zeker niet als het dit soort nieuws betreft.quote:Op vrijdag 10 december 2004 21:53 schreef jerryx het volgende:
[..]
Moest je jullie eens horen als het al een half uur over Feyenoord of PSV ging
Maar ben benieuwd Genee niet na 5 minuten met de vraag : "Hoe staan de kansen voor Ajax ervoor als Feyenoord wint" komt, en het vervolgens weer over of Koeman moet blijven ofzo gaat
Wat dat betreft is Studio Voetbal een stuk objectiever.
Ik ook hoor, maar de hele tijd over 1 onderwerp praten terwijl er nog veel meer dingen te bespreken vallen vind ik ook weer niet nodig...quote:Op vrijdag 10 december 2004 21:54 schreef VoreG het volgende:
[..]
Ik hoor graag dingen over voetbal dus ik zou er niet wakker van liggen als het over Feyenoord of PSV zou gaan. Zeker niet als het dit soort nieuws betreft.
Ja, niet eens over PSVquote:Op vrijdag 10 december 2004 21:57 schreef VoreG het volgende:
Ja godver gaan ze het over Feyenoord hebben
Tja, en ze hebben ook al dat briljante Feyenoord tv op rtl5.quote:Op vrijdag 10 december 2004 21:57 schreef VoreG het volgende:
Ja godver gaan ze het over Feyenoord hebben
Ik voel me achter gesteltquote:Op vrijdag 10 december 2004 21:58 schreef popolon het volgende:
[..]
Tja, en ze hebben ook al dat briljante Feyenoord tv op rtl5.
overkill.
Ga fietsen man.quote:Op vrijdag 10 december 2004 22:05 schreef mitt het volgende:
2x Wiel in een week, dat is echt te veel.
come on, hij is vermoeiend..quote:
ah Bernhardquote:
Deze man is vooruitstrevender dan 90 % van alle huidige trainers in Nederland.quote:Op vrijdag 10 december 2004 22:15 schreef mitt het volgende:
1x dat mag
maar niet in een actualiteitenprogramma want daarvan issie niet op de hoogte
coachesquote:Op vrijdag 10 december 2004 22:20 schreef jerryx het volgende:
[..]
Deze man is vooruitstrevender dan 90 % van alle huidige trainers in Nederland.
Da's kut.quote:Op vrijdag 10 december 2004 23:53 schreef FrikandelSpecialist het volgende:
Ah nee he, gok ik een keertje op de herhaling wordt ie morgenmiddag geschrapt door die uitvaart die al op 48598 zenders te zien is.
Juist goed gedaan.. Als die gast begonnen is is hij niet meer te stoppen.. Er wordt hem een vraag gesteld en hij gaat weer vertellen over zijn leerschool.. dat is hoogst irritant.. Ach en wat hij zegt is opzich niet verkeerd.. ik ben ook een voorstander van op techniek trainen maar veel bvo's en vooral amateurclubs willen er niet aan beginnen..quote:Op vrijdag 10 december 2004 22:52 schreef tong80 het volgende:
Ja zat Genee echt dood te wensen vanavond. Slechte beurt hij vond zich interessanter dan de godheid Coerver.
Feyenoord heeft eerder wat goede verdedigers nodig.quote:Op maandag 13 december 2004 20:53 schreef Johan-Derksen het volgende:
Landzaat is de nieuwe aanwinst van Feyenoord, volgens mij info
Ja, en morgen komt Raul naar Ajax en gaat Nedved alsnog naar psv.quote:Op maandag 13 december 2004 20:53 schreef Nyluzzz het volgende:
Zou het Robinho zijn?
Kunnen we niet Bergkamp, Henry, Pires, Ljungberg enz enz krijgen?quote:Op maandag 13 december 2004 20:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, en morgen komt Raul naar Ajax en gaat Nedved alsnog naar psv..
Ik hoor het net in de wandelgangen, klopt.quote:Op maandag 13 december 2004 20:59 schreef mitt het volgende:
10 euro op Bogarde.
ik verhoog naar 100quote:Op maandag 13 december 2004 21:00 schreef popolon het volgende:
[..]
Ik hoor het net in de wandelgangen, klopt.
Kuyt en Kalou komen NEC versterken, hoor ik net in de wandelgangen.quote:Op maandag 13 december 2004 20:59 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Ja, en morgen komt Raul naar Ajax en gaat Nedved alsnog naar psv..
Liggen Ajax en P$V daar wakker van?quote:Op maandag 13 december 2004 20:59 schreef mitt het volgende:
10 euro op Bogarde.
Rot op met die Arsenalfetisj van je.quote:Op maandag 13 december 2004 21:00 schreef VoreG het volgende:
[..]
Kunnen we niet Bergkamp, Henry, Pires, Ljungberg enz enz krijgen?.
Ik niet in ieder geval.quote:Op maandag 13 december 2004 21:04 schreef Bonobo11 het volgende:
[..]
Liggen Ajax en P$V daar wakker van?
Zeg krijg jij toch effe de !@%!@# met je griekse piemol!quote:Op maandag 13 december 2004 21:06 schreef Dr.Daggla het volgende:
[..]
Rot op met die Arsenalfetisj van je.
En Ljungberg mag helemaal oprotten, wij hebben Rosales.
Het is nog niet bevestigd, hoor ik net.quote:Op maandag 13 december 2004 21:06 schreef Johan-Derksen het volgende:
HAHAHAHHAHHAHAH Sooty, zo ja, dan krijg je 10 kratten bier van me
Het zou over een topaankoop gaan.quote:Op maandag 13 december 2004 21:06 schreef Suijk het volgende:
Het is Nicky Hofs.
waarom nietquote:Op maandag 13 december 2004 21:11 schreef TerroRobbie het volgende:
Bogarde is het niet..
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |