maar vind je het niet raar dat een man uit extreem linkse hoek commentaar gaat leveren over extreem rechts?quote:Op woensdag 24 november 2004 11:00 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Pompompom, ik heb het even teruggelezen en ik begrijp waar het vandaan komt. Maar om politiekincorrect en Stormfront te quoten in een poging om aan te tonen dat deze man door en door slecht is is wat zwakjes. En ik zou graag een onderbouwing zien voor jouw aantijging dat deze man banden met de ETA zou hebben.
Je bedoelt een man die door Stormfront en politiekincorrect wordt afgeschilderd als iemand die extreem-links is. Feiten wil ik zien, geen verdachtmakingen.quote:Op woensdag 24 november 2004 11:04 schreef Peroxidase het volgende:
[..]
... een man uit extreem linkse hoek ...
ga maar ff lekker googlen...............................quote:Op woensdag 24 november 2004 11:11 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Je bedoelt een man die door Stormfront en politiekincorrect wordt afgeschilderd als iemand die extreem-links is. Feiten wil ik zien, geen verdachtmakingen.
Heb ik gedaan, en raad eens waar ik iedere keer weer uitkom? Stormfront en politiekincorrect. Verder lijkt het me dat degene die iets beweert dat dient te onderbouwen. De verdachtmakingen heb je al gepost, dus nu nog de feiten. Ik wacht.quote:Op woensdag 24 november 2004 11:29 schreef Peroxidase het volgende:
[..]
ga maar ff lekker googlen...............................
Rob Schuitema presenteert zich ook wel onder de naam Willem Hart (KAFKA-'onderzoeker')quote:Op woensdag 24 november 2004 12:21 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Heb ik gedaan, en raad eens waar ik iedere keer weer uitkom? Stormfront en politiekincorrect. Verder lijkt het me dat degene die iets beweert dat dient te onderbouwen. De verdachtmakingen heb je al gepost, dus nu nog de feiten. Ik wacht.
Aldus Stormfront.quote:Op woensdag 24 november 2004 12:52 schreef Peroxidase het volgende:
[..]
Rob Schuitema presenteert zich ook wel onder de naam Willem Hart (KAFKA-'onderzoeker')
Yeah right, ik zal die bewuste post van ene Truth even quoten :quote:Op woensdag 24 november 2004 13:06 schreef Peroxidase het volgende:
en het Pim Fortuyn Forum
Het is nog steeds een niet onderbouwde verdachtmaking. Het gaat me niet om je mening, hoe oneens ik het daar ook mee mag zijn. Het gaat me er wel om dat je op basis van feiten moet discussieren, niet op basis van verdachtmakingen.quote:Posted - 17 Nov 2004 : 21:54:24
--------------------------------------------------------------------------------
Willem Hart= Jaap ter Beek = in het echie Rob Schuitema.
Kiss staat voor Knights in service of satan.
Runen worden voornamelijk door new agers gebruikt. Hoe wou je dat in godsnaam verbieden?
Hoe kom je erbij dat daar nooit onderzoek naar gedaan wordt ?quote:Op dinsdag 30 november 2004 21:51 schreef Transcendent het volgende:
Waarom wordt er nooit onderzoek gedaan naar links-extremisme?
Lulkoek, dat wordt wel gedaan.quote:Op dinsdag 30 november 2004 21:51 schreef Transcendent het volgende:
Waarom wordt er nooit onderzoek gedaan naar links-extremisme?
Wanneer horen we van dat onderzoek of kunnen we mer mogelijk zelf gegevens voor aanvoeren?quote:Op dinsdag 30 november 2004 22:12 schreef ..-._---_-.- het volgende:
[..]
Lulkoek, dat wordt wel gedaan.
Als jij kennis hebt van linksextremisme, wat gevoegelijk als criminaliteit beschouwd moet worden, word jij als oplettend en welwillend burger geacht daarvan aangifte te doen.quote:Op woensdag 1 december 2004 00:36 schreef sjun het volgende:
[..]
Wanneer horen we van dat onderzoek of kunnen we er mogelijk zelf gegevens voor aanvoeren?
Dāt zijn woorden naar mijn hart OllieAquote:Op woensdag 1 december 2004 02:03 schreef OllieA het volgende:
[..]
Als jij kennis hebt van linksextremisme, wat gevoegelijk als criminaliteit beschouwd moet worden, word jij als oplettend en welwillend burger geacht daarvan aangifte te doen.
En niet op je kont te gaan zitten en je af te vragen of er misschien ergens een loket is waar je de 'gegevens kan aanvoeren'.
Kom aan, schud die hospitalisatie van je af, en overhandig je dossiers. Hijs je es in het harnas van de eigen verantwoordelijkheid, sjun.
Precies. Daarom pleit ik voor dat de overheid onderzoek doet naar KAFKA, AFA, Anti-facistische Actie en dergelijke louche organisaties.quote:Op woensdag 24 november 2004 10:28 schreef Lithion het volgende:
[..]
Klopt, maar de prioriteit zou wel daar moeten liggen waar de dreiging het grootst is.
... verklaar je nader...?quote:Op woensdag 1 december 2004 20:09 schreef aryan8 het volgende:
Wat mij betreft komt er ruimte voor een cultuur van het sterke en het zelfbewuste. Overheidsgeld kan nuttiger worden besteed als het wordt geīnvesteerd in onderwijs.
quote:Op woensdag 1 december 2004 20:17 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
... verklaar je nader...?
Het onderwijs moet een nationalistische opvoeding beogen?
quote:
dat lijkt me erg bevoogdend, is toch niks voor jou
Je bedoelt dat ze hem gaan demoniseren of zo, en dat ie dan net als Pim-zaliger voor zijn leven moet gaan vrezen?quote:Op donderdag 2 december 2004 01:52 schreef aryan8 het volgende:
Hoe lang zal het duren voordat Bernhard tot duivel wordt verklaard door een zelfbenoemde elite zonder koninklijke kennissen?
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |