Waar staat dat stagevergoeding er niet binnen valt? Ik kan daar niets over vinden, ik dacht dat dat gewoon onder netto loon valt?quote:Op donderdag 10 februari 2005 16:24 schreef Viper_74 het volgende:
Toevallig vandaag ook bij stilgestaan. Heb namelijk me jaaropgave van me werk binnen, ruim 10k euro's
en daar komt dan nog wat bij.
Gelukkig valt stagevergoeding niet binnen dit maximale bedrag
thuis even opzoeken wat het precies is.
Als je gewoon een keurige foutloze Nederlandse zin maakt dan vallen mensen ook niet over je spelling. Maar... Met een LOI cursus kom je er wel!quote:Op donderdag 10 februari 2005 13:32 schreef lesley het volgende:
leuk dat iemand weer eens over me spelling begint, wordt ik zo vrolijk van altijd
Kan je niet meteen betalen, wordt het een rentedragende lening en moet je inderdaad in termijnen gaan aflossen. Had je al een schuld, dan wordt het erbij opgeteld.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 08:28 schreef Forumschorem het volgende:
Ik vraag me af hoe die grappenmakers op het idee komen dat je zo'n som geld zomaar effe kan ophoesten... Of kan het in termijnen? Ben je net student-af, wordt je kaalgeplukt door de IBG!
Ik heb hetzelfde, maar je kunt tot 1 april met terugwerkende kracht de stufi stop zetten, zag ik laatst. Moet nog wel even uitzoeken hoe en of het sowieso zin heeft, want als ze hetzelfde geintje uithalen als bij de mensen uit 2001 (dus 12 x maandelijkse boete) heeft het natuurlijk geen zin in mijn geval. Maar als ik alleen een boete hoef te betalen over de maand die ik stopzet, bespaar ik heel wat kosten...quote:Op maandag 14 februari 2005 23:21 schreef J_CDA het volgende:
Is er ook nog een kans dat je hier onderuitkomt? Checkt de IB groep echt iedereen of hij of zij teveel verdiend heeft? Ik heb namelijk afgelopen jaar ook teveel verdiend en ben dus vergeten om mijn OV in te leveren.
Je hoeft alleen terug te betalen tot een max wat je meer verdient hebt. Dus stel:quote:Op dinsdag 8 maart 2005 11:34 schreef Viper_74 het volgende:
in totaal 2004 loon rond de 10.250 zo uit me hoofd (zit op me werk geen directe cijfers)
drempel stond op 218. Dus voor die fijne paar tientjes die ik erboven zit kan ik ff 76 euro voor me OV december en 233 euro uitwonende beurs terugbetalen.
uiteraard gaan ze over die paar tientjes zeiken over 3 jaar of denk je dat ze hier niet over zeuren (bezwaar aantekenen maybe?)
kan ik ook stuffie van bijv. mei terug laten vorderen (was nog inwonende beurs) ipv december. Zit ik ook al onder de norm namelijk.
Zucht, jaja het er vorig jaar aan moeten denken maar ik dacht dat ik het net haalde.
Ja, en vrolijk 12 maanden OV boete omdat die in je bezit was omdat ik die natuurlijk niet ingeleverd had.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 12:36 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Je hoeft alleen terug te betalen tot een max wat je meer verdient hebt. Dus stel:
Jij hebt in een bepaald jaar 11.000 euro verdient met werken, je kreeg ook stufi voor, zeg 5000 euro. Ze hebben een bijverdiengrens van 10.000 euro ingesteld, dan hoef je dus ook maar 11.000 - 10.000 = 1.000 euro terug te betalen, niet de volle 5.000.
Dus als jij maar een paar tientjes boven de grens komt, kunnen ze maximaal maar een paar tientjes vorderen
quote:Op dinsdag 8 maart 2005 13:31 schreef Viper_74 het volgende:
[..]
Ja, en vrolijk 12 maanden OV boete omdat die in je bezit was omdat ik die natuurlijk niet ingeleverd had.
snelle rekensom
12 x 76 euro = Teveel geld
[afbeelding] was het maar zulk feest zoals jij het zegt
Ik moet dus laatste maand stuffie terugbetalen, dan zit ik er 2004 onder en krijg ik alleen een boete voor december OV = 76 euro (+233 stuffie dan)
quote:Op dinsdag 8 maart 2005 13:52 schreef Vhiper het volgende:
[..]![]()
Nee, het geldt gelukkig ook voor die OV boete. Stel, je kwam er 100 euro boven, kunnen ze je ook maar voor maximaal 100 euro boete geven
Dus je kunt nooit meer moeten terugbetalen dan je aan stuffie gehad hebt ja. Maar daarbovenop komt nog gewoon die boete voor je OV van 72,68 naar mijn ideequote:Ik ontvang studiefinanciering. Wat zijn de gevolgen van teveel bijverdienen?
De IB-Groep controleert jaarlijks je inkomensgegevens bij de Belastingdienst. Als blijkt dat je in 2004 teveel hebt verdiend -terwijl je je studiefinanciering niet hebt stopgezet- heeft dat de volgende gevolgen:
- je krijgt een boete van 72,68 euro per maand over de maanden dat je de OV-studentenkaart in je bezit had of gebruik hebt gemaakt van een vergoeding voor je OV-studentenkaart
- naast de boete van 72,68 euro per maand, moet je het bedrag dat je verdiend hebt boven de grens van 10.218,46 euro terugbetalen. Natuurlijk hoef je nooit méér terug te betalen dan je in het betreffende kalenderjaar ontvangen hebt aan basisbeurs en aanvullende beurs
- een bedrag aan rente. De rente wordt berekend over het bedrag dat je te veel hebt bijverdiend en over het bedrag dat je voor de OV-studentenkaart moet terugbetalen. De renteberekening start de maand nadat je van de IB-Groep een Bericht hebt gekregen over de hoogte van de boete.
Mmmm...Dat is inderdaad een vaag puntje, zoals ze het daar stellen, zou je gelijk kunnen hebben...Belachelijk dat ze die boete wel meer dan het verschil tussen werkelijk verdiend en de grens zouden willen innen, maar de beurs zelf niet. Verder maakt je OV, naar mijn mening, echter deel uit van je basisbeurs (Toen hij werd ingesteld, werd die basisbeurs immers gekort), daar zou ik dus wel een bezwaarschriftje aan durven wagen, kost je hooguit 0,39 euro voor de postzegelquote:Op dinsdag 8 maart 2005 14:13 schreef Viper_74 het volgende:
[..]
![]()
Quote Ib-groep website
[..]
Dus je kunt nooit meer moeten terugbetalen dan je aan stuffie gehad hebt ja. Maar daarbovenop komt nog gewoon die boete voor je OV van 72,68 naar mijn idee
Probleem is dat ik met de tijd zit.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 14:40 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Mmmm...Dat is inderdaad een vaag puntje, zoals ze het daar stellen, zou je gelijk kunnen hebben...Belachelijk dat ze die boete wel meer dan het verschil tussen werkelijk verdiend en de grens zouden willen innen, maar de beurs zelf niet. Verder maakt je OV, naar mijn mening, echter deel uit van je basisbeurs (Toen hij werd ingesteld, werd die basisbeurs immers gekort), daar zou ik dus wel een bezwaarschriftje aan durven wagen, kost je hooguit 0,39 euro voor de postzegel
Yup, die gasten zijn nou niet bepaald duidelijk...quote:Op dinsdag 8 maart 2005 14:54 schreef Viper_74 het volgende:
Maar je hebt een punt van waarheid, ff achteraan vissen denk ik
Denk toch niet dat die vlieger helemaal op gaat.quote:Op dinsdag 8 maart 2005 15:04 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Yup, die gasten zijn nou niet bepaald duidelijk...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |