Vergeet die van Sounddragon niet, die station was welquote:Op zondag 21 november 2004 20:01 schreef BazzoS het volgende:
[..]
Mee eens hoor, met dit verhaal. Hoe dan ook, het was wel gezellig met die opel club er bij, dit gezeik er allemaal omheen is nergens voor nodig.
De auto van chucky66 was een heel erg mooie auto btw
Ik was er met mijn golf, en het werd er niet minder gezellig op hoor?quote:Op zondag 21 november 2004 20:03 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Oh ja, Inderdaad was Mr. Jozef met zijn volvo, maar werd er niet minder om behandeld.
Niet met je eens.quote:Op zondag 21 november 2004 20:01 schreef PeuRac het volgende:
Jongens doe ff rustig, zowel van de GSI club, als de PTA'ers, de meesten van jullie waren er niet eens!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Het was gezellig op de meet, leuke lui allemaal (we waren met 4 auto's trouwens) en de sfeer was gewoon gezellig. Laat dat hier dan nu ook ff zo blijven, ga elkaar niet af lopen kraken, helemaak niet als je er niet bent geweest. En Tjabbo, BazzoS heeft WEL gelijk, DeLeugen gaat TE ver.
dreigen is toch zo 1994 hequote:Op zondag 21 november 2004 19:52 schreef Sounddragon het volgende:
Ennehhhh Leugendinges : Je moet zo bijdehand doen als je vóór me staat en niet met een belachelijk eind glasvezel ertussen, natte krant.....Ik ga je van nu af aan maar gewoon negeren, want je bent een beetje een waste of energy...LOSER !!
![]()
fucking bullshit bazzosquote:Op zondag 21 november 2004 19:56 schreef BazzoS het volgende:
[..]
Ik snap best dat het hier om alle vervoer gaat, en iedereen elkaars respect verdient enzo, maar mijn reactie was uit frustratie dat Deleugen de auto van sounddragon afkraakt, terwijl ie niet eens weet over wat voor een auto het gaat, meer hield mijn post niet in![]()
Nee Tjabbo, ze zijn nieuw hier, ze kennen de 'regels' nog niet, daarom moet je ze de kans geven om zich te bewijzen, als iemand jou auto waar je veel werk in hebt gestoken, totaal de grond in boort, zou jij ook pissed worden. Maar op de meet hebben we leuk met die lui gepraat, er waren een paar echt erg mooie auto's bij. En geef ze nou eens de kans om zich te bewijzen, JIJ bent ook ooit een newbie geweest, net als ik en iedereen hier.quote:Op zondag 21 november 2004 20:05 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Niet met je eens.
Deleugen neemt het op voor PTA wanneer het wordt afgekraakt. Kan ik in dit geval van jou niet eens zeggen.
Ik was er dan niet, maar dat kwam vooral door de rommelige manier van organiseren, dezelfde oude meuklocatie en activiteiten.
om mijn woorden kracht bij te zetten:quote:Op zondag 21 november 2004 20:05 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Niet met je eens.
Deleugen neemt het op voor PTA wanneer het wordt afgekraakt. Kan ik in dit geval van jou niet eens zeggen.
Ik was er dan niet, maar dat kwam vooral door de rommelige manier van organiseren, dezelfde oude meuklocatie en activiteiten.
quote:Op zondag 21 november 2004 15:30 schreef bluevectra het volgende:
tis jammer dat ik niet konwant ik heb begrepen dat het ontzettend gezellig was
![]()
![]()
er waren meer opel's,..dan die ontzettend getunde bakken van jullie![]()
zo zie je maar weer OPEL RULEZZZ![]()
![]()
Als dat niet duidelijk is dan weet ik het ook niet meer peurac.quote:Op zondag 21 november 2004 16:43 schreef bluevectra het volgende:
[..]
![]()
![]()
3 auto's van fok maar....
denk dat de rest van het fok nog met de bus/trein onderweg zijn
![]()
jammer chucky dat ik er niet bij kon zijnhad dat wel willen zien
![]()
ik hoor net idd ook van paar andere mensen dat t idd gezellig was op de meet enzo, waarom kan dat dan hier ook niet gewoon in dit topic. Tuurlijk der wordt wel s wat gezegd van andermans auto maar de manier hoe hier nu op gereageerd wordt door bepaalde mensen noem ik ronduit kinderachtig en het is dat ik weet dat de mensen een auto/rijbewijs hebben en dus boven de 18 zijn anders zou ik daar qua postgedrag sterk aan gaan twijfelenquote:Op zondag 21 november 2004 20:05 schreef BazzoS het volgende:
[..]
Ik was er met mijn golf, en het werd er niet minder gezellig op hoor?
Fout. als eerste was ik hier vanaf het begin en dus als newbie al regular.quote:Op zondag 21 november 2004 20:08 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Nee Tjabbo, ze zijn nieuw hier, ze kennen de 'regels' nog niet, daarom moet je ze de kans geven om zich te bewijzen, als iemand jou auto waar je veel werk in hebt gestoken, totaal de grond in boort, zou jij ook pissed worden. Maar op de meet hebben we leuk met die lui gepraat, er waren een paar echt erg mooie auto's bij. En geef ze nou eens de kans om zich te bewijzen, JIJ bent ook ooit een newbie geweest, net als ik en iedereen hier.
Geef ze GVD een kans man!
true klopt, dat heb je idd niet gezegt maar de rest van je vrienden/forum genoten zijn daar wel mee begonnen en dat is fucking not done!quote:Op zondag 21 november 2004 20:01 schreef Sounddragon het volgende:
Ik geloof niet dat ik een auto van een ander heb afgezeken, denk dat je lichies abuis ben nou hoor
Dat bedoel ik dus, je pakt alleen hun laatste posts, in het begin werden zij afgekraakt, damn dan is t toch logisch dat je terug slaatquote:Op zondag 21 november 2004 20:10 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
om mijn woorden kracht bij te zetten:
[..]
[..]
Als dat niet duidelijk is dan weet ik het ook niet meer peurac.
Kom op man. Eerder was het hier gezellig, en pta werd niet afgezeken door anderen of je kon optiefen. En nu ben je het eens met de mannen van de astraclub?
Nogmaals, niet tegen de opelclub. ik was er inderdaad niet, en ze waren vast beregezellig.
Weet je wat peu, gebruik lekker je passmailer naar een niet bestaand adres en ga je bij hun forum aanmelden. doei doei
Precies.quote:Op zondag 21 november 2004 20:13 schreef DeLeugen het volgende:
[..]
true klopt, dat heb je idd niet gezegt maar de rest van je vrienden/forum genoten zijn daar wel mee begonnen en dat is fucking not done!
gaat niet om de gasten bij de meet of de gezelligheid van de meet tgaat erom dat hier en nu in dit topic fijn met mekaar wordt omgesprongen. iig neit op een manier zoals ik die gewend ben in ptaquote:Op zondag 21 november 2004 20:14 schreef BoJo het volgende:
ik snap niet dat jullie in discussie gaan met die achterlijke sukkel die er zelf niet bij was, ik vond die gasten bij de meet best oke![]()
quote:Op zondag 21 november 2004 20:12 schreef BoJo het volgende:
Het was koud
PeuRac ziet mij aankomen en wijst gelijk naar mijn deuk
Parkeerplaats vol met opels![]()
sprintje tegen t0n verloren (ik heb een Alfa 155)
BazzoS die mijn alfa zwart vondt terwijl ie blauw is
Ik heb van t0n gewonnen op dat arcade ding
ben niet laatste geworden met karten![]()
gezellig geouwehoerd
En ik vond de opel van chucky66 mooi, echt liefhebber![]()
kortom best gezellig![]()
Volgens mij waren der wel meer mensen niet en is t juist deze instelling van jou en je postgedrag van jou en je maten die er voor zorgt dat er een o zo gezellige sfeer hangt hier en nuquote:Op zondag 21 november 2004 20:14 schreef Sounddragon het volgende:
Eej Tjabbo ,
Wat ken mij de geschiedenis van jullie forum nou verrotten joh, die gozer zit onze hobby af te zeiken, en daar mogen we dus nix van zeggen, omdat we hier nieuw zijn ????
Mooi verhaal, en trouwens..waar bemoei je je mee joh, je wás er niet eens![]()
Helemaal mee eens! Tot die laatste zin, hij is WEL een van de mede-oprichters van de sub-forum.quote:Op zondag 21 november 2004 20:14 schreef Sounddragon het volgende:
Eej Tjabbo ,
Wat ken mij de geschiedenis van jullie forum nou verrotten joh, die gozer zit onze hobby af te zeiken, en daar mogen we dus nix van zeggen, omdat we hier nieuw zijn ????
Mooi verhaal, en trouwens..waar bemoei je je mee joh, je wás er niet eens![]()
Ik heb ook niet het idee dat ik het tegen jou had.quote:Op zondag 21 november 2004 20:14 schreef Sounddragon het volgende:
Eej Tjabbo ,
Wat ken mij de geschiedenis van jullie forum nou verrotten joh, die gozer zit onze hobby af te zeiken, en daar mogen we dus nix van zeggen, omdat we hier nieuw zijn ????
Mooi verhaal, en trouwens..waar bemoei je je mee joh, je wás er niet eens![]()
heey wees dan ook zo eerlijk om toe te geven dat jou vrienden ermee begonnen zijn!quote:Op zondag 21 november 2004 20:14 schreef Sounddragon het volgende:
Wat ken mij de geschiedenis van jullie forum nou verrotten joh, die gozer zit onze hobby af te zeiken, en daar mogen we dus nix van zeggen, omdat we hier nieuw zijn ????
waar is die tijd gebleven dat we er altijd met zijn alleen op reageerden toe een van de vastere users werd aangevallenquote:Op zondag 21 november 2004 20:14 schreef PeuRac het volgende:
En laat die gozers toch lekker, waar is die tijd dat jij mensen zoals die negeerde?????
Tjabbo, als je goed oplet zijn t niet de mensen van de GSI-club die er waren die ons Bashen, die gozer met z'n Vectra moet zeker ophouden. En ik waardeer t dat je ons wilt helpen, maar ik voelde me niet echt aangevallen.quote:Op zondag 21 november 2004 20:15 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Precies.
Ze zeiken de PTA mensen af die daar waren, o.a. dus bassos en peurac. Wij helpen ze daartegen en alsnog gaan ze zeggen dat de mensen van pta het probleem zijn.
We zullen ze nog eens helpen. ik kots hier werkelijk op![]()
![]()
Dan zullen we weer eens gaan vragen wie jij dan wel echt bentquote:Op zondag 21 november 2004 20:19 schreef DeLeugen het volgende:
[..]
heey wees dan ook zo eerlijk om toe te geven dat jou vrienden ermee begonnen zijn!
[..]
waar is die tijd gebleven dat we er altijd met zijn alleen op reageerden toe een van de vastere users werd aangevallen![]()
Dank je voor de credits. Zo voel ik het ook, en hoop(te) dat jij je ook zo nauw met dit forum verbonden voelde dat je ook wat terug te zeggen had ipv de vaste posters af te vallen.quote:Op zondag 21 november 2004 20:17 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Helemaal mee eens! Tot die laatste zin, hij is WEL een van de mede-oprichters van de sub-forum.
PTA it's a lifestylequote:Op zondag 21 november 2004 20:22 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Dat is absoluut niet leuk. PTA is heel wat anders dan een autoclub. Veel méér dan dat zelfs, vind ik.
En dat wil ik ze duidelijk maken. Mits leuk en eventueel constructief posten of discussieren erbij is verwelkom ik ze van harte.
Zowel blauwe vectra als de bride of chucky666 deden daar aan mee. Lees de eerste pagina nog maar eens goed.quote:Op zondag 21 november 2004 20:20 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Tjabbo, als je goed oplet zijn t niet de mensen van de GSI-club die er waren die ons Bashen, die gozer met z'n Vectra moet zeker ophouden. En ik waardeer t dat je ons wilt helpen, maar ik voelde me niet echt aangevallen.
Het was idd een Alfaquote:Op zondag 21 november 2004 18:18 schreef bluevectra het volgende:
heb ff de foto's bekeken,..en wat zag ik daar idd 3 fokbarrels... een golf II roestbruin...een civic met een motorkap van de sloop...en een alfa....was zeker een grote opkomst van jullie fokkers...
mzzl![]()
![]()
eensch.quote:Op zondag 21 november 2004 20:25 schreef Tjabbo het volgende:
Maar dat er gewoon niet goed gelezen wordt en een pta user wordt aangevallen en dan ook nog door de 'eigen' mensen ff wordt afgezeken daar kan ik überslecht tegen.
laat hun t dan ook als geintje opnemen als der iets gezegd wordt over opelsquote:Op zondag 21 november 2004 20:27 schreef BazzoS het volgende:
Dat ze mijn golf roestbruin noemen, so what, ik zag dat als een grapje?
winnerquote:Op zondag 21 november 2004 20:27 schreef t0n het volgende:
Tering, open een discussie topic ofzo, over PTA, dit is 'n topic over de meeting.
Ik heb verders niet eens de moeite genomen om deze shit allemaal te lezen.
Heb gewoon 'n leuke middag gehad, punt uit.
dáár ben ik het dan wel mee eensquote:Op zondag 21 november 2004 20:27 schreef jozef444 het volgende:
[..]
laat hun t dan ook als geintje opnemen als der iets gezegd wordt over opelsmaar dat wordt neit gedaan en daar gaat dit hele verhaaltje over
![]()
lees eens goed kerel, ik wil ze ook juist een kans geven. Hierboven post ik nog hoe meer zielen des te meer vreugd, mits constructief/positief.quote:Op zondag 21 november 2004 20:24 schreef PeuRac het volgende:
En volgens mij zitten we deze pagina alleen maar tegen elkaar te vechten
Ik bescherm alleen maar de mensen die op de meet waren, meer niet. De rest heeft er weinig over te zeggen denk ik. Sorry Tjabbo, volgens mij is dit de eerste keer sinds ruim 1.5jaar dat ik t niet (helemaal) met je eens ben, en dat vind ik best jammer, want jij was altijd diegene welke zo iedereen een kans wou geven.
Top! daar gaat het tenslotte om.quote:Op zondag 21 november 2004 20:27 schreef t0n het volgende:
Tering, open een discussie topic ofzo, over PTA, dit is 'n topic over de meeting.
Ik heb verders niet eens de moeite genomen om deze shit allemaal te lezen.
Heb gewoon 'n leuke middag gehad, punt uit.
Let ff op, Chucky666 draaide na de meet bij, diegene die er waren waren allemaal goeie lui (eentje nodigde me zelfs uit om z'n auto te komen jattenquote:Op zondag 21 november 2004 20:25 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
Zowel blauwe vectra als de bride of chucky666 deden daar aan mee. Lees de eerste pagina nog maar eens goed.
Ook wil ik jou als vaste poster niet afvallen, juist helpen.
Maar dat er gewoon niet goed gelezen wordt en een pta user wordt aangevallen en dan ook nog door de 'eigen' mensen ff wordt afgezeken daar kan ik überslecht tegen.
quote:Op zondag 21 november 2004 20:27 schreef jozef444 het volgende:
[..]
laat hun t dan ook als geintje opnemen als der iets gezegd wordt over opelsmaar dat wordt neit gedaan en daar gaat dit hele verhaaltje over
![]()
Daar sluit ik me bij aan, en mee af.quote:Op zondag 21 november 2004 20:27 schreef t0n het volgende:
Tering, open een discussie topic ofzo, over PTA, dit is 'n topic over de meeting.
Ik heb verders niet eens de moeite genomen om deze shit allemaal te lezen.
Heb gewoon 'n leuke middag gehad, punt uit.
met andere woorden:quote:Op zondag 21 november 2004 20:31 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Let ff op, Chucky666 draaide na de meet bij, diegene die er waren waren allemaal goeie lui (eentje nodigde me zelfs uit om z'n auto te komen jatten)
Exactamundo Bojoquote:Op zondag 21 november 2004 20:24 schreef BoJo het volgende:
Okay zoals ik het nu zie, zit DeLeugen en die vectra lul de boel te stoken. Laat je niet opfokken door die eikels.
Eigenlijk zijn we het gewoon eens, en willen we hetzelfde, maar via een andere wegquote:Op zondag 21 november 2004 20:29 schreef Tjabbo het volgende:
[..]
lees eens goed kerel, ik wil ze ook juist een kans geven. Hierboven post ik nog hoe meer zielen des te meer vreugd, mits constructief/positief.
Ik heb bij deze die mensen van mijn kant proberen in de juiste banen te leiden, of in ieder geval nemen ze aanstoot aan mijn posts en proberen de gezellige kant van PTA in te zien.
Ik weet van verschillende clubs dat er onderling nog wel eens haat en nijd kan zijn als het om auto's gaat en wat de een wel heeft en de ander niet. Zo kwamen de eerste posts van hen op mij ook over. Zo van, ik zal maar aanvallen voordat ze mij aanvallen op mijn auto. Zo niet, dan is dat een foute intepretatie van mijn kant.
Ik heb zelfs een aantal van de opelboys om foto's gevraagd aangezien ik best nieuwschierig ben, en no offence voor de foto's die er nu staan, maar ik vind niet dat er echt veel te zien is. daarom vroeg ik meer foto's. Ik hoop dat we die alsnog te zien krijgen.
beste PeuRac,quote:Op zondag 21 november 2004 20:31 schreef PeuRac het volgende:
[..]
Let ff op, Chucky666 draaide na de meet bij, diegene die er waren waren allemaal goeie lui (eentje nodigde me zelfs uit om z'n auto te komen jatten)
Ik vind t jammer dat je iedereen over een kam scheert, maar het zijn zoals al gezegd DeLeugen (een kloon) en Vectra die het aanwakkeren
Eeuh, omdat ik er precies zo over dacht? Je weet wat ik Opel (GSI) rijders altijd wenste (een knuffel met een boom ja)quote:Op zondag 21 november 2004 20:33 schreef Xtreem het volgende:
[..]
met andere woorden:
op de meet ontmoet chucky de pta'ers, ziet dat het helemaal geen verkeerde mensen zijn, en draait bij. prima!
mijn vraag: waarom is daar een meeting voor nodig?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |