Ho ho ho.. Ik heb 5 kaarten en 4 ervan zijn Fok!kers van het eerste uur, ze posten alleen niet zo veelquote:dat zal dan een kleine meet worden, met 4 users (die ik in dit topic tel) die zeker heen gaan
Tssss en ik dacht dat ik wat bijzonders in huis had!quote:[b]Op dinsdag 8 maart 2005 15:09 schreef Klingon het volgende:
Voor de mensen die bang zijn dat ze geen kaarten meer kunnen krijgen:
There are enough tickets left. The event never
was sold out. .............
toch wel goed bezig met al die vertalingen enzoquote:Op maandag 21 maart 2005 00:55 schreef Klingon het volgende:
Heb de kaarten inmiddels ook binnenOp officiele site staat trouwens onder Rund ums festival nieuwe info over openingstijden camping, kassa's, armbandjes uitgaves enz. Voor de personen die geen zin hebben om Duits te lezen, zie FAQ @ http://rockamring.cjb.net
overigens komen alle campings direct rond het terrein wel volquote:Op maandag 21 maart 2005 10:07 schreef diedlaughing het volgende:
aangezien we op woensdag al gaan moet het volgens mij geen probleem zijn om die vol te krijgen
offtopic:quote:Op maandag 21 maart 2005 10:18 schreef The_Hives het volgende:
offtopic:
ik zat op hattrick te kijken, maar heb jij daar ook een team?
[..]
overigens komen alle campings direct rond het terrein wel vol.
okayquote:Op maandag 21 maart 2005 10:34 schreef diedlaughing het volgende:
[..]
offtopic:
Yup team Garbage? , is een combinatie van de bands Garbage en Therapy?![]()
zelfde probleem als vorig jaarquote:Op maandag 21 maart 2005 12:58 schreef Komakie het volgende:
hmmmm ik hoop dat ik iemand zo ver krijg dat ie mee gaat met me
yeahquote:
WT op Talent-Forum, lijkt met sterk.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:26 schreef Klingon het volgende:
Within Temptation en Slipknot op vrijdag. Gok dat WT op Talent-Forum speelt en Slipknot op Alterna (ivm grote bands op de Centerstage vrijdag). Lacuna Coil speelt zondag.
thanxquote:Op woensdag 23 maart 2005 10:44 schreef Klingon het volgende:
Garbage op 4 juni:
06-04-05 Nürburgring Germany Zeppenlinfeld
WT heeft al een keer op het talent forum gespeeldquote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:26 schreef Klingon het volgende:
Within Temptation en Slipknot op vrijdag. Gok dat WT op Talent-Forum speelt en Slipknot op Alterna (ivm grote bands op de Centerstage vrijdag). Lacuna Coil speelt zondag.
Ik denk niet dat Maroon 5 op het centerstage komt te staan eigenlijk.quote:Op woensdag 23 maart 2005 15:31 schreef Klingon het volgende:
De vrijdag is een goed bezette dag. De meeste namen zijn al bekend voor deze dag, ik gok op de volgende indeling (in willekeurige volgorde):
Centerstage: Apocalyptica, Incubus, Green Day, REM, Maroon 5
Alternastage: Tocotronic, Subway To Sally, Weezer, The Prodigy, Slipknot
Talent-Forum: Still Remains, 3 Inches Of Blood, Trivum, Adam Green, Within Temptation
Apocalyptica op Centerstage zou nog evt. kunnen wisselen met Slipknot op Alterna, maar aangezien Apocalyptica al eerder op Center heeft gestaan gok ik het zo. Zie nog weinig ruimte voor Within Temptation op de Alternastage, maar ben benieuwd
Caesars trouwens ook onofficieel bevestigd, onbekend bij mij.
REM als headliner....quote:Op donderdag 24 maart 2005 12:31 schreef Klingon het volgende:
REM is een headliner, Iron Maiden ook. Green Day zie ik eerder als co-headliner. Als de organisatie Limp Bizkit ook als headliner ziet, dan is het rijtje dus compleet voor de drie dagen. Toch hoop ik op zondag dat er een betere afsluiter komt
Woensdag?!?!?!?quote:Op donderdag 10 maart 2005 15:07 schreef diedlaughing het volgende:
Gaan er nog meer mensen al op woensdag?
Zou leuk zijn als dream theater en motorhead ook kwamen.
Motorhead vorig jaar op graspop gezien, errug vet optreden.
Lemmy rules.
dat kan ook, maar vanaf woesdag gaat de camping open Vorig jaar kwamen wij ook donderdagavond aan. Nu gaan we donderdagochtend op pad. Des te later je bent des te minder ruimte uiteraard voor je tent dicht bij het festivalterreinquote:Op donderdag 24 maart 2005 16:14 schreef -Frankie- het volgende:
[..]
Woensdag?!?!?!?
Dit wordt mijn eerste RaR maar is het niet gewoon daar dat ja een avond vantevoren of misschien wel dezelfde ochtend aankomt daar? Net als bij andere festivals?
die rit met de shuttle duurt minimaal 1 uur...dan weet je het vastquote:Op donderdag 24 maart 2005 16:55 schreef Klingon het volgende:
Wij pakken donderdagochtend de trein vanuit Arnhem, natuurlijk onder het genot van de eerste biertjes. Ongeveer 2,5 uur later zijn we in Koblenz, daarna met de shuttle bus door naar de Nürburgring.
Ach, dat vind ik helemaal niet zo erg.quote:Op maandag 28 maart 2005 15:22 schreef SCS het volgende:
Niet op R am R:Lenny Kravitz Moby Audioslave Rammstein Iggy Pop Keane Coldplay System of a Down Nine Inch Nails U2 Söhne Mannheims The Used Queens of the Stone Age Oasis Metallica Def Leppard Bryan Adams Linkin Park Duran Duran
bron
Foo Fighters vind ik wel jammer dat ze niet komen, heb ze een keer op lowlands gezien.quote:Op woensdag 30 maart 2005 22:32 schreef Klingon het volgende:
Foo Fighters & The Pixies komen definitief niet. Zijn exclusief bevestigd voor Highfields (ander Duits festival in augustus).
Volgens het officiële schema niet. Ze rijden alleen van 12.30 - 21.30 om het uur. Daarna moet je op eigen vervoer, of je pakt een taxi (maar met min. een uur rijden is dat niet goedkoop).quote:Op dinsdag 12 april 2005 20:56 schreef SCS het volgende:
weet iemand ook of er ook bussen rijden na 21:30 op donderdag. De laatste bus van 21:30 van Koblenz Hbf naar het festivalterrein ga ik niet redden namelijk.
Hmmm, das jammer. Als we met de trein gaan (retour) dan kost het toch niet zo veel (¤ 325,80 voor 7 personen). Miss. dat een taxi dan nog wel te doen is. De kosten delen we toch.quote:Op donderdag 14 april 2005 00:19 schreef Klingon het volgende:
[..]
Volgens het officiële schema niet. Ze rijden alleen van 12.30 - 21.30 om het uur. Daarna moet je op eigen vervoer, of je pakt een taxi (maar met min. een uur rijden is dat niet goedkoop).
is een busje huren niet veel goedkoper? Dat deden wij vorig jaar, ideaal. Ten eerste kan je veel meer spullen mee, ten tweede loop je niet zo te hannissen in die trein.quote:Op donderdag 14 april 2005 15:51 schreef SCS het volgende:
[..]
Hmmm, das jammer. Als we met de trein gaan (retour) dan kost het toch niet zo veel (¤ 325,80 voor 7 personen). Miss. dat een taxi dan nog wel te doen is. De kosten delen we toch.
Ach we vertrekken donderdagochtend en zullen geen files tegen komen. Daarnaast kunnen wij veel meer koud bier meenemenquote:Op donderdag 14 april 2005 19:01 schreef Klingon het volgende:
Wij gaan ook met 3 man met de trein. Is makkelijk, geen gedoe met files enzo en je kan onderweg al flink drinken zonder Bob :p
Ik weet nog niet waar wij gaan staanquote:Tis opzich ook aardig om met een busje te gaan, zeker nu de Nordschleife nu open is. Kun je met je tent en auto kamperen. Kost je alleen 15 EUR extra :p
Ff voor de duidelijkheid: je hebt Nurnberg en je hebt Nurburg.quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:01 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Wegens een fout tijdens het online kaarten bestellen ga ik dit jaar naar Rock im park in plaats van Rock Am Ring..
Ik snap niet bepaald hoe dat nou in elkaar steekt met die plaatsnamen, of Nurburg en dat Nurburgering erg ver uit elkaar liggen? Of zouden de festivals wel vlakbij elkaar zijn?? Ik hoop toch niet dat ik een heeeeel eind verder moet rijden, ben dr bang voor van wel eigenlijk..![]()
quote:Op vrijdag 15 april 2005 14:01 schreef MevrouwKoRn het volgende:
Wegens een fout tijdens het online kaarten bestellen ga ik dit jaar naar Rock im park in plaats van Rock Am Ring..
Ik snap niet bepaald hoe dat nou in elkaar steekt met die plaatsnamen, of Nurburg en dat Nurburgering erg ver uit elkaar liggen? Of zouden de festivals wel vlakbij elkaar zijn?? Ik hoop toch niet dat ik een heeeeel eind verder moet rijden, ben dr bang voor van wel eigenlijk..![]()
Als je in het rijtje concerten en festivals net de verkeerde selecteert wel... Daarnaast sowieso niet echt slim om kaarten te bestellen als je nog niet eens precies weet wat het verschil is, en waar alles ligt in Duitsland. Ook krijg je altijd een bevestiging van wat je hebt besteld. En helaas, Nurnberg (RiP) is in het oosten van Duitsland, dus wel een stukje verder rijdenquote:Op vrijdag 15 april 2005 20:48 schreef The_Hives het volgende:
[..]
kan je van de RAR site dan ook kaarten bestellen voor RIP
Sterker nog, het zuid/oosten.quote:Op maandag 18 april 2005 00:41 schreef Klingon het volgende:
[..]
Als je in het rijtje concerten en festivals net de verkeerde selecteert wel... Daarnaast sowieso niet echt slim om kaarten te bestellen als je nog niet eens precies weet wat het verschil is, en waar alles ligt in Duitsland. Ook krijg je altijd een bevestiging van wat je hebt besteld. En helaas, Nurnberg (RiP) is in het oosten van Duitsland, dus wel een stukje verder rijden
nou, als die het bij ons regelde deze fout gemaakt had, had ik hem toch wel even vervloektquote:Op maandag 18 april 2005 12:31 schreef Komakie het volgende:
[..]
Sterker nog, het zuid/oosten.
Het is ongeveer 600km rijden als ik me niet vergis.
ach joh, als je een beetje door kunt rijden ben je er in 5 uurtjes.
Zo'n ramp is het dan ook weer niet hoor
Ach ik denk dan maar weer zo, het is maar een paar uurtjes langer, met goeie muziek is dat wel uit houden en het kost een halve tank meer.quote:Op maandag 18 april 2005 20:29 schreef The_Hives het volgende:
[..]
nou, als die het bij ons regelde deze fout gemaakt had, had ik hem toch wel even vervloekt
Je hebt er ook nog een Dance tent. Het hele festival terrein is geloof ik wat uitgebreider.quote:Op vrijdag 22 april 2005 09:56 schreef Klingon het volgende:
Hoezo is Rock im Park uitgebreider? Je hebt daar in tegenstelling tot Ring wel Söhne Mannheims (wie?), maar je mist dus 3 Doors Down en In Extremo.
quote:We gaan naar Rock-am-Ring 2005 en nemen mee:
BELANGRIJK
> Festivalticket
> Treintickets
> Paspoort of ID-bewijs
> Portemonnee
> Pinpas
> Euro's
KAMPEREN
> Rugzak (evt. regenhoes)
> Tent (en haringen)
> Slaapzak
> Matje of luchtbed
> Pompje
> WC-papier
> Plastic vuilniszakken
> Kussen
> Klapstoeltjes
> Tafeltje
> Hamer
> Koelbox/tas
> Zaklamp
ELEKTRONICA
> Digitale camera
> Batterijen
> Mobiele telefoon
> Oplader mobiel
KLEDING
> Lange & korte broeken
> T-shirts
> Trui / Sweaters
> Regenjas / Poncho
> Schoenen
> Handdoeken
> Sokken
> Boxershorts
> Jas
> Pet
> Slaapkleding
OVERIGE
> Zonnebrand
> Zonnebril
> Deodorant
> Oordoppen / Filters
> Lenzen(vloeistof)
> Tandenborstel
> Tandpasta
> Gel / Schuim
> Kam / Borstel
> Keycord
> Medicijnen
> Paracetamol
> Drank
> Eten
> Woordenboek Duits/Nederlands (en v.v.)
> Speelkaarten
> Pen & papier
> Leesvoer
TIPS:
> Doe spullen die kunnen lekken zoals zonnebrand, gel e.d. in plastic zakjes.
> Kleding oprollen spaart ruimte in je rugzak.
> Waardevolle spullen onderin je rugzak.
Een Nederlandse vlag, dan kunnen we jullie op de camping herkennen tussen al die duitsersquote:Op woensdag 27 april 2005 14:32 schreef evil-me het volgende:
Wat mag er zeker niet vergeten worden?
Wij hebben iig van die grote backpacker rugzakken, daar kan heel wat in. De rest moeten we nog ff bekijken, misschien een klein steekwagentje. We lekker met het openbaar vervoer, en komen rond 13.00 uur op donderdag aan.quote:Op woensdag 27 april 2005 23:12 schreef evil-me het volgende:
En dan de vraag der vragen: Hoe krijg je al die zooi mee?
Misschien wel een leuk idee om met wat Nederlanders op dezelfde camping te gaan zitten. Weet niet precies wanneer jullie allemaal aankomen, maar als dat redelijk tegelijkertijd is, dan kunnen we evt. wel op dezelfde camping. Altijd lachen tussen die Duitsersquote:Op donderdag 28 april 2005 09:39 schreef diedlaughing het volgende:
Bij ons gaan in iedergeval 2 roze t-mobile vlaggen mee met de text HOERA
Kunnen we teminste de tenten terug vinden![]()
Bquote:Op donderdag 28 april 2005 19:48 schreef evil-me het volgende:
Bedenk me dat het b2, b3, of a7 was. Dicht bij de hoofdingang en de supermarkt.
wel hoorquote:Op donderdag 28 april 2005 17:30 schreef Klingon het volgende:
Plaatsen voor elkaar reserveren op de camping is ook niet echt mogelijk
B is ook naast de ingang hoorquote:Op donderdag 28 april 2005 12:06 schreef diedlaughing het volgende:
Wij gaan op woensdag al. En we gaan voor A2.
Lekker dichtbij de ingang.
We hebben misschien nog wel plaats in de auto om een tentje voor iemand meetenemen.
Maar dat hangt er heel erg vanaf met welke auto we gaan.![]()
3quote:Op donderdag 28 april 2005 21:25 schreef evil-me het volgende:
Ik wil graag plaats voor 3 koepeltentjes reserveren. Aankomst donderdag avond. Camping graag A7. geregeld:p
oe, dat zou ik niet meer weten. We kregen wel geld terug maar of dit nou was voor gebruikte of ongebruikte zakken, dat wet ik niet meer.quote:Op woensdag 27 april 2005 23:15 schreef evil-me het volgende:
ow toevoeging: Die vuilniszakken is 5 euro borg zover ik weet. krijg je terug als je ze vol inleverd
Roskilde moet ik ook zeker nog een keer heenquote:Op woensdag 27 april 2005 23:29 schreef mouzzer het volgende:
Na vorig jaar geweldig Roskilde festival hebben we vandaag de knoop doorgehakt we gaan naar Rock Am Ring dit jaar. De kaarten zijn inmiddels besteld![]()
Hebben mensen die er vaker zijn geweest nog tips of dingen waar je op moet letten? Op Roskilde was dat bijvoorbeeld de laatste nacht waarin de dronken zweden nogal los gaan wat resulteerde in groot vuur vlak bij onze tenten, dat was geen pretje maar gelukkig wisten we het van te voren en bleven paar van ons wakker.
quote:Op donderdag 28 april 2005 21:38 schreef evil-me het volgende:
owneej we gaan met 6 vriendinnenalleen ik en eeen van die vriendinnen laten shirtjes drukken.
wordt wel rellen 6 vriendinnen, één dag met vrouwen is al lang genoeg.![]()
We komen dus duidelijk in jullie tent crashen want daar is dus ruimte
totdat je begon over tenten opzetten en koken klonk het nog aantrekkelijkquote:Op donderdag 28 april 2005 22:01 schreef evil-me het volgende:
Voorstel jullie zetten onze tenten op, koken eten etc. En wij blijven de rest van het festival aan jullie zijden.![]()
Dit topic is slecht. Ik kan niet meer wachten.
quote:Op donderdag 28 april 2005 22:12 schreef evil-me het volgende:
Ik maak nog wel ergens een fok vlag van dan is dat iig duidelijk. Of weet je wat we zetten het met watervaste stift op ons voorhoofd.
dan wisselen we wel mobiele nummers uit, mail me maarquote:Op donderdag 28 april 2005 22:21 schreef evil-me het volgende:
ja ik wil wel op iemand terug kunnen vallen. Ik ben toch wel onschuldig naief wereldvreemd enzow en ik heb wel iets aan een beschermeling
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |