Dat denk ik ook.quote:Op donderdag 18 november 2004 13:32 schreef Yosomite het volgende:
Ikzelf denk dat het een grote hoeveelheid nonsens is.
quote:vertaald: (wolkenkrabbers) bestaat uit 11 letters.
Dat is het leuke van toeval hé, anders was het ook geen toeval.quote:Op donderdag 18 november 2004 13:47 schreef InSaNiTy_24-7 het volgende:
maar het is op z'n minst HEEEEL toevallig allemaal.
Nou probeer het eens . Mij lukte dat niet zo.quote:Op donderdag 18 november 2004 13:44 schreef Everett het volgende:
Gisteren las ik ook al zo een Topic 11:11
Ik vind het zelf een beetje ver gezocht. Volgens mij kan je zo een verhaal ook wel maken met bijvoorbeeld het getal 10.
gedaanquote:Op donderdag 18 november 2004 13:44 schreef Everett het volgende:
Ik zou de volgende zin trouwens even uit de OP verwijderen, want dat maakt het geheel helemaal een beetje zwak
[..]
quote:is verklaard dat het vuur pas 99 dagen na de ramp volledig was
uitgeblust. 99 = 9 * 11.
en deze:quote:De eerste toren stortte in om 10:28 am. Tel deze nummers op: 1 + 0 + 2+8 = 11
Dezelfde getallenquote:En daar komt nog eens bovenop dat het officiële dodental van de ramp neerkomt op 2.801.
quote:Op donderdag 18 november 2004 13:57 schreef DeHeldjes het volgende:
quote:En daar komt nog eens bovenop dat het officiële dodental van de ramp neerkomt op 2.801.
Officiële is niet automatisch gelijk aan het daadwerkelijke dodental.quote:Dezelfde getallen
![]()
Ze hebben in Parijs gewacht tot de 11e.quote:Op donderdag 18 november 2004 13:52 schreef BaajGuardian het volgende:
Yasser arafats dood werd geopenbaard op 11:11
ja inderdaad , wicked
Mischien....quote:Op donderdag 18 november 2004 14:03 schreef Lod het volgende:
[..]
[..]
[..]
Officiële is niet automatisch gelijk aan het daadwerkelijke dodental.
Het zou heel goed kunnen dat degene die het getal moesten bepalen dit speciaal gekozen hebben vanwege die 11
Baai the hend....quote:Op donderdag 18 november 2004 13:49 schreef Murray het volgende:
[..]
Dat is het leuke van toeval hé, anders was het ook geen toeval.
![]()
freakquote:Op donderdag 18 november 2004 14:27 schreef InSaNiTy_24-7 het volgende:
[..]
Baai the hend....![]()
![]()
Enige argumentie lijkt me toch wel op z'n plaats....quote:Op donderdag 18 november 2004 14:45 schreef the_real_joontje het volgende:
[..]
freak![]()
rare complot theoriënquote:Op donderdag 18 november 2004 15:48 schreef InSaNiTy_24-7 het volgende:
[..]
Enige argumentie lijkt me toch wel op z'n plaats....![]()
11 is het gekkengetal he.quote:Op donderdag 18 november 2004 16:23 schreef keijz het volgende:
het komt allemaal door de carnaval
ik verzin ze toch nietquote:Op donderdag 18 november 2004 16:11 schreef the_real_joontje het volgende:
[..]
rare complot theoriën
Mja, omdat dit topic toch niet serieus wordt ( sorry Yosquote:Op vrijdag 19 november 2004 14:24 schreef kneejo het volgende:
Toeval bestaat niet. Alles is oorzaak-gevolg. Chaos is in feite geen chaos. Wij mensen hebben nu eenmaal een zeer gelimiteerd observatievermogen, zelfs met onze huidige technologieen. We mogen best aannemen dat we misschien maar 10% kunnen begrijpen van deze wereld. Maar om dan meteen die andere 90% als niet-bestaand of toeval te bestempelen vind ik onzin.
Bedoel je dat we in de toekomst zullen kunnen voorspellen welk aantal ogen een dobbelsteen laat zien na een worp? Dat lijkt me sterk. Ik denk dat je Heisenbergs Onzekerheidsprincipe over het hoofd ziet. De wereld is niet deterministisch.quote:Op vrijdag 19 november 2004 14:24 schreef kneejo het volgende:
Toeval bestaat niet.
Maar dat is alleen maar op hele kleine schaal.quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:50 schreef Maethor het volgende:
[..]
Bedoel je dat we in de toekomst zullen kunnen voorspellen welk aantal ogen een dobbelsteen laat zien na een worp? Dat lijkt me sterk. Ik denk dat je Heisenbergs Onzekerheidsprincipe over het hoofd ziet. De wereld is niet deterministisch.
Je geeft het antwoord zelf al: wij hebben geen kennis van al die variabelen, dus voor ons lijkt het chaos. Ik zeg niet dat wij ooit alle variabelen kunnen weten, simpelweg omdat God dit ons niet toestaat. God kent wel al die variabelen. Nogmaals; God leeft in alle tijden. Voor hem is tijd dus geen factor. Probeer het je voor te stellen als: de 4 dimensionale wereld (3d en tijd) die wij kunnen waarnemen met onze zintuigen is een filmrol. God kan die filmrol uitrollen en op elk willekeurig stukje in de tijd bekijken en eventueel stukjes knippen en plakken. Wij zijn slechts personages in die film, die zich er niet van bewust zijn in een film te zitten. De Matrix is ook nog steeds een hele mooie analogie van hoe de wereld werkelijk in elkaar zit en hoe God en zijn engelen zich verhouden tot ons.quote:Op vrijdag 19 november 2004 21:13 schreef Haushofer het volgende:
[..]
Mja, omdat dit topic toch niet serieus wordt ( sorry Yos): Chaos is wel degelijk Chaos. De theorie zegt juist dat, door het ontbreken van kennis van variabelen, de toestand na een tijdje onvoorspelbaar wordt. Om nou te zeggen dat de mens gelimiteerd is ed
Als je dit soort dingen onzin vindt, moet je niet jezelf belachelijk gaan maken. Zoals jij het benaderd, kan ik me inderdaad voorstellen dat je het belachelijk vindt.quote:Op vrijdag 19 november 2004 23:59 schreef Big_Boss_Man het volgende:
En kloppen al die gegevens?
Even kijken of ik er ook ene kan vinden. 'Vliegtuigkaping' 15 letters heeft.
1 + 5 = 6
6 × 2 = 12
12 - 1 = 11
Wow, das inderdaad spooky!
Wat bedoel je hiermee? Je noemt hier wel een uitspraak van de heer Einstein waarbij hij het bij het verkeerde eind had... Met "Gott würfelt nicht" drukte Einstein zijn afkeer uit tegen de toen net oprukkende quantummechanica waarin onzekerheden een grote rol spelen. De QM is inmiddels echter wel algemeen geaccepteerd.quote:Op zaterdag 20 november 2004 12:59 schreef kneejo het volgende:
[..]
"God does not play dice!" - Albert Einstein (slimme man, kon wetenschap en God nog steeds samen zien, net als Steven Hawkings... gelukkig maar dat zulke mannen nog bestaan)
Ja heb ik gelezen.quote:Op zaterdag 20 november 2004 18:19 schreef kneejo het volgende:
ik ben er van overtuigd, dat ook de quantummechanica van voorbijgaande aard is. Heb je "A brief history of time" van Hawkings wel es gelezen? Als je aan het einde daarvan bent kun je ongeveer begrijpen dat QM een tijdelijke theorie moet zijn. Het is wachten op het vervolg op de supersnaren, denk ik.
Ah... correctie... ik bedoel het is wachten op de opvolger van de supersnaar...quote:Op zondag 21 november 2004 03:25 schreef Yosomite het volgende:
[..]
Dat zie ik je nog niet verklaren met supersnaren
Binair is interessant: want 3=11quote:Op zondag 21 november 2004 04:12 schreef P-Style het volgende:
Ja... en als we met een binair of hexadecimaal getallenstelsel (in ieder geval alles behalve decimaal) zouden hebben, gaat dit niet op! Mensen die zich fixeren op getalletjes...
Oh nee, ik ook!quote:Op vrijdag 19 november 2004 23:22 schreef Dos37 het volgende:
ik woon op huisnummer 11
als het carnaval iets met de doden zou hebben te maken, dan heeft het opdoen van maskers 99% zeker iets te maken met het misleiden van de geesten.quote:Op zondag 21 november 2004 04:10 schreef BaajGuardian het volgende:
is het orginele carnaval niet een feest van de doden?
(zover ik me herinner)
en daarbij doe je met carnaval een mastker op.
wat shapeshiften voor kan stellen
:/
Mag ik er op wijzen dat Hawking ( waarom daar altijd een s achter moet is mij een raadsel) en Einstein beide niet religieus waren/zijn in de normale zin van het woord. Einstein was een Zionist, maar hing niet een religie aan. Hawking is naar mijn weten ook niet gelovig. Ze gebruiken de woorden "religieus" en " God " om hun fascinatie uit te spreken. Meer niet. Ik weet bijna wel zeker dat beide heren God niet zien/zagen als een identiteit.quote:Kneejo:
God does not play dice!" - Albert Einstein (slimme man, kon wetenschap en God nog steeds samen zien, net als Steven Hawkings... gelukkig maar dat zulke mannen nog bestaan)
Het grappige is,is dat vooral mensen die de theorie niet begrijpen, met zulke uitspraken komen. De QM heeft een rotsvaste plaats in de fysica. Dat kieper je niet zomaar over boord. Het is meer zo, dat de mens de theorie intuitioneel niet kan aanvaarden, en daarom zegt dat er waarschijnlijk is beters ( lees: deterministisch) is. Misschien zegt dat meer over de mens dan over de theorie.quote:Kneejo:
Ik ben er van overtuigd, dat ook de quantummechanica van voorbijgaande aard is
Leg uit!quote:Op maandag 22 november 2004 16:01 schreef Dead-Doll het volgende:
Nou, ik word achtervolgd door het getal 6![]()
jij bedoelt vast het doden feest ( mexicaans )quote:Op maandag 22 november 2004 14:54 schreef The_stranger het volgende:
[..]
als het carnaval iets met de doden zou hebben te maken, dan heeft het opdoen van maskers 99% zeker iets te maken met het misleiden van de geesten.
Zelfde gedacht bij halloween, op die datum komen de geesten van overledenen in onze wereld om mensen mee te nemen naar het hiernamaals. Om de geesten te misleiden, doen mensen enge maskers op, zodat de geesten ze niet als levenden herkennen...
Shapeshiften heeft hier niets mee te maken...
ik bedoelde inderdaad halloween Dit omdat Baajguardian suggereerde dat het dragen van maskers op Carnaval iets met shapeshiften te maken zou kunnen hebben en dat carnaval een feest is van de doden. Dit is echter dus halloween.Carnaval is een feest om nog 1 keer uit je dak te gaan voor de 40 dagen vasten. Het dragen van maskers is waarschijnlijk ingevoerd om onherkenbaar je te buiten te gaan...(in vroge tijden dan...)quote:Op maandag 22 november 2004 19:35 schreef Ra-z het volgende:
[..]
jij bedoelt vast het doden feest ( mexicaans )
http://www.uitvaart.nl/index.php?s_page_id=205
Ook halloween heeft er volgens mij iets mee te maken
"nederlands" carnaval naar mijn weten niet
Je bedoelt vers 13 ofzo?quote:Op maandag 22 november 2004 21:02 schreef FatalException het volgende:
Nog een leuke: Check van alle boeken in de bijbel hoofdstuk 13 eens.
En leg deze naast mekaar. Toeval?
Que?quote:Op donderdag 18 november 2004 14:27 schreef InSaNiTy_24-7 het volgende:
[..]
Baai the hend....![]()
![]()
Dat is toeval.quote:Op dinsdag 23 november 2004 00:22 schreef sneeuwpoppiowitski het volgende:
adolf hitler is ook 11 letters....
Ja, wat dan? Het zijn er 11 ofzo?quote:Op maandag 22 november 2004 21:02 schreef FatalException het volgende:
Nog een leuke: Check van alle boeken in de bijbel hoofdstuk 13 eens.
En leg deze naast mekaar. Toeval?
Vind je?quote:Op dinsdag 23 november 2004 00:37 schreef Biancavia het volgende:
erg grappig om te lezen overigens
Misshcien bedoelde hij 11?quote:Op dinsdag 23 november 2004 00:41 schreef Biancavia het volgende:
Hm, misschien werd het NT ipv het OT bedoeld.
Matteüs 13: De zaaier en het zaad
Marcus 13: Toespraak over de komst van de Mensenzoon
Lucas 13: De vijgenboom
quote:Op dinsdag 23 november 2004 00:41 schreef Murray het volgende:
[..]
Vind je?
Bij mij staat er trouwens melaatsheid boven.
ik was even in de war , het is inderdaad het Halloween.quote:Op maandag 22 november 2004 20:25 schreef The_stranger het volgende:
[..]
ik bedoelde inderdaad halloween Dit omdat Baajguardian suggereerde dat het dragen van maskers op Carnaval iets met shapeshiften te maken zou kunnen hebben en dat carnaval een feest is van de doden. Dit is echter dus halloween.Carnaval is een feest om nog 1 keer uit je dak te gaan voor de 40 dagen vasten. Het dragen van maskers is waarschijnlijk ingevoerd om onherkenbaar je te buiten te gaan...(in vroge tijden dan...)
Eh, Bijdehand...........gok ik zomaar.quote:Op maandag 22 november 2004 21:28 schreef Murray het volgende:
[..]
Que?
Carnaval is waarschijnlijk al ver voor het intreden van de Christelijke kerk een heidens gebruik.quote:Op dinsdag 23 november 2004 01:41 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
ik was even in de war , het is inderdaad het Halloween.
carnaval word ook wel het feest der zotten genoemd.
precies hoe jij het formuleerd , om onherkenbaar als een gek je te buiten te gaan.
kan ook wat betekenen.
wanneer en waarom is carnaval bedacht?
toeval wil in dit geval zeggen dat er niet een achterliggende reden is (hoeft te zijn) welke er voor zorgt dat het getal 11 steeds terugkomt.quote:Op donderdag 25 november 2004 01:34 schreef sir_Tachyon het volgende:
Regel 1: (Offtopic)
Toeval bestaat niet!!!!!!!!!!!!!!!
Wat hebben mensen toch met toeval. Alles is een reactie van een actie. Gevolg van oorzaak. Alleen maar omdat iemand niet de Oorzaak weet betekent het niet dat je het met het woord :"Toeval" mag beschrijven. Het is gebeurd en er is een reden voor. Het punt is dat wij niet meer willen dat het weer gebeurd. En dat die getallen kloppen is leuk maar je hebt er weinig aan. Behalve als je iedereen om de 9 of 11 of 911 dagen (or whatever ) wil gaan beschermen, Good luck.
Ik zeg niet dat ik een oplossing heb voor alle tereur enzooo maar dit is ook geen goeie manier.
Sorry dat moest er ff uit. Maar ga verder![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |