Hehe!quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:43 schreef Markster het volgende:
NOG meer auto's??
Mensen zijn ook nooit tevreden he
ze kunnen beter een netwerkoptie downloadbaar besschikbaar stellen als updatequote:Op vrijdag 17 december 2004 12:45 schreef P-Style het volgende:
[..]
Hehe!Ik bedoel... eventuele... toekomstige auto's.
quote:Op vrijdag 17 december 2004 12:48 schreef Markster het volgende:
ze kunnen beter een netwerkoptie downloadbaar besschikbaar stellen als update
En je noemt jezelf jap85?quote:Op vrijdag 17 december 2004 19:06 schreef jap85 het volgende:
Ik vind toch dat er in verhouding veel te veel japanse autos in zitten, echt elk model en variant is aanwezig, terwijl ik het aanbod van europese merken soms wat karig vind, alfa, peugeot, citroen bijvoorbeeld, zitten maar 5 autos van in het spel. Ik vind het veel leuker om daarin te rijden dan in die japanse crap, waarvan er per merk soms wel 20 modellen in zitten...
Ja dat is niet me nick omdat japan fan ben ofzo hoorquote:Op zaterdag 18 december 2004 07:18 schreef P-Style het volgende:
[..]
En je noemt jezelf jap85?Anyhow... ik heb er niet zoveel problemen mee, mijn waardering voor Japanse auto's is alleen maar omhoog gegaan sinds Gran Turismo. Gran Turismo 1 hàd niet eens Europese auto's (op een paar Britse wagens na) en ook maar een paar Amerikaanse auto's. Ik vind dat er in GT4 genoeg Europese auto's zitten, meer is altijd leuker, maar voorlopig kunnen we wel weer even vooruit denk ik!
Daar heb je gelijk in ja!quote:Op zaterdag 18 december 2004 19:36 schreef jap85 het volgende:
...en dan vooral niet doordat er gewoon teveel edities van 1 soort (meestal japanse) auto inzitten...
weest gerust:quote:Op donderdag 16 december 2004 22:03 schreef Steve-O het volgende:
Heb net al die auto's bekeken en heb toch het gevoel dat er een paar missen.
Mooi doosje... Wat me opvalt aan de achterkant (en óók op de officiële Japanse site) is dat naast Dolby Pro Logic II er ook het Dolby Digital logo staat. Voor zover ik weet is er nog geen enkel spel op de PS2 dat real-time dolby digital ondersteunt. Alleen in filmpjes (MGS2 en FF-X2 bijv.) Nou heeft GT nooit veel filmpjes gehad en ik denk niet dat ze het introfilmpje en het creditfilmpje speciaal in Dolby Digital hebben gemaakt. Zou GT4 real-time Dolby Digital kunnen coderen?!quote:Op zondag 26 december 2004 14:20 schreef Flat-Eric het volgende:
Iemand in Japan is inmiddels in bezit van het spel...
boxart:
dvd:
Helaas moeten wij nog 2 maanden wachten...
Volgens mij kan de PS2 alleen Dolby Digital gebruiken bij films en cutscene's.quote:Zou GT4 real-time Dolby Digital kunnen coderen?!
Voor het beginfilmpje en de credits?quote:Op zondag 26 december 2004 18:30 schreef Flat-Eric het volgende:
Volgens mij kan de PS2 alleen Dolby Digital gebruiken bij films en cutscene's.
DTS was in principe ook alleen voor gebruik bij films maar er zijn nu een paar spellen die het tijdens gameplay gebruiken zoals GTA: Vice City en SSX Tricky.
Dolby Pro Logic II kan wel gebruikt worden tijdens gameplay.
Het lijkt er dus op dat Gran Turismo 4 Dolby Digital ondersteunt bij de filmpjes en Dolby Pro Logic II tijdens het spel zelf.
Tja, ik weet niet hoe het zit nu ze het B-spec deel toegevoegd hebben. Misschien dat ze de simulaties van de race op een of andere manier in Dolby Digital uitgevoerd hebben. Maar nu het spel in Azie te verkrijgen is zal er spoedig informatie over zijnquote:Op zondag 26 december 2004 18:36 schreef P-Style het volgende:
Het lijkt me alleen zo onzinnig voor die paar kleine filmpjes in GT4 om dat dan in Dolby Digital te doen. Maar misschien hebben ze dat juist expres gedaan als excuus om een Dolby Digital Logo op het hoesje te printen.
Inderdaad! Ik bedenk me net dat het eigenlijk best onzinnig zou zijn als het spel realtime Dolby Pro Logic II èn Dolby Digital zou ondersteunen (waarbij je eventueel zou kunnen kiezen tussen die twee). Want àlle receivers die Dolby Pro Logic II hebben, hebben ook een Dolby Digital decoder en dan ben je wel erg stom om Pro Logic II te kiezen! De races zelf zullen dus gewoon Dolby Pro Logic II zijn denk ik.quote:Op zondag 26 december 2004 19:00 schreef Flat-Eric het volgende:
Maar nu het spel in Azie te verkrijgen is zal er spoedig informatie over zijn.
HD-tvquote:Op maandag 27 december 2004 20:38 schreef P-Style het volgende:
Ik ben er nog niet helemaal uit in welke mate Dolby Digital wordt ondersteunt (maar het zal zeer waarschijnlijk beperkt zijn tot de filmpjes), maar ik ben wel ergens anders achter gekomen...
Het is bevestigd dat GT4 progressive scan ondersteunt (480p), maar naast progressive scan zal GT4, als eerste en enige spel tot nu toe óóit op de Playstation 2 1080i ondersteunen!!!Ik heb het hier over de volle HDTV-resolutie van 1920x1080 pixels op 60Hz!!! En niet alleen tijdens de fotomode, maar ook tijdens het racen! De menu's zullen slechts 640x480 zijn. Ik wist dat Polyphony veel uit de PS2 kon persen, maar zoiets had ik nooit verwacht! Het lijkt wel of ze de PS2 dingen laten doen, die hij niets eens kàn.
Het blijkt inderdaad dat de GPU van de PS2 1920x1080 ondersteunt (overigens niét de HDTV-resolutie van 1280x720).
De Japanse versie ondersteunt dit in ieder geval, de Amerikaanse versie zal het ook wel ondersteunen, maar hoe het met de Europese versie zit weten we vooralsnog niet. Aan de andere kant zullen er maar weinig zijn in Europa die 1080i kunnen benutten, aangezien er amper HDTV's verkrijgbaar zijn hier.Maar mocht je een beamer hebben met een resolutie van 1920x1080 en component ingang, dan zou dit wel heel mooi zijn!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |