Ja dus ?quote:Op donderdag 3 februari 2005 15:37 schreef lunamoon het volgende:
Het was geen stof, want de camera stond ongeveer 4 meter van het bed af, op een stelling...
quote:In Oud-Valkenburg in the south of the province Limburg lies a very interesting castle called Genhoes. The biggest part of the house dates from 1500, the north wing was build in the middle of the eighteenth century on older foundations and the west wing is partly fifteenth century, partly sixteenth century. The first house was build there in 968.
Genhoes is the most haunted house of Europe. There were 40 entities counted in the house, this is an unequalled number, even Glamis Castle in Scotland hasn't got so many ghosts. In one of the rooms Herman van Ghoor, Lord of Oud-Valkenburg killed his neighbour, the lord of Schaloen Castle. Herman still haunts the room where he commited his crime; baron Georg von Thunderfeld, fieldmarshall of emperor Charles VI is an eternal guest;and Marie van Pelzer Berensberg, lady-in-waiting of Marie-Antoinette is still present. Every three months a strange creature haunts the cellars, making a lot of noise. In 1966 the painter William Halewijn came to live at the castle and with him came a lot of ghosts; some were family, some were models.
I like itquote:Op donderdag 3 februari 2005 15:34 schreef lunamoon het volgende:
om alle je vragen te beantworden..vind ik erg leuk hoor! Dat iemand dit leuk vind! (en me niet gek vind... haaha) nee het rolgordijn bleef op tot dat ik hem zelf naar beneden had getrokken (deed ik wel erg snel trouwens)
Orbs bestaan zeker. Wat het is kun je over discussiëren maar geloof me je bent niet gek. Ik heb talloze verslagen gelezen van mensen die dit soort dingen meemaken. Vaak zijn het de meest nuchtere types ondanks wat mensen hier soms bewerenquote:Op donderdag 3 februari 2005 15:37 schreef lunamoon het volgende:
Het was geen stof, want de camera stond ongeveer 4 meter van het bed af, op een stelling... en ik dacht ook eerst dat het stof was, maar toen kwam er eentje van onder het bed heel erg snel...dus toen dacht ik whoa!!! dat zijn dus wel orbs!

Het 1e boek van Derek Acorah heeft tips om dat te ontwikkelen en jezelf te beschermen. Is misschien interessant om aan te schaffen. Of om van Internet te plukkenquote:Ik heb tegen me gezegd dat als ze weer erg actief worden dan ga ik proberen goed contact met ze te krijgen want ik wil toch wel het een beetje ontwikkelen... maar ik weet niet goed hoe dat moet. Ze zijn op dit moment erg stil.
Gekke is, vaak zou je wel durfen kijken als het overdag is, maar 's nachts, is toch heel wat anders...quote:Op donderdag 3 februari 2005 13:16 schreef lunamoon het volgende:
Oh dat zijn er wel heel veel hoor... maar om het globaal te houden... het begon dus toen ik 12 was. We waren net thuis gekomen van vakantie in Griekenland en ik lag in mijn bed te wachten om in slaap te vallen. Opeens hoor ik iemand naast me adem halen. Ik schrok er natuurlijk heel erg van, en dacht dat het mezelf is die ik hoorde... Ik hield me adem maar die andere persoon ging gewoon door! Dit ging door en door, iedere nacht, voor 2 weken lang. Ik heb dan mijn vader er bij gehaald omdat ik niet kon slapen en hij hoorde niks, en toen is het gestopt. Het was stil een paar jaren, maar toen ik 15 was begon het weer. Ik woonde in een studenten apartement in Zweden, en ' s nachts werd ik opeens wakker, gewoon klaar wakker van helemaal niks.Ik had zo'n raar gevoel van dat ik niet alleen was. Opeens schiet mijn rolgordijn op en hij gaat zo hard dat ie tegen het plafond aan slaat... Iets wat ie nooit eerder had gedaan. Er kwamen toen ook allemaal rare geluiden van mijn woonkamer maar ik was te bang om te kijken wat er was. 'S morgen ging ik douchen en toen ik terug kwam was het slaapkamerlicht (wat ik uit had gedaan) stond weer aan. Ik had vaak het gevoel na deze incident, dat ik niet alleen was. 's avonds als ik zat te studeren voelde ik opeens mijn ene schouder heel koud worden of mijn ene hand of iets dergelijks.
Op mijn 17e verhuisde mijn familie naar Amerika, dus ik ook. Hier begonnen de echt interesante dingen. In de kelder van mijn vaders zijn huis zit een deur die naar de garage leidt. Een hele zware metale deur die ongeveer 20 cm dik is. Echt iets van de oude dagen met de oorlog. die hoorde ik vaak 's nachts dicht slaan. Ook horde ik vaak voetstappen buiten mijn slaapkamer. Ik ging nooit naar beneden als het daar donker was, want als ik daar was gingen alle mijn haren over eind staan en ik voelde me heel erg op me ongemak. Een paar jaar later kreeg ik een vriend, en we gingen vrij snel samen wonen. onze relatie was echt een haat/liefde relatie maar we bleven toch bij elkaar. We hadden vaak enorme ruzies. Ik merkte als ik erg boos werd dat de stereo opeens van zichzelf aan ging, en de disctray schoot eruit en begon als een wilde rond te spinnen. Televisies gingen vanzelf aan, radios... noem het maar... Alles electrisch. Ik hoorde hier ook vaak iemand rond lopen ook al was er niemand. Ik zag vaak een grote schaduw waardoor ik wist dat het een man was. Als ik ging douchen werd opeens mijn hele voor kant ijskoud, hoewel ik altijd heel heet doucht (jaja ik weet dat het niet goed is voor je lichaam...zucht). Ik dacht voor mezelf... ik zal ff iets proberen.. dus ik zei hard op... ja ik weet dat je er bent maar ik vind het niet leuk als je samen met mij doucht... kan je a.u.b. weg gaan... toen ging ie ineens weg en mijn voor kant werd weer warm.
Mijn vriend geloofde mij natuurlijk niet en dacht dat ik een beetje koekoe was, dus hij stelde voor om 's nachts ons bed te filmen als we liggen te slapen om te bewijzen dat er niks was. De volgende ochten keken we naar de film en eerst was er niks... en hele lange tijd was er niks... en dan opeens zien we een orb, dan twee, dan een hele boel rondt ons bed circuleren! Ik was zwanger toen we aan het filmen waren, en er kwamen veel orbs van onder ons bed vandaan en van de wig die we voor ons bed hadden staan. Eindelijk had ik bewijs dat ik niet gek ben! Ik liet sommige mensen het zien en ik denk wel dat sommige van sceptisch naar geloofend zijn gegaan. Echt leuk om hun reacties te zien! Nou, ik was dus zwanger, en had een baby kamer helemaal ingericht, het vreemde was alleenmaar dat iedere keer als ik langs de deur ging, stond ie open... deed ik hem dicht... kwam ik weer terug.. stond ie weer open! Ik begon nu wel wat boeken te lezen over geesten en contact er mee maken.
Zoals iedereen weet rijden amerikanen als gekken, en ik was ff wat boodschappen aan het maken met de auto. Ik reed aan de linker kant achter een grote amerikaanse truck. Nou ik zag dus geen flikker voor me en opeens voelde ik een tik op me rechter schouder... ik kijk over maar ziet niks.... toen ik keek zag ik ook dat de rechter kant vrij was van autos.. Opeens gaat de auto voor mij naar de rechter baan en voor hem staat en auto stil....op de linker kant....zucht... maar dank zij het tapje op mijn schouder kon ik dus naar rechts gaan zonder om een andere auto te raken!
Nu opeens ging alles rasend snel met mijn geesten. Een maand na dat mijn dochter was geboren gingen mijn vriend en ik uit elkaar. Ik ging weer bij mijn vader wonen, met mijn dochter op mijn kamer want ik vertrouw dat huis helemaal niet. Erg snel zag ik dat mijn dochter mijn gave had gekregen, want ze lag vaak naar iemand te staren en te praten met haar babygeluidjes. Ze kon 5 minuten lang naar niks staren. Toen ze wat ouder werd stond ze vaak met niemand te praten, en gaf vaak haar spelgoed aan niemand. Een nacht werd ik wakker, net zoals vroeger toen ik klaar wakker in mijn bed opzat, zag ik deze keer een vrouw rennen van de ene kant van de kamer naar de andere. Dat was de eerste keer dat ik een geest had gezien in totaal... dus hoe ze gekleed zijn, hoe ze eruit zien. We moesten een hek opzetten voor de slaapkamer zodat mijn dochter niet vanzelf naar de woonkamer kon gaan. Dit vonden de geesten niet leuk en stonde heel lang vele nachten achter elkaar het hek te "rattelen". De deuren gingen ook hard dicht en ik zag vaak schaduwen of lichten voor bij vliegen.
Een nacht werd ik weer wakker net zoals de vorige keer en toen had ik al een vermoeden. Ik ging in een soort trance waar ik sliep maar ik had mijn ogen open . Oppens zag ik 6 geesten in mijn kamer staan... allemaal erg boos en aggressief... Ze kwamen naar me en ik vroeg of ze weg konden gaan want het was mijn huis... Nadat ik dat een paar keer had gevraagd gingen ze weg. Ik werd "wakker" en voelde me heel erg raar... Ik voelde hun woede in mij maar ook erg vedrietig. Ik probeerde weer te gaan slapen maar toen ging ik weer in een trance. Ze waren er weer en deze keer namen ze me mee in mijn gedachten. Ik stond naast een grote eiken boom en keek naar de boom, en in de boom hing alle geesten die ik had gezien. in de achtergron hingen de slaven, een man en een vrouw, en links hing de zoon, dan de vader, de moeder en de dochter. De boom stond op een heuvel en ik kreeg een vermoeding dat het dezelfde heuvel was waar mijn vader zijn huis staat. Ze waren gedood in de burgeroorlog.. Dit kon ik zien aan hun kleding. Toen ik wakker werd was ik erg geschrokken. Mijn hele bed was nat van het zweet en ik kon niet ophouden met te huilen. Vanaf deze experience kan ik ze heel goed aan voelen. Ik neem snel de geesten hun gevoelens over. Nou dit was het wel een beetje,... vanaf dit moment kan ik ze gewoon veel sneller merken en met ze communiceren. Wij hebben hier in ons huis (in nederland) twee spoken. Ik wist van de man, maar toen kwam mijn dochter om te zeggen dat er ook een meisje er bij wasIk zie ze vaak, en ik praat ook vaak met ze.. Ze stellen me te rust als ik problemen heb of me ongelukkig voel. Verder heb ik ook meegemaakt dat ik bij iemand thuis is gekomen en opeens barstend in tranen ben gekomen, of zoiets.... jeetje..werd wel erg lang.. sorry!
Yep. Stuur er vanavond laat nog eentje terugquote:Op donderdag 3 februari 2005 20:31 schreef lunamoon het volgende:
haha precies... ik heb je trouwens mijn foto gestuurd... gekregen?
Dude, die megaquotequote:Op donderdag 3 februari 2005 20:32 schreef Varr het volgende:
Gekke is, vaak zou je wel durfen kijken als het overdag is, maar 's nachts, is toch heel wat anders...
Ja, dat was MTV Blaggers en dat was niet om meer bezoekers te trekken maar om de boel voor de gek te houden. Anders hadden ze dat natuurlijk niet uitgezonden he?quote:Op donderdag 3 februari 2005 20:59 schreef freaky_girl het volgende:
Maar ik had gehoord dat het allemaal in scene was gezet bij doorwerth om bezoekers te trekken?!?! Alhoewel, ik heb wel de geluidsopname gehoord en het klonk pretty real!
Nou jah, als jullie gaan, een verslag is van harte welkom en ik wens jullie veel suc6!!
Ik heb ff een scriptje gemaakt om de cam in de gaten te houdenquote:Op zaterdag 5 februari 2005 11:59 schreef lunamoon het volgende:
Ik vond trouwens de aflevering van Ordsall Hall zeer interesant, ook al gebeurde er niet te veel. Ze hebben een webcam daar staan in the great hall, dus ik zit vaak naar die webcam te kijken om te zien of ik de spoken kan "cappen". Hier is de link voor mensen die dat ook leuk vinden : http://www.salford.gov.uk/ghostcam
Nee totaal niet. Tis interessant om te lezen en redelijk ontopicquote:Op zaterdag 5 februari 2005 20:26 schreef lunamoon het volgende:
ik zal het nu doenEn sorry livEliveD dat we jouw space op hebben genomen...
hoop dat jij niet te geirriteerd bent!
Ja dit lijkt me wel voldoende. Tenzij je een manier weet om aan andere appartuur te komen zoals laserdetectie/electromagnetische scanners/nachtcamera's etc.quote:Op zondag 6 februari 2005 15:12 schreef lunamoon het volgende:
Wat moeten we mee nemen dan? Zoals warme kleding, eten en cameras (film en foto), dat snap ik ook wel, maar is er iets anders?
Station maakt wat mij betreft niet uit. Dordrecht? Rotterdam? Gouda? Roep maar hoor.quote:En tijden? Hoe laat moeten we er zijn?En dan moet je ook ff vertellen welk station het handigst is voor jullie dat ik aan kom. Ik weet niet of er andere mensen zijn die ook met de trein moeten.. misschien handig om uit te zoeken?
No problem, maar we hebben al ene tijdje een ander topicquote:Op dinsdag 8 februari 2005 22:16 schreef MUUS het volgende:
Xalopalyps en lunamoon, zouden jullie alsjeblieft overal een beetje on-topic willen blijven? Ik zie hier nu weer posts over de webcams en het Solse Gat (neem ik aan) en daar zijn aparte topics voor.
En nog een dringend verzoek: post niet elke 'haha' of 'oke' die in je opkomt, want op deze manier wordt elk topic een één-tweetje tussen jullie. Bovendien is voor dat soort dingen MSN uitgevonden.
Bvd..
Is dat aanstaand weekend?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 22:08 schreef lunamoon het volgende:
Weet je trouwens, livEliveD, dat het de weekend is van MH live uitzending?
Nee het weekend als wij op onze ghost hunt gaan... de weekend van de 12e (maart) Wanneer is die meet dan? En waar? Klinkt wel erg leuk!quote:Op dinsdag 8 februari 2005 23:59 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Is dat aanstaand weekend?
Het ging trouwens over een Most Haunted meet![]()
@GF: Zou leuk zijn als je mee kon. Als het tegenvalt kunnen we altijd nog een cafe in duiken
Hou er rekening mee dat de SG meet ook misschien de 12e is. Ik meen me te herinneren dat je daar naartoe wilde en dat loopt al een tijdje.quote:Op dinsdag 8 februari 2005 23:59 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Het ging trouwens over een Most Haunted meet![]()
Eehhh, wij hebben het over de Most Haunted meet! 12e maart in Dordrecht. Althans dat leek me de meest logische naam.quote:Op woensdag 9 februari 2005 00:03 schreef lunamoon het volgende:
Nee het weekend als wij op onze ghost hunt gaan... de weekend van de 12e (maart) Wanneer is die meet dan? En waar? Klinkt wel erg leuk!![]()
![]()
Verder heb je de Solse Gat meet maar die is heel anders ergens en heeft ook een eigen topic.
Ehhh *slik*. Via een niet al te legale weg ben ik bang (lees: downloaden)quote:Op woensdag 9 februari 2005 15:37 schreef Xalopalyps het volgende:
Maar ff een noob vraagje: Hoe en waar kijken jullie Most Haunted? Via satteliet oid?
- succes -quote:Op woensdag 9 februari 2005 16:01 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Ehhh *slik*. Via een niet al te legale weg ben ik bang (lees: downloaden)![]()
Alhoewel ik laatst wel de dvd heb zien staan op internet en als ik wat meer tijd heb bestel ik hem denk ik wel
Sorry...ff off-topic... weer...quote:Op woensdag 9 februari 2005 16:01 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Ehhh *slik*. Via een niet al te legale weg ben ik bang (lees: downloaden)![]()
Alhoewel ik laatst wel de dvd heb zien staan op internet en als ik wat meer tijd heb bestel ik hem denk ik wel
osbounres? wat heeft dat met MH te maken enzo?quote:Op dinsdag 8 februari 2005 23:59 schreef livEliveD het volgende:
[..]
Is dat aanstaand weekend?
Het ging trouwens over een Most Haunted meet![]()
@GF: Zou leuk zijn als je mee kon. Als het tegenvalt kunnen we altijd nog een cafe in duiken
Wat is jullie beste tv moment van Most Haunted?
Bij mij toen er in zo'n kamer (met videobewaking) niks aan de hand leek maar bij terugkijken bleken de meubels heel langzaam te verplaatsen (duurde 6 minuten). Toen ze die 6 minuten versnelden kon je het mooi zien. Was wel bizar.
Ik zag trouwens laatst dat The Osbornes compleet in scène was gezet en sindsdien vertrouw ik deze serie ook minder daardoor
Nou niks. Maar ik dacht eerst dat die serie in grote lijnen echt was en dit bleek niet het geval. Ditzelfde heb ik met MH dus ik twijfel daardoor extra aan de echtheid.quote:Op donderdag 10 februari 2005 14:13 schreef 2NutZ het volgende:
osbounres? wat heeft dat met MH te maken enzo?
Ja idd. Tabbletipping heb ik vaak het idee bij dat het ongemerkt aan Derec ligt. Alhoewel er veel meer verhalen zijn waarbij het echt lijkt te werken. Of je het dan ongemerkt zelf doet kan ik niet bepalen want ik heb het zelf nooit gedaan.quote:Op donderdag 10 februari 2005 15:38 schreef lunamoon het volgende:
Ik vraag me wel af af-en-toe of de tabletipping en daat ding met het glas of dat wel echt is of niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |