fremantledockers +1quote:Op woensdag 10 november 2004 18:04 schreef FremantleDockers het volgende:
Das wunder von bern
edit: slechte film over de wk-finale tussen hongarije en west-duitsland. Past in het thema van reconciliatie van de duitsers na de oorlog. Dat is momenteel een hot thema met boeken als de voorlezer en in krabbengang, en natuurlijk de film der untergang. En nu lijkt het alsof ik dit van een of andere site gecopieerd heb, maar ik schrijf het uit m'n hoofd over van een lezing die ik recentelijk gevolgd heb daarover. Ze lieten stukken uit deze film zien, maar gelukkig niet helemaal. Wel kregen we der untergang te zien, en die is erg indrukwekkend!!
Nee, wel een klasgenoot en een hele goede vriend van een bekende regisseur.quote:Op woensdag 10 november 2004 19:08 schreef Atreidez het volgende:
Is het de vader van een acteur?
Die was niet betrokken bij zo veel films en is helaas al dood, was wel het klasgenootje...quote:Op woensdag 10 november 2004 19:21 schreef Atreidez het volgende:
Sergio Leone
Die welquote:Op woensdag 10 november 2004 19:22 schreef Atreidez het volgende:
Oh wacht, of Ennio Morricone
ook dat, plus dat ik de ogen van FMD meende te herkennen (en ik ben niet goed in ogen)quote:Op woensdag 10 november 2004 19:41 schreef Atreidez het volgende:
dolle_hond +1
Mooi oog voor detail
you got it rightquote:Op woensdag 10 november 2004 20:18 schreef California het volgende:
Albert Finney?
Ik ben niet echt van de oude films zeg maar...quote:Op donderdag 11 november 2004 00:51 schreef ranja het volgende:
Helaas. Verkeerde regisseurVeel ouder ook.
Think Hannibal....quote:Op donderdag 11 november 2004 01:08 schreef ranja het volgende:
Ik hoop dat ik het morgen zelf nog weet
dat hih nog akne tupen joh @!quote:Op donderdag 11 november 2004 01:16 schreef Ruben1302 het volgende:
Laat ik het zo zeggen, net opening gehad van de nieuwe Kroeg, dat moet genoeg zeggen, dus ik ga lekker slapen , en kijk morgen wel weer wie er een puntje hierop heeft gescoord
Good morningquote:Op donderdag 11 november 2004 09:32 schreef twentemeisje het volgende:
Goedemorgen filmvriendjes
quote:Op donderdag 11 november 2004 09:26 schreef GFP het volgende:
Ranja al wakker?
quote:Op donderdag 11 november 2004 10:06 schreef twentemeisje het volgende:
Is RW dan Robert Wise???
quote:A New York couple experience bizarre, stalker-like behavior from an English stranger. While they attempt to bar him from their lives, he slides his way in anyway and tries to convince them that their 11-year-old girl is the reincarnation of his 11-years-departed daughter,
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |