abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:00:46 #1
18008 hornage
FOK! Movie Trivia-Prijsmeester
pi_23198215
* Fok! Movie Trivia - 2004

Spelregels

Iemand heeft een vraag gesteld en het is aan jou en de mede-Fok!kers om die te beantwoorden. Als de vragensteller dit nodig acht, mag hij natuurlijk hints geven. Bij onduidelijkheid beslist de vragensteller wie het goede antwoord gegeven heeft en wie het punt krijgt.

Degene wie hem het eerst goed beantwoord heeft mag de volgende vraag stellen, er lopen dus niet meerdere vragen tegelijk. Als deze persoon dat niet binnen een uur gedaan heeft, mag iemand anders deze taak van hem overnemen. Dit om het topic niet onnodig lang vast te laten zitten. Wanneer iemand aangeeft dat hij weggaat na het beantwoorden van een vraag, mag er natuurlijk meteen een andere vraag gesteld worden.

Het is niet toegestaan om meerdere antwoorden in één post te geven. De vragensteller dient, in het geval dit tog gebeurt alleen naar het bovenste antwoord te kijken en de rest te negeren.
Het is handig als de persoon die de vraag gesteld heeft het topic in de gaten blijft houden. Als hij/zij voor een langere periode daar niet toe in staat is, is er waarschijnlijk wel iemand bereidt om deze vraag op te geven, aan wie dan het goede antwoord doorgegeven kan worden, zodat deze de jurering verder op zich kan nemen.

Het is niet toegestaan om meer dan 2 gokken/antwoorden te doen, voordat de vragensteller deze afgekeurd heeft. Dit om het spammen van tig antwoorden door één persoon te voorkomen.

Puntentelling
Elke maand wordt er een nieuwe ranking gestart. De laatste vraag die voor 0:00 uur van de laatste dag van de maand is gesteld, telt nog mee voor die maand. Als deze vraag beantwoord is wordt er een nieuwe topic geopend (met als titel: "Fok! Movie Trivia - [MAAND JAAR] I").De resultaten van de vorige maanden en de overall ranking kun je in dit topic terugvinden: Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic
Elke goed beantwoorde vraag is één punt waard. In elke 10e topic van de maand tellen de punten dubbel.

Vragen
Je mag vragenstellen over elke film die je kan bedenken (TV-films, direct-to-video-films, films die nog in de bios moeten komen, mogen dus ook), zolang je maar verwacht dat de vraag te beantwoorden is.
Vragen waarvoor meerdere antwoorden mogelijk zijn kun je het best vermijden, aangezien dit nog wel eens onduidelijkheden wat punten verdeling op kan leveren. Bij vragen met meerdere antwoorden, moeten al je antwoorden in dezelfde post staan om goedgekeurd te kunnen worden.
Een overzicht van de soorten vragen die al geweest zijn is hier te vinden, met dank aan mamamiep : Fok! Movie Trivia - Overzichtstopic

Spoilertag
Omdat er tegenwoordig een spoilertag is, is het handig om die af en toe te gebruiken. Zo was er laatst een vraag om 10 films op te noemen waar de hoofdpersoon dood ging op het eind. Als je die film nog niet hebt gezien, dan wil je dat niet weten. Daar is de spoilertag heel erg handig voor.

Verboden
Het gebruik van IMDb of welke website ook bij het beantwoorden van de vragen is verboden. Als we erachter komen dat dit toch gebeurt is, wordt het punt niet toegekend.

Ranking
Na jaren trouwe dienst heeft Gorro de verantwoordelijkheid voor de score overgedragen aan dolle_hond. Hij zal de score bekend maken aan het begin van ieder nieuw topic, mits hij daar de gelegenheid toe ziet.

IRC-Kanaal
Tegenwoordig bestaat er ook een IRC-kanaal speciaal voor FMT. Waar je gezellig kunt chatten met de andere FMT-ers. Het is in principe niet de bedoeling om te gaan overleggen over de vragen, gezien dat oneerlijk is tegenover de mensen die niet in dat channel (kunnen) zitten.Dit kanaal is #fmt op de IRC-server van Fok!, irc.fok.nl, Port 6667.

Slowchat
Met de komst van een apart slowchat-topic (Fok! Movie Trivia - Slow/FastChat-topic #10) is slowchat in dit topic, net als in alle andere topics in FTR niet meer toegestaan. Een grappige opmerking mag natuurlijk altijd, maar ga geen hele gesprekken meer voeren. Indien nodig kunnen reacties weggemodereerd worden.

Openingspost
Zoals valt te zien is er een duidelijke eenheid in de vorm van de OP's binnen deze topicreeks. Voor het gemak van jullie én anderen, heeft InTrePidIvity een kant-en-klare openingspost gemaakt, waarbij je alleen nog even de topictitel hoeft in te vullen en de gestelde/nog te stellen vraag! Verder kan je deze gewoon kopiëren vanaf InTre's geweldige OP-sjabloon

De vraag
van hornage (ik dus )

Wie zoek ik?

was born on March 22, 1985 in Teddington, England to , an actor, and , a playwright. Right from the beginning, it was apparent that had big goals set for herself. Not understanding why her parents could have agents and she didn't, she asked her parents for one - at the age of three. But, knowing the ways of showbusiness and not wanting their young daughter to follow their steps into that world, they refused her. Three years later, to 's delight, they finally gave in and got her her own agent
Test je filmkennis! Speel mee met FOK! Movie Trivia en win prijzen!
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:05:03 #2
98575 Ruben1302
Forever in Motion
pi_23198319
Keira Knightley ofcourse
You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit.
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:08:34 #3
18008 hornage
FOK! Movie Trivia-Prijsmeester
pi_23198413
heel goed
Ruben1302 + 1
Test je filmkennis! Speel mee met FOK! Movie Trivia en win prijzen!
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:17:07 #4
98575 Ruben1302
Forever in Motion
pi_23198640
weer een puntje meegepikt!

Wie zoek ik dan?

On May 25th, 1939, in the small town of Burnley in northern England, was born. His parents, and , soon moved with and his sister to the coal mining town of Wigan. It was in this small town that young would ride out World War II. He soon developed a fascination with acting and the theater, which was encouraged by his parents. They would all bring him to plays, those by William Shakespeare in particular. The amateur school productions fostered 's growing passion for theatre. When was of age to begin attending school, he made sure to get roles in all of the productions. At Bolton School in particular, he developed his skills early on. Indeed, his first role in a Shakespearian play was at Bolton, as Malvolio in Twelfth Night. soon began attending Stratford-upon-Avon theater festivals, where he saw the greats perform: Olivier, Hiller, Gielgud, Richardson and Robeson. He continued his education in English Drama, but soon it fell by the wayside as he concentrated more and more on performing. He eventually obtained his Bachelor of Arts in 1961, and began his career in earnest. began working in theatre over the next few years. Very few people knew of 's homosexuality; he saw no reason to go public, nor had he told his family. They did not seem interested in the subject and so he saw no reason to bring it up. In 1988, publicly came out of the closet on the BBC Radio 4 program, while discussing Margaret Thatcher's "section 28" legislation which would make the "public promotion of homosexuality" a crime. It was reason enough for to take a stand, and he has been active in the Gay Rights movement ever since.
You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit.
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:34:11 #5
13973 ranja
image means nothing
pi_23199188
Nee, die andere Ian...

weer weg is...
The prettiest people do the ugliest things
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:35:56 #7
98575 Ruben1302
Forever in Motion
pi_23199192
quote:
Op dinsdag 9 november 2004 19:34 schreef ranja het volgende:
Ian Holm?
You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit.
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:41:26 #8
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_23199345
Ian McKellen
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:42:54 #9
98575 Ruben1302
Forever in Motion
pi_23199380
quote:
Op dinsdag 9 november 2004 19:41 schreef InTrePidIvity het volgende:
Ian McKellen


InTrePidIvity +1
You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit.
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:43:37 #10
13973 ranja
image means nothing
  dinsdag 9 november 2004 @ 19:47:38 #11
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_23199515
quote:
Op dinsdag 9 november 2004 19:42 schreef Ruben1302 het volgende:

[..]



InTrePidIvity +1
Met grote dank aan Khalein
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:03:11 #12
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_23199927
Welke acteur zoek ik?

...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:08:04 #13
98575 Ruben1302
Forever in Motion
pi_23200054
Mike meyers?
You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit.
pi_23200066
Tom Cruise?
Where facts are few, experts are many.
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:08:37 #15
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_23200072
Dat zou wel erg makkelijk zijn he
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:09:16 #16
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_23200087
Zijn allemaal hints voor films waarin hij heeft meegespeeld.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:10:21 #17
77898 EricusMaximus
A vicious fanfare cries...
pi_23200112
Michael Caine
Audioscrobbler -[ A Nervous Tic Motion of the Head to the Left ]-
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:12:08 #18
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_23200154
Nope.
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_23200236
will farrell
Where facts are few, experts are many.
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:16:23 #20
98575 Ruben1302
Forever in Motion
pi_23200275
Robert wagner?
You are nothing but unorganized grabastic pieces of amphibian shit.
pi_23200292
Leonardo Di Caprio
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:17:41 #22
77898 EricusMaximus
A vicious fanfare cries...
pi_23200315
Ik ga de films maar gokken:
School of Rock
Mona Lisa of Mona Lisa Smile
Zoolander
Titanic/ Speed 2
Austin Powers ( 1 van de drie)

Zit er een goede bij?
Audioscrobbler -[ A Nervous Tic Motion of the Head to the Left ]-
  dinsdag 9 november 2004 @ 20:18:15 #23
27454 InTrePidIvity
Looks like it's broken...
pi_23200324
quote:
Op dinsdag 9 november 2004 20:15 schreef Atreidez het volgende:
will farrell
Will Ferrell eigenlijk, maar 'k reken het goed

Oude school - Old School
Elf - Elf
Cruiseschip - Boat Trip
Austin Powers - Austin Powers 2: The Spy Who Shagged Me
Dierentuin - Zoolander
Mona toetje - Drowning Mona

Atreidez +1
...it's rielie broken... It's rielie, rielie broken... Let's go wecycle!
[Tournament] Beste Remake
pi_23200340
ik dacht old school, en idd zoolander.. en dan austin powers, dus dacht aan Will Farrell
Where facts are few, experts are many.
pi_23200375
oh die 2 rooie strepen waren een elf? Boat trip heb ik niet gezien en mona ook niet. Ok, even vraag constructen.
Where facts are few, experts are many.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')