abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_22864968
heiden6, jij bedoelt dat de vrijheid van godsdienst in feite al onder de vrijheid van meningsuiting valt?
  maandag 25 oktober 2004 @ 16:13:36 #3
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_22865883
* present *

Ik ben ook bijzonder benieuwd naar Henk-Jan's argumenten!
'Nuff said
pi_22865890
Godsdient is natuurlijk een mening. De mening en overtuiging dat God/ almachtige/ oerkracht/ etc bestaat. Een mening/ overtuiging dat het leven volgens een bepaalde manier geleefd dient te worden. Op zich valt het onder de vrijheid van meningsuiting.

De KKK is is bijvoorbeeld racistisch (alles wat niet blank is, is inferieur) en zeer fanatiek gelovig.

Waarom zijn de standpunten van de SGP dan wezenlijk anders als zij de positie van de vrouw ten opzichte van de man op een bepaalde manier interpreteren (als minder dan de man, immers, niet capabel om bestuurlijke functies uit te voeren, danwel normaal lidmaatschap te verkrijgen)?
pi_22865912
Ja, moi aussi. Vertel het eens Henk-Jan, waarom is wat de SGP doet (het (deels) buitensluiten van vrouwen) geen discriminatie?
pi_22865981
Ja, ik dacht dat heiden6 bedoelde dat er geen vrijheid van godsdienst moet zijn, m.a.w. dat mensen niet vrij zijn om een godsdienst te kiezen. Maar inderdaad, de vrijheid van godsdienst valt gewoon onder de vrijheid van meningsuiting en het is dus eigenlijk een onzinnig artikel. heiden6, ik ben het zowaar met je eens! Maar we waren het net ook al eens in het topic over de demente kat. Gezellig hè?
pi_22867105
Buttiglione saboteerde uitbreiding homorechten
Zaterdag 23-10-2004

Rocco Buttiglione heeft in het verleden minstens tweemaal geprobeerd anti-discriminatiemaatregelen van de Europese Unie te saboteren. Toch beweert de Italiaanse politicus dat zijn streng-katholieke geloof niet zal botsen met zijn toekomstige besluiten als Europees Commissaris voor Justitie.

Tot tweemaal toe heeft kandidaat-Eurocommissaris van Justitie Buttiglione de afgelopen tijd getracht om uitbreiding van mensenrechten voor homo’s en lesbiennes te blokkeren. De conservatief rooms-katholieke Buttiglione was fel tegen het opnemen van het begrip ‘seksuele oriëntatie’ in de nieuwe wetgeving van de Europese Unie. En de Italiaanse homobeweging ArciGay bevestigt dat Buttiglione ook heeft geprobeerd de invoering te dwarsbomen van de EU-maatregel om discriminatie van homo’s en lesbiennes op de werkvloer uit te bannen. Hij stond belangrijke overheidsinstellingen toe te blijven discrimineren tegen homo’s. "Het zijn niet Buttigliones behoudend rooms-katholieke standpunten waar we ons tegen verzetten, maar zijn recente acties tegen mensenrechten voor homo’s en lesbiennes", zegt Brett Lock, woordvoerder van de Engelse homo-organisatie OutRage.

Buttiglione zelf houdt het erop dat de afkeer van veel partijen in het europarlement gebaseerd is op zijn geloofsopvatting. Een deel van het parlement voert in zijn ogen een ‘antichristelijke inquisitie'. "Europarlementariërs willen mijn benoeming tegenhouden om mijn religieuze overtuigingen", klaagde de beschermeling van het Vaticaan en oud-tekstschrijver van de Paus. "Het komt erop neer dat je je dient aan te passen aan een nieuwe leer, die gepaard gaat met een nieuwe ketterjacht en die ditmaal tegen christenen is gericht. We lijken te worden geconfronteerd met een soort Berufsverbot tegen christenen".

De Nederlandse Europarlementariër en voormalig klokkenluider Paul van Buitenen, die eerder in het nieuws kwam met zijn felle verzet tegen de benoeming van Neelie Kroes als eurocommissaaris, steunt Buttiglione van harte. Van Buitenen die zelf ook streng gelovig is, meent dat Buttiglione alleen wordt tegengewerkt vanwege zijn religieuze opvattingen.

De Finse aspirant-eurocommissaris Olii Rhen, goed bevriend met Buttiglione, laat weten dat de Christen-Democratische fractie van de omstreden kandidaat ervan overtuigd is dat hij bij stemming op een meerderheid mag rekenen.

Bij de Liberale fractie wordt echter vernomen dat de Fransen, Britten en Italianen tegen zullen stemmen. Van de Nederlandse Liberalen heeft alleen D66-kandidaat Sophie in t Veld laten weten dat ze tegen de benoeming van Buttglione zal stemmen. De-VVD leden van deze fractie hebben, zo laat hun voorzitter Jules Maaten (ooit een strijdbare vooriztter van de Jonge Liberalen) weten, nog geen definitief standpunt bepaald. Uiteindelijk gaan de 88 liberale leden van het Europarlement aanstaande woensdag (27 oktober) de doorslag geven. Ze moeten dan kiezen voor politieke belangen (nog nooit waren er zo veel aspirant liberteinse eurocommissaren) en het échte liberalisme.

Bron: http://www.gaykrant.nl/

Sorry... topic gaat óók over Butt-mans, daarom even het laatste berichtje uit het vorige topic hier gepost.

As. woensdag 27 oktober wordt er gestemd of ie erin komt...
pi_22867714
tvp
pi_22872297
quote:
Op maandag 25 oktober 2004 16:16 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ja, ik dacht dat heiden6 bedoelde dat er geen vrijheid van godsdienst moet zijn, m.a.w. dat mensen niet vrij zijn om een godsdienst te kiezen. Maar inderdaad, de vrijheid van godsdienst valt gewoon onder de vrijheid van meningsuiting en het is dus eigenlijk een onzinnig artikel. heiden6, ik ben het zowaar met je eens! Maar we waren het net ook al eens in het topic over de demente kat. Gezellig hè?
Er is een verschil m.b.t. hoe JIJ als 'ongelovige' (als ik me uit andere posts van jou goed herinner in ieder geval niet standaard Christelijk-Joods-Moslim) tegen recht op vrije meningsuiting aankijkt en hoe iemand die wel een Monotheïstisch geloof aanhangt hier tegenaan kijkt. In principe hebben de liberalen gelijk als ze zeggen dat vrijheid van Godsdienst onder het artikel 'recht op vrije meningsuiting' valt, MAAR er bestaat een groot verschil in hoe deze twee zaken door de gemiddelde mens benadert worden.

Iemand die wel gelovig is, (en dan heb ik het voor het gemak even over bovenstaande Godsdiensten en niet over de verschillende andere Godsdiensten die over het algemeen onder het begrip levensovertuiging vallen) zal per definitie zijn/haar manier van leven willen opdringen aan andere mensen. Veel mensen zullen nu roepen "nee dat is niet waar kijk maar naar mij/mijn ouders/mijn beste vriend, diep gelovig en heb je geen last van" en dat is prima, maar zij gaan voorbij een een dringende opdracht die iedere God in een Monotheistische Godsdienst aan de Gelovigen meegeeft : bekeer iedereen die Mij niet aanbidt.
Het recht op vrijheid van Godsdienst is in de wet verankert omdat (over het algemeen genomen) de aanhangers van kleinere Geloofsovertuigingen per definitie zouden lijden onder de overtuigingen en daden van de aanhangers van de 3 grote Godsdiensten,zodra deze in een posite van macht komen. De gemiddelde Liberaal is atheïst of agnostisch, en uit deze hoek zal dus inderdaad geen gevaar te verwachten zijn. Maar zolang Kerk en Staat niet 100% gescheiden zijn is dit helaas een noodzakelijk iets.

Net zoals als de wet gelijke behandeling en anti discriminatie wetgeving in principe ook geschrapt zouden kunnen worden, maar in de praktijk is de huidige oplossing (het apart vermelden in de Wetgeving) helaas wel het beste.

[ Bericht 0% gewijzigd door Mauzerus op 25-10-2004 21:59:58 ]
I still wave at the dots on the shore
I still beat my head against the wall
I still rage and wage my little war
I'm a shade...and easy to ignore
pi_22872439
quote:
Op maandag 25 oktober 2004 16:13 schreef Doffy het volgende:
* present *

Ik ben ook bijzonder benieuwd naar Henk-Jan's argumenten!
pi_22879829
Mauzerus, ik snap je punt geloof ik niet helemaal. Wat voegt de vrijheid van godsdienst nou precies toe volgens jou? Jij denkt dat als die vrijheid er niet is, mensen van de ene godsdienst mensen van de andere godsdienst gaan onderdrukken?

Overigens is het hindoeïsme ook een 'echte' godsdienst. Men noemt het altijd een 'polytheïstische' godsdienst, maar dat is onzin. Hindu's geloven in één God met vele verschijningsvormen.
pi_22881970
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 07:35 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Mauzerus, ik snap je punt geloof ik niet helemaal. Wat voegt de vrijheid van godsdienst nou precies toe volgens jou? Jij denkt dat als die vrijheid er niet is, mensen van de ene godsdienst mensen van de andere godsdienst gaan onderdrukken?

Overigens is het hindoeïsme ook een 'echte' godsdienst. Men noemt het altijd een 'polytheïstische' godsdienst, maar dat is onzin. Hindu's geloven in één God met vele verschijningsvormen.
Kort samengevat : Ik ben er van overtuigt dat de aanhangers van de ene Godsdienst per definitie de aanhangers van een andere Godsdienst zullen onderdrukken, omdat zij geloven dat dit de wil van God zelve is. Totdat wij een manier gevonden hebben om de invloed van Godsdienst op de politiek 100% te scheiden is de uitdrukkelijke vermelding van vrijheid van Godsdienst een noodzakelijk kwaad.

Voorbeelden uit het verleden : de spaanse inquisitie, de heksenvervolgingen en meer recent de gigantische islam-fobie die door de 'verlichte' westerse wereld waait..

En ik bedoelde niet te zeggen dat jij geen "echte Godsdienst" aanhangt, ik heb mij in het verleden verdiept in de meeste Godsdienstige overtuigingen en de Oosterse Godsdiensten / Levensovertuigingen springen er bij mij uit als degene die het meeste respect tonen voor de mensen om ons heen de de wereld waarop wij leven, immers : ook zij dragen de Godelijke vonk in zich ..

IK heb de makkelijke weg gekozen en mijn eigen persoonlijke godsdienst ontwikkelt
I still wave at the dots on the shore
I still beat my head against the wall
I still rage and wage my little war
I'm a shade...and easy to ignore
pi_22882032
Ik hang niet eens een godsdienst aan, laat staan een echte. Was ooit lid van de Hare Krishna-beweging, vandaar mijn opmerking over hindoeïsme.

Maar waarom is de vrijheid van meningsuiting dan niet genoeg waarborg tegen de onderdrukking van de ene godsdienst door de andere godsdienst? Tesamen met het verbod op discriminatie lijkt mij dat een herhaling van de inquisitie of de heksenvervolging niet echt mogelijk is, althans niet op legale wijze.
pi_22882117
Godsdienstvrijheid en scheiding van Kerk en staat kunnen inderdaad wel afgeschaft worden. Er zijn andere wetten en regels die dit ook regelen.
pi_22882152
Scheiding van Kerk en Staat afschaffen lijkt me een minder goed idee eigenlijk...
  dinsdag 26 oktober 2004 @ 11:53:24 #16
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_22882166
Welke 'andere wetten' regelen dan de scheiding van kerk en staat? Je kan de beide issues die jij noemt niet op één hoop gooien!
'Nuff said
pi_22882181
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 11:52 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Scheiding van Kerk en Staat afschaffen lijkt me een minder goed idee eigenlijk...
Vrijheid van godsdienst is ook geen goed idee, tenzij er andere rechten zijn die het ook waarborgen, zoals vrijheid van meningsuiting. Nu, hetzelfde geldt voor scheiding van Kerk en staat, die wordt ook gewaarborgd via andere wetten.
pi_22882222
Het enige orgaan dat beslissingen neemt, is de Tweede Kamer (of soortgelijke democratische organen). Hiermee elimineer je de invloed van de Kerk op de staat. Om ervoor te zorgen dat de staat geen overtuiging voortrekt, is er de bepaling dat er niet gediscrimineerd mag worden.
pi_22882398
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 11:36 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Ik hang niet eens een godsdienst aan, laat staan een echte. Was ooit lid van de Hare Krishna-beweging, vandaar mijn opmerking over hindoeïsme.

Maar waarom is de vrijheid van meningsuiting dan niet genoeg waarborg tegen de onderdrukking van de ene godsdienst door de andere godsdienst? Tesamen met het verbod op discriminatie lijkt mij dat een herhaling van de inquisitie of de heksenvervolging niet echt mogelijk is, althans niet op legale wijze.
Ik denk dat jij het te rationeel bekijkt, jij kijkt erna als een verstandig/objectief mens , en dat is nu net wat een BIJVOORBEELD devoot Christen (of Jood of Moslim) niet kan, want hij/zij is op een missie van God om alle ongelovigen te bekeren. Letterlijk gezien valt het recht op vrijheid van Godsdienst namelijk niet onder het recht op vrije meningsuiting, want, zoals de regelneukers zullen aanvoeren, het staat dan niet expliciet in de wet vermeld ...

Let wel ik ben het met je eens dat het eigenlijk waanzin is dat je dit soort dingen apart moet vermelden, maar in de huidige manier van omgaan met de wetgeving (alleen uitgaan van wat er letterlijk vermeld staat en niet naar de interpretatie kijken) is het denk ik wel nodig.
I still wave at the dots on the shore
I still beat my head against the wall
I still rage and wage my little war
I'm a shade...and easy to ignore
pi_22882431
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 11:56 schreef Monidique het volgende:
Het enige orgaan dat beslissingen neemt, is de Tweede Kamer (of soortgelijke democratische organen). Hiermee elimineer je de invloed van de Kerk op de staat. Om ervoor te zorgen dat de staat geen overtuiging voortrekt, is er de bepaling dat er niet gediscrimineerd mag worden.
Ja, maar wat nou als de SGP aan de macht zou komen? Discriminatie op relevante gronden mag wel en zij vinden dat hun soort discriminatie op relevante gronden gebeurt.
pi_22882471
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 12:15 schreef Mauzerus het volgende:
Ik denk dat jij het te rationeel bekijkt, jij kijkt erna als een verstandig/objectief mens , en dat is nu net wat een BIJVOORBEELD devoot Christen (of Jood of Moslim) niet kan, want hij/zij is op een missie van God om alle ongelovigen te bekeren. Letterlijk gezien valt het recht op vrijheid van Godsdienst namelijk niet onder het recht op vrije meningsuiting, want, zoals de regelneukers zullen aanvoeren, het staat dan niet expliciet in de wet vermeld ...

Let wel ik ben het met je eens dat het eigenlijk waanzin is dat je dit soort dingen apart moet vermelden, maar in de huidige manier van omgaan met de wetgeving (alleen uitgaan van wat er letterlijk vermeld staat en niet naar de interpretatie kijken) is het denk ik wel nodig.
Ik snap het. Mijn voorbeeld van de SGP hierboven is in dat opzicht ook wel relevant.
pi_22882758
Weet je wat het is? Het is gewoon angst dat dit soort praat ingeeft (net of de SGP überhaupt ooit aan de macht zou komen).
pi_22882776
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 12:17 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Ja, maar wat nou als de SGP aan de macht zou komen? Discriminatie op relevante gronden mag wel en zij vinden dat hun soort discriminatie op relevante gronden gebeurt.
Het gaat er om of de rechter het relevant vindt.
pi_22882820
Echter, hetzelfde geldt voor de PvdA of de VVD: zij vinden wat relevant is.
pi_22882832
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 12:37 schreef Henk-Jan het volgende:
Weet je wat het is? Het is gewoon angst dat dit soort praat ingeeft (net of de SGP überhaupt ooit aan de macht zou komen).
Gelukkig niet nee, maar je moet je wel indekken tegen dat soort dingen. Denk je dat ze in Duitsland voor de oorlog gedacht hadden dat zo'n moorddadig regime ooit aan de macht zou komen? Het is niet voor niets dat in Nederland een partij geen absolute meerderheid mag hebben.

Overigens wil ik de SGP niet vergelijken met de Nazi's, maar 't gaat even om het principe.
pi_22882866
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 12:38 schreef Monidique het volgende:

[..]

Het gaat er om of de rechter het relevant vindt.
Niet als de vrijheid van godsdienst niet meer gegarandeerd wordt door de wet...
pi_22882882
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 12:42 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

Niet als de vrijheid van godsdienst niet meer gegarandeerd wordt door de wet...
Dan ga je ervanuit dat de SGP die vrijheid afschaft?
pi_22882995
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 12:43 schreef Monidique het volgende:

[..]

Dan ga je ervanuit dat de SGP die vrijheid afschaft?
JIJ wou 'm toch afschaffen?
pi_22883039
quote:
Op dinsdag 26 oktober 2004 12:50 schreef Lupa_Solitaria het volgende:

[..]

JIJ wou 'm toch afschaffen?
Nou ja, niet alleen ik, ook jij, en terecht.

Maar goed, je hebt gelijk, daar klopte eventjes iets niet.
pi_22883089
Ook nu is de passage van relevantie er en ook nu gaat dat niet mis, want het slaat natuurlijk niet op religie alleen, daar zie ik dus geen problemen mee.
pi_22888371
VVD'ers vóór Buttiglione

Na een klemmende oproep van VVD-aanvoerder Gerrit Zalm, de man die twee jaar geleden tegenover de Gay Krant nog aangaf dat er wat hem betreft niet aan homorechten valt te tornen, om de omstreden aspirant-eurocommissaris Rocco Buttiglione te steunen, heeft ook de Nederlandse leider van de Europese VVD-europarlementsleden Jules Maaten bekend gemaakt dat hij de uiterst conservatieve Italiaan zal steunen.

Zalm vindt dat Nederland als voorzitter het niet zou kunnen maken de hele commissie naar huis te sturen. Jules Maaten, ooit voorzitter van de strijdbare liberale jongerenbeweging JOVD, wijst erop dat er nog nimmer zoveel liberalen op de nominatie stonden benoemd te worden tot eurocommissaris.
Met deze opstelling van de VVD lijkt het er steeds meer op dat Rocco Buttiglione, ondanks de forse bewaren tegen zijn persoon vanwege zijn homo- en vrouwonvriendelijke houding, morgenmiddag gewoon zal worden benoemd op de belangrijke post van Justitie.

Online petitie tegen Buttiglione
De Franse homo-organisatie InterCentres LGBT houdt een online petitie om te protesteren tegen de voorgenomen benoeming van Rocco Buttiglione tot Europees Commissaris van Justitie.
Wie de petitie wil tekenen kan daarvoor terecht op de site:
http://www.PetitionOnline.com/buttigli/


dinsdag 26 oktober 2004
Bron: http://www.gaykrant.nl/

Dank je wel VVD
Even de online petitie tegen Buttiglione tekenen!!!
pi_22889059


[ Bericht 100% gewijzigd door zakjapannertje op 26-10-2004 19:42:47 (dubbel, zie onder) ]
pi_22889068
getekend , en wat mij betreft sturen ze die hele Commissie maar naar huis, als het zo moet
pi_22889174
Stuur anders Buttiglione even een editie van "Expreszo"
pi_22893115
quote:
Kabinet houdt zich afzijdig in kwestie-Buttiglione
Uitgegeven op 26 oktober 2004 om 16:20 uur, bijgewerkt om 17:04

Het kabinet wil geen stelling nemen tegen de kandidatuur van de Italiaanse kandidaat eurocommissaris Rocco Buttiglione. "Het oordeel over de Commissie is een zaak voor de Europese Commissie en het Europees Parlement. Ik vind dat we dat we de beslissing aan hen moeten laten", aldus waarnemend premier Gerrit Zalm dinsdag tijdens het vragenuur in de Tweede Kamer.

Buttiglione, beoogd commissaris voor justitie en gelijke behandeling, is in opspraak geraakt door uitspraken met betrekking tot homo- en vrouwenrechten. PvdA-Kamerlid Frans Timmermans wilde daarom dat het kabinet 'krachtig afstand' zou nemen van de opvattingen van Buttiglione om zo een signaal af te geven aan Italië dat Nederland hem geen geschikte kandidaat vindt.

Zalm zei dat Nederland 'iedere vorm van discriminatie op basis van geslacht of seksuele geaardheid afkeurt', maar dat het niet aan de Nederlandse regering is zich in de kwestie te mengen. "Dat is een discussie die de heer Barosso (aanstaand Commissievoorzitter, red.) moet voeren", aldus Zalm. De vice-premier betoogde dat het ook 'niet wenselijk zou zijn als andere landen zich met parlementaire kwesties in Nederland gingen bemoeien'.

De VVD-minister wilde niet reageren op de vraag of het kabinet de kandidatuur van Neelie Kroes handhaaft als het Europees Parlement de Commissie afwijst omwille van Buttiglione. Het Parlement kan alleen de hele Commissie wegsturen en niet alleen een kandidaat. Zalm wees de suggestie van Harry van Bommel (SP) van de hand in Brussel een voorstel in te dienen om voortaan wel individuele kandidaten af te wijzen. "Dat is niet opgenomen in het grondwettelijk verdrag." Het ligt volgens de vice-premier 'nogal moeilijk' dat alsnog voor elkaar te krijgen.

[Copyright 2004, Novum]
http://www.nieuws.nl/bericht/4/30081

meneer Zalm, Nederland heeft ook medezeggenschap in de EU-regering, via bv. de Raad van Ministers... het is dus onzin om geen standpunt in te nemen in deze kwestie
  dinsdag 26 oktober 2004 @ 22:50:16 #36
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_22893144
Ik lees net op teletekst dat 2/3e van de liberale fractie tegen gaat stemmen, waardoor de hele commissie geveto'ed zou worden. Kijk, er zijn van die momenten dat je toch erg blij bent met de democratie
'Nuff said
pi_22894370
quote:
Barroso waarschuwt Europarlement voor crisis

12:33:00

epa
STRAATSBURG - José Manuel Barroso heeft vandaag aangegeven dat het Europees Parlement morgen maar beter akkoord gaat met de samenstelling van de nieuwe Europese Commissie. ,,Anders zou het parlement de Europese Unie in een ongekende crisis storten", aldus de aankomend voorzitter.

AANSLUITENDE DOSSIERS
Nieuwe Europese Commissie
Barroso liet de parlementsleden weten dat hij geen veranderingen zal aanbrengen in het door hem voorgedragen team, ondanks de grote bezwaren die het parlement heeft tegen de Italiaan Rocco Buttiglione, kandidaat voor het commissariaat van justitie en binnenlandse zaken. Vanwege Buttiglione's dubieuze persoonlijke opvattingen over homo's en alleenstaande moeders vinden veel parlementsleden dat hij geen commissariaat zou mogen bekleden waar burgerrechten en bestrijding van discriminatie onder vallen. Een stem tegen Buttiglione betekent volgens de EU-regels echter een stem tegen het hele 24-koppige team van Barroso.

,,Zo laat in de procedure nog wijzigingen aanbrengen zou meer politieke en institutionele problemen opwerpen dan oplossen", betoogde Barroso. ,,Misschien is mijn team niet perfect'', zei hij, maar ,,dan vraag ik u of er een team is in een van onze nationale regeringen dat we wel als perfect kunnen beschouwen? Ondanks de deels terechte kritiek is dit team uw vertrouwen waard", aldus Barroso.

Tegenstanders in het parlement, aangevoerd door de socialisten, toonden zich niet onder de indruk. De socialistische fractieleider Martin Schulz zei dat Barroso's redevoering hem allerminst vertrouwen had gegeven. Verder bestreed de Duitse parlementariër dat een verwerping van Barroso's team door het parlement de EU in een crisis zou werpen.

Ook de Liberaal-Democraten neigen ertoe de commissie weg te stemmen. Leider Graham Watson zei Buttiglione's eigen woorden aan te halen: ,,Wij zullen onze principes niet tegen ons geweten veranderen omdat dat politiek goed uitkomt."

De nieuwe Commissie moet maandag aantreden. Als het team van Barroso wordt weggestemd, blijft de demissionaire Commissie onder leiding van Romano Prodi de lopende zaken waarnemen. De kans dat dat gebeurt is zeker niet uitgesloten.

26/10/2004 - ap - sdg
http://www.standaard.be/n(...)1&articleID=GD69PJJQ

Barroso's huidige aanbieding dreigt het idd niet te gaan halen, ondanks zijn laatste aanbeveling
pi_22906250
Zelfs CDA nu tegen Buttiglione

Nu het Europarlement voorlopig niet zal stemmen over de voorgedragen Europese Commissie en beoogd voorzitter Barosso een vernieuwde ploeg heeft aangekondigd, lijken de dagen van homo-hater Buttiglione geteld. Zelfs uit het CDA komt nu opeens met kritiek op de Italiaan.

CDA-Europarlementariër Camiel Eurlings dringt er inmiddels ook op aan dat Buttiglione wordt vervangen. "Die man kan privé en zakelijk niet scheiden." De Italiaanse premier Berlusconi lijkt Buttiglioni inmiddels eveneens afvallig te worden. Volgens Italiaanse media zou de premier Buttiglioni in een telefoongesprek tevergeefs hebben gevraagd terug te treden.
Europees PvdA-voorman Van den Berg vindt dat het Nederlandse EU-voorzitterschap gefaald heeft "door zo lang achter de verkeerde kandidaten in de EC te staan". Nederland wil als voorzitter van de EU dit weekend een extra top over de situatie. Dan zijn de regeringsleiders tóch in Rome aanwezig vanwege de officiële ondertekening van de Europese Grondwet. Een onderzoek op www.standpunt.nl wijst uit dat een grote meerderheid van de Nederlanders Buttiglione ongeschikt vindt en niet in de Europese Commissie behoort te komen.

27 oktober 2004 - 10:27 uur
Bron: http://www.gaykrant.nl/


Prima ontwikkelingen!
Butt-mans
pi_22906467
Hebben die homo's niets beters te doen ofzo? Waarom moeten ze overal en altijd maar laten blijken dat ze o zo aanwezig zijn en geen andere mening dulden? Wat dat betreft vertonen ze nog behoorlijke fascistoide trekjes ook.
pi_22906507
Waar hèb je het over? Is Camiel Eurlings soms homoseksueel?
pi_22906539
Overigens dulden de meeste homoseksuelen wel andere meningen hoor. Ze vinden het alleen wat minder fijn als die andere meningen worden omgezet in discriminatie. Da's namelijk bij wet verboden.
pi_22906636
quote:
Op woensdag 27 oktober 2004 15:01 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Hebben die homo's niets beters te doen ofzo? Waarom moeten ze overal en altijd maar laten blijken dat ze o zo aanwezig zijn en geen andere mening dulden? Wat dat betreft vertonen ze nog behoorlijke fascistoide trekjes ook.
Butt-mans is ook anti vrouw hoor... Dat is wel oke volgens jou?
pi_22906724
quote:
Op woensdag 27 oktober 2004 15:08 schreef mineo39-76 het volgende:

[..]

Butt-mans is ook anti vrouw hoor... Dat is wel oke volgens jou?
Dat maakt die homo's nog vrouwonvriendelijk ook. Denken de homo's dat vrouwen zo minderwaardig zijn dat vrouwen niet voor zichzelf kunnen opkomen?
pi_22906809
For your information, Buttiglione is geen homoseksueel. Of mogen homoseksuelen volgens jou niet opkomen voor vrouwenrechten? Vrouwenemancipatie en homorechten gaan vaak hand in hand... Overigens is ongeveer 50% van de homoseksuelen ook vrouw.

[ Bericht 41% gewijzigd door Lupa_Solitaria op 27-10-2004 15:21:30 ]
pi_22906937
quote:
Op woensdag 27 oktober 2004 15:12 schreef KirmiziBeyaz het volgende:

[..]

Dat maakt die homo's nog vrouwonvriendelijk ook. Denken de homo's dat vrouwen zo minderwaardig zijn dat vrouwen niet voor zichzelf kunnen opkomen?
Dus omdat Buttiglione vrouwonvriendelijk maakt dat homos ook vrouwonvriendelijk omdat ze tegen discriminatie strijden??? Kirmizi-logica
pi_22907050
Ah, zit het zo. Ik geloof dat ik deze persoon maar beter kan negeren. Het slaat als een lul op een drumstel wat hij zegt.
pi_22908887
quote:
Op woensdag 27 oktober 2004 15:01 schreef KirmiziBeyaz het volgende:
Hebben die homo's niets beters te doen ofzo? Waarom moeten ze overal en altijd maar laten blijken dat ze o zo aanwezig zijn en geen andere mening dulden? Wat dat betreft vertonen ze nog behoorlijke fascistoide trekjes ook.
Hebben die intolerante gasten zoals deze poster niets beters te doen ofzo? Waarom moeten ze overal en altijd maar laten blijken dat ze o zo aanwezig zijn en geen andere mening dulden? Wat dat betreft vertonen ze nog behoorlijke fascistoide trekjes ook.
I still wave at the dots on the shore
I still beat my head against the wall
I still rage and wage my little war
I'm a shade...and easy to ignore
  woensdag 27 oktober 2004 @ 18:02:44 #48
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_22910656
quote:
Op woensdag 27 oktober 2004 15:02 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Waar hèb je het over? Is Camiel Eurlings soms homoseksueel?
Ik heb 'm er wel van verdacht... gewoon getrouwd, 1.3 kinderen, Opel Astra, maar ondertussen..!

Maar ik moet er niet aan denken

Maar: voor het Europees Parlement!
'Nuff said
pi_22911106
Weekendhomo wellicht. Ik vind 'm niet eens heel lelijk trouwens... Beetje truttig, maar hij lacht wel leuk. Zou best een goeie relnicht kunnen zijn in een roze string en met tepelpiercings.
pi_22911199
quote:
Op woensdag 27 oktober 2004 15:16 schreef Lupa_Solitaria het volgende:
Overigens is ongeveer 50% van de homoseksuelen ook vrouw.
klopt, maar Kirmey vindt vrouwen samen natuurlijk best wel ok !

[ Bericht 0% gewijzigd door het_fokschaap op 27-10-2004 18:53:20 ]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')