http://www.webwereld.nl/nav/trillian?19838quote:Site GroenLinks loopt vast na suv-poll
Vrijdag, 22 oktober 2004 - GroenLinks Nijmegen heeft een poll over het weren van terreinwagens van zijn site gehaald. Er werd zoveel gestemd dat de hele site vastliep.
Door Laurens VerhagenEmail de auteur
De gemeente Nijmegen haalde deze week het landelijk nieuws met het besluit een algeheel parkeerverbod in te stellen voor grote terreinwagens. Deze zouden veel te gevaarlijk zijn en te veel luchtverontreiniging veroorzaken. De raadsfractie van GroenLinks diende woensdag met succes een motie hierover in.
Vorige week pleitte de Tweede-Kamerfractie van GroenLinks al voor landelijke maatregelen tegen de 'PC Hooft-tractoren'. De 'aso-bakken' worden volgens de partij nauwelijks gebruikt voor het berijden van zwaar terrein. "Het zijn statussymbolen geworden", aldus fractievoorzitter Wouter van Eck.
Het leek de Nijmeegse afdeling van de partij een leuk idee een poll op zijn site aan het controversiële onderwerp te wijden. Deze ging donderdag online. Vrijdagochtend heeft de partij de peiling echter alweer van zijn site gehaald. Volgens deelnemers van het forum van Fok zou GroenLinks gerommeld hebben met de uitslag en na de commotie hierover de poll hebben laten verdwijnen.
'Kleinzielig'
Ook het weblog Geenstijl zegt zeker te weten dat de partij bewust heeft gerommeld met de poll. "De kleinzielige GL-ers vervalsten een poll waar voor- en tegenstanders konden stemmen over het SUV-verbod in de binnenstad."
Flauwekul, zegt GroenLinks-voorlichter Jan van der Meer. "We hebben de poll eraf moeten halen omdat de hele site er door vastliep." Van der Meer erkent dat de poll niet afdoende was beveiligd, zodat het eenvoudig was om via robotjes de server te overvoeren met stemmen.
De commentaren van opzet vermoedende internetters zijn ondertussen niet van de lucht. Hierbij vallen termen als 'communistische praktijken', 'landverraders' en 'valsheid in geschrifte'. "Lijkt meer op een dictatuur zo langzamerhand... Ik schaam mij voor dit land", aldus een van de Fok-lezers.
Och, mensen kunnen zelf toch ook nadenken? Als ik een topic open met als titel 'de mens creeert broeikaseffect' staat dat ook allerminst vast, terwijl dat waarschijnlijk ook geaccepteerd zou worden als titel.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:08 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Heel erg zelfs. Maar de oorzaak staat niet vast, en dit wordt gepresenteerd alsof dat wel zo is..
Deze, in de zin van de poll die jij nu plaatst?quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:18 schreef Sidekick het volgende:
Poll: Is deze poll vervalst?
Er zijn wetenschappelijke feiten die dat ondersteunen..quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:18 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Och, mensen kunnen zelf toch ook nadenken? Als ik een topic open met als titel 'de mens creeert broeikaseffect' staat dat ook allerminst vast, terwijl dat waarschijnlijk ook geaccepteerd zou worden als titel.
Jemig, dat gaat snel zeg. Er wordt een opmerking gemaakt hier op FOK!, dat wordt overgenomen door geenstijl. Ik quote geenstijl als bron en nu vervolgt webwereld met fok en geenstijl als bron naast GL.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:14 schreef zakjapannertje het volgende:
[..]
http://www.webwereld.nl/nav/trillian?19838
Natuurlijk wel... er ging iets mis met de software.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:18 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Och, mensen kunnen zelf toch ook nadenken? Als ik een topic open met als titel 'de mens creeert broeikaseffect' staat dat ook allerminst vast, terwijl dat waarschijnlijk ook geaccepteerd zou worden als titel.
Overigens is de optie waar bluesdude mee kwam een mogelijkheid, maar het biedt geen verklaring voor de geen mening stemmers. De meest waarschijnlijke mogelijkheid (in mijn ogen) is dat men er niet zo blij mee was.
LOL@Sidekick
Evenzovele die dat niet ondersteunen, er is geen sprake van een feit. Maar goed, dit topic gaat niet over het broeikaseffect.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:32 schreef Cheiron het volgende:
Er zijn wetenschappelijke feiten die dat ondersteunen..
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:18 schreef Sidekick het volgende:
Poll: Is deze poll vervalst?
Als je het zo onbelangrijk vind waarom dan een poll ...quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:18 schreef Sidekick het volgende:
Poll: Is deze poll vervalst?Ja Nee Geen idee/Geen mening
Tussenstand:
[afbeelding]
Ook een poll maken? Klik hier
Jij ' denkt ' teveel en roept dingen zonder enige informatica achtergrond..quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:33 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Natuurlijk wel... er ging iets mis met de software.
Ik zag direct een foutmelding staan toen ik die pagina kreeg.
Ik denk dat de software zelf die foutmelding op de site zette...
Het grote aantal geenmeningstemmers en het grote aantal totaalstemmers van 10.000 vond ik erg onwaarschijnlijk ...
En dat met een tempo van 5 tot 10 per minuut.
Een andere mogelijkheid is dat rechtse hackertjes de boel vernaggelden.
Ik vind het dom dat mensen denken dat GL zo dom was zó opvallend te klooien..
De hele affaire toont wel de uiterst subjectieve gretigheid van een aantal fokusers.
De vervalsing van de waarheid komt van gefrustreerd rechts....
Koop morgen een krantje .. hetzelfde truukje willen ze in Amsterdam gaan herhalen.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:32 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Jemig, dat gaat snel zeg. Er wordt een opmerking gemaakt hier op FOK!, dat wordt overgenomen door geenstijl. Ik quote geenstijl als bron en nu vervolgt webwereld met fok en geenstijl als bron naast GL.
Hoe kan een staking uberhaupt serieus worden genomen als door alle belanghebbenden aan de zijde van de vakbonden wordt opgeroepen massaal te gaan staken?quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 14:40 schreef Basp1 het volgende:
Mensen willen jullie dit nu echt nog serieus gaan bediscusieren. Hoe serieus is een poll uberhaubt nog te nemen als er op een site als fok een oproep gedaan wordt om maar vooral tegen te gaan stemmen op een onbekende groenlinks site. En dan nu gaan janken dat groenlinks de uitslag beinvloed heeft in de andere richting. Een beetje heel kinderachtig hoor.
Het mooiste was nog dat hij totaal onvoorbereid werd geënterviewd en sneer na sneer kreeg van een jurist.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 16:41 schreef hace_x het volgende:
Oh mijn god, die type-fout bij het Profiel van wethouder Wouter van Eck!!
Ik citeer:
" Lid commissie Wek en inkomen "
WEK en inkomen! Hahahaha! Ja voor een uitkering wakker worden lukt nog wel ;-)
Hoi,
Ja. En mensen in dit topic natuurlijk nietquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 14:25 schreef Koos Voos het volgende:
[afbeelding]
Groen Links (en de PvdA) in Nijmegen zijn erg triest bezig.
Die titel getuigt al van ondeskundigheid.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 15:32 schreef Cheiron het volgende:
[..]
Er zijn wetenschappelijke feiten die dat ondersteunen..
Ik vond "Lijkt meer op een dictatuur zo langzamerhand... Ik schaam mij voor dit land." een typerende uitspraak in dat topic.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 17:15 schreef Verbal het volgende:
Ja. En mensen in dit topic natuurlijk niet
Zelden zo'n kinderachtig stelletje huilies bij elkaar gezien
Om de zaak dan nog wat te fatsoeneren kan GroenLinks vervolgens besluiten dat de benaming PC Hooft-tractoren een zeer vergezochte is daar de PC Hooftstraat de ruimte voor noch het aanzicht van de betreffende vervoersmiddelen biedt.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 14:36 schreef Cheiron het volgende:
Dat hoef ik helemaal niet uit te leggen. Maar omdat Geenstijl (van alle bronnen..) iets zegt hoef je dat nog niet als waarheid aan te nemen. Wat ook kan: geenstijl verneukt de GL poll, en zet een nieuwsbericht op om GL zwart te maken. GL haalt dan die poll weg (logisch) Net zo goed mogelijk.
Maar ja, dan kun je niet modieus GL bashen he..
Verder had GL ook gewoon kunnen beslissen dat een poll niet het juiste middel was.
De geitenwollensokken in Nijmegen trekken zich terug...quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 21:27 schreef Cheiron het volgende:
"De ruimte voor noch het aanzicht van de ..."
Uhu.. erg begrijpelijk. Heel stoer dat je GL en geitenwollensokken associeert. Origineel ook. Zelfbedacht?
Ik zie in ieder geval het punt van je eerste alinea niet. Over de tweede, och elke partij heeft zn minder kanten. De VVD graait graag geld bij de armen weg om het aan hun vriendjes te geven, D66 weigert een eigen mening te vormen, PVDA zeurt wel, maar hebben tot voor kort gewoon meegeregeerd, en het CDA heeft geen visie.
Ja, ze zijn eigenlijk heel jaloersquote:Op vrijdag 22 oktober 2004 22:34 schreef Jalu het volgende:
Eigenlijk doet me de hele Nijmeegse SUV vs. Groen Links zaak een beetje denken aan die reclame voor de Peugeot 307, waarbij je als laatste een concertvleugel op een 307 ziet vallen. Je hoort dan de slogan van die reclame:"Kinderachtig hoor, jaloezie".
Zeer toepasselijk.
Waarvan aktequote:
Dat Groen Links een partij is van mensen die anderen hun fortuin (no pun intended) niet gunnen...quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 22:47 schreef kingmob het volgende:
[..]
Ja, ze zijn eigenlijk heel jaloers. Wat denk je nou zelf...
Het gaat erover dat een partij, dat zichzelf op de borst slaat over mensenrechten, democratie en eerlijke verhoudingen tussen de burger en de overheid, zo kinderachtig is om een eigen gestarte democratische poll te saboteren.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 14:23 schreef Sidekick het volgende:
De poll is inderdaad vervalst. Duizenden mensen die s'avonds gaan stemmen op een internetpoll op de site van Groenlinks in Nijmegen is onmogelijk.
Maar verder lig ik er niet wakker van. Waar hebben we het over.
Ik herhaal: Waar hebben we het in godsnaam over.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 20:51 schreef Flumina het volgende:
[..]
Het gaat erover dat een partij, dat zichzelf op de borst slaat over mensenrechten, democratie en eerlijke verhoudingen tussen de burger en de overheid, zo kinderachtig is om een eigen gestarte democratische poll te saboteren.
Nee, zelf ervaren toen ik in het welzijnssector werkte.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 21:27 schreef Cheiron het volgende:
"De ruimte voor noch het aanzicht van de ..."
Uhu.. erg begrijpelijk. Heel stoer dat je GL en geitenwollensokken associeert. Origineel ook. Zelfbedacht?
Wat had je graag verduidelijkt willen zien?quote:Ik zie in ieder geval het punt van je eerste alinea niet.
Laat ik nu gedacht hebben dat ze slechts 'hun vrinden' geld wensten te besparen? Je kunt nu eenmaal geen geld weggraaien waar dat niet verdiend wordt...quote:Over de tweede, och elke partij heeft zn minder kanten. De VVD graait graag geld bij de armen weg om het aan hun vriendjes te geven
Ik vind Boris anders behoorlijk helder sinds zijn partij ook bestuurlijke verantwoordelijkheid draagt in een tijd dat er niet of nauwelijks iets te verdelen is.quote:, D66 weigert een eigen mening te vormen,
De PvdA houdt zich op aan de zijlijn en laat het voetvolk van de FNV de kastanjes uit het vuur halen.quote:PVDA zeurt wel, maar hebben tot voor kort gewoon meegeregeerd,
Anders en beter. Pleidooi voor een andere aanpak in de politiek vanuit een Christen-democratische visie op de samenleving, overheid en politiek is al sinds april 2002 schriftelijk verkrijgbaar. Daarin staat geïnspireerd door Etzioni, MacIntyre, Selznick en Zijderveld het huidige kabinetsbeleid aardig toegelicht en wordt eveneens teruggeblikt op de daaraan voorafgaande jaren van de 'paarse éénpartijstaat' (geen term die Balkenende hanteerde). Balkenende beschrijft Dat het CDA de armoedeval wenst aan te pakken die mensen gevangen houdt in een uitkering door werken lonender te maken. Tevens zette Balkenende en beeld neer van de overheid als bemoeial die mensen aanzet tot passiviteit in plaats van hen te bepalen bij meer eigen verantwoordelijkheid door een beroep te blijven doen op het eigen probleemoplossende vermogen van mensen.quote:en het CDA heeft geen visie.
Hij schrijft inderdaad net zo maar je komt minder wolligheid tegen omdat hij in zijn eigen pleidooi minder alert hoeft te zijn op scherpe vragen die hem politiek krediet kunnen kosten. Verder hoef je minder alert te blijven als je Balkenende leest omdat je zijn zinnen gewoon weer even kunt herlezen als je de draad kwijt mocht raken. Ik vind dit boekje gewoon een aanrader. Zeker ook voor degenen die Balkenende en zijn CDA wensen af te rekenen op de pretenties voorafgaand aan de verkiezingsoverwinning van 2002.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 21:38 schreef PJORourke het volgende:
Schrijft hij net zo wollig als hij praat, Sjun? Het lijkt me op zich wel interessant maar als hij slecht schrijft vrees ik dat ik in slaap dreig te vallen.
Je hebt er ook wel goede onder...quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 21:43 schreef _The_General_ het volgende:
Groenlinks, wat is dat toch een lachtertje,
Ik kan wel mijn standunt herhalen, maar als mensen het niet in één keer begrijpen, begrijpen ze het nooit.quote:Op zaterdag 23 oktober 2004 21:07 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Ik herhaal: Waar hebben we het in godsnaam over.
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 14:24 schreef Pracissor het volgende:
Welkom in de wereld, this is groenlinks!
quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 14:00 schreef Cheiron het volgende:
Yes, goede journalistiek. Roddel en achterklap als feiten presenteren.
Kom op zeg... Als je niet inziet dat dit een vervalste poll is, en werkelijk gelooft dat het hier om verzonnen feiten gaat, hou je jezelf voor de gek...quote:Op zondag 24 oktober 2004 15:47 schreef lenin het volgende:
[..]
![]()
![]()
Er waren toen een hoop mensen actief op POL-SC en die hebben het allemaal zien gebeuren.quote:Op vrijdag 22 oktober 2004 14:17 schreef Shivo het volgende:
Waarom zou dit niet kunnen? Bij geenstijl hebben ze duidelijk geen enkele kaas van statistiek gegeten met die domme opmerking 'statistisch zo goed als onmogelijk'. Ik denk dat GL gewoon een eerlijke poll heeft gehad en dat er in het begin gewoon nog maar weinig mensen gestemd hadden. Geenstijl profileert zich zoals gewoonlijk weer als de telegraaf onder de webloggers.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |