Latino ook denk ikquote:Op maandag 18 oktober 2004 13:59 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Ik heb het meer over zijn prestaties toen hij nog niet in Nederland speelde.
Daar heb ik niets van gezien maar afgeleid van wat veel media schreven dacht ik dat 'ie wel een paar aardige wedstrijden had gespeeldquote:Op maandag 18 oktober 2004 14:03 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Latino ook denk ik
quote:18/10/2004 - Bijna 10 miljoen euro winst; aandeel opent lager
(Van onze verslaggever RvN)
Ajax kwam vandaag met haar jaarcijfers over het afgelopen boekjaar. Na een verlies van 4 miljoen euro een jaar geleden, behaalde het nu een netto resultaat van 9,8 miljoen positief. De omzet daalde echter met 12,3 miljoen naar 64,2 miljoen. Minder ging het met de opbrengst uit recettes vanwege de vroege uitschakeling in de Champions League en teruglopende inkomsten uit kaartverkoop voor beker en competitie. Ook daalde de waarde van de spelers op de balans door afschrijvingen met ruim 15 miljoen. De winst kwam met zo´n 25 miljoen bijna totaal door verkopen van o.a. Chivu en Mido. Verkopen van Zlatan en Pasanen worden pas volgend jaar in de winst meegenomen aangezien zij buiten het afgelopen boekjaar vielen.
Als reactie op de cijfers daalde het aandeel, waarin voor de bekendmaking om 11 uur niet in gehandeld kon worden met 30 cent, zo´n 3%.
quote:18/10/2004 - Ajax keert dividend uit
(Van onze verslaggever RvN)
Nu Ajax weer winst maakt, zal Ajax ook weer dividend uit gaan keren aan de aandeelhouders. Per aandeel zal 0,14 euro uitbetaald worden als dividend. Van Eijden sprak verder de verwachting uit dat de inkomsten uit tv-rechten in de toekomst weer zullen gaan stijgen door alle nieuwe ontwikkelingen in de media.
eindelijk eens wijze woorden van Koemanquote:In het door hem gearrangeerde groepsgesprek van gisterochtend hield Ronald Koeman zijn spelers voor bij wat voor een club ze eigenlijk spelen.
Ajax is geen gewone club, zo heeft hij achter gesloten deuren benadrukt. Het is een club waar winnen gewoon is en verliezen niet bestaat. En áls er gewonnen wordt, dan moet dat met mooi voetbal gebeuren.
Zo lang mooi voetbal ver te zoeken is bij Ajax en er bovendien óók nog verloren wordt, is de Arena een spookhuis. Daar moeten zijn spelers maar aan wennen, vindt Koeman, het hoort bij de club. Het maakt Ajax voor een jonge voetballer ook tot een moeilijkere werkgever dan PSV en Feyenoord.
Koeman zag zijn voormalige clubs PSV en Feyenoord wedstrijden winnen, waar niemand vervelend over deed, maar van een lelijkheid waar in Amsterdam moord en brand over geschreeuwd zou worden. Daar las hij nooit een kritisch woord over. Maar dat weet hij; aan Ajax worden hogere normen gesteld. Koeman wees er ook nog op dat zijn spelers samen uit de tijdelijke depressie moeten zien te komen. In dat proces mag Heitinga best Lobont eens op zijn lazer geven. Het gedonder tussen Sonck en Sneijder vond hij echter niet kunnen. Het kwam een tikje respectloos over.
Ach wijze woorden... het is nogal een open deur eigenlijk.quote:Op maandag 18 oktober 2004 14:30 schreef The_Hives het volgende:
en in het rijtje, nog meer quotes:
[..]
eindelijk eens wijze woorden van Koeman
kloptquote:Op maandag 18 oktober 2004 14:55 schreef Mar10Segovia het volgende:
[..]
Ach wijze woorden... het is nogal een open deur eigenlijk.
Kan je pas beoordelen als Feyenoord ook een dip heeft gehad.quote:Op maandag 18 oktober 2004 13:41 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Feyenoord heeft een betere aanval.
Alleen Rosales kan aardig voetballen als ik de verhalen moet geloven.
Wat maar weer eens aantoont dat hij geen ballen heeft. Hij had de kans om Sneijder eens stevig aan te pakken, nu is het slechts respectloosquote:Het kwam een tikje respectloos over.
quote:Arie van Eijden: 'Ajax gaat zich versterken'
18/10/2004 15:08
Voor Ronald Koeman is het te hopen dat hij het nog mag meemaken, want Ajax zal zich in de winterstop gaan versterken. Algemeen directeur Arie van Eijden maakte dat maandag op een persconferentie bekend.
De sportief geplaagde club kon ondanks de malaise goede winstcijfers bekendmaken. De club maakte over het het voorbije boekjaar een winst van 9,8 miljoen euro. Van Eijden maakte tegelijkertijd bovendien bekend dat de club binnenkort zal gaan investeren in spelers.
'Wij willen onze spelersgroep op adequate wijze aanvullen', zo liet de algemeen directeur weten. 'We beseffen dat het nodig is om onze selectie op peil te houden.'
Een maandje geleden bestond er in de Ajax-top nog onduidelijkheid over de kwaliteit van de selectie en dus de na te streven doelen. Technisch directeur Louis van Gaal meende dat Ajax de halve finale van de Champions League wel kon halen, terwijl trainer Ronald Koeman het daar bepaald niet mee eens was.
noem eens wat haalbare namenquote:Op maandag 18 oktober 2004 16:04 schreef Nyluzzz het volgende:
Dat mag ook wel want met deze spelers doorgaan zonder versterkingen is ongeveer hetzelfde als zelfmoord. Maar het zullen wel jonge speler(s) worden en Ajax heeft juist ervaren spelers nodig.
Als ik zo naar de cijfers kijk zal Ajax elk jaar toch één of twee spelers moeten verkopen om niet weer in de rode cijfers te duikelen. de spelersverkoop leverde 25 miljoen op en de winst is nauwelijks 10 miljoen. Er is dus en te kort van 15 miljoen. Het geld van de verkoop van Zlatan kan dus niet eens geïnvesteerd worden...quote:Op maandag 18 oktober 2004 14:08 schreef JaWi het volgende:
Aandelen winst Ajax
Als De Graafschap Escude er voor terug neemt, vind ik alles best.quote:Op maandag 18 oktober 2004 16:16 schreef cultheld het volgende:
Ik weet nog een goede verdediger voor Ajax![]()
Dave Bus
Paul Bosvelt, Denny Landzaat, Petri Pasanen, Yakubu.quote:Op maandag 18 oktober 2004 16:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
noem eens wat haalbare namen
Pasanen en Yakubu zou kunnen de rest nooit nietquote:Op maandag 18 oktober 2004 16:23 schreef Nyluzzz het volgende:
[..]
Paul Bosvelt, Denny Landzaat, Petri Pasanen, Yakubu.
En Morientes.
Paul Bosvelt is een Feyenoorder, Pasanen speelt nu bij een betere club, Morientes komt nooit en te nimmer naar Ajax, Landzaat zou kunnen maar er zijn meer clubs in de race voor hem en dan blijft Yakubu overquote:Op maandag 18 oktober 2004 16:23 schreef Nyluzzz het volgende:
[..]
Paul Bosvelt, Denny Landzaat, Petri Pasanen, Yakubu.
En Morientes.
*kuch*NAC*kuch*quote:Op maandag 18 oktober 2004 16:14 schreef Frenkie het volgende:
[..]
Ow ja en voor die pipi die zat te zeuren over PSV. De Eindhovenaren wonnen wel van AZ én Heerenveen. En beide keren met ruime cijfers. Goed spel of niet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |