Hij is helumaal nie een kloon vammijquote:Op vrijdag 15 oktober 2004 20:50 schreef Harry_Sack het volgende:
ik vind caldinges maar een klojo dat hij dit niet op waarde weet te schatten..
Ik heb een vlammenwerper, kettingzaag, dubbelloopsjachtgeweer en een woordenboek. Meet my argumentsquote:Op vrijdag 15 oktober 2004 20:46 schreef Insomaniac het volgende:
"Ik lees hemaal nooit boeken. ik vint als je de film ook kan kijken waarom zou je dan de boek lezen? en als er geen film mee is gemaakt dan was het ook niet een leuk boek anders zouden ze er wel een film mee hebben gemaakt."
Logica van de bovenste plank. Haal dat maar met argumenten onderuit..
Halo. Ben jei ook van fan Gneis? Ik vint Gneis wel ale goeide dinge zegenquote:Op vrijdag 15 oktober 2004 21:02 schreef miss_bleu het volgende:
nieuwe hype!!
ROFLMAOquote:Door Gneis - zondag 8 augustus 2004 @ 16:17
Pff die skinheds zijn gewoon rasisten die niet goed kaas gegeten hebben van de situatie. ik vint ook wel dat er kriminele buitenlandse nederlanders zijn en dat hun moetten leren om niet te pikken van ander mensen maar ik vint het niet leuk als ze dan zomaar mensen waarvan hun niet weten of ze wel slechte mensen zijn in elkaar kikken met hun vierren tegen een. waarscheinlek zijn ze gerwoon bang van omdat de onopgelijde buiterlanders nog slimmer zijn als hun zijn.
Maar goed dat dacht ik van Meki ook in het begin.quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 21:34 schreef DrWolffenstein het volgende:
Het lijkt op een kind van ongeveer 9 á 10 jaar oud die de computer heeft ontdekt. In ieder ander geval is dit zééér zielig.
* mail verstuurdquote:Op vrijdag 15 oktober 2004 22:16 schreef Tessje het volgende:
waar is onze grootte friend?
Tank joe.quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 23:56 schreef PJORourke het volgende:
Genijaal, meot ik je nagvne, berens
2e bericht op het forum ooit van Gneisquote:Op vrijdag 15 oktober 2004 23:44 schreef Gneis het volgende:
ik vint dit een raarre web site hij lijkt een beetje op fok met zijn naam maar er staat geen niewsberihcten op dit web site
ik snap niet zo goed wat julie zo grapig vinden eigelijk
als wanneer het soms is om mijn speling dan vint ik dat julie gewoon op de inhoudelijkhijd vammijn reakties moeten kijken implaats van mijn spelingsfouten te verbeterren altijt
Ik gok dezelfde als van meki.quote:Op vrijdag 15 oktober 2004 23:45 schreef Tessje het volgende:
Van wie is deze kloon?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |