das wel waar.quote:Op woensdag 1 december 2004 18:20 schreef Ouwesok het volgende:
[..]
Ik vind het altijd nog beter klinken dan 'shoot' .
ik zou zeggen, vooral blijven proberen (en posten) en niet bang zijn misschien een foto 10-20 keer opnieuw te moeten doenquote:Op donderdag 2 december 2004 22:29 schreef Sealight het volgende:
Danku, sja van dat oog, dat krijg je als je foto's van jezelf maakt... net niet goed gericht dus
quote:Op woensdag 1 december 2004 20:17 schreef Sealight het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Is het wat? Adviezen zijn welkom!
is ie z'n neus nou aan het snuiten?quote:
dat vond ik nou juist leuk, anders krijg je weer zo'n standaard portretquote:Op woensdag 9 maart 2005 05:26 schreef Xilantof het volgende:
[..]
is ie z'n neus nou aan het snuiten?
m.a.w.: beetje ongelukkig die hand daar...
Niks aan te merken op te technische aspecten. Je model is een mooi meisje! En hier komt de "maar": Ze ziet er (op foto 5 na) moeilijk ongeinteresseerd uit! Probeer tijdens het fotograferen meer te communiceren met je model. Een goede grap heeft meer prioriteit dan een extra foto, en als je dat principe hanteerd, zul je zeker meer spontaniteit in je foto's krijgen...quote:Op dinsdag 30 november 2004 20:31 schreef Xilantof het volgende:
11 foto's
de eerste is al een keer geshowed hier:
1:
[afbeelding]
2:
[afbeelding]
3:
[afbeelding]
4:
[afbeelding]
5:
[afbeelding]
6:
[afbeelding]
7:
[afbeelding]
8: "kijk eens boven je!"
[afbeelding]
9:
[afbeelding]
10: "thinking of ..."
[afbeelding]
11:
[afbeelding]
wat commentaar vanmezelf op mezelf:
de belichting, kleuren, en scherpte... deze 3 zijn af en toe beetje "niet fijn"
verder veel oefenen
veel oefenen en experimenterenquote:Op donderdag 10 maart 2005 19:28 schreef Esto het volgende:
Wauw!! Mooie foto's hier... Ik vind het zelf ook erg leuk om foto's te maken en dingen uit te proberen, maar het licht en schaduw lukt mij nooit zo echt.... Hier zie ik dat wel!
Hoe doen jullie dat toch!?!?!Veel oefenen ofzoiets?
Okequote:Op vrijdag 11 maart 2005 17:59 schreef eeenuitduizend het volgende:
[..]
veel oefenen en experimenteren
Is dit ook het portret waar internationale interesse voor was? (zoals in de slowchat stond te lezen?)quote:Op vrijdag 11 maart 2005 19:52 schreef American_Nightmare het volgende:
[afbeelding]
Ook maar eens een bijdrage leveren dan. Vorig weekend genomen.
Nee dat was de leeuw.quote:Op vrijdag 11 maart 2005 23:22 schreef Astridj0h het volgende:
[..]
Is dit ook het portret waar internationale interesse voor was? (zoals in de slowchat stond te lezen?)
[..]
Nee hoorquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |