Ik maak wel meer fouten... (HGHquote:Op vrijdag 8 oktober 2004 22:55 schreef babette21 het volgende:
Die moeder werd gespeeld door Esther Eva Verkaaik
edit: dit is volgens mij de eerste keer dat we Iwan op 'n foutje hebben kunnen betrappen
W8 ff, dan trek ik mijn jas aan en dan ga ik met je mee.quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 22:58 schreef babette21 het volgende:
* Babette gaat nog ff naar de Galaxy....
oh nee, er zijn meer plekken op aard waar gefeest kan worden!!
Anyway:en slaap lekker straks
![]()
Babette heeft een stalker.quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 23:04 schreef weet_ik_veel het volgende:
W8 ff, dan trek ik mijn jas aan en dan ga ik met je mee.
vergeet je petje niet...quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 23:04 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
W8 ff, dan trek ik mijn jas aan en dan ga ik met je mee.
En mijn periscoop.quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 23:06 schreef dunn0w het volgende:
vergeet je petje niet...![]()
En je gekleurde jack met een tijgeropdruk?quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 23:07 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
En mijn periscoop.
Moet ik ook Hillards gekookte ogen hebben?quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 23:11 schreef dunn0w het volgende:
En je gekleurde jack met een tijgeropdruk?
varkensogen zijn ook okequote:Op vrijdag 8 oktober 2004 23:12 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Moet ik ook Hillards gekookte ogen hebben?
Jake, leuke jongen volgens de Iris-norm:)quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 21:57 schreef weet_ik_veel het volgende:
Wup, help eens effe!
We zoeken een foto van een knakker met een spitse kop, een neus als een blikopener, oren als een bloemkool en een stem van een relnicht.
LOL, ja het janktalent zullen we nu moeten gaan missenquote:Op zaterdag 9 oktober 2004 02:18 schreef weet_ik_veel het volgende:
Wupster: als ik naar de collage kijk, begin ik spontaan te janken. Wat een krokodillentranen!
Misschien zien we Joost nog eens huilen als een makaak? Dat deed hij toen Lizzy 'm wilde verlaten, omdat hij met Nico de Beer was vreemdgegaan en hij 't had toegegeven, nadat hij door Lizzy werd betrapt.quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 02:44 schreef Wup het volgende:
LOL, ja het janktalent zullen we nu moeten gaan missen
Joost is altijd al een onooglijk monstertje maar toen.... oei ....quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 02:54 schreef weet_ik_veel het volgende:
Misschien zien we Joost nog eens huilen als een makaak? Dat deed hij toen Lizzy 'm wilde verlaten, omdat hij met Nico de Beer was vreemdgegaan en hij 't had toegegeven, nadat hij door Lizzy werd betrapt.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 21:33 schreef babette21 het volgende:
ik dacht al: ik mis die gekke zin over Kyra die "ontdekt" dat Shirina op Bram geilt....
daar erger ik me elke keer aan, omdat dat natuurlijk oud nieuws is voor Kyra.
oftewel: de verhaaltjes kloppen weer eens niet!!
dat hebben we toch ook al gehad?quote:Vrijdag 15 oktober
Ilyas vertelt Tonnie dat Claire hem verdenkt van de morfinediefstal.
Iwan kan je 1 of 2 dagen van te voren nog eens een seintje geven,quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 00:04 schreef Iwan1976 het volgende:
Hidde Maas speelt op vrijdag 12 november 2004 een gastrol in de EO politieserie 'Missie Warmoesstraat'.
De aflevering draagt de titel 'De duivel van Veghel'. (NL1, 19:30-20:00u)
Gezellie!!!!!!quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 21:48 schreef weet_ik_veel het volgende:
[..]
Pberends, wat vind jij van het volgende?
Wij gaan een keer naar de set. Ik krijg Petra Kagchelland en Nikkie Plessen en jij krijgt Kristina en Jasmine.
Samen rossen we Bram in elkaar.
Als Joyce_en_Roxylovertje, die vandaag een kuthumeur heeft, ook meegaat, mag zij met Joyce .... kletsen.
quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 22:18 schreef babette21 het volgende:
[..]
samengevat:
WIV valt op oersaaie, mannelijke, irritante vrouwen die niet kunnen zingen (oh ja: in roze ondergoed)
quote:Op zaterdag 9 oktober 2004 00:04 schreef Iwan1976 het volgende:
[afbeelding]
Hidde Maas speelt op vrijdag 12 november 2004 een gastrol in de EO politieserie 'Missie Warmoesstraat'.
De aflevering draagt de titel 'De duivel van Veghel'. (NL1, 19:30-20:00u)
[afbeelding]
Hidde Maas in de cel
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |