THE BITCH IS BACKquote:Op woensdag 6 oktober 2004 23:59 schreef Dutch_Courage het volgende:
Ik heb een keer een Nederlandse korte film gezien waarin een opblaaspop wraak ging nemen op haar eigenaar/gebruiker. Dat was echt bagger. Geen idee hoe die heette.
Die is echt wel stompzinnig slecht en daardoor grappig. Ik heb ooit die dvd gehuurd met die korte Nederlandse horror-films erop. Sommige filmpjes waren toch best vermakelijk.quote:
Verw8 een bloempje over een wekie of zoquote:Op donderdag 7 oktober 2004 23:19 schreef Wepeel2 het volgende:
Ik kan Cheerleader Ninja's trouwens niet vinden.Zou je eventueel binnenkort een keer een zaadje kunnen strooien KQ?
![]()
Ik zal regelmatig door de tuin wandelen om het in de gaten te houden.quote:Op vrijdag 8 oktober 2004 00:04 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
Verw8 een bloempje over een wekie of zo
![]()
Heb je een review of wat screenshots van Q?quote:Op maandag 11 oktober 2004 22:50 schreef kinky_queen het volgende:
GARUDA
Hele leuke monsterfilm in de trent van Q en GODZILLA over een eeuwenoud vogelmonster wat honger heeft. Voor diegene die zich er aan storen... het monster is goed gemaakt
Q was nog leuker eigenlijk, maar ja, dat is mischien ook wel de leukste monsterfilm ooit samen met KING KONG
[afbeelding]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Toch is er een sequel die met stip mijn top 5 wanted movies binnen is gevlogen![]()
Deze heb ik vanavond gezien. Zoals al gepost in het Welke-film.. topic :quote:Op zondag 17 oktober 2004 14:42 schreef kinky_queen het volgende:
DRACULA, THE DIRTY OLD MAN
Graaf Dracula verzameld blote dames die als een idioot kunnen rondrennen in een grot.
Dracula heeft hierbij hulp van een man die af en toe in een weerwolf veranderd en de dames naar hem toe brengt nadat ze door hem zijn versiert
![]()
Alles is hartstikke geestig en er is veel bloot, nonsense en kolderieke scenes waarvan ik het id heb dat de originele soundtrack is vervangen
Als Dracula 'opstaat' uit zijn kist kraamt hij dingen uit als:"Aai hef toe kol an interioer dekkoereettoer"
quote:Dracula, Dirty Old Man (1969)
Bizarre soft-erotische film over Count Dracula die in zijn grot naakte vrouwen verzamelt. Om deze vrouwen ontvoeren heeft Dracula een onschuldige makelaar in Wolfman verandert. Het schijnt dat de audiokwaliteit van deze film na opname zo slecht was, dat ze vrijwel de complete dialoog opnieuw hebben ingesproken. Dit is echter met zo'n onzinnige, droge humor gedaan dat de film eigenlijk compleet gedragen wordt door de nasynchronisatie. De film wordt niet meteen geweldig, maar is zeker de moeite waard om eens te kijken voor de gemiddelde b-filmliefhebber. De constante bluesy easy-listening-muziek op de achtergrond begint verbazingwekkend snel te wennen overigens.
"I'm Count Dracula. Which is Alucard spelled backwards. You may call me Ally.....................yes."
die heb ik ook gezien, hij is leuk! vooral aangezien de acteur die JFK speelt zwart isquote:Op woensdag 10 november 2004 19:35 schreef Alienbeerhunter het volgende:
Heb hem nog niet gezien...maar deze film zal me bijzonder gaan boeien.....vriend van me
krijgt hem binnenkort binnen uit Amerika
BUBBA HOTEP!!! alternate reality waarin een oude John F. Kennedy en Elvis Presley niet
voortijdig ons hebben verlaten, vervolgens in hun bejaardenhuis de strijd aangaan met een
slechte Egyptische Demoon!!!!!
Bij voorbaat al een klassieker in het baggerfilm genre!!!!!![]()
Hij ligt al een maand hier thuis, en ik heb nog steeds geen kans gehad om hem helemaal te zien...quote:Op woensdag 10 november 2004 20:04 schreef NgInE het volgende:
[..]
die heb ik ook gezien, hij is leuk! vooral aangezien de acteur die JFK speelt zwart isen natuurlijk Bruce Campell als Elvis!
Wat een pure bagger iddquote:Op woensdag 17 november 2004 17:39 schreef kinky_queen het volgende:
FRANKENFISH
Men neme een Jabba the Hutt, verkleinen hem met een 1/3 voegen een razende bloeddorstigheid, grote vlijmscherpe tanden en een stel vinnen toe en je heb een Frankenfish.
Prachtige b-film met heerlijke vertolkingen, lekkere gory killings en ontzettend onovertuigende moordenaars
![]()
Een aanschaf waard als hij in de knakenbakken beland is
[afbeelding]
ieuw! geinig ja!quote:Op zaterdag 4 december 2004 21:22 schreef SaintOfKillers het volgende:
Zoals vermeld in een ander topic:
Squirm
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
Film over vrij boze wormen. Het begin is dodelijk saai, maar op 't einde krijg je prettige scènes zoals hierboven.
Die roeleert!quote:
tis toch een guilty pleasure topic?quote:Op vrijdag 7 januari 2005 01:31 schreef Shogo het volgende:
Vind je die echt waardig voor het baggerfilm topic?
Goddamned ik probeer nogsteeds dees film ergens vandaan te halenquote:Op dinsdag 12 oktober 2004 22:39 schreef kinky_queen het volgende:
FRAUEN FUR ZELLENBLOCK 9
WOMEN IN CELLBLOCK 9
Een aantal dames worden opgepakt vanwege mensensmokkel door een onbekende organisatie, die de dames opsluit, vanaf dat moment zijn de dames naakt, en we zitten pas op 10 min.
![]()
Jesus Franco is da man!!
[afbeelding]
Een film met chronisch blote wijven, martelingen die idioot lachwekkend zijn en volop lesbische aktie, en natuurlijk een sadistische kampbewaakster maakt dit tot een typische Franco fillm
![]()
Hmm.. heeft Ozzy Osbourne model gestaan voor die hoes ?quote:Op dinsdag 25 januari 2005 14:32 schreef kinky_queen het volgende:
LES DEMONS
THE SEX DEMONS/DIE NONNEN VON CLICHY
..
Meer plaatjes
[afbeelding]
Ik meende dat Gammera juist de 'goede' was.quote:Op maandag 31 januari 2005 14:07 schreef kinky_queen het volgende:
DAIKAIJU GAMERA
GAMMERA- THE INVINCIBLE
Tokyo wordt weer eens met de grond gelijk gemaakt, deze x is het een gigantische vuurspugende vliegende schildpad met straalaandrijving]
Gezien hoor, tijdje terug alquote:Op zaterdag 5 februari 2005 21:15 schreef Wepeel2 het volgende:
Wel een aanrader Kinky, tenminste als je hem nog niet gezien hebt.
Ik vond deze wel grappig.quote:Op donderdag 10 februari 2005 06:36 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
Gezien hoor, tijdje terug al
[afbeelding]
Ik had eigenlijk ook niet anders verwacht.quote:Op donderdag 10 februari 2005 06:36 schreef kinky_queen het volgende:
[..]
Gezien hoor, tijdje terug al
[afbeelding]
Ik moet meteen een zinnetje van The Bloodhound Gang denken:quote:Op vrijdag 11 februari 2005 21:47 schreef kinky_queen het volgende:
Precies wat je denkt dat het is.
STARBALLZ
[afbeelding]
They should have titled this "Good luck guys"![]()
NEW YORK (AP) - The producer of an animated pornographic movie has filed a $140
million lawsuit accusing "Star Wars" creator George Lucas of libel.
The lawsuit, filed in Manhattan's state Supreme Court, alleges that a
spokeswoman for Lucas accused the producer of "Starballz" of creating
pornographic cartoons aimed at children.
"Starballz" is an explicit sex parody of outer space adventure movies.
Media Market Group, the movie's producer, says the film is intended for adults
only and will not be distributed to children.
The MMG lawsuit follows unsuccessful legal action by Lucas in California in
January. A federal judge in Oakland threw out a lawsuit in which Lucas alleged
that "Starballz" used intellectual property from "Star Wars" without
authorization and in an offensive manner.
The hero of "Starballz" travels the galaxy looking for sex. The movie has
characters with risque names that might remind "Star Wars" series fans of
characters from the Lucas films.
A statement by Lucas spokeswoman Lynne Hale at the time said in part: "We feel
strongly that the law does not allow for parody to be a defense to a
pornographic use of someone else's intellectual property, especially when that
use is directed to children."
In court papers filed this week, MMG says the company "has never directed
pornography to children; the cover of 'Starballz' states 'Adult Only' in three
places."
Hehehe vanmiddag nog Abomination in hadden gehad bij de FRS .. ligt voor 5.99 in de rommel bak.quote:Op maandag 14 februari 2005 15:11 schreef TheJesus het volgende:
Ik wil een paar dvd-tjes aanschaffen, maar zou graag eerst een paar meningen van kenners willen horen. Aldus de volgende vraag:
zijn de onderstaande titels het aanschaffen waard en hoe zouden jullie ze beoordelen (liefst in chronologische volgorde van goed naar slecht:
- The abomination
- Bad Taste
- Bride of re-animator
- Beyond re-animator
Ben benieuwd...
PS Ik heb gister avond nog maar eens Night of the living dead bekeken. Was alweer een tijdje geleden dat ik die gezien had. Ik vond hem nog steeds goed, alleen -net als de zombies- wel wat traag.
- The abomination Alleen genietbaar voor de zeldzame b-film FREAK cijfer 3,0quote:Op maandag 14 februari 2005 15:11 schreef TheJesus het volgende:
Ik wil een paar dvd-tjes aanschaffen, maar zou graag eerst een paar meningen van kenners willen horen. Aldus de volgende vraag:
zijn de onderstaande titels het aanschaffen waard en hoe zouden jullie ze beoordelen (liefst in chronologische volgorde van goed naar slecht:
- The abomination
- Bad Taste
- Bride of re-animator
- Beyond re-animator
Ben benieuwd...
Nu al een 2 op imdb.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 22:41 schreef Ra-z het volgende:
En met stip op 1 gekomen vandaag. Alone in the Dark
Slecht geacteerd, geen plot, geen fx, geen spanning niets alleen een gore smaak in je mond na het kijken...
Er word geskipt van locatie naar locatie daar word even uitgelegt waar ze zijn en wat de bedoeling is dan gaan ze meestal even schieten enzo. een keertje een "erotische" scene er tussen door en we gaan weer verder.
Opzich kan ik best wel lachen om B-films maar dit was gewoon te erg dit was niet eens grappig meer...
Ik heb gewoon nu al medelijden met Christian Slater en Tara Reid. Lijkt me niet heel goed voor je carriere.quote:Op zaterdag 5 maart 2005 22:45 schreef Shogo het volgende:
[..]
Nu al een 2 op imdb.Ik had er een slecht gevoel over maar dat het zo erg zou zijn.
Bquote:Op dinsdag 22 maart 2005 12:19 schreef kinky_queen het volgende:
Nadat ik deze film besteld had kreeg ik een mailtje over welke cover ik wilde hebben
Welke zal ik nemen??
[afbeelding]
zelf d8 ik aan cover C omdat die lekker 'idioot' is
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |