Jezus wat een kansloze bedoeling zeg...quote:Op dinsdag 28 december 2004 20:14 schreef LordLynx het volgende:
Ik heb van de zomer 4 keer business class gevlogen (Amsterdam-london, london-frankfurt, frankfurtt-london, london-amsterdam) maar voor die korte afstanden is het het zeker niet waard (die tickets kosten voor een particulier geloof ik 500+ voor een retourtje, ik vlieg zelf voor 5 tientjes met een budgetmaatschappij) maar op lange afstanden lijkt het mij wel ideaal. Amsterdam-Hong Kong economy is toch een flinke zit, maar ook dan zit ik liever 14 uur een beetje krap als ik er bijna 2000 euro mee uit spaar....
als je met je e-ticket inchecked op internet, of vroeg inchecked kun je zelf je zitplaats kiezen.. er zijn een aantal plaatsen met veel meer beenruimte (scheelt per vliegtuig) ik heb bijna altijd wel goede plekken als ik vroeg ben... om het risico te verminderen dat je omkomt als het vliegtuig neerstort kun je overigens beter net achter de vleugel gaan zitten (in de buurt van een nooduitgang) het vliegtuig breekt meestal daarvoor en je hebt statisctisch gezien de meeste kans om een crash te overleven.quote:Op dinsdag 28 december 2004 22:42 schreef Liejannuh het volgende:
Business class heeft volgens mij alleen maar toegevoegde waarde op lange vluchten. En dan moet het eigenlijk ook nog wel zakelijk zijn en je hele snel na het landen op een vergadering verwacht worden ofzo, want anders lijkt mij het prijsverschil te groot.
Overigens hoop ik nog steeds een keer op een upgrade naar business class ofzo, maar op de een of andere manier krijg ik altijd een van de kloterigste plekken in het vliegtuig.
Ik ging toen met mijn pa. Hij heeft zijn eigen bedrijf.quote:Op dinsdag 28 december 2004 23:48 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
maar heb je het zelf betaald, of het bedrijf?? van het bedrijf zou ik het niet accepteren, omdat ik het verkwisting zou vinden en zelf zou ik het er niet voor over hebben!
Dat is dus het foute aan die hele regeling, bij ons was het zo dat wij uitstapten en daarna kwamen dus de EC passagiers achter ons aan lopen en stonden we ook tegelijk te wachten bij de bagageband.quote:Op dinsdag 28 december 2004 23:40 schreef Liejannuh het volgende:
Eerder uitstappen is leuk, maar sta je dan niet gewoon langer op je bagage te wachten???
In theorie gaat de bagage van de businessklanten het laatst in het vliegtuig en dus het eerst er weer uit.quote:Op woensdag 29 december 2004 00:03 schreef Jaguarized het volgende:
[..]
Dat is dus het foute aan die hele regeling, bij ons was het zo dat wij uitstapten en daarna kwamen dus de EC passagiers achter ons aan lopen en stonden we ook tegelijk te wachten bij de bagageband.![]()
Het enige verschil is dan dus dat je niet al die EC mensen langs je heen krijgt....![]()
![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |