Enkele dingen die speelden:quote:quote:Op vrijdag 17 september 2004 10:32 schreef GF het volgende:
[..]
Alles zit goed.. Ik ga zo eerst andere boxen proberen, helpt dat niet dan prop ik er een andere geluidskaart in.
Tot nu toe krijg ik er deze herrie uit: mp3
Haha ik vind dat serieus nog wel een vet effect , tom morello in spé?
Misschien is het zn distortion die gewoon kut klinkt via die headphones out. Je zou er eens een koptelefoon in moeten stoppen en luisteren.quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:21 schreef Litpho het volgende:
Het is mij zo even een absoluut raadsel waarom GF zo'n raar geluid krijgt.line-in softwarematig laag gezet output van versterker en/of gitaar laag gezet gecontroleerd of de software niet gewoon een patch met veel distortion als default heeft
Draai de pootjes eens eronderuit, dan heb je ook de plaat los. Kijk je eens of het wieltje niet vervuild is dat ronddraait als je hem intrapt en je kunt eens kijken of het connectortje goed op de printplaat geklikt zit. Want dit heb ik eens gehad, hij zat er niet goed op. Elke keer bij het instampen een kraak van hier tot de onderburen...quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:45 schreef Marczilla het volgende:
GVD mijn Wahwah doet vaag. Er zit halverwege een kraag in. Kep al nieuwe batterij in gedaan. Dit heb ik nog nooit gehad.
Het is een Jim Dunlop, JH-1
quote:Op vrijdag 17 september 2004 13:26 schreef GF het volgende:
Hoe krijg ik er nu effecten over?Ik rommel maar wat met al die instellingen maar er veranderd niks aan het geluid.
Onboard kaart die ik nu gebruik is een 5.1 channels AC'97 audio. Dat distortion probleem is nu weg, klinkt nu gewoon clean. Alleen ik krijg er geen effecten overquote:Op vrijdag 17 september 2004 13:26 schreef Kuupke het volgende:
Zo weer gevonden
Ik heb het probleem van Distortion opnames ook gehad. Wat voor Geluidskaart heb je. Anders kunt je eens kijken of er toevallig een effect over je geluid gezet wordt standaard. Bv een equalizer die op "pop" staat ofzo dit kan wel eens problemen geven.
Als je wat aanslaat op je gitaar slaat de input-meter bovenaan de guitar rig wel uit? Anders bypass je die en dan is het geen wonder dat kloten met de instellingen geen hoorbaar effect heeftquote:Op vrijdag 17 september 2004 13:42 schreef GF het volgende:
Onboard kaart die ik nu gebruik is een 5.1 channels AC'97 audio. Dat distortion probleem is nu weg, klinkt nu gewoon clean. Alleen ik krijg er geen effecten over![]()
Ik denk dat je gelijk hebt. Ik heb het idee dat het geluid niet eerst door het programma gaat. Die componenten toevoegen heb ik al gedaan. Boxen beginnen wel wat meer herrie te maken, maar gitaar blijft clean klinken.quote:Op vrijdag 17 september 2004 13:44 schreef Litpho het volgende:
[..]
Als je wat aanslaat op je gitaar slaat de input-meter bovenaan de guitar rig wel uit? Anders bypass je die en dan is het geen wonder dat kloten met de instellingen geen hoorbaar effect heeft.
Zeer mooie Strat!!!!quote:Op vrijdag 17 september 2004 14:20 schreef Kuupke het volgende:
Omg even om mijn vraag terug te komen (die van wat is nu echt een kleur voor een Bleus grtaar)
Zoiets misschien, met dan aan de bovenkan aflopend naar blank hout.
[afbeelding]
Ik vond het wel een aparte kleur/effect combi.quote:Op vrijdag 17 september 2004 14:35 schreef five2one het volgende:
[..]
Zeer mooie Strat!!!!
quote:Op vrijdag 17 september 2004 12:45 schreef Marczilla het volgende:
GVD mijn Wahwah doet vaag. Er zit halverwege een kraag in. Kep al nieuwe batterij in gedaan. Dit heb ik nog nooit gehad.
Het is een Jim Dunlop, JH-1
Idd! Gewoon ff schoonmaken. Zo'n wah kan in principe niet kapot. 't Zal wel vuiligheid zijn, heb ik ook altijd.quote:Op vrijdag 17 september 2004 13:14 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Draai de pootjes eens eronderuit, dan heb je ook de plaat los. Kijk je eens of het wieltje niet vervuild is dat ronddraait als je hem intrapt en je kunt eens kijken of het connectortje goed op de printplaat geklikt zit. Want dit heb ik eens gehad, hij zat er niet goed op. Elke keer bij het instampen een kraak van hier tot de onderburen...
Als je die slagplaat er nou eens vanaf liet!quote:Op vrijdag 17 september 2004 14:36 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Ik vond het wel een aparte kleur/effect combi.
Ik spuit de slagplaat ook in dezelfde kleur denk ik. Ik ben niet zo kapot van dat witte.
Je moet er wit-parlemoer op doen. Dat is pasquote:Op vrijdag 17 september 2004 14:36 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Ik vond het wel een aparte kleur/effect combi.
Ik spuit de slagplaat ook in dezelfde kleur denk ik. Ik ben niet zo kapot van dat witte.
Nou, bij een strat zitten de elementen vast aal de slagplaat. Dus eraf zal niet gaan lukken.quote:Op vrijdag 17 september 2004 15:03 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Als je die slagplaat er nou eens vanaf liet!dan had je echt een aparte strat! Of is dat niet mogelijk??? Of vind jij het geluid van een gitaar met plaat mooier?
Ik ben ook niet zo kapot van een witte slagplaat. Dat blauw is wel heel mooiquote:Op vrijdag 17 september 2004 14:20 schreef Kuupke het volgende:
Omg even om mijn vraag terug te komen (die van wat is nu echt een kleur voor een Bleus grtaar)
Zoiets misschien, met dan aan de bovenkan aflopend naar blank hout.
[afbeelding]
Dat lijkt op een stukje van de Red Hot Chilli Peppers, of is dat ook van de Peppersquote:Op vrijdag 17 september 2004 15:32 schreef GF het volgende:
[..]
Ik ben ook niet zo kapot van een witte slagplaat. Dat blauw is wel heel mooi![]()
Ik heb Guitar Rig nu redelijk aan de praat. Source van opname stond inderdaad nog op micIk heb dus wat te klooien
![]()
Direct opgenomen vanaf de line-in: test 2
Mooi zoquote:Op vrijdag 17 september 2004 15:32 schreef GF het volgende:
Ik heb Guitar Rig nu redelijk aan de praat. Source van opname stond inderdaad nog op micIk heb dus wat te klooien
![]()
Bedanktquote:Op vrijdag 17 september 2004 15:36 schreef Litpho het volgende:
[..]
Mooi zo. Veel plezier met spelen
.
Yup. Solo uit Can't Stopquote:Op vrijdag 17 september 2004 15:36 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Dat lijkt op een stukje van de Red Hot Chilli Peppers, of is dat ook van de Peppers
Het leek ook wel een beetje op de 1e solo uit Scar Tissue andersquote:Op vrijdag 17 september 2004 15:39 schreef GF het volgende:
[..]
BedanktOok voor je hulp en uitleg. Fixxxer ook bedankt
[..]
Yup. Solo uit Can't Stop![]()
Slagplaat mee spuiten, zodat je dus geen verschil meer ziet. Of de slagplaat accentueren met een zwarte waas aan de rand.quote:Op vrijdag 17 september 2004 15:36 schreef five2one het volgende:
Met die kleur blauw kun je eigenlijk wienig anders combineren als wit om het er mooi uit te laten zien.
Sunburst telecaster toch ook... Of deze dingetjes van Stevie Ray:quote:Op vrijdag 17 september 2004 14:20 schreef Kuupke het volgende:
Omg even om mijn vraag terug te komen (die van wat is nu echt een kleur voor een Bleus grtaar)
Zoiets misschien, met dan aan de bovenkan aflopend naar blank hout.
[afbeelding]
Ik vind het wel wat hebben.... En of het stikkers zijn betwijfel ikquote:Op vrijdag 17 september 2004 17:35 schreef Zander het volgende:
De SRV-man was een geweldige gitarist, maar hij speelde wel op de meest vernaggelde Strats ooit. Vind iemand bijv. die SRV-plakletters echt mooi?
Sowieso vind ik stickers op je gitaar maar yuck..
Ik zal anders morgen of zo wel ff opnemen hoe het hier klinkt.quote:Op vrijdag 17 september 2004 18:09 schreef five2one het volgende:
En bij jou klinkt het dus "net zo goed" als in het stukje? Pfff, ik moet nog veel leren.
Op dat signature-model niet, idd. Daar hebben ze die letters in de slagplaat ge-etst of zo, nog lelijker.quote:Op vrijdag 17 september 2004 18:14 schreef Prep2Fight het volgende:
En of het stikkers zijn betwijfel ik
Wat dacht je van een verchroomde of zilveren(metallic) slagplaat??? Of is dit niet bluesey???quote:Op vrijdag 17 september 2004 15:43 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Slagplaat mee spuiten, zodat je dus geen verschil meer ziet. Of de slagplaat accentueren met een zwarte waas aan de rand.
Beter. Zo hoor ik tenminste hoe het klinkt als een ander het goed speelt.quote:Op vrijdag 17 september 2004 18:16 schreef Zander het volgende:
[..]
Ik zal anders morgen of zo wel ff opnemen hoe het hier klinkt.
Mooi!quote:Op vrijdag 17 september 2004 15:32 schreef GF het volgende:
[..]
Ik ben ook niet zo kapot van een witte slagplaat. Dat blauw is wel heel mooi![]()
Ik heb Guitar Rig nu redelijk aan de praat. Source van opname stond inderdaad nog op micIk heb dus wat te klooien
![]()
Direct opgenomen vanaf de line-in: test 2
Tja, ik weet het niet. Zo'n traanplaat lijkt me ook wel coolquote:Op vrijdag 17 september 2004 18:20 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Wat dacht je van een verchroomde of zilveren(metallic) slagplaat??? Of is dit niet bluesey???
quote:Op vrijdag 17 september 2004 20:43 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Tja, ik weet het niet. Zo'n traanplaat lijkt me ook wel cool
TJa, een nieuwe body maken, maar ik ben niet zo'n super ervaren gitaar bouwer, dat ik dat kan.quote:Op zaterdag 18 september 2004 10:55 schreef Ibanez het volgende:
[..]
![]()
![]()
![]()
![]()
Een James Hetfield Strat![]()
Ik kom net van de guitarshop, en laat daar nou een strat openliggen, z'on "mint groene" met een witte slagplaat. En ik moest meteen aan je denken. Het is iid niet mogelijk de slagplaat eraf te halen.... Ja, het zalwel kunnen, maar ja dan weet jet het ook:$$$$$$$ (denk ik)
![]()
Hehe ja idd snaren die maar 50% kosten van wat ze hier kosten e.d., gekkenwerk. Ik heb trouwens mn gitaarkoffer in de USA gekocht, geen problemen maar dat was misschien omdat ie leeg wasquote:Op zaterdag 18 september 2004 12:16 schreef Svyatagor het volgende:
Ik kreeg gisteren een smsje van mijn pa uit Amerika:
'Hoi, ik sta hier in de allergrootste Fender Stratocaster winkel in Nashville.'
Haha, hij weet helemaal niks van gitaren, maar wel dat ik jaaarenlang heb gespaard en gezanikt dat ik een stratocaster wilde hebben (wat uiteindelijk ook gelukt is). De prijzen zijn in de usa overigens wel een stuk lager! Denk dat ik hem nog wel eens een keer met een gebruikte lege koffer op pad stuur (om gezeik bij de douane te voorkomen).![]()
Hebben ze'm opengemaakt dan? Ik weet eigenlijk niet wat de regels zijn, maar het lijkt me dat je een dure gitaar wel moet aangeven, om vervolgens even het verschil bij te gaan leggen. Maar mijn pa loopt ook rustig zoquote:Op zaterdag 18 september 2004 12:35 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Hehe ja idd snaren die maar 50% kosten van wat ze hier kosten e.d., gekkenwerk. Ik heb trouwens mn gitaarkoffer in de USA gekocht, geen problemen maar dat was misschien omdat ie leeg was
Had je hem niet in de handbagage dan?quote:Op zaterdag 18 september 2004 12:44 schreef Fixxxer het volgende:
Nou dan....
En nee hij is niet opengemaakt, niet dat ik weet ten minste want je geeft hem meteen af he
Ik denk dat er tegenwoordig nog wel serienr's worden genoteerd.quote:Op zaterdag 18 september 2004 12:38 schreef Zander het volgende:
Je moet er gewoon naartoe reizen met een of andere cheap-ass gitaar van een paar tientjes en hem daar verwisselen voor een mooie USA Strat. Geen problemen bij de douane.
Nee joh, het ding moest bij de "odd-shaped luggage". Was zo'n rechthoekige koffer voor een jackson randy rhoads.quote:Op zaterdag 18 september 2004 12:46 schreef Svyatagor het volgende:
[..]
Had je hem niet in de handbagage dan?
Nou dan kan ik je dus verzekeren, als ze je onderscheppen met een nieuwe gitaar, dat je hem kwijt bent, totdat je het verschil in prijs betaald hebt tussen hier en de VS en daarbij 19% B.T.W. plus een boete omdat je hem niet hebt aangegeven. Ik zou me maar eens ff bedenken, want dan ben in NL goedkoper uit denk ik. Heb het toevallig zien gebeuren, een man met een Gibson Les Paul Studio, koffer gaat open----->. douanier vraagt rekening, meneer heeft geen rekening------> douanier ziet aan de fretten(!!!!!) dat die gitaar onbespeeld is..... Man geeft aan dat de gitaar in NL gekocht is en de gitaar wel degelijk bespeeld is en dat ie een rekening thuis heeft. Maar de douanier houdt voet bij stuk dat de gitaar uit Amerika komt, en wat blijkt: De man geeft toe hem geimporteerd te hebben. Die gozers van de douane zijn bijna op alle gebieden specialist (in Schiphol tenminste en dan vooral die Dick Mol van Schphol Airport!!) Van schelp tot gitaar, ik had er ook mijn twijfels over maar met die gozers is elke discussie een verloren discussie.....quote:Op zaterdag 18 september 2004 12:44 schreef Fixxxer het volgende:
Nou dan....
En nee hij is niet opengemaakt, niet dat ik weet ten minste want je geeft hem meteen af he, maar hij zal later wel door de röntgen gehaald zijn. Maar er zit daar toch niet een guitarfreak met een catalogus achter de schermen die je naderhand een extra rekening stuurt?
Weet je toevallig wanneer in Rotterdam? Als het te lang duurt ga ik wel naar Utrecht, maar Rotterdam is iets beter bereikbaar voor mequote:Op zaterdag 18 september 2004 14:45 schreef Gitarist het volgende:
Nee dat schijnt nog te komen (heb ik begrepen)
www.feedback.nlquote:Op zaterdag 18 september 2004 16:06 schreef GF het volgende:
[..]
Weet je toevallig wanneer in Rotterdam? Als het te lang duurt ga ik wel naar Utrecht, maar Rotterdam is iets beter bereikbaar voor me![]()
Inderdaad, de douane is erg streng, bij een kennis is zijn gitaar in beslag genomen :xquote:Op zaterdag 18 september 2004 12:16 schreef Svyatagor het volgende:
Ik kreeg gisteren een smsje van mijn pa uit Amerika:
'Hoi, ik sta hier in de allergrootste Fender Stratocaster winkel in Nashville.'
Haha, hij weet helemaal niks van gitaren, maar wel dat ik jaaarenlang heb gespaard en gezanikt dat ik een stratocaster wilde hebben (wat uiteindelijk ook gelukt is). De prijzen zijn in de usa overigens wel een stuk lager! Denk dat ik hem nog wel eens een keer met een gebruikte lege koffer op pad stuur (om gezeik bij de douane te voorkomen).![]()
Ik begreep a.s. zaterdag...quote:Op zaterdag 18 september 2004 16:06 schreef GF het volgende:
[..]
Weet je toevallig wanneer in Rotterdam? Als het te lang duurt ga ik wel naar Utrecht, maar Rotterdam is iets beter bereikbaar voor me![]()
Oh ja whehequote:Op zaterdag 18 september 2004 18:18 schreef Prep2Fight het volgende:
Zit toch een kaartje aan (een speciaal nummer ofzo) anders is het foute boel natuurlijk als een koffer van niemand is...
Ja, volgens mij wel een typenummer en merk etc... Echt onzin, maar het heeft met de invoerrechten te maken ofzo :Squote:Op zaterdag 18 september 2004 18:26 schreef Zander het volgende:
Maar op het moment dat je zelf ook een gitaar uit Nederland meeneemt, dan wordt dat toch ook geregistreerd, of je moet het opgeven of zo, als je 'm niet als handbagage meeneemt? Dan kun je ook zo 'bewijzen' dat je op de heenreis ook een gitaar bij je had en in de VS wissel je die cheapo Samick stiekem om voor een echte Fender. ("Ja, ik heb 'm net opnieuw laten fretten"). Of moet je ook echt het type en serienummer aangeven?
Wow dat ziet er echt gaaf uit! Soort van sunburst slagplaat, hè.quote:Op vrijdag 17 september 2004 20:40 schreef Kuupke het volgende:
Ik vind die "First wife" van SRV echt super!!!. Nu weet ik wel dat je zo'n "effect" alleen krijgt door heeeeeel veel spelen, maar zoiets wil ik wel nabootsen.
Zo is de mijne nu:
[afbeelding]
Deze gitaar heb ik al bijna 7 jaar en ik heb hem al verschillende keren "verbouwd." Het is meer mijn hobby-bob gitaar geworden. Elk jaar heeft de slagplaat een andere kleur bv.
Maar nu wil ik heb echt ombouwen en dan zo laten.
zie hier: http://www.projectguitar.com/tut/tutorial5.htmquote:Op zaterdag 18 september 2004 19:24 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Ik dacht eraan 'm de slagplaat rood te maken en dan de zwarte en witte rand die aan de zijkant van de plaat zitten niet te schilderen. Is 't ook mogelijk om zelf een sunburst effect te maken?
quote:Hier een hagelnieuwe SQUIER BY FENDER SPECIAL STRAT LTD Limited Edition (slechts 300 Stuks van gemaakt!) in 3 kleuren Sunburst.
FEATURES : 3 kleuren sunburst Lakafwerking, hoogglans lak, eendelige zijdemat gelakte Esdoorn hals met palisander fretboard, 21 Frets, goed gesmeerde en gesloten mechanieken, Chroomhardware, vintage Tremolo, 3 Singlecoil PU´s met “gestaggerte” Pole-Pieces, 5-weg PU switch.
Zeer goede afwerking, fantastische vintage “look” met natuurlijk de echte klassieke STRAT-SOUND !!! Speelt heerlijk weg!
Deze Squier Special Strat is slechts beperkt (300 Stuks) gebouwd!!!
Staan echt toffe dingen op die site!quote:Op zaterdag 18 september 2004 19:41 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
zie hier: http://www.projectguitar.com/tut/tutorial5.htm
Ik wist trouwens niet dat je een ibanez had.
Ik heb een Squier strat. Toevallig ook een limited edition. Ik heb alleen 2 singlecoil pu's en een humbucker. Speelt lekker hoorquote:Op zaterdag 18 september 2004 21:24 schreef five2one het volgende:
Zijn er hier trouwens mensen die ervaring hebben met Squier Strats? Ik wil er misschien eentje kopen van iemand hier uit de buurt. Hij is nieuw en het is een Limited Edition.
Zoals hij op marktplaats staat;
[..]
[afbeelding]
Is dit een goede koop voor 150 euro?
Zeker, ben je ook al naar de hoofdsite geweest? projectguitar.com, dit is namelijk alleen nog maar de Finishing and Refinishing Tips afdeling. Zet je toch aan het denken om zelf niet eens een axe tequote:Op zaterdag 18 september 2004 21:40 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Staan echt toffe dingen op die site!
Die slag plaat was dezelfde als jij hebt.quote:Op zaterdag 18 september 2004 19:24 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Wow dat ziet er echt gaaf uit! Soort van sunburst slagplaat, hè.
EDIT: ik dacht er al een tijdje aan om mijn slagplaat te customizen. Deze is de gitaar:
[afbeelding]
Ik dacht eraan 'm de slagplaat rood te maken en dan de zwarte en witte rand die aan de zijkant van de plaat zitten niet te schilderen. Is 't ook mogelijk om zelf een sunburst effect te maken?
Televur die weet wel wat van squiers af dacht ik, afwachten totdat hij eens langswiptquote:Op zaterdag 18 september 2004 21:24 schreef five2one het volgende:
Zijn er hier trouwens mensen die ervaring hebben met Squier Strats? Ik wil er misschien eentje kopen van iemand hier uit de buurt. Hij is nieuw en het is een Limited Edition.
Zoals hij op marktplaats staat;
[..]
[afbeelding]
Is dit een goede koop voor 150 euro?
Wow, in die gallery staan echt vette gitaren.quote:Op zaterdag 18 september 2004 23:18 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Zeker, ben je ook al naar de hoofdsite geweest? projectguitar.com, dit is namelijk alleen nog maar de Finishing and Refinishing Tips afdeling. Zet je toch aan het denken om zelf niet eens een axe te
bouwen![]()
T probleem is dat ik niet echt een vette body kan verzinnen, ideeën zijn altijd welkom (hint hint)![]()
Lijkt me voor dat geld een goede koop!quote:Op zaterdag 18 september 2004 21:24 schreef five2one het volgende:
Zijn er hier trouwens mensen die ervaring hebben met Squier Strats? Ik wil er misschien eentje kopen van iemand hier uit de buurt. Hij is nieuw en het is een Limited Edition.
Zoals hij op marktplaats staat;
[..]
[afbeelding]
Is dit een goede koop voor 150 euro?
Ik speel zelf ook op Slinkys, dus.. R.I.P.quote:Guitar String Maker Ernie Ball Dies at 74
Friday September 10, 2004 8:46 AM
SAN LUIS OBISPO, Calif. (AP) - Ernie Ball, a pioneer maker of rock 'n' roll guitar strings used by legions of artists from the Rolling Stones to Merle Travis, has died. He was 74.
Ball died at his home Thursday after an ongoing illness, the mortuary handling services announced.
His strings and instruments were used by music stars over the past four decades, from B.B. King to Metallica. Beginning with a small music shop in the San Fernando Valley, Ball built a business with annual sales of $40 million and a worldwide reputation. Along the way, he bucked traditional thinking in the music business.
``He changed the way people thought of guitar accessories, and how they sold and marketed them, and to this day the Ernie Ball way is the industry standard,'' his son, Sterling Ball, said in a statement.
In 1958, Ball opened a shop in Tarzana that, uniquely, sold only guitars.
``Sales reps would come in and say, 'Ern, you've got to sell clarinet reeds, drum sticks, valve oil, blah blah blah,''' Ball once recalled. ``And I'd tell them 'I just want to sell guitars.'''
In 1962, complaints from customers that they couldn't find lighter-gauge, flexible strings for their rock 'n' roll instruments prompted Ball to create and sell sets of strings he called ``Slinkys.''
They were a hit. He later branched out into instruments and accessories, buying the Music Man electric guitar company in 1985.
Today, Ernie Ball items are sold in more than 5,000 music stores in the United States and exported to more than 70 countries.
Ja, als je echt gitaar wilt leren dan zal ik kijken met een prijsklasse tussen de 150 en 150 euro, want dan heb je een redelijk gitaartjequote:Op zondag 19 september 2004 13:49 schreef beestjuh het volgende:
Ik speel nog geen gitaar, maar ik wil het wel graag leren. Dus om es te kijken of ik er aanleg voor heb wil ik er één gaan aanschaffen. Nou heb ik al gezien dat het niet moeilijk is om een betaalbare akoestische gitaar te scoren (desnoods tweedehands) maar zijn er dingen waar ik specifiek op moet letten? En welk merk kan ik het beste nemen?
Mooi ruime klasse. Altijd al geweten dat die gitaren van ¤ 149,95 niks konden zijnquote:Op zondag 19 september 2004 14:21 schreef Prep2Fight het volgende:
Ja, als je echt gitaar wilt leren dan zal ik kijken met een prijsklasse tussen de 150 en 150 euro, want dan heb je een redelijk gitaartje![]()
Zoiets als ik nu wil gaan kopen (Squier Strat) zijn meestal wel prima gitaren om op te beginnen.quote:Op zondag 19 september 2004 14:32 schreef beestjuh het volgende:
Dat is een ruime marge. Maar als je dat voor me wil doen:
. Heel graag.
Ja maar zij wil acoustisch. Weet je al of je spaans of western wilt?quote:Op zondag 19 september 2004 15:00 schreef five2one het volgende:
[..]
Zoiets als ik nu wil gaan kopen (Squier Strat) zijn meestal wel prima gitaren om op te beginnen.
Als ik de keuze zou moeten maken zou ik een western aanschaffen.quote:Op zondag 19 september 2004 15:04 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Ja maar hij wil acoustisch. Weet je al of je spaans of western wilt?
Btw Prep2fight....
Zij wil acoustischquote:Op zondag 19 september 2004 15:04 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Ja maar hij wil acoustisch. Weet je al of je spaans of western wilt?
Btw Prep2fight....
Hij.quote:Op zondag 19 september 2004 15:13 schreef Fixxxer het volgende:
Wat zeg ik dan? :')
Tja, naar een zaak gaan en zelf wat spelen en proberenquote:Op zondag 19 september 2004 15:17 schreef beestjuh het volgende:
[..]
Maar ik zoek dus een western gitaar om mee te beginnen.
Marktplaats staat er vol mee. Vanaf 100 euro kom je wel in de richting.quote:Op zondag 19 september 2004 15:17 schreef beestjuh het volgende:
[..]
Hij..
Sneaky, snel editten he. Maar ik zoek dus een western gitaar om mee te beginnen
.
Als leek (sorry dat ik je zo moet noemen, ik bedoel het niet kwaadquote:Op zondag 19 september 2004 13:49 schreef beestjuh het volgende:
Ik speel nog geen gitaar, maar ik wil het wel graag leren. Dus om es te kijken of ik er aanleg voor heb wil ik er één gaan aanschaffen. Nou heb ik al gezien dat het niet moeilijk is om een betaalbare akoestische gitaar te scoren (desnoods tweedehands) maar zijn er dingen waar ik specifiek op moet letten? En welk merk kan ik het beste nemen?
Die acoustische Ibanezjes zijn echt lekkere gitarenquote:Op zondag 19 september 2004 16:18 schreef GF het volgende:
Ik wil nu ook graag een western, wordt waarschijnlijk een Ibanez AEL 40 S RVL. Die is zo'n 340 euro
Dat is verder ook niet van smaak afhankelijk of zoquote:Op maandag 20 september 2004 09:01 schreef Prep2Fight het volgende:
want als je beter begint te spelen klinkt het lekkerder op een Western...
Daarom zei ik toch ook: "Hangt er natuurlijk wel vanaf wat je gaat spelen" Is dit altijd zo'n afzeiktopic damn....!quote:Op maandag 20 september 2004 09:19 schreef Litpho het volgende:
[..]
Dat is verder ook niet van smaak afhankelijk of zo.
Iedereen die absolutismen plaatst over dingen die smaakgevoelig zijn verdient het natuurlijk om daar een opmerking over te krijgen, maar voor de goede vrede zal ik me inhoudenquote:Op maandag 20 september 2004 10:27 schreef Prep2Fight het volgende:
Is dit altijd zo'n afzeiktopic damn....!
Ja, dat snap ik wel hoorquote:Op maandag 20 september 2004 10:35 schreef Litpho het volgende:
[..]
Iedereen die absolutismen plaatst over dingen die smaakgevoelig zijn verdient het natuurlijk om daar een opmerking over te krijgen, maar voor de goede vrede zal ik me inhouden.
* Litpho is meer gecharmeerd van spaans, dat helpt natuurlijk ook niet
Idd, anders waren ze wel bas gaan spelen, de stereotype bescheiden, betrouwbare sympathieke werkpaarden van een band...quote:Op maandag 20 september 2004 10:56 schreef Zander het volgende:
Gitaristen zijn nu eenmaal de grootste betweters en ego-trippers die er zijn.
En om het erger te maken denkt elke gitarist dat hij er dus ook wel even bas bij kan spelen "want vier snaren en maar één tegelijk kan toch nooit zo moeilijk zijn"quote:Op maandag 20 september 2004 10:58 schreef Svyatagor het volgende:
Idd, anders waren ze wel bas gaan spelen, de stereotype bescheiden, betrouwbare sympathieke werkpaarden van een band...
Ja, of piano en keyboards of zo. Ik speel ook nog piano in een band, en elke week vervloek ik de firma Line6 weer voor die HD-147 gitaartop die zo belachelijk hard kan (en de bijbehorende gitarist die niet van de volumeknop af kan blijven) dat ik mezelf nooit hoor.quote:Idd, anders waren ze wel bas gaan spelen
We kunnen volgens mij een apart topic openen over 'de dynamische samenwerking in oefenruimtes in Nederland'.quote:Op maandag 20 september 2004 11:02 schreef Zander het volgende:
[..]
Ja, of piano en keyboards of zo. Ik speel ook nog piano in een band, en elke week vervloek ik de firma Line6 weer voor die HD-147 gitaartop die zo belachelijk hard kan (en de bijbehorende gitarist die niet van de volumeknop af kan blijven) dat ik mezelf nooit hoor.
Op een gegeven moment had onze gitarist er zelfs twee cabinets op aangesloten, in een piepkleine oefenruimte. Lekker overdreven, wij noemden ze dan ook de 'Twin Towers'.
Tja, wat moet je dan doen met 300 watt? Zachtjes spelen?quote:Op maandag 20 september 2004 11:02 schreef Zander het volgende:
Ja, of piano en keyboards of zo. Ik speel ook nog piano in een band, en elke week vervloek ik de firma Line6 weer voor die HD-147 gitaartop die zo belachelijk hard kan (en de bijbehorende gitarist die niet van de volumeknop af kan blijven) dat ik mezelf nooit hoor.
Welk nummer is het?quote:Op maandag 20 september 2004 12:08 schreef Ibanez het volgende:
Wie kan mij ff helpen met een nummer van Dream Theater????![]()
Ik krijg een ritme niet te pakken in een riff in die ongeloofelijke intro!!!![]()
Nee O.k dat heb ik al... das het probleem niet, dat beginakkoord blijft hij gewoon in hetzelfde ritme doorslaan, tik maar mee met de gitaar en je zult het horen... De drums veranderen daar alleen maar... Maar dat bedoel ik niet, sorryquote:Op maandag 20 september 2004 13:06 schreef Svyatagor het volgende:
Poeh.
Poeh.
Weird. Volgens mij zijn het 15 tellen in een rondje (die arpeggio's van de toetsen waar het mee begint), dus 5 x 3, alleen verschuift het accent bij de laatste twee.
* Ibanez gaat nog maar even luisteren...
Alle Epiphones die ik geprobeerd heb kwamen in mijn ervaring beter uit de verf dan de Squiers. Daarnaast spelen drie van de vier bands die je noemt met humbucker elementen (Frusciante speelt dacht ik het merendeel van het latere werk single-coil) dus zou ik sowieso naar een gitaar met humbuckers uitkijken.quote:Op maandag 20 september 2004 13:21 schreef Bassie1980 het volgende:
Is een epiphone les paul net zo bespeelbaar en in de prijsklasse als een squier?
Ik luiser onder andere naar:Metallica, Guns 'n Roses, Foo Fighters, Red Hot Chilli Peppers
Wat raden jullie mij aan?
oke thx. En een yamaha of seagull is dat wat?quote:Op maandag 20 september 2004 13:40 schreef Litpho het volgende:
[..]
Alle Epiphones die ik geprobeerd heb kwamen in mijn ervaring beter uit de verf dan de Squiers. Daarnaast spelen drie van de vier bands die je noemt met humbucker elementen (Frusciante speelt dacht ik het merendeel van het latere werk single-coil) dus zou ik sowieso naar een gitaar met humbuckers uitkijken.
Ik ga dadelijk oordbeschermers op maat laten maken. Ik heb namelijk nog geen zin om doof te wordenquote:Op maandag 20 september 2004 11:29 schreef Svyatagor het volgende:
[afbeelding]
Na jaren van gepiep ben ik maar hier aan gegaan, bevalt erg goed!!
al is het misschien al wat te laat....
Op Seagull's heb ik nooit gespeeld, Yamaha's alleen acoustisch. Die viel me qua prijs/kwaliteit niet tegen trouwens, maar het is niet wat je zochtquote:Op maandag 20 september 2004 13:55 schreef Bassie1980 het volgende:
oke thx. En een yamaha of seagull is dat wat?
Ik begrijp welk stuk je bedoelt, maar ik kom er ook niet echt uit..quote:Op maandag 20 september 2004 13:46 schreef Ibanez het volgende:
45 t/m 52 sec
[code]
|---------------------------------------------------------------|-------------|--------------------|
|---------------------------------------------------------------|-------------|--------------------|
|-6-6-6-6-6-----6-6-6-6---6-6-6-6-6---4-4---7-7-7-|--------------|--------------------|
|--------------------------------------------------------------|-------9-----|--------9------------|
|-----------4-4---------4---------4-4---4-----2--------------|-7-7-7-7-7-7-|-7-7-7-7-7-7--|
|---------------------------------------------------------------|-0-0-0---0-0-|-0-0-0---0-0----|
pm............. pm.......................................
|---------------|------------------------------------------------|-----------------------|
|---------------|------------------------------------------------|-----------------------|
|---------------|------------------------------------------------|-----------------------|
|-------9------|-------------------------------------------------|---4---4---4----4----|
|-------7-7----|-----------4---3-2-----------------------------|--4---4---4-4--4-4--|
|-0-0-0---0-0-0-|-0-0-0-0-0---2-0-0-0--0-0-0--0-0-0-|-2---2---7----5-----| [/code]
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
so zeg !!!Dat valt niet mee om dat bij FOK! een beetje te plaatsen, zo'n langere tab, maar goed... zo klopt ie wel, en je kent het liedje, dus de ritme notatie zal duidelijk zijn... Het probleem, qua ritme dan, zit daar waar ik een paar uitroeptekens dik gedrukt eronder heb gezet. Heb je hier wat aan,
Svyatagor???
het blijft maar klote met die tabs, ondanks het verzoek om de code-tag weer in te voeren, heb een uur liggen deleten en bijzetten van streepjes, en nog zit het niet goedKijk anders ff op een tab site, en vergelijk, je haalt het er zo uit, je weet nu toch ongeveer waar het probleemn zit, niet?
Perfect!!!!!!!quote:Op maandag 20 september 2004 14:45 schreef Svyatagor het volgende:
Hier:
Klik
Ik heb de hele eerste minuut genomen, voor de 'feel' van het nummer.Het gaat Ibanez dus om het stukje vanaf 45 tot 52 sec. geloof ik.
Niet vergelijkbaar nee, maar haal je er een floorboard bij, anders wordt het dus handen van de snaren voor je een ander geluid hebt. Lijkt me op den duur redelijk irritant.quote:Op maandag 20 september 2004 18:07 schreef GF het volgende:
Ik las vanmiddag een aantal reviews over de Behringer X-V-amp. Schijnt best een goed dingetje te zijnOok qua prijs. Nu twijfel ik wat ik van de week ga halen. Dit ding of een Boss DS-2. Niet dat ze vergelijkbaar zijn, maar toch
![]()
Hoe werkt zoiets dan? Je kan presets saven met die Behringer. Hoe moet ik me dat switchen dan voorstellen? In ieder geval met een pedaalquote:Op maandag 20 september 2004 18:21 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Niet vergelijkbaar nee, maar haal je er een floorboard bij, anders wordt het dus handen van de snaren voor je een ander geluid hebt. Lijkt me op den duur redelijk irritant.
Ik gebruik mijn floorboard eigenlijk vrijwel nooit. Wel handig bij optredens, maar om gewoon wat in je woonkamer te zitten spelen niet dringend noodzakelijkquote:Op maandag 20 september 2004 18:21 schreef Fixxxer het volgende:
Niet vergelijkbaar nee, maar haal je er een floorboard bij, anders wordt het dus handen van de snaren voor je een ander geluid hebt. Lijkt me op den duur redelijk irritant.
Ja je hebt in je behringer gewoon pacthes staan; dat is dus een bepaalde 'sound' die je gecreert hebt. Op dat floorboard heb je dan (waarschijnlijk, ik ken het behringer board niet, maar dit is gebruikelijk:) 2 knoppen voor bank up&down en 4 knoppen voor patch 1/tm4.quote:Op maandag 20 september 2004 18:26 schreef GF het volgende:
[..]
Hoe werkt zoiets dan? Je kan presets saven met die Behringer. Hoe moet ik me dat switchen dan voorstellen? In ieder geval met een pedaalMaar kan je dan bv. een preset instellen per pedaal ofzo
![]()
Wordt m'n eerste effect, dus zijn misschien stomme vragen![]()
Ik vind het altijd wel fijn op mn GT-6 te dansen. Gewoon tsjak en je hebt flanger erbij oid, hup en naar een solo kanaal, bats daar is de overdrive.quote:Op maandag 20 september 2004 18:27 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik gebruik mijn floorboard eigenlijk vrijwel nooit. Wel handig bij optredens, maar om gewoon wat in je woonkamer te zitten spelen niet dringend noodzakelijk.
Dan zit dat floorboard er dus gewoon op als ik het goed begrijpquote:Op maandag 20 september 2004 18:43 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Ja je hebt in je behringer gewoon pacthes staan; dat is dus een bepaalde 'sound' die je gecreert hebt. Op dat floorboard heb je dan (waarschijnlijk, ik ken het behringer board niet, maar dit is gebruikelijk:) 2 knoppen voor bank up&down en 4 knoppen voor patch 1/tm4.
het idee is dus dat je verschillende banken hebt, en in elke bank zitten 4 patches.
Met het pedaal wissel je dus tussen de presets ipv dat je de presets aan een pedaal toekent.
Thanx voor de linkquote:Op maandag 20 september 2004 19:00 schreef Fixxxer het volgende:
Ooo ziet ie er zo uit. Nee dan is het goedBtw lees evt nog reviews op www.harmony-central.com Vind ik altijd wel handig.
Dat is wel een coole gitaar. Ziet er wel geil uit.quote:Op maandag 20 september 2004 13:21 schreef Bassie1980 het volgende:
Ik wil beginnen met gitaar spelen, op een elektrische meteen maar denk ik.
Wat is een goede gitaar voor de beginner, die makkelijk bespeelbaar is? Mijn budget is ongeveer 400 euro
Deze gitaar werd mij aangeraden in de gitaarwinkel
http://www.squierguitars.(...)0320700&feature_id=0:0:2
Is een epiphone les paul net zo bespeelbaar en in de prijsklasse als een squier?
Ik luiser onder andere naar:Metallica, Guns 'n Roses, Foo Fighters, Red Hot Chilli Peppers
Wat raden jullie mij aan?
Alvast bedankt!
di-hard floorboard-stamper meldt zich!quote:Op maandag 20 september 2004 18:27 schreef Litpho het volgende:
[..]
Ik gebruik mijn floorboard eigenlijk vrijwel nooit. Wel handig bij optredens, maar om gewoon wat in je woonkamer te zitten spelen niet dringend noodzakelijk.
die strat?quote:Op maandag 20 september 2004 21:16 schreef Kuupke het volgende:
Ow, ik ben vandaag begonnen met mijn gitaar om te bouwen. Stap 1 is gelukt: het systematisch uitelkaar halen van de gitaar. Ik wil natuurlijk wel alle onderdelen terug bunnen vinden haha.
Doe ik al met de chronotron op windows mediaplayer, heb het ook met Logic geprobeerd, maar nog hoor ik het te slecht...... Tja John Petrucci hequote:Op maandag 20 september 2004 16:37 schreef Zander het volgende:
Hey Ibanez, heb je al geprobeerd om dat stukje te timestretchen met CoolEdit of zo? Misschien is 't wat makkelijker om mee te spelen en het ritme te begrijpen als je het tempo wat vertraagt. Met CE Pro kun je de toonsoort wel gelijk houden.
Het is idd een E; die quint die jij aanhaalt..... Bedankt iig voor het onderzoek en de moeite!!!Respect!!quote:Nou, ik heb ook een poging gewaagd op dat Dream Theater-riffje, maar 't is echt een beer om te spelen.
Ik loop tegen hetzelfde probleem op als Ibanez: als je het zo speelt zoals in de tab, dan is het op het originele tempo echt bijna niet strak te krijgen (wat hij een F5 noemt is volgens mij trouwens ook een E5, maar dan op de zevende fret van de A-snaar). Nou zijn die powerchord-riffs toch al niet helemaal mijn stijl, maar ik krijg het verder zo ook niet voor elkaar.
Ik heb het dus nu met een andere vingerzetting geprobeerd, en dit is ook niet 100% hetzelfde, maar wel stukken beter te spelen, volgens mij. Ik heb het stuk ook nog vertraagd om de ritmes goed te noteren, al zijn de maatsoorten een beetje arbitrair. Ik vind het zelf het makkelijkste te lezen, zo:
Dit is dus het stukje tussen 45 en 52 seconden.
Nog steeds niet 100%, maar zoals het in die andere tab staat is 't voor mij ook niet echt speelbaar. Misschien heeft iemand anders nog een betere oplossing?
Thanks man!!! Lol om de moeite te zien die iedereen voor elkaar doet, zou menige bevolkingsgroepering of maatschappij zich een voorbeeld aan kunnen nemen!!!!quote:Op maandag 20 september 2004 16:19 schreef Fixxxer het volgende:
Damn dat was ff 10 minuten inlezen weerIk zal ook eens luisteren hoewel je dr niet veel aan zult hebben
Zeiden ze hierboven niet dat het zaterdag uitverkoop was bij feedback?quote:Op maandag 20 september 2004 23:09 schreef GF het volgende:
Inderdaad leuk hoe iedereen elkaar helptIk ben morgen waarschijnlijk weer ff bij de Feedback in Rotterdam als ik van een college kan vluchten
Ja, maar anders verveel ik mequote:Op dinsdag 21 september 2004 00:35 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Zeiden ze hierboven niet dat het zaterdag uitverkoop was bij feedback?
Yepquote:Op maandag 20 september 2004 22:48 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
die strat?
Hoeveel had je er uiteindelijk voor betaaltquote:Op dinsdag 21 september 2004 00:43 schreef Marczilla het volgende:
Vanaaf was mijn eerste repetitie avond......met mijn nieuwe SG. TE-RING wat een geweldig ding. Hij moest eerst ff wennen aan de temperatuur in onze oefenruimte maar toen hij eenmaal goed gestemd was......................"nogmaals" TE-RING wat een geweldig ding zeg.
MARCZILLA IS BLIJ
Ik heb een glow in de dark sticker op mn gitaar.quote:Op vrijdag 17 september 2004 17:35 schreef Zander het volgende:
De SRV-man was een geweldige gitarist, maar hij speelde wel op de meest vernaggelde Strats ooit. Vind iemand bijv. die SRV-plakletters echt mooi?
Sowieso vind ik stickers op je gitaar maar yuck..
ghe, ik hoop wel dat het lukt allemaal. Ik zal de ontwikkelingen hier wel posten.quote:Op dinsdag 21 september 2004 10:08 schreef Prep2Fight het volgende:
Stoer hoor Kuupke
Was dat een beetje gelukt? Hem jij je body ook afgeschuurd? Of alleen maar overgespoten.quote:Op dinsdag 21 september 2004 11:54 schreef Ibanez het volgende:
Ik heb me wel op een van mijn eerste ibanez gitaren een Angry man gespoten van MetallicA, dat is dat figuurtje dat voor het eerst te zien was op de box "Live shit;Binge & Purge".
![]()
Heb dat gedeeltle van de body ontvet en het er gewoon opgespoten met autolak, kleur; matt zwart.quote:Op dinsdag 21 september 2004 12:24 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Was dat een beetje gelukt? Hem jij je body ook afgeschuurd? Of alleen maar overgespoten.
Ik ga vanavond beginnen met schuren. (Zal wel een klere werk zijn).
Heb je der een foto van?quote:Op dinsdag 21 september 2004 12:34 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Heb dat gedeeltle van de body ontvet en het er gewoon opgespoten met autolak, kleur; matt zwart.
Ik moet je wel vertellen dat ik een sjabloon had van het figuur...
Klik ff op het huisje, rechtsboven in de hoek, dan kom je op mijn fotoboek uit. Klik dan op de foto "nieuwe aanwinst" en je ziet hem achter me op de vertserker liggen..... Niet goed, maar je ziet de bedoeling zeg maar......quote:Op dinsdag 21 september 2004 12:52 schreef Prep2Fight het volgende:
[..]
Heb je der een foto van?
Heb het gewoon op goed geluk gedaan, op zonnige dag gewoon buiten..... Een uurtje laten drogen en daarna weer gewoon erop spelen. Ik zal dit nu nooit meer doen. Punt1 zijn de gitaren daar veel te duur voor, stel je voor het misluktquote:Op dinsdag 21 september 2004 13:01 schreef Prep2Fight het volgende:
aah, dat ziet er strak uit
Boss ME-10quote:Op dinsdag 21 september 2004 12:31 schreef Fixxxer het volgende:
Was dat voor pedaal rechts op de onderste foto?
Hier was ik ook bang voor, maar een gitaar bouwer heeft mij geadviseerd en die zei dat je zonder problemen alles kunt spuiten, alleen moet je het punt waar de hals de body raakt lakvrij houden.quote:Op dinsdag 21 september 2004 13:10 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Heb het gewoon op goed geluk gedaan, op zonnige dag gewoon buiten..... Een uurtje laten drogen en daarna weer gewoon erop spelen. Ik zal dit nu nooit meer doen. Punt1 zijn de gitaren daar veel te duur voor, stel je voor het mislukt![]()
![]()
en punt 2 beinvloed je daar toch wel de klank mee, met die autolak. Niet dat je dat bij die Ibanez direct merkt, maar ik ben er bang voor dat als je dit doet bij een houten body en op grotere schaal, je de sustain en de klank van het hele ding wel beinvloed. Net zoals dat je verschil hoort bij wel of geen slagplaat. Ik ben niet zo'n fan van slagplaten, klinkt mij iets te sprankelend. Maargoed, das smaak he ?
![]()
Uiteindelijk heb ik er 1195 pleuroknaken voor betaald. De originele prijs was 1295. Maar om de een of andere reden is er 100 pleuro vanaf gegaan. En heb ik bij de aankoop ook nog een fles Whiskey mee naar huis gekregen. Als extra service.quote:Op dinsdag 21 september 2004 10:08 schreef Prep2Fight het volgende:
[..]
Hoeveel had je er uiteindelijk voor betaalt?
aaaaaaaaaah, o.k. das waar, bij nek/hals verbinding zit altijd een van de grootste strubbelingen qua sustain maar je gaat toch de ommanteling van het hout beinvloeden??? Lijkt mij dan eigenlijk logisch dat je dan een andere klank krijgt...(m.b.t de hardheid van de lak, het aantal lagen etc)quote:Op dinsdag 21 september 2004 13:24 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Hier was ik ook bang voor, maar een gitaar bouwer heeft mij geadviseerd en die zei dat je zonder problemen alles kunt spuiten, alleen moet je het punt waar de hals de body raakt lakvrij houden.
Ja, het zal wel iets doen, maar minimaal. En daarbij ik zet er ook andere elementen in dus zal het allemaal ook anders gaan klinken. EN mijn slagplaat wordt van hout.quote:Op dinsdag 21 september 2004 13:55 schreef Ibanez het volgende:
aaaaaaaaaah, o.k. Ja maar je gaat toch de ommanteling van het hout beinvloeden??? Lijkt mij dan eigenlijk logisch dat je dan een andere klank krijgt...
Schuur je hem helemaal blank, voordat je hem overnevelt? Toch blijf ik van mening, of je hem nu blank schuurt of niet, dat je een ander geluid krijgt bij een andere lak, al zal dat geen extreem verschil zijn..
Kewl man, welke kleur?quote:Op dinsdag 21 september 2004 13:59 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Ja, het zal wel iets doen, maar minimaal. En daarbij ik zet er ook andere elementen in dus zal het allemaal ook anders gaan klinken. EN mijn slagplaat wordt van hout.
Dat moet ik nog zien. Ik moet nog gaan bekijken wat een mooie nerf heeft zeg maar.quote:Op dinsdag 21 september 2004 14:05 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Kewl man, welke kleur?
Afgelopen zaterdag was ik bij een festival hier in landgraaf waar een band was waarvan de gitarist ook op een strat speelde. Een "mint"groene en wel met een verchroomde slagplaat! Zag er best goed uit.....![]()
Ik vind zo'n traanplaat slagplaat ook cool!quote:Op dinsdag 21 september 2004 14:05 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Kewl man, welke kleur?
Afgelopen zaterdag was ik bij een festival hier in landgraaf waar een band was waarvan de gitarist ook op een strat speelde. Een "mint"groene en wel met een verchroomde slagplaat! Zag er best goed uit.....![]()
Het eerste wat altijd slijt is de bovenste rand op de body, waar je arm constant langs gaat. Zou je niet kunnen proberen om op die rand een hele dunne transparante laag blauw te spuiten en er dan gewoon blanke lak op jensen??? Of bijv. op die plek, als ie droog is de lak weer weg halen met schuurpapier, ontvetten en dan blanke lak??? Dat zou er wel versleten uitzien dan..... Heb dat nl gezie bij John Myung's basgitaar, alleen had die dat echt van het spelenquote:Op dinsdag 21 september 2004 14:08 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Dat moet ik nog zien. Ik moet nog gaan bekijken wat een mooie nerf heeft zeg maar.
En het moet mooi te bewerken zijn en dun genoeg.
De gitaar wordt donkerblauw met een lichte schijn erover. Ik wil het laten lijken of hij erg versleten is.
Zoiets wil ik ook gaan doenquote:Op dinsdag 21 september 2004 14:13 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Het eerste wat altijd slijt is de bovenste rand op de body, waar je arm constant langs gaat. Zou je niet kunnen proberen om op die rand een hele dunne transparante laag blauw te spuiten en er dan gewoon blanke lak op jensen??? Of bijv. op die plek, als ie droog is de lak weer weg halen met schuurpapier, ontvetten en dan blanke lak??? Dat zou er wel versleten uitzien dan..... Heb dat nl gezie bij John Myung's basgitaar, alleen had die dat echt van het spelen
Dat heb ik met mijn tele en SG ook hoor. Maar dit is mijn 1e gitaar en die koste niet zo extreem veel. Daarom vind ik dit nog wel leuk. Ik moet er niet aan denken dat ik zoiets met mijn SG zou doenquote:Op dinsdag 21 september 2004 14:37 schreef Ibanez het volgende:
is idd een geniaal idee man....
Ik wil in tegenstelling alle gitaren als nieuw houden.... Altijd poetsen en shit!
Dat heb ik na elk weekend....quote:Op dinsdag 21 september 2004 17:31 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Hé stelletje klootvinken, kom ik 2 dagen niet online staan er ineens 3 pagin's bij!
Brighton Rockquote:Op dinsdag 21 september 2004 18:55 schreef Kornyfone het volgende:
Ik heb een keer een video van Queen uit de jaren 70 gezien waarbij Brian May een onbegeleide solo speelde met een delay-effect. Met een goedgekozen delay-tijd liet hij het net klinken alsof je 3 of vier gitaren hoorde die in harmonie speelden. Weet alleen niet meer bij welk nummer het was.
...
Kom ik weer met een nummertje van Incubusquote:Op dinsdag 21 september 2004 17:56 schreef Rooligan het volgende:
[..]
Dat heb ik na elk weekend....![]()
![]()
Even een swing aan het topic....
Wat vinden jullie het best gebruikte effect bij welk nummer? Dus graag het nummer, de uitvoerende artiest en het gebruikte effect noemen.
Ik vind de uitvoering van "Ants Marching" van Dave Matthews & Tim Reynolds errug gaaf (van de CD "Live at Luther College"). Op het eind gaat Tim soleren op zijn acoustische gitaar met slide en echo
Ja, ik vind dat Van Halen de flanger altijd heel ruig gebruikt. Vaak maar heel kort.quote:Op dinsdag 21 september 2004 18:50 schreef Ibanez het volgende:
Bij het nummer "ain't talking bout love" van VanHalen de flanger.
Jimi Hendrix's voodoo gebeuren bljft ook maf...
Alternatief Lesly-box effect !quote:Op dinsdag 21 september 2004 21:39 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Ja, ik vind dat Van Halen de flanger altijd heel ruig gebruikt. Vaak maar heel kort.
Vanmiddag zei m'n muziekleraar dat Hendrix een keer een microfoon op een statief had laten zetten die op een plaat stond die om de versterker (volgens mij de versterker van z'n gitaar) heen draaide.
Idd, precies andersom.quote:Op dinsdag 21 september 2004 21:47 schreef Rooligan het volgende:
[..]
Alternatief Lesly-box effect !![]()
![]()
zo ziet zijn setup uit 1999 er uit:quote:Op dinsdag 21 september 2004 19:01 schreef Rooligan het volgende:
[..]
Brighton Rock![]()
Brian May speelt over 4 VOX AC30 versterkers! Vanuit zijn gitaar en FX-board wordt eentje ervan als basis aangestuurd. Vanuit hier gaat het signaal met een vertraging van een aantal milliseconden naar de tweede versterker. Vervolgens wordt alles doorgelust naar de overige twee om een zo breed mogelijk stereo-geluid te krijgen.
Ik dacht dat dit zijn setup was, tis alweer een tijdje geleden dat ik de precieze setup gezien heb....
Het bedoelde geluidfragment vind je hierquote:Op dinsdag 21 september 2004 17:56 schreef Rooligan het volgende:
Even een swing aan het topic....
Wat vinden jullie het best gebruikte effect bij welk nummer? Dus graag het nummer, de uitvoerende artiest en het gebruikte effect noemen.
Ik vind de uitvoering van "Ants Marching" van Dave Matthews & Tim Reynolds errug gaaf (van de CD "Live at Luther College"). Op het eind gaat Tim soleren op zijn acoustische gitaar met slide en echo
De Beatles hebben voor Tomorrow Never Knows de microfoon al rond lopen slingeren tijdens John Lennon's stemopnames, zelfde effectquote:Op dinsdag 21 september 2004 21:39 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Vanmiddag zei m'n muziekleraar dat Hendrix een keer een microfoon op een statief had laten zetten die op een plaat stond die om de versterker (volgens mij de versterker van z'n gitaar) heen draaide.
Ja die ja. Ik vind dat echt een lache effect. Wel erg moeilijk om mee te spelen. Dat valt echt niet mee.quote:Op dinsdag 21 september 2004 22:58 schreef Gitarist het volgende:
Met die talkbox???
Doe ik. Het schuren viel mij niet tegen moet ik zeggen. Alleen de achterkant nog even. En dan kan ik alles vetvrij gaan maken. en 1e laag spuiten.quote:Op dinsdag 21 september 2004 23:52 schreef Rancor het volgende:
gaat wel ruig worden kuupke!!! hou ons op de hoogte![]()
Heb je dat zo met de hand geschuurd of heb je daar een machine voor gebruikt?quote:Op woensdag 22 september 2004 08:16 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Doe ik. Het schuren viel mij niet tegen moet ik zeggen. Alleen de achterkant nog even. En dan kan ik alles vetvrij gaan maken. en 1e laag spuiten.
Alles met het handje. Bij een schuurmachine heb je snel de kans dat je te diep schuurt.quote:Op woensdag 22 september 2004 11:38 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Heb je dat zo met de hand geschuurd of heb je daar een machine voor gebruikt?
quote:Op dinsdag 21 september 2004 23:31 schreef Litpho het volgende:
[..]
De Beatles hebben voor Tomorrow Never Knows de microfoon al rond lopen slingeren tijdens John Lennon's stemopnames, zelfde effect. De opmerking van George Martin dat ze hetzelfde effect hadden kunnen krijgen door John ondersteboven te hangen en rond te draaien viel niet in goede aarde
.
Die moet je volplassenquote:Op woensdag 22 september 2004 14:57 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
In welk liedje kan ik duidelijk een talkbox horen? Ik kan me herrineren dat op de site van Dunlop een demo'tje staat, even luisteren.
EDIT: http://www.jimdunlop.com/(...)l/audio/talk_box.wav hiero, klinkt heel raar. Ik snap ook niet precies hoe je het gebruikt. "Easy to Use! Can be set up with one guitar amp, but requires separate microphone and mic amp."
[afbeelding]
Wat gebeurd er met dat buisje?
Sounds Funny!quote:Op woensdag 22 september 2004 14:57 schreef Big_Boss_Man het volgende:
http://www.jimdunlop.com/(...)l/audio/talk_box.wav hiero, klinkt heel raar. Ik
nadeel is dat ik die losse effecten altijd zo be-la-che-lijk duur vind. Fuck zeg die dingen zouden ze bij de AH mee moeten nemen in de prijzenoorlog. Die worden echt kunstmatig hooggehouden volgens mij.quote:Op woensdag 22 september 2004 14:57 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Talk box
Jezus Christus wat een prijs!!!!quote:Op woensdag 22 september 2004 17:25 schreef super-muffin het volgende:
In de Feedback mailing (Vandaag van de postbode gekregen) staat een Marshall Ministack II.
15w. In zak formaat. ¤309,-![]()
Maar voor ¤ 309 (!!!!!!) koop je een complete Marshall combo.quote:Op woensdag 22 september 2004 17:36 schreef super-muffin het volgende:
maar wel cool.
Kommie zo op school, zeg je zo van: hé mên, ik heb een complete Marshall stack in mn schooltas zitten
In de solo van It's my life van Bon Joviquote:Op woensdag 22 september 2004 14:57 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
In welk liedje kan ik duidelijk een talkbox horen? Ik kan me herrineren dat op de site van Dunlop een demo'tje staat, even luisteren.
EDIT: http://www.jimdunlop.com/(...)l/audio/talk_box.wav hiero, klinkt heel raar. Ik snap ook niet precies hoe je het gebruikt. "Easy to Use! Can be set up with one guitar amp, but requires separate microphone and mic amp."
[afbeelding]
Wat gebeurd er met dat buisje?
Een boss metalzone MT II en een boss Chorusquote:Op woensdag 22 september 2004 17:20 schreef Big_Boss_Man het volgende:
Zijn hier mensen die nog (een) effect(en) hebben staan die maar wat zitten weg te rotten en die je dan voor een schandalige lage prijs aan mij wilt verkopen?
Het zal dan wel ¤ 39 zijn....quote:Op woensdag 22 september 2004 17:41 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Maar die kan je niet in je schooltas stoppen
Veel geld is het wel. MIsschien is het een druk fout.
Andere elementen, meer hout, tele is exclusiever.quote:Op woensdag 22 september 2004 21:22 schreef Gitarist het volgende:
Kan iemand mij vertellen waarom een Amerikaanse Fender Stratocaster goedkoper is dan een Amerikaanse Tele?
Zijn die elementen duurder dan...quote:Op woensdag 22 september 2004 22:19 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Andere elementen, meer hout, tele is exclusiever.
Huh we hebben het hier dus over een volwaardige amp? 10" is namelijk niet om aan je broekriem te hangen zoals die kleine dingen wel zijn.quote:Op woensdag 22 september 2004 23:11 schreef crN het volgende:
Die Marshall stack heeft in ieder "cabinet" een 10" inch speaker zitten. Volgens mij klinkt ie ook nog goed ook.
Bij de goedkoopste muziekwinkel in de buurt hier kost ie maar 280 euro.
Die elementen zijn iets duurder. De techniek in de gitaar is anders.quote:Op woensdag 22 september 2004 22:58 schreef Gitarist het volgende:
[..]
Zijn die elementen duurder dan...
Zoveel meer hout zit er niet in...
Hoezo exclusiever
Toch geen druk fout bij Feedback. Dan is het wel veel geld.quote:Op woensdag 22 september 2004 23:11 schreef crN het volgende:
Die Marshall stack heeft in ieder "cabinet" een 10" inch speaker zitten. Volgens mij klinkt ie ook nog goed ook.
Bij de goedkoopste muziekwinkel in de buurt hier kost ie maar 280 euro.
Ej Kuupke! door jouw foto's enzo, begint het mij ook te kriebelen, om de oude Ibanez uitelkaarte slopen en em een andere kleur en die shit te geven. Maar die gitaar heeft z'on Erdogyne body, is dat wel te schuren en te herlakken??quote:Op woensdag 22 september 2004 11:39 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Alles met het handje. Bij een schuurmachine heb je snel de kans dat je te diep schuurt.
Wat is er mis met straatmuziekkant zijndequote:Op donderdag 23 september 2004 12:36 schreef Ibanez het volgende:
Wie loopt er nou met een versterker aan zijn broekriem?????Dan ben je dus echt niet goed snik!
Ik heb een keer een reclame gezien op de box, van gamekings volgens mij, liep er ook zo'n vent met zo'n ding aan zijn riem, dacht ik. Het is geen gezicht man! Je lijkt wel een straatmuzikant.HAAH
Geef mij maar een amp die te zwaar is om te tillen en dus op wieltjes vervoerd moet worden. Die aan je riem hangen, das pas lol....![]()
![]()
Wat niet????????????quote:Op donderdag 23 september 2004 14:15 schreef Prep2Fight het volgende:
[..]
Wat is er mis met straatmuziekkant zijnde![]()
![]()
![]()
Ik weet niet wat voor lak dat is, maar volgens mij kun je elke laklaag eraf halen. Het moet iets persoonlijks zijn / blijven. Daarom verbouw ik de mijne. Iedereen heeft een standaard zwarte gitaar. Dat wil ik niet meer.quote:Op donderdag 23 september 2004 14:08 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Ej Kuupke! door jouw foto's enzo, begint het mij ook te kriebelen, om de oude Ibanez uitelkaarte slopen en em een andere kleur en die shit te geven. Maar die gitaar heeft z'on Erdogyne body, is dat wel te schuren en te herlakken??
Weet alleen totaal nog niet wat ik ermee ga doen... Denk het logo van de Hell's Angels erop kalken ofzo, en dan met een verchroomd plaatje erop...
Maarja. aan de andere kant; is het niet jammer om je roots, je eigen dingetje waar je op hebt leren spelen, die al jaren onaangeroerd in de hoek staat krom te trekken, te vergooien door er een andere gitaar van te maken????
Denk er toch sterk over na om het te doen...
Ben al bezigquote:Op donderdag 23 september 2004 15:24 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Ik weet niet wat voor lak dat is, maar volgens mij kun je elke laklaag eraf halen. Het moet iets persoonlijks zijn / blijven. Daarom verbouw ik de mijne. Iedereen heeft een standaard zwarte gitaar. Dat wil ik niet meer.
Ik wil een KUUP Custom.
Voordat je begint VRAAG WEL NA OF HET KAN!!!!! Niet dat straks je gitaar naar de klote is. Dat is helemaal jammer natuurlijk.
Beter weet ik niet, maar ik heb in die Ibanez k7 (klik op mijn homepage ikoontje voor een foto) DiMarzio's en die klinken gewoon zoals ik precies wil dat ze moeten klinken, vet schreddend!! Een kwestie van smaak vermoed ik...quote:Op donderdag 23 september 2004 15:43 schreef Kuupke het volgende:
Die DiMarzio elementen is dat iets. Beter dan Seymour Duncan's???
Ik hoord die naam best veel. Maar wat is beter?
Hmm, er zat een batterij inquote:Op donderdag 23 september 2004 15:32 schreef GF het volgende:
Ik kon het niet laten en heb een Boss DS-2 gekochtVraagje: moet ik er per se een Boss adapter op inpluggen? Want adapters heb ik zat.
Hey jij komt uit landgraaf. Ooit in "De Oefenbunker" geweest?quote:Op donderdag 23 september 2004 15:53 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Beter weet ik niet, maar ik heb in die Ibanez k7 (klik op mijn homepage ikoontje voor een foto) DiMarzio's en die klinken gewoon zoals ik precies wil dat ze moeten klinken, vet schreddend!! Een kwestie van smaak vermoed ik...
NRK krijgt volgens mij morgen seymours binnen....
Zeker weten, is ook best een leuke zaal, alleen kut geluid.. Hey Kuupke, waar heb jij de elementen losgeknipt, bij de elementen zelf op op de switch en potmeters?quote:Op donderdag 23 september 2004 15:58 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Hey jij komt uit landgraaf. Ooit in "De Oefenbunker" geweest?
Wij hebben daar ooit gespeeld. Was wel gezellie.
Alles aanelkaar laten zitten nog. Alleen bij de Jack-ingang losgesoldeerd en bij de Tremelo.quote:Op donderdag 23 september 2004 16:00 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Zeker weten, is ook best een leuke zaal, alleen kut geluid.. Hey Kuupke, waar heb jij de elementen losgeknipt, bij de elementen zelf op op de switch en potmeters?
Dan krijg je de elementen er toch niet uit?????quote:Op donderdag 23 september 2004 16:10 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Alles aanelkaar laten zitten nog. Alleen bij de Jack-ingang losgesoldeerd en bij de Tremelo.
DUS NIKS KNIPPEN.
Bij mij zitten de elementen in de body geschroefd, ik moet wel draden lossolderen wil ik ze eruit krijgen... Ik soldeer ze los en schrijf precies op waar ze zaten... Kan niet mis gaan en gelukkig kan ik solderenquote:Op donderdag 23 september 2004 16:16 schreef Kuupke het volgende:
JAwel hoor. Bij een strat zitten ze op de slagplaat vast.
Tjeck effe op internet hoe het bij Ibanez werkt. Niet zomaar alles los gaan knippen. Dadelijk kun je alles opnieuw gaan bedraden.
Is echt wel lol om dat uit elkaar te halen man!!! Kon je me dat niet ff eerder vertellen????quote:Op donderdag 23 september 2004 16:21 schreef Kuupke het volgende:
Oke, dan is het ook goed.
In ieder geval goed labelen waar wat heeft gezeten.
Losknippen? die soldeer je toch los neem ik aan. Btw is dat laatste een geintje?quote:Op donderdag 23 september 2004 16:00 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Zeker weten, is ook best een leuke zaal, alleen kut geluid.. Hey Kuupke, waar heb jij de elementen losgeknipt, bij de elementen zelf op op de switch en potmeters?
Ik heb trouwens, gelukkig, een houten body, gitaar is beter als ik verwacht had,,,
Solderen ja.. heb ik ook gedaan.. En nee, geen geintje.....quote:Op donderdag 23 september 2004 16:27 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
Losknippen? die soldeer je toch los neem ik aan. Btw is dat laatste een geintje?
Ik heb je een mailtje gestuurd.quote:Op woensdag 22 september 2004 18:11 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Een boss metalzone MT II en een boss Chorus
Neen, nog niet zo snel. Shit ik moet dat eens goed gaan leren!!quote:Op donderdag 23 september 2004 16:22 schreef super-muffin het volgende:
BigBoss: Lukt Whole Lotta rosie al een beetje snel zoals in het liedje? Mij nog niet
Je bepaalt waarschijnlijk ook heel veel alleen omdat het een Marshall is...quote:Op donderdag 23 september 2004 08:23 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Toch geen druk fout bij Feedback. Dan is het wel veel geld.
Neen das zeik. (volgens mij) Adapter met de juiste polariteit, genoeg ampères en dan moet ie wel goed gestabiliseerd zijna nders hoor je een fucking dikke ruis!!quote:Op donderdag 23 september 2004 15:32 schreef GF het volgende:
Ik kon het niet laten en heb een Boss DS-2 gekochtVraagje: moet ik er per se een Boss adapter op inpluggen? Want adapters heb ik zat.
Idd de elementen zijn anders... maar scheelt dat dan meteen een paar honderd euro. Ik begrijp dat niet hoor.quote:Op donderdag 23 september 2004 08:14 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Die elementen zijn iets duurder. De techniek in de gitaar is anders.
Telecasters worden ook minder gemaakt als strats, omdat de vraag minder is.
Minder vraag is exclusiever.....
Waarom tja...... Dat is het zelfde als waarom zijn Linkshandige gitaren 10% duurder.
Okquote:Op donderdag 23 september 2004 17:22 schreef Big_Boss_Man het volgende:
[..]
Neen das zeik. (volgens mij) Adapter met de juiste polariteit, genoeg ampères en dan moet ie wel goed gestabiliseerd zijna nders hoor je een fucking dikke ruis!!Das niet leuk.
Mocht Big_Boss_Man geen interesse hebben in de Boss Chorus, dan heb ik dat welquote:Op woensdag 22 september 2004 18:11 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Een boss metalzone MT II en een boss Chorus
http://www.ultimate-guita(...)perium&location=tabsquote:Op donderdag 23 september 2004 22:10 schreef Ibanez het volgende:
ik ben op zoek naar iets en ik kan het maar niet vinden
Tabs van het nummer Imperium van Machine Head......
Heeft iemand dat nummer op tabs? Moet het binnenkort spelen, is niet zo'n probleem maar en zitten 2 riffs in die ik graag op tabs gezien had.....
Het heeft ook met de snelheid van de toon te maken, op een bepaalde toets hoor je dat de toon sneller tot stand komt dan op een anders soort hout.quote:Op donderdag 23 september 2004 22:43 schreef Gitarist het volgende:
Ik heb besloten binnenkort die Fender Telecaster Deluxe te kopen waar ik het eerder in dit topic over had.
Ik kan deze echter bestellen in rozehout en esdoorn.
Kan iemand mij vertellen wat het verschil is tussen deze houtsoorten en wat beter zou zijn?
Ik weet inmiddels dat esdoorn lichtgekleurd is en rozehout donker... Maar daar kom je niet echt ver mee
Of is het gewoon een kwestie van smaak?
Niet echt duur idd.quote:Op vrijdag 24 september 2004 09:53 schreef Prep2Fight het volgende:
Epiphone SG Special, Wine red Goede staat, pas afgesteld, verkoop wegens nieuwe gitaar, kan lekker rocken 150 euro.. Dit is toch goedkoop voor een Epi SG?
Is het misschien een harmonist??? Eens ff luisteren zometeen.quote:Op vrijdag 24 september 2004 08:06 schreef Kuupke het volgende:
Weet iemand welk effect er op de solo van The darkness - I believe in a thing called love zit?
Hij speelt niet continue dubbele tonen, maar toch klinkt het zo. Is dit een chorus?
Weet je wat nou de lol is??? Deze tab heb ik op mijn desktop in een kladblok-file staan, omdat ik em gepost heb, waarom ik die gisteren nou niet vond op het net???? Helemaal doorgedraaid!!! ik dan hequote:Op donderdag 23 september 2004 23:55 schreef Fixxxer het volgende:
[..]
http://www.ultimate-guita(...)perium&location=tabs
Okay, lache. Ga ik eens opsnorren.quote:Op vrijdag 24 september 2004 12:02 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Is het misschien een harmonist??? Eens ff luisteren zometeen.
Een Harmonist laat een 2e noot meelopen achter je gespeelde noot. Deze is instelbaar naar de toonladder die je speelt, bijv. in A of B enz. en je kunt zelfs kiezen welke toon uit de toonladder dat is. Bij de mijne kan ik keizen uit 0, 3de,4de,5de,6de, of 8ste noot uit de desbetreffende toonladder. (o betekend dat dezelfde noot meedraait als die je speelt) Je krijgt hier hele freakey soundjes mee. Enige kennis van toonladders is wel vereist. Moet natuurlijk wel weten wat je speelt.
[..]
Ik heb em geluisterd en denk niet dat het een harmonist is. Denk dat het een dubbel opnamespoor is in stereo. Weet het niet zeker.quote:Op vrijdag 24 september 2004 12:10 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Okay, lache. Ga ik eens opsnorren.
Is ook cool. Bij mij is dat niet echt geweldig. Ik vind de houtnerf niet zo aan de bovenkant.quote:Op vrijdag 24 september 2004 12:13 schreef Ibanez het volgende:
[..]
Ik heb em geluisterd en denk niet dat het een harmonist is. Denk dat het een dubbel opnamespoor is in stereo. Weet het niet zeker.
Idee, voor mijn custom. Werd gisteren op een idee gebracht. Ik ga hem schuren en dan kijken als ie helemaal blank is, of het hout mooi is. Dan brand ik er met een mal een logo in, een ijzeren mal die ik heet stook, en dat spuit ik er blanke lak op en blijft ie houtkleur. De kop op de nek hetzelfde verhaal, zelfde logo....... nog ff brainstormen!!
Als ik em houtnerf maak dan komt denk ik geen plaat op... Ik monteer gewoon weer de oude hardware, die was goed, zet alleen f een ander element erin en misschien iets betere potmeters.quote:Op vrijdag 24 september 2004 13:10 schreef Kuupke het volgende:
[..]
Is ook cool. Bij mij is dat niet echt geweldig. Ik vind de houtnerf niet zo aan de bovenkant.
Daarom wordt ie donkerblauw met highlights en een stuk blank hout.
Vanavond ga ik hem vetvrij maken en klaar maken voor het spuitwerk.
Ik moet nog gouden hardware bestellen, een logo voor op de kop uitsnijden voor als mal te gebruiken.
Poehee, nog veel werk aan de winkel.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |