Je hebt het over de WebCT/Vista? Wanneer heb je het gebruikt?quote:Op maandag 13 september 2004 22:57 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Zo'n beetje van alles. Slechte interface, brakke mailing list, nauwelijks overzicht, etc, etc, etc.
Vorig jaar nog.quote:Op maandag 13 september 2004 23:01 schreef UnderWorld_ het volgende:
[..]
Je hebt het over de WebCT/Vista? Wanneer heb je het gebruikt?
Kappen nouquote:Op maandag 13 september 2004 23:01 schreef UnderWorld_ het volgende:
[..]
Je hebt het over de WebCT/Vista? Wanneer heb je het gebruikt?
quote:Op maandag 13 september 2004 23:05 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Kappen nou.
Mond dicht, onze Dokter krijgt hier een stijfje van.quote:Op maandag 13 september 2004 23:05 schreef Dora_van_Crizadak het volgende:
[..]
Kappen nou.
quote:Op maandag 13 september 2004 23:07 schreef UnderWorld_ het volgende:
[..]
![]()
Dan moet het mondje toch juist open?quote:Op maandag 13 september 2004 23:07 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Mond dicht, onze Dokter krijgt hier een stijfje van.
quote:Op maandag 13 september 2004 23:08 schreef George-Butters het volgende:
ok nu lief zijn en het over politiek hebben
Gniffelquote:Vakantiedagen inleveren voor extra rookpauze
Werknemers die buiten de normale pauzes een extra sigaretje willen roken, moeten hiervoor drie vakantiedagen inleveren. Dat is het plan van het bedrijf Hunter Douglas.
Het zonneweringsbedrijf, bekend van het product Luxaflex, heeft goede hoop hier met de ondernemingsraad uit te komen. Volgens de algemeen directeur H. den Uyl zijn de andere werknemers namelijk de dupe van de extra rookpauzes. "Wanneer iemand een extra pauze neemt om te roken moet een collega zijn werk overnemen" Verder zei den Uyl dat hoewel het bedrijf rekening houdt met de werknemers die vaker behoefte hebben aan een rookpauze, het bedrijf zeker niet het roken wil stimuleren.
Sinds er begin dit jaar een algemeen rookverbod op de werkvloer is gekomen heeft het bedrijf intern gepolst bij 500 werknemers van de locaties in Rotterdam, Oudenbosch en Leek, naar de wensen en klachten. Den Uyl zei dat eenderde van de werknemers rookt, maar dat driekwart last heeft van een collega die roken. "Rokers hebben dus ook last van elkaar", aldus den Uyl.
Volgens de CNV zijn de vakantiedagen in de CAO vastgelegd, en kan het bedrijf deze niet zomaar afpakken. Algemeen directeur den Uyl zei dit punt na een akkoord met de ondernemingsraad tijdens een volgend kwartaaloverleg te bespreken met de CNV.
Over diep zinken gesproken.quote:Sinds er begin dit jaar een algemeen rookverbod op de werkvloer is gekomen heeft het bedrijf intern gepolst bij 500 werknemers van de locaties in Rotterdam, Oudenbosch en Leek, naar de wensen en klachten. Den Uyl zei dat eenderde van de werknemers rookt, maar dat driekwart last heeft van een collega die roken. "Rokers hebben dus ook last van elkaar", aldus den Uyl.
en de directie maar dikke sigaren op de wc rokenquote:Op maandag 13 september 2004 23:10 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Gniffel
bronquote:AMSTERDAM - Meer dan duizend mensen met schulden, onder wie veel daklozen, hebben de afgelopen drie jaar een bankrekening gekregen. Deze mensen komen gewoonlijk niet in aanmerking voor een rekening. Dat ze die toch krijgen, danken zij aan een samenwerkingsverband tussen de Nederlandse Vereniging van Banken en het Leger des Heils.
De samenwerking is speciaal gericht op mensen die op grond van hun verleden niet aan een bankrekening konden komen. "Zo krijgen mensen met schulden een beter toekomstperspectief", zegt Ine Voorham, directeur van het Leger des Heils.
Voorham: "Het is echter noodzakelijk dat mensen ook een adequate schuldhulpverlening krijgen." Daarvoor heeft het Leger des Heils al een plan gemaakt, in samenwerking met de gemeentelijke kredietbanken. Wanneer dat plan ten uitvoer wordt gebracht, kan het Leger des Heils nog niet zeggen.
quote:Persbericht Rotterdam, 13 september 2004
Uitstekende halfjaarresultaten Meki s Partner TradeDoubler
TradeDoubler, marktleider op het gebied van online marketing en sales oplossingen heeft haar marktpositie verder versterkt. De omzet in het eerste half jaar bedroeg 27.1 miljoen Euro, zo deelde het bedrijf mee. Deze trend geeft een positief signaal af naar de rest van de markt en bevestigt de kracht van zowel TradeDoublers business model als eerder gedane groeivoorspellingen van onafhankelijke analisten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |