jazekerquote:Op maandag 30 augustus 2004 18:47 schreef jogy het volgende:
[..]
Heb je daar documentatie van BG?
Niet denk ik, net zomin als een ervaren piloot.quote:Op maandag 30 augustus 2004 @ 04:52 schreef gelly het volgende:
Maar goed, als het wel een Boeing is, hoe kan een onervaren piloot die alleen maar heeft leren vliegen en niet landen dat vliegtuig precies in de ingang parkeren.
Nee hoorquote:Op maandag 30 augustus 2004 18:59 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
jazeker
één siteje over de juigende (en dansende) stakkers
http://www.whatreallyhappened.com/fiveisraelis.html
en hier nog wat anders
http://www.forward.com/issues/2002/02.03.15/news2.html
Nog meer !
http://abcnews.go.com/sec(...)whitevan_020621.html
zo genoeg?
of moet ik nog 300 links neeretten
Wat verwarrend allemaal.quote:Op maandag 30 augustus 2004 19:26 schreef haaahaha het volgende:
9-11. Geen vliegtuig, maar missile in Pentagon? Deel 3
Neh, deze gaat gewoon meteen verder, of het nou een raket was of een boeing, dat maakt niet uit, voor mijn part was het een kanarie met een bommenjack aanquote:Op maandag 30 augustus 2004 19:47 schreef haaahaha het volgende:
Okay, dit is alleen een poll.
Ja nee dat bedoel ik verder ook niet, ik bedoel dat die discussie over of het nou een raket was (not, *grin*) of een boeing was wat het pentagon invloog in dat topic hoort.quote:Op maandag 30 augustus 2004 20:12 schreef jogy het volgende:
[..]
Neh, deze gaat gewoon meteen verder, of het nou een raket was of een boeing, dat maakt niet uit, voor mijn part was het een kanarie met een bommenjack aan.
Zoete lepel? Het is een lepel met stront wat wordt aangereikt. Er wordt alleen gezegd door de aanreiker dat het lekker zoet is. Vind je het gek dat ik hem eerst onderzoek?quote:Op maandag 30 augustus 2004 20:24 schreef BaajGuardian het volgende:
the road to tyranny is iig aan te raden ja , vooral voor debunkers en mensen die er hun werk van maken iedereen die niet de zoete pap aangereikt , opeet , maar de ingredienten gaat onderzoeken , een "believer"" of ook een ontzichtbare betekenis erachter : gek , bestempeld.
http://freecache.org/http(...)theroadtotyranny.asf << stond ook in het vorige topic, van auroraquote:Op maandag 30 augustus 2004 20:21 schreef haaahaha het volgende:
Nee, waar kan ik die bekijken, Jogy?
Dank je, het filmpje over de pentagon crash was hilarisch, dus ik zal hier ook wel plezier om hebben.quote:Op maandag 30 augustus 2004 20:31 schreef jogy het volgende:
Have fun.
quote:Op maandag 30 augustus 2004 20:29 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Zoete lepel? Het is een lepel met stront wat wordt aangereikt. Er wordt alleen gezegd door de aanreiker dat het lekker zoet is. Vind je het gek dat ik hem eerst onderzoek?
Eet jij die lepel stront maar lekker op.
Zou ik zeker doen, it's scary shit mênquote:Op maandag 30 augustus 2004 20:36 schreef haaahaha het volgende:
Het zal ongetwijfeld niet vanavond worden, maar ik ga hem kijken!
over 9 maanden beschuit met muisjesquote:Op maandag 30 augustus 2004 20:42 schreef coz het volgende:
leg die naast ..fahrenheit .. et voila
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |