Doe ik ook steeds, uit voorzorg voor als ik in het water vlieg met een auto. Je moet dat eens met een golfkarretje doen, die dingen gaan hardquote:Op zondag 26 december 2004 16:36 schreef CybPraetorian het volgende:
weet je wat ook een leuke combo cheats is
eerst "seaways" (daarmee kan je (alla Back to the future-wielen) over het water zweven/rijden
en dan daarna "comeflywithme" voordeel hiervan is dat je veel hoger en harder gaat vliegen omdat om de een of andere manier je snelheid op het water hoger is...
echt leuk om je zo een keer in het water te laten storten...
Dat krijg je als je 100 taxiritten hebt gedaan. Dan krijgen alle taxi's een springfunctie onder hun toeter.quote:Op maandag 27 december 2004 18:42 schreef Cerbie het volgende:
Deze brandweerwagen is zo te zien verkeerd gespawned
[afbeelding]
En een taxi zonder lamp, die zie je maar heel weinig (bugje in het spel)
[afbeelding]
Als ik in een taxi zit en op de toeter druk, maak ik ineens een gigantische sprong. Sinds wanneer kan dat eigenlijkEn die taxiradio is ook humor, zit in de meeste Kaufmancabs (niet de zebra)
Bij elkaar opgeteld.quote:Op maandag 27 december 2004 18:54 schreef CybPraetorian het volgende:
100 taxiritten, is dat achterelkaar of bijelkaar opgeteld?
coolquote:
200 krijg je als je hem 100% hebt uitgespeeld, je kunt zelfs 225 krijgen, maar dan moet je even een hoer nuecken...quote:Op maandag 27 december 2004 20:05 schreef CybPraetorian het volgende:
en ik zie ook dat op die ene screenshot 200% health, hoe haal je dat, ik haal niet meer dan 150...
Ze zijn helaas niet gratis. Maar ik maak altijd gebruik van de wel goed, geld terug garantie.quote:Op woensdag 29 december 2004 14:09 schreef CybPraetorian het volgende:
tis al gelukt, ze neemt alleen wel wat geld af...
idd laten uitstappen en dan totaal inelkaar trappen ....quote:Op woensdag 29 december 2004 14:11 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ze zijn helaas niet gratis. Maar ik maak altijd gebruik van de wel goed, geld terug garantie.
Bijvoorbeeld. Of ze wat extra ijzer geven.quote:Op woensdag 29 december 2004 15:27 schreef CybPraetorian het volgende:
[..]
idd laten uitstappen en dan totaal inelkaar trappen ....![]()
Die heb ik al gedaanquote:Op zondag 2 januari 2005 19:56 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Dat is níet de laatste missie. Dat is 'Keep Your Friends Close.'
Klopt helemaal. Ik heb die pas als laatste gedaan.quote:Op zondag 2 januari 2005 20:37 schreef Djekko het volgende:
[..]
Die heb ik al gedaanDat is toch die missie dat de maffia naar je toe komt en je Lance moet neerknallen enzo?
Eerst met helikoptertje zonder bom al die bouwvakkers slopen, dan bom pakken en de tijd begint te lopen, en dan van boven naar beneden de bommen plaatsen.quote:Op zondag 2 januari 2005 20:00 schreef gamecube_master het volgende:
elke keer als ik weer is aan het spel begin kom ik steeds niet verder bij de helikopter missie dat je het gebouw moet opblazen. Het is me tot nu toe 1 keer gelukt, maar nooit weer
Ik ook, zonder eerst alle mannetjes af te maken en dan pas te beginnen. Het is een van die missies die ik altijd zo snel mogelijk gedaan wil hebben.quote:Op maandag 3 januari 2005 14:28 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ik deed de bovenste juist altijd als laatste, zodat je niet weer helemaal terug naar beneden hoefde te vliegen
Ik neem dat je de auto bedoeld?quote:
Het hangt denk ik ook af van welke versie je speelt. De PS2 versie schijnt makkeljiker te zijn met het helikoptertje, heb het nooit geprobeerd dus dat weet ik niet.quote:Op dinsdag 4 januari 2005 11:03 schreef Mikkie het volgende:
[..]
Ja ik hoorde iedereen daar toen over... dat ie vet moeilijk was enzo... bij mij ging het de eerste paar keer ook fout, maar na de vierde poging ofzo lukte het. En toen ik een keer een nieuw spel begon had ik 'm in twee keer volgens mij
Trouwens die mannetjes afmaken vond ik maar saai... ik had er volgens mij niet eens zo gek veel last van tijdens het vliegen... dus het was meestal gewoon een bom pakken en gaan met die banaan...
Bedanktquote:Op vrijdag 7 januari 2005 22:27 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ik neem dat je de auto bedoeld?
Op deze site staat een hele lijst van waar je de auto's kan vinden.
http://www.g-unleashed.com/index.php?cat=15&pid=8
Klopt, daar heb ik al heel wat op lopen vloeken.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 01:17 schreef Cerbie het volgende:
Virgo, wat heb ik daar lang op gezocht
Dit is trouwens wel handig voor je om te weten.
Het spawnen van voertuigen heeft met elkaar te maken. Het is je vast wel eens opgevallen dat als je een motor rijdt er allemaal motoren worden gespawned, en als je eindelijk die ene Virgo hebt er allemaal Virgo's rijden. Maar dat gaat niet alleen voor een model, het gaat in groepen. Nu weet ik niet onder welke groep de Virgo valt, maar meestal lijken ze wel op elkaar, dus ik zou met een Admiral rond het beach area of Havana rijden.
En als je hem dan eindelijk hebt rijden er natuurlijk plotseling tientallen, heel flauw
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |