Jogy, hoe kom je opeens bij geclassificeerde documenten?quote:Geclassificeerde documenten mag je niet openbaar maken, daarom zijn ze ook geclassificeerd , doe je dat wel kan je volgens mij opgepakt worden wegens landsverraad oid. Kijk maar naar de mensen die nucleare geheimen openbaar hebben gemaakt en gepakt zijn . ( die gast in Israel bijvoorbeeld )
Als je het niet wilt geloven hoef je het ook niet te geloven, zo simpel is het.
Ik heb de persconferentie gezien, ik heb de website goed bekeken en ik heb ook stukjes van de uitgebreide getuigenverklaringen gezien (is overigens makkelijk met diverse p2p programma's te vinden) en ik heb geen bewijs gezien, terwijl de personen waar we het hier over hebben wel steeds beweren dat ze een "massa aan bewijsmateriaal" hebben verzameld. Het lijkt mij voor de discussie zeer relevant dat we dit niet onder het vloerkleed schuiven.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 21:44 schreef coz het volgende:
nog erger .. voor de 800000ste keer
in disclosure _stel_ je zou de video ook gezien hebben komt er dus een interessant stukje langs over .. vrede op aarde .. overheid moet geen geheimen hebben .. vrije energie (!!! nogmaals is er al !!! .. nee idd nog niet in de winkel ..snel gezien ) en het ruimteschild en dat daar geen discussie over is
en of je nou wel of niet geloofd dat die aliens hier komen , dat boeit niet voor die discussies
vrede op aarde vs war on terror etcetc
vrij energie vs olie en (nuc)elec
ruimteschild ter defensie (elke keer andere redenen) vs wapens op inteplanetair terein
en kom nou niet aan met dat gezeik over bewijs want in 4 topics heb ik alleen de believers stapjes terug zien doen om dichter naar elkaar te komen
Oh? Ik ben erg benieuwdquote:vrije energie (!!! nogmaals is er al !!! .. nee idd nog niet in de winkel ..snel gezien )
Die vrije energie, wat bedoel je precies.quote:Op donderdag 26 augustus om zo en zo laat schreef coz het volgende:
nog erger .. voor de 800000ste keer
in disclosure _stel_ je zou de video ook gezien hebben komt er dus een interessant stukje langs over .. vrede op aarde .. overheid moet geen geheimen hebben .. vrije energie (!!! nogmaals is er al !!! .. nee idd nog niet in de winkel ..snel gezien ) en het ruimteschild en dat daar geen discussie over is
en of je nou wel of niet geloofd dat die aliens hier komen , dat boeit niet voor die discussies
vrede op aarde vs war on terror etcetc
vrij energie vs olie en (nuc)elec
ruimteschild ter defensie (elke keer andere redenen) vs wapens op inteplanetair terein
en kom nou niet aan met dat gezeik over bewijs want in 4 topics heb ik alleen de believers stapjes terug zien doen om dichter naar elkaar te komen
Nee, dat maak jij ervan. Ik snap dat helemaal niet. Niet met de redenen die jij hebt. Ik snap dat jij dat heel makkelijk snapt, maar ik snap niet dat jij niet snapt dat ik dat niet snapquote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:02 schreef BaajGuardian het volgende:
is omdat ze eerst de protectie van het Congress nodig hebben,.
snap het nu eens.
pffff.
In een rechtzaak zou je ook niet ver zijn gekomen zonder bewijs.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:02 schreef BaajGuardian het volgende:
de reden dat ze op de persconferentie de bewijs stukken niet op een groot doek laten zien (of volgens de woorden van Qi , onder het vloerkleed schuiven...)
is omdat ze eerst de protectie van het Congress nodig hebben,.
snap het nu eens.
pffff.
het is zo makkelijk om het punt er is geen bewijs laten zien te nemen en daar op te gaan katten
Goeie vraag, eerlijk getiept zou dat voor mij de enige reden zijn waarom mensen het niet gewoon laten zien, uit angst.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 21:59 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Jogy, hoe kom je opeens bij geclassificeerde documenten?
Dat zat ik ook te denken ja. Sorry dat ik zo binnen kom vallenquote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:07 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Nee, dat maak jij ervan. Ik snap dat helemaal niet. Niet met de redenen die jij hebt. Ik snap dat jij dat heel makkelijk snapt, maar ik snap niet dat jij niet snapt dat ik dat niet snap
Het bewijs zeggen ze te hebben, maar ze zeggen er ook bij dat ze het pas openbaren als ze voor het congres staan, de persconverentie was een trailer, het congres mag de film zien, maar ze kopen geen kaartjequote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:07 schreef Maximus.Proximus het volgende:
[..]
In een rechtzaak zou je ook niet ver zijn gekomen zonder bewijs.
Bewijs is alles.
Oowwwww ja nee, je deed het overkomen alsof dat dé reden was waarom greer z'n bewijzen niet liet zien, maar het is gewoon een aanname van je.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:08 schreef jogy het volgende:
[..]
Goeie vraag, eerlijk getiept zou dat voor mij de enige reden zijn waarom mensen het niet gewoon laten zien, uit angst.
Precies, verschil is dat ik niet roep dat ik onomstotelijk bewijs heb, maar greer wel, en daar gaat dit topic over als ik het goed heb.quote:Trouwens, als er documenten vrijgegeven zouden worden door die mensen daar weet ik zeker dat degene die er nu geen vertrouwen in hebben het dan ook niet zullen gaan geloven. Het zou ook zo kunnen zijn dat ze de gegevens die ze hebben niet vrijgegeven worden omdat ze dan bang zijn dat alle stukken die als controle zouden kunnen dienen ( in het bezit van de regering dus ) dan vernietigd worden.
Zo kan ik nog 100 dingen verzinnen, maar feit blijft dat jij ook een paar dingen kan verzinnen
Rechter: " Meneer de verdachte, hierbij veroordeel ik u tot 12 jaar gevangenisstraf, omdat het bewijs, dat ik overigens nooit gezien heb, zo overtuigend was dat ik het niet hoefde te zien".quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:10 schreef jogy het volgende:
[..]
Het bewijs zeggen ze te hebben, maar ze zeggen er ook bij dat ze het pas openbaren als ze voor het congres staan, de persconverentie was een trailer, het congres mag de film zien, maar ze kopen geen kaartje.
Geheimhoudingsplicht, mogelijk. Of ze willen de documenten niet vrijgeven voordat ze een directe lijn hebben naar het controle materiaal.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:09 schreef Isegrimm het volgende:
[..]
Dat zat ik ook te denken ja. Sorry dat ik zo binnen kom vallenmaar het is me volslagen onduidelijk waarom men 'protection' van het 'congress' nodig heeft. Protection tegen wat?
Hoe weet je dat deze documenten vertrouwelijk zijn zonder dat ze ooit getoond zijn? En hoe weet je dat als de documenten bestaan, en vertrouwelijk zijn, dat ze nu nog steeds vertrouwelijk zijn? Komt bij dat diegene die er achter is gekomen dat de overheid jaren lang zaken in de doofpot heeft gestopt, m.b.t. aliens, echt niet bang hoeft te zijn voor gevangenisstraf, de publieke opinie zou dat gewoonweg niet pikken.quote:Geclassificeerde documenten mag je niet openbaar maken, daarom zijn ze ook geclassificeerd , doe je dat wel kan je volgens mij opgepakt worden wegens landsverraad oid. Kijk maar naar de mensen die nucleare geheimen openbaar hebben gemaakt en gepakt zijn . ( die gast in Israel bijvoorbeeld )
Als je het niet wilt geloven hoef je het ook niet te geloven, zo simpel is het.
Het onder het vloerkleed schuiven slaat op jouw reactie in de openingspost, je zegt namelijk dat we het maar niet meer over het gebrek aan bewijs moeten hebben, maar over inhoudelijke zaken. In godsnaam, waarom zouden we het over de inhoud hebben als we niet eens weten of de inhoud wel waarheid bevat? Dat lijkt me nogal zinloos.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:02 schreef BaajGuardian het volgende:
de reden dat ze op de persconferentie de bewijs stukken niet op een groot doek laten zien (of volgens de woorden van Qi , onder het vloerkleed schuiven...)
is omdat ze eerst de protectie van het Congress nodig hebben,.
snap het nu eens.
pffff.
het is zo makkelijk om het punt er is geen bewijs laten zien te nemen en daar op te gaan katten
Nee, het bewijs dat ze zeggen te hebben laten ze dus wel zien aan het congres, dusquote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:15 schreef Maximus.Proximus het volgende:
[..]
Rechter: " Meneer de verdachte, hierbij veroordeel ik u tot 12 jaar gevangenisstraf, omdat het bewijs, dat ik overigens nooit gezien heb, zo overtuigend was dat ik het niet hoefde te zien".
Zoiets?![]()
Nee, in die persconferentie werd al geroepen dat ze onomstotelijk bewijs hadden.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:16 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee, het bewijs dat ze zeggen te hebben laten ze dus wel zien aan het congres, dus.
je begint een beetje kinderachtig storend te worden met je gehak op elk zinnetje , selectief uit de context gerukt , als je hier enkel bent om leuk te wezen , dan is er een virtuele deur richting onz .quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:18 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Nee, in die persconferentie werd al geroepen dat ze onomstotelijk bewijs hadden.
En het congres maakt het bewijs dan weer kenbaar aan ons? Toch?quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:16 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee, het bewijs dat ze zeggen te hebben laten ze dus wel zien aan het congres, dus.
Als de verenigde Staten iets achter houdt, en die mensen hebben documenten die door de regering zelf geheim is gemaakt tot een bepaalde hoogte mag je dat niet laten zien en ben je strafbaar bezig lijkt me.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:16 schreef Qi het volgende:
Quote optie werkt niet in een gesloten thread, reactie van jogy:
[..]
Hoe weet je dat deze documenten vertrouwelijk zijn zonder dat ze ooit getoond zijn? En hoe weet je dat als de documenten bestaan, en vertrouwelijk zijn, dat ze nu nog steeds vertrouwelijk zijn? Komt bij dat diegene die er achter is gekomen dat de overheid jaren lang zaken in de doofpot heeft gestopt, m.b.t. aliens, echt niet bang hoeft te zijn voor gevangenisstraf, de publieke opinie zou dat gewoonweg niet pikken.
Een papiertje blijft maar een paiertje, altijd handig om dingen na te kijken in je eigen administratie.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:18 schreef haaahaha het volgende:
[..]
Nee, in die persconferentie werd al geroepen dat ze onomstotelijk bewijs hadden.
Dat zou helemaal geweldig zijnquote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:23 schreef Maximus.Proximus het volgende:
[..]
En het congres maakt het bewijs dan weer kenbaar aan ons? Toch?
Maar is het bewijs dan nog wel overtuigend?
Show me the alien !!! (jerry McGuire)![]()
Vraag blijft gewoon bestaan, waarom hebben ze het congres nodig om hun zaak te bewijzen? Als ze echt onomstotelijk bewijs hebben verzameld dan hebben ze het congres helemaal niet nodig. Ze hebben het congres hoogstens nodig om een onderzoek naar de gang van zaken in werking te stellen, maar dat staat volkomen los van het eventuele bewijsmateriaal dat ze zogenaamd hebben verzameld.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:16 schreef jogy het volgende:
[..]
Nee, het bewijs dat ze zeggen te hebben laten ze dus wel zien aan het congres, dus.
Maar dit is dus pure speculatie, je weet niet eens of ze wel vertrouwelijke documenten in hun bezit hebben. En stel dat ze die hebben, dan betekent dat helemaal nog niet dat ze die niet naar buiten mogen brengen. Je hebt bijv. de Freedom of Information Act en het zou ook nog kunnen dat de documenten in een verleden vertrouwelijk waren, maar nu niet meer.quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:24 schreef jogy het volgende:
[..]
Als de verenigde Staten iets achter houdt, en die mensen hebben documenten die door de regering zelf geheim is gemaakt tot een bepaalde hoogte mag je dat niet laten zien en ben je strafbaar bezig lijkt me.
Ik zit hier al 3 topics, baajguardian, ik ben hier niet om jou te plezieren. Jij hebt nergens het recht om mij wat voor deur dan ook te wijzen, ik bewaar mijn respect voor jou, ik verwacht ook dat jij dat doet, dus voor alle duidelijkheid, laat ik niet weer zien dat jij zo'n post richting mij post, duidelijk?quote:Op donderdag 26 augustus 2004 22:22 schreef BaajGuardian het volgende:
[..]
je begint een beetje kinderachtig storend te worden met je gehak op elk zinnetje , selectief uit de context gerukt , als je hier enkel bent om leuk te wezen , dan is er een virtuele deur richting onz .
dat je het even weet.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |