quote:
Op donderdag 26 augustus 2004 08:32 schreef mirelia het volgende:
Ik heb ook turks bloed.....
Het zit op mijn bumper!! ;-)
1968-01-01
![]()
Wat heb je allemaal uitgewreten in je leven? Volgens mij niet veel bijzonders, als je in 68 geboren bent en nog steeds zulke ideeen heb, dan is er iets mis gegaan bij je opvoeding of bij jezelf.
Ik ken trouwens een aantal lonsdale types, ze gedragen zich tegen mij redelijk normaal, terwijl ze tegen mij zijn met hun gedachten-goed. Kan vreemd lopen op die manier. Ze praten alleen nooit over hun ideeen, dat is geheim en daar zijn ze bang voor. Ze praten waarschijnlijk alleen over hun ideeen binnen hun cultuur. De rest mag het niet weten.
Ze zijn ook zo laf om geen naam eronder te zetten als ze racistische leuzen op straat kalken. Nou dan ben je een stoere vent zeg, je zegt alle joden aan het gas en laat niet eens je adres en naam achter.
De meeste extreem rechtse op fok, hebben waarschijnlijk ook geen foto-boek. Ook daar zijn ze te laf voor.
Film-tip: American History-X
Kijken waard... of APT pupil, ook het kijken waard. Een geschiedenis lesje, hoef je niet eens de bibliotheek in te gaan. APT Pupil is van Stephen King, dus voor iedere lonsdale type een aanrader, Stephen King is de master van wakker schudden.
[ Bericht 12% gewijzigd door Verdwaalde_99 op 26-08-2004 09:07:13 ]