Even een schop omhoog, aangezien ik ditzelfde nu ook wat heb:
Ik heb jaren in de supermarkt gewerkt, waar ik altijd de bier&fris afdeling deed. Kratjes bier tilde ik standaard per 3, en kratten cola per 2. Dit ging jaren goed tot ik last kreeg van mijn pols. De dokter zei toen dat het gewoon wat overbelast was, en met rust zou het wel overgaan. Het begon behoorlijk erg, 's ochtends was het eerste wat ik voelde mijn pols(en), en 's avonds deed het tandenpoetsen gewoon echt zeer (aan de polsen dus). Na bijna een half jaar waren de klachten volledig verdwenen.
Nu een jaar geleden ben ik begonnen met fitnissen, eerst niet te zwaar, maar al vrij snel zat ik behoorlijke gewichten te duwen en te trekken. Tot.... mijn pols onplezierig begon aan te voelen. Aanvankelijk na en tijdens de training wat branderig, toen heb ik op aanraden van de sportschooleigenaar (welke fysio is) sportbandage gekocht om extra steun te bieden aan de polsen. Helaas werkte dit niet voldoende, en na een tijdje had ik dus weer die pees ontstoken, wat alles behalve plezierig was.
In de hoop dat alles over zou gaan ben ik toen gestopt met het trainen (van alles waar mijn armen bij kwamen kijken), en de muis bedien ik vanaf toen met de linkerhand. De stekende pijn ging op den duur over, maar de zeurende pijn 's avonds na een dag lang typen en muizen (ik ben IT-er
![]()
) bleef toch wel een beetje.
Tot zover de voorgeschiedenis. Deze week heb ik via de sportschool een sportbrace gekocht (incl. verzendkosten 50 euro
![]()
), en ben ik weer gaan trainen. Het lijkt in principe wel goed te gaan, toch is het nog niet helemaal super. De sportschooleigenaar (en dus de fysio
![]()
) zegt dat ik hoogst waarschijnlijk een instabiele pols heb: de pezen zijn uitgerekt / gescheurd waardoor er teveel ruimte zit in het gewricht. Volgens hem moet ik dus voor altijd blijven trainen met een brace, en aangezien ik nu meer last heb van mijn linkerpols (waarvan ik minder last heb, maar welke ook niet helemaal jofel is) dan van mijn rechterpols heb, denk ik dat ik voor die arm ook nog maar een brace ga kopen.
Tot zover mijn lange verhaal, toevallig mensen die dit herkennen ?